Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 5-09-2013, 22:43
Android Telefonlarda Rehber isimlerine Fotoğraf Ekleme


Android Telefonlarda Rehber isimlerine Fotoğraf Ekleme

Birisi sizi ararken, karşınızda arayan kişinin fotoğrafını görmek pek çoğumuzun hoşuna gider. Bunun olabilmesi için, telefon rehlerinizdeki isimlere resim eklemelisiniz. Nasıl yapacağınız aşağıda anlatılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 5-09-2013, 21:10
Android Telefonlarda Widget ekleme yada olan widgetleri kaldırma

Android Telefonlarda Widget ekleme yada olan widgetleri kaldırma

Widgetler android cihazların en şık özelliklerinden biridir. Dolayısıyla widgetler kullanıcıların ilgisini çektiği gibi geliştiricilerin de yakın ilgi konusu olmuşlardır. Yeni bir uygulama satın aldığnızda ya da yüklediğinizde, bu uygulamaları her biri kendi özelilğine göre bazı widgetler kullanırlar. Herhangi bir telefonun ekranında widget eklemek, taşımak ve silmek oldukça kolaydır:
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 6-09-2013, 18:46
Android Cep Telefonlarında Klasör Nasıl Oluşturulur


Android Cep Telefonlarında Klasör Nasıl Oluşturulur

Klasör oluşturma, uygulama ve dökümanlarınızı bir arada tutmanıza yardımcı olur ve birinden diğerine kolayca geçmenizi sağlar. Android telefonlarda kolayca klasör oluşturabilirsiniz. Peki nasıl mi, hep birlikte görelim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 09:40
Instagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme
Instagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme
Instagram, birçok kişinin beğenisini kazanmış, kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.Instagram’ın bu kadar popüler olmasının başlıca sebebi, sosyal medya platformları ile entegre çalışması, uygulama ile hazırlanan fotoğraflar Facebook, Flickr, Twitter, foursquare ve Tumblr üzerinden paylaşılabilmesindedir. Bu uygulamayı cazip kılan başka bir sebebi de; kullanıcıların çektikleri fotoğraflar üzerinde uygulanan çok çeşitli filtrelerler kullanarak, profesyonel görünüme sahip fotoğraflar yaratabilmeleridir.Instagram uygulamasının son gelen tasarım güncellemesinden dolayı aldığı tepkilere rağmen, birçok kişi hala beğenerek kullanmaya devam etmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2015, 18:15
Sony Xperia Modellerine Reset Atma Resimli Anlatım
Sony Xperia Modellerine Nasıl Reset Atılır Detaylı Anlatım
Sony Xperia modellerinde neden reset atarız kısaca anlatmaya çalışacağım.Sony Xperia telefonunuz donduğunda, yada telefon takılıp kalırsa, ekrana bastığımız halde dokunmatiği çalışmıyorsa, telefonumuz yavaşlamış ise telefona kesinlikle reset atmak gereklidir.Sony Xperia resetleme işlemi telefondaki bilgileri silmez ve telefona hiç bir zararı olmaz.
Sony Xperia modellerine reset atmak için çeşitli yollar vardır bunlar sırasıyla;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2015, 21:40
Periscope Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının %100 Çözümü

Periscope Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının %100 Çözümü
Periscope son zamanlarda oldukça popüler uygulama olmaya devam ediyor. Periscope uygulaması ile kullanıcılar kendi canlı yayın uygulamalarını yapabiliyorlar. Bazı kullanıcılar bu canlı yayını faydalı yapıyor bazıları da insanlar için son derece utanç verici bir duruma gelebiliyor.
Kullanıcılar periscope uygulamasını yüklerken "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil " hatası alıyor. Sizlere bu hatanın nasıl çözüleceğini anlatmaya çalışacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2016, 23:15
instagram Android Uygulamasında Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
instagram Android Uygulamasında Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Tüm arkadaşlarınıza en mutlu olduğunuz anın canlı çekiminin yaparak gösterebilme olanağını sunan yeni teknolojik gelişme kullanıcılar tarafından hayli yoğun ilgiyle karşılandı. Öncelikle Facebook kullanıcılarına sunulan uygulama şimdilerde dünyada popülerliği giderek artan Instagram'a da canlı yayın özelliği getirilmesi planlarıyla geniş yankı uyandırdı. Canlı yayın özelliğinin hayata geçirilmesi amacıyla denenmesi Instagram kullanıcılarının daha da merak ettiği bir uygulama olmuştur. Günlük kullanıcı sayısı yüz milyonları aşan Instagram bünyesine canlı yayın özelliğini de ekleyerek bu rakamı katlamayı hedefliyor. Renkli uygulamasıyla popüler olan Instagram canlı yayın nasıl yapılır?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-09-2013, 23:54
Android Telefonda Hafızanın Durumunu Öğrenme: Hafızada Ne Kadar Yerim Kaldı
Android Telefonda Hafızanın Durumunu Öğrenme: Hafızada Ne Kadar Yerim Kaldı
android telefonunuz var. durmadan uygulama veya oyun indiriyorsunuz. Bir yandan da telefonda yeriniz var mı yokmu merak ediyorsunuz. Peki telefonda ne kadar hafıza boşluğunuz var, nasıl öğreneceksiniz. Son derece kolay. işte kısa yolu:
Menu> Settings/Ayarlar> SD card & phone storage'e girerek hafıza bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Eğer Ics Rom Kullanıyorsanız:
Menu/ayarlar/Kayıt Yeri seçeneğine girmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:31
2017'nin En Güzel Yazı ve Resimli Miraç Kandili Mesajları

2017'nin En Güzel Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili 2017 bu sene 3 mayıs salı günüdür.Tüm dünya islam aleminin kandili olan Mirazç kandilini 3 mayıs salı günü akşamı kutlayacağız. Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili Mesajları,en güzel Miraç Kandili SMS mesajlarını sitemizden alıp gönderebilirsiniz. Bu güzel günde sevdiklerinizi ister arayın isterse mesaj atarak bu günün önemini ve değerini sevdikleriniz ile paylaşın. Aşağıda sizlere sunduğumuz internette ki en çok mesaj olarak gönderilen miraç kandili mesajlarını bu sayfada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-07-2014, 00:23
WhatsApp Uygulaması ile Sesli ve Görüntülü Arama Yapma


WhatsApp apk indir ile Sesli ve Görüntülü Arama Yapma

Sizlere WhatsApp apk indir ile ilgili bilinmeyenler ile alakalı bir kaç ipucu ve teknik bilgi vermeye çalışacağız.
WhatsApp: müşterilerine online olarak her bir türlü platform aracılığı ile birlikte mesaj, fotoğraf, mekan, sesli mesaj, video gönderme imkanları sunan, neredeyse her platformda kullanılabilen internet tabanlı bir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 1