Sony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?

Sony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?

Zil Sesi indir Sony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceSony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?

 

Tıkla Hızlı İndir

 

Telefon sesi, telefonlar için büyük önem taşıyan faktörlerden bir tanesidir. Ses faktörü video izlerken ve kulakla müzik dinlerken devreye giren önemli etkenlerden bir tanesidir. Satın alınan bir telefonun sesinin az olması telefonun tüm başarılı özelliklerine gölge düşürecek ve dinlenen müzikten verim alınmamasına neden olacaktır. Bu durum özellikle Sony marka cep telefonlarında geçerlidir.

Akıllı telefon kategorisinde satışa sunulan xperia xz1 ve xperia xz2 gibi Sony marka telefonlarda yaşanan bu ortak sorun kullanıcılara sıkıntı yaratmaktadır. Bu noktada ses sonuna kadar açılsa bile yeterli gelmemekte ve volüm yeterince yükselmemektedir. Bu sebeple kullanıcıların birçoğu Sony telefonlarda ses yükseltme! ( ses nasıl yükseltilir? ) sorusunun cevabını aramaktadır. Sony telefonların sesinin yükseltilmesi imkansız bir durum değildir. Doğru adımlar izlendiği müddetçe ses dozu arttırılacak ve kullanıcılar telefonlarını çok daha rahat bir şekilde kullanabilecektir.

Peki, ses nasıl yükseltilir?

Sony marka akıllı telefon modellerinin ses dozajının yükseltilmesi ve iyice arttırılması için yapılması gereken ilk ve en önemli adım telefonun ayarlarına girilmesidir. Buradan da ses ayarları kategorisine tıklanmalı ve direk olarak ses ayarlarına giriş yapılmalıdır. Daha sonra ClearAudio+ seçeneği aktif hale getirilmeli ve DSEE HX seçeneği de kesinlikle kapatılmalıdır. Dinamik ses dengeleyici seçeneği de açıldıktan sora ses oranın net bir şekilde arttığı ve büyük oranda yükseldiği görülecektir. Bu adımlar sayesinde ses dozajının istenilen seviyeye getirilmesi mümkündür.

71 kez indirildi

YORUM YAZIN