Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 20-09-2017, 19:53
“Xperia Sistem Güncellemesi Yüklemeye Hazır” Uyarısı Nasıl Kaldırılır?
Bildirim Çubuğundaki “Xperia Sistem Güncellemesi Yüklemeye Hazır” Nasıl Kaldırılır ?
Android işletim sistemine sahip telefonlarda son zamanlarda sıkça görülen Sistem Güncellemesi bildirimleri kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor. Bazı kullanıcılar ise ‘Sistem Güncellemesi Yükleme Hazır’ uyarısının güncelleme yapılsa dahi ekrandan gitmediğinden, sürekli ekranda durduğundan şikayetçi olmaktadırlar. Özellikle Sony Xperia model telefonlarda görülen bu bildirim sorununu çözüme kavuşturmak ise çok kolaydır. Bazı kullanıcılar ise bu sorunu telefonu kapatıp açarak çözdüklerini dile getirmektedirler. Sorunun çözümü için kesin bir yöntem olmayan bu işlemde yapılması gereken bazı ayarlar bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2017, 19:43
Android İşletim Sistemli Telefonlardaki Lost.dır Dosyası Nedir, Ne İşe Yaramaktadır?
Android Telefonlardaki LOST.DIR Dosyası nedir, Ne İşe Yarar ?
Android işletim sistemli akıllı telefonlarda sıkça karşılaştığımız fakat ne olduğunu hiç bilmediğimiz bazı dosyalar vardır. Bunlardan biri ise LOST.DIR dosyasıdır. Bu dosya çoğu kişinin karşısına çıkmasına rağmen, çoğu kimse bu dosyanın ne işe yaradığını bilmemektedir. android telefonlardaki lost.dır dosyası nedir diye soranların sorusuna cevap verecek olursak; LOST.DIR, Android işletim sisteminin SD karttan veri aktarırken bir hata nedeniyle bağlantının kesilmesi halinde veri kaybını önlemek için oluşturduğu bir sistem dosyasıdır.
LOST.DIR Dosyası Ne İşe Yarar?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2017, 19:27
Turkcell Mobil Ödeme Paycell Nedir ?
Turkcell Mobil Ödeme Paycell Nedir ? Paycell Nasıl Kullanılır ?
Teknoloji ve internet sisteminin hızla gelişmesi ile birlikte gelişmelere her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Bunlardan biri de ön ödemeli sanal kart sistemleridir. Oldukça kullanışlı olan ve giderek yaygınlaşan bu sistemlerin arasına paycell de dahil olmuştur. Turkcell'in herkese sunduğu bu sistem ile hayatınız alışveriş konusunda daha kolay hale gelebilecektir. Bu sistemi kullanmaya başlamadan önce turkcell mobil ödeme paycell nedir? paycell nasıl kullanılır? gibi soruların yanıtlarını öğrenmeniz çok faydalı olacaktır.
Paycell Nedir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 22:28
Huawei P9 Format Nasıl Atılır ?

Huawei P9 Format Atma / Huawei P9 Format Nasıl Atılır ?
Huwai P9 lite huwai markasının son zamanlarda ürettiği en kaliteli ve en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle arka kısmında dokunmatik bölge bulunduran bu telefon hakkında son zamanlarda huawei p9 format atma / huawei p9 format nasıl atılır? Yönünde talepler mevcut bunun en büyük sebebi telefon açılırken gerekli olan giriş şifresini unutulması.
Huawei P9 Lite Format Nasıl Atılır?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 21:30
Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim ?
Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim ?
WhatsApp uygulaması, hem kolay hem de hızlı bir şekilde rehberde bulunan kişilerden hangisinin WhatsApp kullandığını telefondaki rehber aracılığı ile belirlemektedir. Değişik özelliklerini her geçen gün geliştiren WhatsApp uygulamasını kullanan kişilerin sayıları da teknolojik gelişme ile artmaktadır. Rehberdeki kişiler ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşma imkânı veren WhatsApp uygulaması, kullanıcı sayısını gittikçe artırmaktadır. Hizmetlerini sürekli olarak geliştiren WhatsApp, bazen bazı sorunlar ile de karşı karşıya bırakmaktadır.Rehberden silinen ancak rehberden silindiği halde WhatsApp’ta o kişileri gören kullanıcılar rehberden silinen kişi whatsapp’dan nasıl silinir? Sorusunun cevabını aramaya başlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 19:19
Kablosuz Bağlantı Wifi Üzerinde Sarı Ünlem Probleminin Çözümü

Kablosuz Bağlantı Wifi Üzerinde Sarı Ünlem Probleminin Çözümü
İnternet bağlantısında problem oluştuğu taktirde, wifi simgesinin üzerinde sarı ünlem bulunur. Sarı ünlemin meydana gelmesini sağlayacak birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenler modemin wifi problemi, İnternet arayüzünde bulunan kablosuz ağ ayarlarının doğru olmaması ve modemin otomatik ip dağıtımı sırasında bilgisayarın DHCP ip numarasını almamasıdır.
Wifi Üzerinde Bulunan Sarı Ünlemin Çözümü Nedir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-09-2017, 22:16
İphone Ses Yükseltme / İphone Telefonun Sesi Nasıl Yükseltilir ?
İphone Ses Yükseltme / İphone Telefonun Sesi Nasıl Yükseltilir ?
İphone kullanıcılarının dile getirdiği şikâyetlerden biri de iphone ses yükseltme / iphone telefonun sesi nasıl yükseltilir? Sorusudur. Çünkü İhanet 4, İphone 5 iphone 6 ve 6S, 7 ile İphone 7 Plus telefonlarının ses performansı kullanıcılarını maalesef pek memnun etmiyor. Aslında İphone’in ses seviyesi herhangi bir jailbreak işlemine gerek kalmadan yükseltilerek, daha kaliteli ve daha yüksek ses performansına ayarlanabilir.Hepimiz yolda yürürken yolculuk yaparken ya da çalışırken müzik dinlemekten keyif alırız. Müziği kulaklık ile dinlediğimizi zaman müziğin ses kalitesi kulaklığa, hoparlör ile dinlediğimiz zaman da müziğin kalitesi hoparlöre bağlı gibi geliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-09-2017, 09:35
İphone Telefonun Garantisi Nasıl Sorgulanır ?
İphone Telefonun Garantisi Nasıl Sorgulanır ?
Teknolojik aletlerin güvenirliği garanti kapsamının süresine bağlıdır. Her türlü teknolojik alet satın alındığında o ürüne özel belirli garanti süreleri tanınmaktadır. Bu süre içerisinde ürüne bir zarar geldiğinde hiç ücret ödemeden sorunun giderilmesi mümkündür. Bu denli avantajlı olan garanti kapsamı uygulaması cep telefonları içinde hizmet vermektedir.Bu sayede telefonun arıza masrafları servis garanti kapsamı sayesinde ödenmeyecek ve müşteri masraflardan muaf tutulacaktır. Bu sebeple telefonlarda garanti kapsamı sorgulaması yapılması büyük önem taşımaktadır. Bu durum yeni alınmış olan telefonlar için geçerli olmasa da ikinci el olan akıllı telefonlar için geçerlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-09-2017, 00:16
Sony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?
Sony Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?
Telefon sesi, telefonlar için büyük önem taşıyan faktörlerden bir tanesidir. Ses faktörü video izlerken ve kulakla müzik dinlerken devreye giren önemli etkenlerden bir tanesidir. Satın alınan bir telefonun sesinin az olması telefonun tüm başarılı özelliklerine gölge düşürecek ve dinlenen müzikten verim alınmamasına neden olacaktır. Bu durum özellikle Sony marka cep telefonlarında geçerlidir.Akıllı telefon kategorisinde satışa sunulan xperia xz1 ve xperia xz2 gibi Sony marka telefonlarda yaşanan bu ortak sorun kullanıcılara sıkıntı yaratmaktadır. Bu noktada ses sonuna kadar açılsa bile yeterli gelmemekte ve volüm yeterince yükselmemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2017, 23:25
Whatsapp’ta Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Atılır?
Whatsapp’ta Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Atılır?
En popüler ve anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan whatsapp'ta en can sıkıcı durumlardan biri de birinin sizi engellemiş olmasıdır. Bu durum direk olarak whatsapp'ta engelleyen kişiye nasıl mesaj atılı sorusunu akıllara getirmektedir.
Whatsapp’ta Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Atılır?
Whatsapp'ta engelleyen kişiye mesaj atabilmeniz için iki farklı yöntem uygulayabilirsiniz. Bu yöntemlerden biri çok fazla tercih edilmeyen whatsapp aboneliğinden çıkmak olacaktır. Bir diğer yöntemde ise üçüncü bir kişiye ihtiyacınız olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0