Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.53.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.53.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 18:04
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Her gün kendi bünyesinde daha fazla oyun severi katan pokemon go oyunu şu an için dünya çapında yüz milyonlara ulaşmış durumda. Kısa bir zaman sürecinde bu kadar fazla insanın oynamaya başladığı bu harika oyun elbette bir yerde bir takım hatalar verecekti. Şu an için de bazı hatalar oyun severlerin bu oyunu oynamalarına engel olmaktadır. Bunun için de birçok farklı oyun sever sürekli olarak, ortaya çıkan bu hatalar adına farklı çözüm arayışlarına girmektedirler. Ortaya çıkan bu tür hatalar arasında en fazla dikkat çeken sorunlardan biri de konum olarak verilen hatalardır. Bunun için de Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası (ÇÖZÜMÜ) adına bir takım çözümleri bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 17:23
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon go kısa zaman diliminde tüm dünya çapında büyük ilgi ve merak haline gelmiştir. Google arama motorlarında en çok arananlar listesinde yer almaktadır. Artırılmış gerçeğe yakın özellikleriyle dünya çapında hızlı yayılmayla Pokemon go oyunu sosyal medya uygulamalarını da aşırı derecede etkiledi. 1990’ların sonunda ve 2000 yılının başında çıkan tüm dünyayı saran bu oyun bir cep telefonu uygulamasıdır. Henüz Türkiye de uygulaması olmayan Pokemon go oyunu Nintendo ve Niantic'in ortak yapımıdır. Sadece Zelanda, Avusturalya ve ABD ülkelerinde indirilebilmektedir. Ücretsiz bir oyun uygulaması olan Pekomon go içindeki 722 karakterli Pokemonları telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 12:00
Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Nedir ve Nereden Alabilirim?
Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Nedir ve Nereden Alabilirim?
Görüntüsü aslına bakılırsa son derece tatlı olan bu pokemon go bilekliği boyut olarak da son derece küçüktür ve bununla birlikte istenilen her yere rahat bir şekilde götürülebilir ve ceplere de son derece kolay derece kolay bir şeklide sığar. Şu an için tam olarak fiyatının ne olduğu bilinmese de dünya çapında büyük bir sükse yapan bu oyun için gerekli olan bu Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Ne Olur? Sorusu adına bazı yakım fikirler şu an için uzman kişi ya da kişiler tarafından verilmektedir.Özellikle de elbette Türkiye’deki satış fiyatı yurt dışındaki fiyatlara göre farklılık gösterecektir ve o noktalara nazaran kur ve yurt içinde giriş nedeniyle biraz daha yüksek olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-07-2016, 06:51
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Dünya'nın beklediği ve çocukluğumuzun muhteşem çizgi filmi olan Pokemon artık sanal Dünya’da hatta artık gerçekler denecek kadar hayatımızdalar. Pokemon GO oyunu ile artık pokemonlar yakalayabilir, geliştirebilir ve savaşabiliriz. Peki, Pokemon GO nedir? Pokemon GO Nasıl Oynanır? Pokemon anime ve çizgi filminden esinlenerek oluşturulan bir oyun uygulamasıdır. Aslında, Pokemon ile ilgili birçok oyun, tv showları, kart oyunları yapıldı. Son olarak ise Nintendo, Dünya’da yankı oluşturacak bu oyunu yani sanal gerçeklik gösteren Pokemon GO oyununu ortaya çıkarttı. Pokemon çizgi filmini izlediyseniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2016, 22:26
Pokemon Go Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım

Pokemon Go Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım
Pokemon Go çılgınlığı gitdikçe tüm dünyada çoğalırken bir çok kullanıcının aklına Pokemon Go Nasıl Yüklenir sorusu gelmektedir. Sizlere kapsamlı şekilde Pokemon Go Nasıl Yüklenir anlatmaya çalışacağım. Öncelikle Pokemon Go Apk indir linkinden dosyamızı telefona indireceğiz ve sonrasında yapacaklarınız resimli olarak konunun devamında anlatılacaktır. Şunu baştan belirtmek isterimki oyunu oynarken mutlaka gözünüz trafikte olsun çünkü oyun ile beraber Pokemon kazalarıda meydana gelmeye başladı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 15:00
Pokemon Go Başlangıç Pokemonları Nelerdir? Pikachu yu nasıl alabilirim?
Pokemon Go Başlangıç Pokemonları Nelerdir? Pikachu yu nasıl yakalabilirim?
Pokemon bazı ülkelerde çocuklara etki etmesinden dolayı yasaklandı. Çocukların uçan pokemonu gerçek sanıp balkondan ve pencereden atlaması yüzünden güvenlik amaçlı yasaklanmıştır. Birde çocuklarda kötü örnek oluşturacak davranışlar bulunması da tehlikeyi artırmaktadır. Gerçek silah bulunan bir sahnesi de yasaklanan bölümler arasında bir örnek. Zencilerle dalga geçmek için yapılan makyaj da Amerika’da yasaklanmıştır.Bu konu ile ilgili tam ve kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Sadece tahmini olarak gerçeğe yakın bir bilgi verilmektedir. 1. Nesil pokemonlar ile başlanacağı açıklanmıştır. Bu oyunda 152 pokemonla sınırlıyız. Bunun sonucunda charmender, starter pokemonlarını da görebileceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-07-2016, 22:13
Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) %100 Çözüm
Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) %100 Çözüm
En fazla indirilen ve son zamanlarda hem ülkede olsun hem de dünya çapında milyonlarca insan tarafından son derece fazla oynan pokemon go oyunu elbette son zamanlarda bir takım sorunlar ortaya çıkarmaya başladı.Böyle bir durum zaten herkes tarafından bekleniyordu. Ne de olsa yeni olan bu şu an sayısız kişi ya da kişiler tarafından oynanmaktadır. Henüz hatalar için yeni güncellemeler de daha gelmediği için bir takım hatalar ortaya çıkabilmektedir. Bu hatalardan bir de Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) sorunudur ve birçok kişi şu an için siyah ekran oluyor, pokemonlar ekranda görünmüyor ya da kamera açılmada hata oluşuyor gibi bir takım şikâyet geliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-07-2016, 07:07
Pokemon Go Hangi Telefonlarda Oynanır?
Pokemon Go Hangi Telefonlarla İle Uyumlu?
Pokemon Go çıktığı günden bu yana çeşitli platformlarda hizmete konuldu. İlk başta İOS platformunda boy gösteren harika oyun daha sonra andorid dünyasına da girdi. Henüz ülkemizde resmi olarak duyurulmayan oyun bir kaç hafta içerisinde tüm dünya ile birlikte ülkemizde de oyun marketlerin de yerini alacak.Fragmanında da olduğu gibi kamera ve gps tabanlı olarak sunulan oyun günümüzde ki çoğu telefonla uyumludur. Ayrıca kamera özelliklerinin oyuna herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.Yapılan bilgilendirmeye göre şu an için sadece android ve ios tabanlı olan oyun Windows phonelar için herhangi bir çalışması bulunmamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2016, 23:58
Pokemon Go Oyununda Pokemon Nasıl Yakalanır?
Pokemon Go Oyununda Pokemon Yakalama taktikleri
Pokemon GO oyunu resmi olarak ülkemizde henüz yayınlanmasa da son günlerin en çok konuşulan konusu olmuştur. Özellikle çocukluğunu 90'lı yıllarda çocukluğunu geçirenler için efsane çizgi film Pokemon oyunu 3-4 yıldır oyunu çıkacağı söylentisi olduğu için merakla beklenmektedir. Oyun resmi olarak yayınlanmasa da ülkemizdeki meraklı 20-30 yaş grubu özellikle Pokemon aşığı erkekler oyunu farklı yöntemler kullanarak cep telefonlarına yaklaşık bir haftadır indirmiş bulunmakta.Pokemon GO oynanması için cep telefonlarınızda mobil veri ve GPS'nin açık olması gerekiyor. Bu iki program açık olduğunda şarjınız çabuk tükeneceğinden yanınızda Powerbank taşımanız gerekecektir. Peki, Pokemon GO oyununda Pokemon nasıl yakalanır?
Devamı
  • Yorumlar: 0