Vodafone Yanımda son sürüm apk indir

Vodafone Yanımda son sürüm apk indir

Zil Sesi indir Vodafone Yanımda son sürüm apk indir
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android apk uygulama indir
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceVodafone Yanımda Apk indir

 

Tıkla Hızlı İndir

 

İletişimde dünya lideri Vodafone her zaman yanınızda. Vodafone Yanımda uygulaması ile kendi kendinizin müşteri temsilcisi olacak tüm sorularınıza tek tıkla yanıt bulacaksınız. Vodafone yanımda uzmanlar tarafından hazırlanmış bir self-servis uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulaması ile sms, internet, yurtdışı arama paketlerini alabilir, hattınızı yurtdışı kullanımına açabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, güncel fatura bilginize ulaşabilir, TL yükleyebilir, 3G özelliğini aktif hale getirebilir, tarife değişikliği yapabilir hatta fatura ödemenizi dahi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone dünyası parmaklarınızın ucunda.

Vodafone Yanımdanın Avantajı Nedir?
Vodafone Yanımda ile operatöre bağlanmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir, güncel faturanızı kontrol edebilirsiniz. TL bakiyesi ile işlem gerçekleştirilen hatlarda bakiye olmadan wifi bağlantısı ile Vodafone Yanımda uygulamasına erişebilir yeni bakiye yükleme, tarife değişikliği gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile tüm kullanıcılarına tek dokunuşla işlemlerini gerçekleştirme ve kendi kendilerinin müşteri temsilcisi olma imkânı sunuyor.

Vodafon Yanımda Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?
Vodafon Yanımda uygulamasını apk indir web sitemizden ya da mobil web sitesi uygulamamızdan akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Dilediğiniz uygulamayı cep telefonunuzda taşımanız çok kolay. Web sitemizi ziyaret ederek en sevilen uygulamalara ulaşabilir tek tuşla uygulamaları her zaman yanınızda olacak şekilde cep telefonunuzda konumlandırabilirsiniz.

Apk indir ile yalnızca Vodafone Yanımda uygulamasına değil dilediğiniz tüm uygulamalara kolaylıkla erişebilirsiniz. En popüler uygulamalar sitemizden cep telefonunuza taşınıyor. Sitemizi ziyaret edip uygulamaları telefonunuza anında taşıyabilirsiniz.

Vodafone Yanımda son sürüm apk indir

Vodafone Yanımda son sürüm apk indir

105 kez indirildi

YORUM YAZIN