SMS mesajları Neden Facebook Messenger’da Gözüküyor?

SMS mesajları Neden Facebook Messenger’da Gözüküyor?

Zil Sesi indir SMS mesajları Neden Facebook Messenger’da Gözüküyor?
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceSMS mesajları Neden Facebook Messenger’da Gözüküyor?

 

Tıkla Hızlı İndir

 

Hemen hemen herkesin telefonunda facebook Messenger’ı görmek mümkün. Messenger’ı sürekli kullanan biri olarak gelen son güncellemeyi gördünüz ve güncellemeyi onayladınız. Güncellemeyle birlikte yeni bir özellik geldi. Bir de baktınız ki Messenger’da SMS’leriniz görünüyor. Tabi önce bir ‘Ne oluyor’ tepkisiyle kurcaladınız ama bir çözüm bulamadınız. Facebook Messenger uygulaması, son güncellemeyle birlikte SMS’leri kendi bünyesinde göstermeye başlamıştır. Bu durumu çoğu kişi sevmedi. Tepkiler yağdı. Çözümler arandı.

Facebook Messenger’da SMS Mesajlarımda Gözüküyor (ÇÖZÜM). Çözüm, anlamayanlar için zor gelebilir. Telefondan ya da netten, programdan anlayan bir kişi kurcalayıp sorunu rahatlıkla çözebilir. Çözümü çok zor değil ama anlamayan için aynı şeyi diyemeyeceğim. Bu durumu düzeltmek, Facebook Messenger’dan SMS’leri filtrelemek şu yolları izleyerek sağlanabilir:

Önce Facebook Messenger uygulamasına giriş yapıyoruz. Uygulamaya girdikten sonra en üst ve sağ köşede ki profil sekmesine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra Facebook Messenger profiliniz açılacaktır. Profili az aşağı indirdiğinizde SMS seçeneğini göreceksiniz. SMS seçeneğini açın. Açılan pencerede ‘‘Varsayılan SMS Uygulaması’‘ diye bir seçenek olması gerekiyor. Bu seçeneğin yanında ki işareti sola kaydırarak pasif hale getirebilirsiniz.

Böylece kısa mesajlarınız yani SMS’leriniz Facebook Messenger’dan filtrelenmiş olacaktır. Facebook Messenger’da SMS Mesajlarımda Gözüküyor (ÇÖZÜM) sorunu da halledilmiş olur. Aynı şekilde bu özelliği kullanmak isterseniz. Aynı yolu izliyorsunuz, aynı işlemlerden sonra aç butonuna tıkla. aktif hale getiriyorsunuz. Dilediğiniz gibi kullanın. İyi günler dilerim.

128 kez indirildi

YORUM YAZIN