Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.53.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.53.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 17:23
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon go kısa zaman diliminde tüm dünya çapında büyük ilgi ve merak haline gelmiştir. Google arama motorlarında en çok arananlar listesinde yer almaktadır. Artırılmış gerçeğe yakın özellikleriyle dünya çapında hızlı yayılmayla Pokemon go oyunu sosyal medya uygulamalarını da aşırı derecede etkiledi. 1990’ların sonunda ve 2000 yılının başında çıkan tüm dünyayı saran bu oyun bir cep telefonu uygulamasıdır. Henüz Türkiye de uygulaması olmayan Pokemon go oyunu Nintendo ve Niantic'in ortak yapımıdır. Sadece Zelanda, Avusturalya ve ABD ülkelerinde indirilebilmektedir. Ücretsiz bir oyun uygulaması olan Pekomon go içindeki 722 karakterli Pokemonları telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 15:00
Pokemon Go Başlangıç Pokemonları Nelerdir? Pikachu yu nasıl alabilirim?
Pokemon Go Başlangıç Pokemonları Nelerdir? Pikachu yu nasıl yakalabilirim?
Pokemon bazı ülkelerde çocuklara etki etmesinden dolayı yasaklandı. Çocukların uçan pokemonu gerçek sanıp balkondan ve pencereden atlaması yüzünden güvenlik amaçlı yasaklanmıştır. Birde çocuklarda kötü örnek oluşturacak davranışlar bulunması da tehlikeyi artırmaktadır. Gerçek silah bulunan bir sahnesi de yasaklanan bölümler arasında bir örnek. Zencilerle dalga geçmek için yapılan makyaj da Amerika’da yasaklanmıştır.Bu konu ile ilgili tam ve kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Sadece tahmini olarak gerçeğe yakın bir bilgi verilmektedir. 1. Nesil pokemonlar ile başlanacağı açıklanmıştır. Bu oyunda 152 pokemonla sınırlıyız. Bunun sonucunda charmender, starter pokemonlarını da görebileceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 12:00
Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Nedir ve Nereden Alabilirim?
Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Nedir ve Nereden Alabilirim?
Görüntüsü aslına bakılırsa son derece tatlı olan bu pokemon go bilekliği boyut olarak da son derece küçüktür ve bununla birlikte istenilen her yere rahat bir şekilde götürülebilir ve ceplere de son derece kolay derece kolay bir şeklide sığar. Şu an için tam olarak fiyatının ne olduğu bilinmese de dünya çapında büyük bir sükse yapan bu oyun için gerekli olan bu Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Ne Olur? Sorusu adına bazı yakım fikirler şu an için uzman kişi ya da kişiler tarafından verilmektedir.Özellikle de elbette Türkiye’deki satış fiyatı yurt dışındaki fiyatlara göre farklılık gösterecektir ve o noktalara nazaran kur ve yurt içinde giriş nedeniyle biraz daha yüksek olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2016, 22:26
Pokemon Go Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım

Pokemon Go Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım
Pokemon Go çılgınlığı gitdikçe tüm dünyada çoğalırken bir çok kullanıcının aklına Pokemon Go Nasıl Yüklenir sorusu gelmektedir. Sizlere kapsamlı şekilde Pokemon Go Nasıl Yüklenir anlatmaya çalışacağım. Öncelikle Pokemon Go Apk indir linkinden dosyamızı telefona indireceğiz ve sonrasında yapacaklarınız resimli olarak konunun devamında anlatılacaktır. Şunu baştan belirtmek isterimki oyunu oynarken mutlaka gözünüz trafikte olsun çünkü oyun ile beraber Pokemon kazalarıda meydana gelmeye başladı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-07-2016, 06:51
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Pokemon Go Apk indir Ve Oyna
Dünya'nın beklediği ve çocukluğumuzun muhteşem çizgi filmi olan Pokemon artık sanal Dünya’da hatta artık gerçekler denecek kadar hayatımızdalar. Pokemon GO oyunu ile artık pokemonlar yakalayabilir, geliştirebilir ve savaşabiliriz. Peki, Pokemon GO nedir? Pokemon GO Nasıl Oynanır? Pokemon anime ve çizgi filminden esinlenerek oluşturulan bir oyun uygulamasıdır. Aslında, Pokemon ile ilgili birçok oyun, tv showları, kart oyunları yapıldı. Son olarak ise Nintendo, Dünya’da yankı oluşturacak bu oyunu yani sanal gerçeklik gösteren Pokemon GO oyununu ortaya çıkarttı. Pokemon çizgi filmini izlediyseniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-07-2016, 21:46
Pokeball Ve Geliştirme Taşları Paralımı Olacak? Yoksa Bedava mı?
Pokeball Ve Geliştirme Taşları Paralımı
Önceden çocukluğumuzda, büyük bir heyecanla çizgi film karakterlerini izlediğimiz pokemonlar, artık gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarımızda. Gençler artık, evde bilgisayar başında oturmaktan ziyade, hem yürüyüş yapıyorlar, hem de oyun oynayarak eğleniyorlar.Akıllı telefonlara yüklenen oyunda, size bire harita veriliyor. O harita yönünde, sağa ya da sola ilerleyerek, önünüze çıkan pokemonları avlayabiliyorsunuz. Her oyunda silahlarla, ateş ile ya da taşlar ile avlanma olduğu gibi, pokemon go oyununda da, pokeball ve geliştirme taşlarına ihtiyaç var. Haritaya göre yürüyerek, pokemonların nerede olduğunu görebiliyor ve avlayabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 18:04
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Her gün kendi bünyesinde daha fazla oyun severi katan pokemon go oyunu şu an için dünya çapında yüz milyonlara ulaşmış durumda. Kısa bir zaman sürecinde bu kadar fazla insanın oynamaya başladığı bu harika oyun elbette bir yerde bir takım hatalar verecekti. Şu an için de bazı hatalar oyun severlerin bu oyunu oynamalarına engel olmaktadır. Bunun için de birçok farklı oyun sever sürekli olarak, ortaya çıkan bu hatalar adına farklı çözüm arayışlarına girmektedirler. Ortaya çıkan bu tür hatalar arasında en fazla dikkat çeken sorunlardan biri de konum olarak verilen hatalardır. Bunun için de Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası (ÇÖZÜMÜ) adına bir takım çözümleri bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2016, 23:58
Pokemon Go Oyununda Pokemon Nasıl Yakalanır?
Pokemon Go Oyununda Pokemon Yakalama taktikleri
Pokemon GO oyunu resmi olarak ülkemizde henüz yayınlanmasa da son günlerin en çok konuşulan konusu olmuştur. Özellikle çocukluğunu 90'lı yıllarda çocukluğunu geçirenler için efsane çizgi film Pokemon oyunu 3-4 yıldır oyunu çıkacağı söylentisi olduğu için merakla beklenmektedir. Oyun resmi olarak yayınlanmasa da ülkemizdeki meraklı 20-30 yaş grubu özellikle Pokemon aşığı erkekler oyunu farklı yöntemler kullanarak cep telefonlarına yaklaşık bir haftadır indirmiş bulunmakta.Pokemon GO oynanması için cep telefonlarınızda mobil veri ve GPS'nin açık olması gerekiyor. Bu iki program açık olduğunda şarjınız çabuk tükeneceğinden yanınızda Powerbank taşımanız gerekecektir. Peki, Pokemon GO oyununda Pokemon nasıl yakalanır?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2016, 06:48
Pokemon Go Haritası Kişiye Özel mi? Yoksa Herkesin Haritası Aynı mı?
Pokemon Go Haritası Kişiye Özel mi? Yoksa Herkesin Haritası Aynı mı?
1996 yılından beri ilgiyle ve severek takip edilen izlenen ve çıkan birçok oyunu ile oynanan Pokemon artık yeni döneme damgasını vuran Pokemon Go oyunu ile karşımızda. Nintendo tarafından yapılan açıklamada oyunun 2016 yılında ios ve adroid işletim sistemlerine geleceği söylendi. Fakat oyun daha gelmeden büyük ilgi odağı olmuş durumda. Oyun hakkında birçok soru geliyor fakat net bir açıklama yapılmadığından dolayı kafalar karışık. Oyunu bekleyenlerden gelen ve sıkça karşılaştığımız sorulardan biri de Pokemon Go harita yapısı kişiye özel mi genel mi olur? Sorusudur. Bu soruya şöyle bir açıklama yapabiliriz; arkadaşlar oyun için Nintendo yetkilileri kesin bir açıklama yapmamış ve oyun ile ilgili konuları ucu açık bırakmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0