Strawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)

Strawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)

Zil Sesi indir Strawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Apk oyun indir
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceStrawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)

 

Tıkla Hızlı İndir

Son yıllarda gelişen teknolojiler ile birlikte artık tablet ve akıllı telefon oyunları git gide bizleri kendisine bağlamaktadır. Bununla birlikte çocuklarımızda birçok yeni ve farklı oyunları tabletler ve akıllı telefonlar sayesinde görmektedir. Her yeni oyun sayesinde hem çocuklarımızın eğlenmesini hem de gelişimlerine çok katkıda bulunmaktayız. Yeni teknolojinin sağlamış olduğu imkânlar sayesinde çocuklarımız artık daha şanslı ve öğrenme konusunda daha çok gelişmektedir.

Oyun konusunda son zamanlarda çocuklarımızın dikkatini çeken bir oyun Strawberry Shortcake BerryRush oyun içerisinde çocuklarımızın daha çok eğlencesini ve zekâ olarak gelişmesini sağlayan bir oyundur. Çilek ve arkadaşları ile birlikte kek yapmak için altın ve çilekleri topla. ilerledikçe birçok kilidi açarak kek yapacaksınız.

Her gün çilek için farkı özel günleri ile daha çok keyif verecek ve oyun içerisindeki sürprizler bil hassa kız çocuğunuz için çok keyifli hale gelecektir. Oyun her farklı bölümde değişik ve farklı maceralar sayesinde sizlerin keyfini arttırmakta çocuğunuz bu oyun sayesinde hareketsel reflekslerini çok iyi bir şekilde geliştirebilecektir.

Sizde oyunu hemen indirerek çilek ile farklı farklı değişik maceralara yelken açacaksınız. Çocuğunuz için çok beğenerek ve durmadan oynayacağı bu oyun sayesinde onun sıkılmadan eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayacaksınız. Çocuklarımızın daha çok gelişmesi ve öğrenmesini sağlamak için bu oyunu tabletinize veya akıllı telefonunuza indirip çocuklarınızın oynamasını sağlamalısınız.

TIKLA İNDİR

186 kez indirildi

YORUM YAZIN