Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-02-2019, 21:25
Kategori: Zil Sesleri
Diriliş Ertuğrul Zil Sesi indir mp3
Diriliş Ertuğrul Zil Sesleri (Dizinin Tüm Müzikleri Mp3 Formatında)
Arkadaşlar son zamanların en popüler dizisi olan Diriliş Ertuğrul tüm Türkiye çapında büyük bir kitle tarafından izlenmektedir. Cepkutusu.Com olarak Diriliş Ertuğrul Zil Seslerinin tamamını mp3 formatında tek çatı altında toplamaya karar verdim. Kendimin de büyük severek izlediği Diriliş Ertuğrul dizisini tüm ülkesini sevenlerin izlemesini öneriyorum. Bir ülke ne zorluklarla kurulmuş ne kadar şehit verilmiş bu dizide bulacaksınız. Peki Diriliş Ertuğrul kimdir; Ertuğrul Osmanlı imparatorluğunu kuran Osman beyin babasıdır ve 1188 yılında doğmuş 1281 yılında ölmüştür toplamda 93 yıl yaşamıştır. Ertuğrul gazi kendi zamanında Tapınakçı denilen oluşum ile bol bol mücadele etmiştir. Tapınakçıların oluşumu ve kuruluş yapısı günümüzdeki FETO yapılanmasına benzetmekteyim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:16
Top 10 Telefon Zil Sesleri mp3 indir

En Güzel Zil Sesleri indir
Bundan sonra eski zil seslerinden bıktım diyorsanız android telefonunuzdaki klasik zil seslerinden kurtulabilmeniz amacıyla elimizden geldiğince hit olmuş, top10 da yer almış şarkılardan her çeşit melodi, zil sesi, müzik ve ses uyarlamasını bizler düzenleyerek sizin adına hazırladık.Bütün android cihazı modelleri, akıllı telefonlar, android OS, windows 8, iphone, tablet, mp3 çalıştırabilen her cihazda kullanabilirsiniz. Dileriz bu sesleri hep güzel haberler almak adına duyarsınız!!!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:12
En iyi Zil Sesleri mp3 indir

En iyi Zil Sesleri

Bugün sizlere hit yapmış zil seslerini paylaşacağım. Bu makalelerimi diğer aylar içinde yapmayı düşünüyorum. Her ay buradan sizlere bulunduğumuz aya ait en hit parçalardan oluşan zil seslerini paylaşmak istiyorum. Umarım paylaşımlarımı beğenirsiniz ve bu güzel zil sesleri ile en güzel ve mutlu haberleri alırsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 11:59
Cep Telefonu Slow Zil Sesleri indir
Top 10 Slow Zil Sesleri indir
Sizler için tek çatı altında toplayıp sunduğumuz "Slow Zil Sesleri" adlı makalemizi umarız seversiniz!
Aşağıda yer alan "Mp3" dökümanlarını cep telefonunuza zil sesi, alarm sesi, bildirim sesi veya uyarı sesi benzeri pek çok yerde kullanabilirsiniz. Sizler için kulağa hoş gelen ve android telefonunuzda çaldığı vakit içinizi ısıtacak tarzda olan bu harika zilerini umarız her zaman iyi haberler alabilmek amacıyla duyarsınız.
Aynı zamanda cep telefonunuzdaki mevcut zil melodilerinden kurtulabilmeniz adına elimizden geldiğince her bir çeşit müzik ve sesleri sizin için yayınlamaya çabalıyoruz. Arzuladığınız gibi dinleyebilir, Özgürce indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 12-02-2019, 10:17
Kategori: Zil Sesleri
Mesaj ve SMS Sesi indir mp3


Mesaj Sesleri (En iyi Seçilenler)
Arkadaşlar Eylül Ayına özel Dünya üzerinde en çok kullanılan mesaj seslerini sizler için derledim. Dünyada en çok kullanılan mesaj sesleri birbirinden güzel olmakla kalmıyor sitemiz üzerinden indirmeden dinleme özelliği ile beraber sizlerin beğenisine sunuyorum. Bu paylaştığım eylül ayı mesaj sesleriyle umarız güzel mesajlar duyarsınız ve sevdiklerinizden güzel,anlamlı mesajlar alırsınız. Telefonunuza Mesaj geldikçe Cepkutusu.com u hatırlamanız dileği ile paylaşıma geçiyorum. Bol indirmeler ve Güzel haberler almanız dileği ile...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:15
Kategori: Zil Sesleri
Kuş zil sesi indir
Kuş Zil Sesleri (Mp3 Formatında ve Tüm Telefonlar için)
Arkadaşlar bu yazımda size internette bulabildiğim tüm kuş seslerini Mp3 formatında bir araya toplamaya çalıştım. Bir sürü siteden dolaşıp tek tek aramaya gerek kalmadan tüm kuş zil seslerine tek konudan ulaşabilmenizi istedim. Sizinde bildiğiniz gibi artık günümüz teknolojisinde zil seslerini tüm telefonlarda alarm sesi,mesaj sesi,uyarı sesi olarak kullanabiliyoruz. Bazen mesaj sesini kuş sesi olarak atıyoruz bazende sabahları bülbül sesiyle uyanmak istiyoruz. Sizlerin sitemizden tek tıkla kuş zil seslerini indirebilmeniz için tüm mp3 dosyalarını kendi sitemize attık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 23:56
Kategori: Zil Sesleri
2019 Yılının En Güzel Zil Sesleri ve Mesaj Sesleri
2019 Yılının Seçmece Zil Sesleri
Arkadaşlar Nisan ayında dünya genelinde en çok indirilen ve tercih edilen zil seslerini sizin için bulup sitemize koyduk. Bilindiği gibi teknolojinin gelişmesiyle beraber artık telefonlarımız her türlü zil sesini çalıştırabilme özelliğine sahip.Akıllı telefonlarımız sayesinde artık zil sesleri mp3 formatında olsa bile telefonumuzda kullanabiliyoruz. Her ay olduğu gibi bu ayda zil sesi serimizi devam ettiriyoruz. Umuyoruzki zil seslerini,mesaj seslerini,uyarı seslerini en güzel haberleri duymanız ve en güzel sabahlara uyanmanız için kullanırsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 23:54
2019 Yılının Top 10 SMS-Mesaj Sesi

2019 Yılının Top 10 SMS-Mesaj Sesi

2019 Yılının en iyi SMS-Mesaj Sesleri bu makalemde paylaşıyorum. Her geçen gün değişik ,farklı zil sesleri ve mesaj sesleri piyasaya çıkıyor ve bizlerde bu güzel sesleri sizlere ulaştırmanın verdiği keyifle mutlu olmaya çalışıyoruz. Sitemizden her zaman olduğu gibi zil seslerini ve mesaj seslerini ücretsiz ve sınırsız koşulsuz indirebilirsiniz. inşallah en keyif verici ve mutlu haberleri almanızı diliyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 23:53
2019 Yılının En Güzel Dans Zil Sesleri

2019 Yılının En Güzel Dans Zil Sesleri

Bu makalemde sizlere dans tarzında zil seslerini paylaşmak istiyorum. Dünya genelinde en çok indirilen dans katagori listesinde ilk 10 a giren dans zil seslerini bir araya toplamaya çalıştım. Bu zil seslerini,mesaj sesi,alarm sesi olarakta kullanmak mümkün. Daha farklı zil sesleri talebiniz olursa sitemizdeki istek bölümüne yazabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 23:52
2019 Yılının En Güzel Mesaj ve Alarm Sesleri

2019 Yılının En Güzel Mesaj ve Alarm Sesleri
Telefonunuzun standart mesaj ve alarm seslerinden sıkılanlar için dünya üzerinde en çok tercih edilen ve kullanılan zil seslerinden 10 tanesini bir araya topladım. Bu mesaj sesleri sizi farklı göstermenin yanı sıra telefonunuzada renk katacaktır. Dilerizki bizim zil seslerimiz ve mesaj seslerimizle en güzel haberler sizlerin olur. Her zaman en mutlu haberleri almanızı isterim. Sitemizdeki zil seslerini,mesaj seslerini dilediğiniz gibi indirip dinleyebilirsiniz. indirmede hiç bir sınırımız yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0