Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: Dün, 11:28
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Arkadaşlar son 3 aydır borsa oynuyorum. Borsaya ben ASELSAN ile girdim ve hep aselsan oynadım. Aselsan son zamanlarda en çok işlem gören hisse olmayı başardı. Ama malesef her çıkışın birde inişi olduğunu tüm borsacılar hemen hemen bilirler. 15 Kasım da ASELSAN üzerinde çok büyük bir oyun oynandı ve ASELSAN hisselerinin değeri bir anda 47 den 28 lere kadar düştü ve biz sadece telefon elimizde bakakaldık. Zarar hepimizin çok büyük. internette biraz araştırdıktan sonra STOP-LOSST denilen bir ayarın olduğunu öğrendim. Bu ayar yatırımcıyı zarardan korumaya yönelik. Bu STOP LOSST olayı Akbank yatırımcı uygulamasında mevcut. Bu konuda sizlere o uygulamayıda paylaşacağım. Bazılarınız google playden indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2017, 22:35
Telefonla Konuşurken Beni Arayanları Nasıl Öğrenebilirim ?
Telefonla Konuşurken Sizi Arayan Numarayı Görmek
Telefon ile görüşme yaparken bir başka kişinin sizi araması sonrasında telefonunuz arayan kişiyi beklemeye alarak size bir uyarı gönderir. Çağrı bekletme özelliği ile aktif hale gelen bu işlemde sizi arayan kişiye görüşme yaptığınız hakkında bildirim yapılır. Bununla birlikte, size de arayan kişi ile ilgili bildirim yapılır. Pek çok kullanıcının merak ettiği çağrı bekletme özelliğinin açılması için birkaç işlem yapmanız yeterlidir. Bu özelliği aktif hale getirerek sizi arayan kişileri telefonunuzun ekranında kolayca görebilirsiniz.Telefonla konuşurken beni arayanı nasıl görebilirim?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 21:08
Iphone X Modeli Ve Açık Uygulamalar Sorunu
iPhone X’te Açık Uygulamalar Nasıl Kapatılır?
İphone akıllı telefonlarda bir milat sayılır. Iphone 7 sonrasında sürekli yeniliklere açık olan Apple firması Iphone X yani 10. versiyonuyla tüketicilerin takdirini toplamaya devam ediyor. Apple bu modelini insanlığın gelecekle tanışması olarak betimlerken bununla ilgili sorular da ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de iphone x’te açık uygulamalar nasıl kapatılır? sorusudur. Sorunun çözümü ise özetle şöyledir: İphone gelecek nesillerin telefonu olarak tanıtırken bu konsepte uyacak şekilde ekran tuşları ve tabi ki parmak izi okuyucuyu kaldırdı. Bu da kullanıcılarda açılan uygulamalar nasıl kapatılacak sorusunu akla getiriyor. Eski usüle göre Home tuşu bize yardım ediyordu ve iki defa basınca uygulamalar kayboluyordu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 20:45
Google Assistant Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?
Google Assistant Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?
Yeni bir cihazı kullanmak ya da yeni bir işi başarıyla tamamlamak için bazen yönlendirilmeye ihtiyaç duyulur. Örneğin bir öğretmen, kılavuz rehber, kitapçık ya da yardımcı bir program bunun ortamını sağlar. İngilizce söylenişi ile asistanlar bu işe yarar ve Google Assistant da böyledir. 2016 yılının Mayıs ayında ilan edilen bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar daha kullanışlı hale geldi. İlk zamanlarda sadece Google destekli telefonlarda söz konusuyken daha sonra diğer Android platformlarına da uygulanmaya başlandı.Google Asistant; Google Home konuşmacı özelliği ile daha kapsamlı oldu. Bu uygulama akıllı telefonu sesle yönlendirebilir, hava durumunu haber verebilir ve bildirimler gönderebilir özelliktedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 19:28
10 Kasım Atatürk duvar resimleri indir
10 Kasım Atatürk duvar resimleri indir
Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olmakla beraber Türk halkına kaybettiği özgürlüğü veren oldukça başarılı bir devlet adamı ve askerdi. Her yıl tüm milli bayramlarda Atatürk’ü coşku ile anıp bayramlarımızı kutlarken Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu tarih olan 10 Kasım’da da onu saygı ve rahmet ile anmaktayız. Özellikle internet platformunda herkesin görseller ile paylaşımlar yaptığı bu tarihte siz de 10 Kasım duvar resimleri indir sayfası ile birbirinden güzel Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları indirebilir ve sosyal medya hesaplarınızı bu fotoğraflar ile süsleyerek bu günün anlam ve önemini paylaşabilirsiniz.En güzel fotoğraflar ile bu günü taçlandırmak istiyorsanız beğendiğiniz fotoğrafları ister tek olarak isterseniz de albüm olarak bu uygulamadan indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-11-2017, 23:12
10 kasım facebook profil resimleri indir
10 kasım facebook profil resimleri indir
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü bildiğiniz gibi yaklaşmaktadır. Eğer sizlerde Atatürk'ü 10 Kasım'da sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook üzerinden en iyi şekilde anmak istiyorsanız hemen bu uygulama ile başarabilirsiniz. En güzel Atatürk resimleri, imzası ve sözlerinden oluşmuş profil resimlerini kendi fotoğrafınız ile uyumlu hale getirerek kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise 10 kasım facebook profil resimleri indir işlemini hemen ücretsiz olarak yapmaktır. Bu sayede sizlerde ülkemizi yeniden ayağa kaldırmış, her köşesini düşmanlardan temizlemiş ve özgür bir Türkiye bırakmış Atatürk'ü yad edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-11-2017, 22:29
10 Kasım facebook kapak fotoğrafları indir
10 Kasım facebook kapak fotoğrafları indir
Türk milletinin kurtarıcısı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım tarihinin yaklaştığı şu günlerde siz de onun aziz hatırasını yaşatmak için bu gün için özel hazırlanan görselleri kullanabilir ve bunları arkadaşlarınız ile sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.Facebook sayfanızda birbirinden güzel ve anlamlı Atatürk görselleri için 10 Kasım facebook duvar kâğıtları indir uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama ile birçok farklı resim ve orijinal fotoğrafı indirebilir ve facebook sayfanızda ya da bilgisayar arka planınızda duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-10-2017, 13:03
3 Farklı Yöntem ile Note 8 Ekran Görüntüsü Alma
Note 8 Ekran Görüntüsü Alma / Note 8 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Samsun’un ilk üst seviye çift kamera teknolojisine sahip modeli olan Note 8, sahip olduğu yenilikçi performansla fark yaratmayı başarıyor. Kaliteli olduğu kadar da yüksek çözünürlüklü olan ekranı ve S-Pen dokunmatik kalemiyle özellikle üstün performans arayışı içinde olan müşterilere hitap eden ürün, adeta rakip tanımıyor.Note 8 ekran görüntüsü alma konusunda verilen bilgiler eşliğinde telefonu daha verimli kullanmak mümkün. Gelişmiş cihazda ekran görüntüsü almak isteyenler için 3 farklı yöntem kullanıma sunuluyor. İlk uygulama S-Pen akıllı kalemler yapılıyor. "Akıllı seçim" alanı üzerinden yapılacak ilgili bölüm taraması istenen ekran görüntüsünün hızlı ve kolay bir şekilde alınmasını sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-10-2017, 22:35
Galaxy Note 8'e Format Nasıl Atılır?
Galaxy Note 8'e Format Nasıl Atılır?
Kullanıcıların sıklıkla sorduğu hangi durumlarda Note 8 format atma seçeneğini kullanmalıyız sorusu günden güne gelişen telefon işlemcileri ve yazılımcıları sayesinde kolay ve pratik bir şekilde karşılığını buluyor. Hangi Durumlarda Note 8'e Format Atılır? En sık karşılaşılan durumlardan ilki telefona virüs bulaşmasıdır. Telefona herhangi bir internet bağlantısından ya da reklam linkinden rahatlıkla bulaşabilen virüsleri temizlemenin en kolay ve hızlı yolu format atmaktır. Telefonda fabrika ayarlarına geri dön seçeneği ile sabitlenmiştir ve istek doğrultusunda her kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Bunun dışında belli başlı nedenlerden dolayı

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2017, 22:13
Galaxy S8 Reset Atma
Galaxy S8 Reset Atma
Belli başlı ayar sorunlarında, telefonda görülen yavaşlama ve kilitlenme gibi arızalarda önceden olduğu gibi kullanıcıların bir telefon bayine gidip saatlerce ve bazen günlerce beklemeleri artık gerekli değildir. Kullanıcıları için en uygun ve en pratik çözümleme seçeneklerini sunan Galaxy s8 format gerektiren işlemler de bunu bir pratik ölçekte sunuyor. Kullanıcıların format işlemine başlamadan önce telefonları prizden çekmelerini ve şarj ya da diğer cihazlarla elektronik bağlantılarını kesmeleri gerekmektedir. Daha sonra Galaxy s8 e reset atma işlemi için daha sonra yapılacak işlem telefonu kapatmak olacaktır. Telefon kapalı bir şekilde tutulurken Sesi Yükselt ve Home tuşlarına aynı anda basılı tutulmalıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0