Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim?

Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim?

Zil Sesi indir Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim?
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  
2022 zil sesleri: 8 ay önceRehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim ?

 

Tıkla Hızlı İndir

 

WhatsApp uygulaması, hem kolay hem de hızlı bir şekilde rehberde bulunan kişilerden hangisinin WhatsApp kullandığını telefondaki rehber aracılığı ile belirlemektedir. Değişik özelliklerini her geçen gün geliştiren WhatsApp uygulamasını kullanan kişilerin sayıları da teknolojik gelişme ile artmaktadır. Rehberdeki kişiler ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşma imkânı veren WhatsApp uygulaması, kullanıcı sayısını gittikçe artırmaktadır. Hizmetlerini sürekli olarak geliştiren WhatsApp, bazen bazı sorunlar ile de karşı karşıya bırakmaktadır.

Rehberden silinen ancak rehberden silindiği halde WhatsApp’ta o kişileri gören kullanıcılar rehberden silinen kişi whatsapp’dan nasıl silinir? Sorusunun cevabını aramaya başlamaktadır. Özellikle son dönemlerde bu sorun ile karşılaşan kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bazı kullanıcılar kendileri ürettikleri yöntemler ile bu sorunu çözmektedir. Rehbere eklenen kişi WhatsApp uygulamasına otomatik olarak eklenirken, rehberden kişi silindiği zaman WhatsApp’tan silinmemektedir. Bu da bazı kullanıcılar için büyük sorun oluşturmaktadır. WhatsApp uygulamasında yer alan kişiler ekranından kişi silme işlemi yapılamamaktadır. Bunun için telefon rehberinden yardım alınmalıdır. Kişi silme işlemi şu şekilde yapılır.

1 ) Telefonların rehber kısmında yer alan isimlerden silmek istenen ismin üzerine dokunulur.
2 ) Daha sonra seçeneklerden rehberden sil seçeneği tıklanarak isim silinir.
3 ) WhatsApp uygulamasına gelinerek ismin durup durmadığına bakılır.
4 ) İsim whatsApp uygulamasında hala görünüyor ise önce telefon kapatılıp geri açılır.
5 ) İsim hala duruyorsa, kişiler kısmının sağ üst tarafından yer alan üç noktaya basılır ve yenile seçeneği seçilerek isim çıkartılır.

91 kez indirildi

YORUM YAZIN