Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-04-2018, 22:43
 iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
Daha önce iPhone kullanmış olanlar bilir, x öncesi tüm modellerde home tuşu bulunuyordu. Bu tuş pek çok özelliği kullanmak için işlevsel hale getirilmişti. Ancak iPhone X’de home tuşu yok. Bu durum da iPhone x kullanıcılarının akıllarına bir soru getiriyor. iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
Home tuşu olmadığı için, iPhone X’de açık uygulamaları görebilmek ve bir uygulamadan diğerine geçebilmek için dokunmatik fonksiyonunu kullanmak gerekiyor. Ekranın altında yer alan yatay çizgiye dokunup sola veya sağa çekerseniz, uygulamalar arasında geçiş yapma şansı bulursunuz. Ancak unutmayın ki, çizgiyi görebilmek için telefonunuzda halihazırda en az bir tane uygulamanın açık olması gerekir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 22:55
İphone X'e Nasıl Reset Atılır?
İphone X'e Nasıl Reset Atılır?
İphone ‘un son modeli iphone x de fiziksel tuş bulunmamaktadır. Ekranın tamamı dokunmatik ekran yapısındadır. Apple firması bu fiziksel tuş yerine telefonun rahat kullanımı için birden fazla komut atadı. Fiziksel tuş olmadığı için iphone x kullanıcıları Iphone X’e nasıl reset atılır? sorusunun cevabını çok merak etmeye başlamışlar. Çünkü normalde reset işlemi fiziksel home tuşu ile yapılabiliyordu. Tuş olmadığı için reset işlemi de değişiklik göstermiş.
İphone X'e Adım Adım Reset Atma Yolları:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2018, 22:34
İphone X'e Nasıl Format Atılır?
İphone X'e Nasıl Format Atılır?
Telefondan belli bir süre sonra hata alıyorsa durup dururken donma gibi sorunlar yaşanıyorsa format atılması gerekebilir. Format işleminden büyük ihtimalle telefon kendine gelir. Ama önemli bir nokta format atılmadan önce yedekleme işleminin yapılması gerekmektedir. Çünkü format sonrasında telefondaki bilgilerin kaybolması gibi sorunlar yaşanır.İphone X'lerde yedekleme işlemi iTunes veya iCloud özelliklerinden faydalanılarak yapılabilir. iCloud zaten kullanılıyorsa telefon kendiliğinden otomatik olarak bilgileri telefon hafızasında bulunan dosyaları düzenli bir şekilde yedekler. Eğer iCloud kullanılmıyorsa iTunes üzerinden yedekleme işleminin yapılması gereklidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 00:00
Iphone X Tek Elle Nasıl Kullanılır? Detaylı Anlatım
Iphone X Tek Elle Nasıl Kullanılır? Detaylı Anlatım
Büyük ekranlı akıllı telefonlar her geçen gün daha popüler hale geliyor ve iPhone x de bunlardan biri. İki elle son derece rahat kullanılan iPhone x'i aslında tek elle de kullanmak mümkün. Peki, iPhone X tek elle nasıl kullanılır? Büyük ekrana sahip telefonlar için “Tek Elle Kullanım” özelliği geliştirildi ve bu fonksiyon iPhone ‘un X modelinde de mevcut. Tek elle kullanım özelliği sayesinde, eğer telefonunuzu tek elle kullanmak istiyor ama parmağınız üst kısımlara yetişiyorsa, ekran penceresini küçültebilirsiniz. Bu özelliği uygulamanız halinde pencere küçüldüğü için artık üst kısımlara parmağınızla erişebilir duruma gelirsiniz. Eğer dilerseniz, gerekli işlemi gerçekleştirdikten sonra pencereyi tekrar eski konumuna getirip tam ekran yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2017, 20:57
Bilgisayar Başında Telefona Gelen Bildirimleri Nasıl Görebiliriz?
Android bildirimlerini bilgisayarda görme
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar da gelişti. Bu sayede herkesin elinde akıllı telefonlar olmaya başladı. Çoğunluk ile bilgisayar başında işi olanlar telefonlara gelen bildirimleri bakamamaktadır. Bunun için geliştirilen Desktop Notifications uygulaması sayesinde telefona gelen bildirimleri bilgisayar başından kalkmadan görülebiliyor. Bu uygulamadan önde kişiler daha çok internette android bildirimlerini bilgisayarda görme şeklinde arama yapmaktadırlar. Bu uygulamadan sonra böyle bir sorun da ortadan kalkmış oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2017, 19:31
Whatsapp'ta Silinen Mesajı Nasıl Okuruz?
WhatsApp’ta Herkesten Silinen Mesajı Okumak
WhatsApp günümüzde mesajlaşma için çok kullanılan bir uygulamadır ve bu uygulamada her gün yeni bir güncelleme yapılmaktadır. Yeni güncelleme ile yanlış bir şey yazdığınızda silme imkanı veren WhatsApp ’ta herkesten silinen mesajı okumak ( bu mesaj silindi ) özelliği kullanıcılarından olumlu tepki aldığı kadar merak da uyandırdı. Öncelikle gönderdiğiniz mesajı silmek için sadece 7 dakikanız var. Mesajı silerseniz karşı taraftan da silmiş olacaksınız. 7 dakikayı geçerseniz ''benden sil'' özelliği devreye giriyor ve sadece mesaj sizden siliniyor. İnsanlarda merak uyandırmasının sebebi de gönderilen mesaj silindiğinde ''bu mesaj silindi'' şeklinde bir uyarı gitmesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:32
2018'in En Güzel Yazı ve Resimli Miraç Kandili Mesajları

2018'in En Güzel Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili 2018 bu sene 3 mayıs salı günüdür.Tüm dünya islam aleminin kandili olan Mirazç kandilini 3 mayıs salı günü akşamı kutlayacağız. Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili Mesajları,en güzel Miraç Kandili SMS mesajlarını sitemizden alıp gönderebilirsiniz. Bu güzel günde sevdiklerinizi ister arayın isterse mesaj atarak bu günün önemini ve değerini sevdikleriniz ile paylaşın. Aşağıda sizlere sunduğumuz internette ki en çok mesaj olarak gönderilen miraç kandili mesajlarını bu sayfada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:30
2018'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivi

2018 WhatsApp Durumları Arşivi
Arkadaşlar Whatsapp kullanmayan artık neredeyse kalmadı. Whatsapp da kendi durumunuzu paylaşmak şu sıralar çok popüler oldu. internette gezerken en çok kullanılan whatsapp durumlarını araştırıp buldum ve sizler için paylaşıma sunacağım. Ayrıca whatsapp uygulamasını sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile dosya paylaşımı,resim paylaşımı ve hatta ücretsiz konuşma hepsi whatsapp da mevcuttur. Sözü fazla uzatmadan En çok kullanılan 2015'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivini paylaşıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:03
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
Dünyanın en büyük sosyal kullanım ağı olan facebook, birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Facebook sayesinde insanlar arkadaşlıklarını ilerletmekte, tüm önemli olayları, sıcak haberleri, özel günleri paylaşımlar yaparak etkileşimi arttırmaktadırlar. Sosyal paylaşım sitesi facebook, ülkemizde de çok kullanılmakta olup birçok resmi ve özel kurumunda facebook sayfası bulunmaktadır. Facebook sayesinde e ticaret yapma imkânı da bulunmakta olup birçok firma ürünlerini açtıkları facebook hesabında reklam yapabilmektedirler. 2016 da olduğu gibi 2018 yılında da facebook profil bilgileri gibi birçok uygulama geçerli olup gerekli yeni düzenlemeler yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:02
En Güzel Yeni Yıl 2018 Facebook Kapak Resimleri
2018 gelirken, siz de yeni yıl coşkusunu Facebook hesabınızda da görmek isteyebilirsiniz. Kapak fotoğrafınızı yeni yıl resimleri süsleyebilsin diye, yeni yıl 2018 Facebook kapak resimleri sunan bu uygulama tam size göre hizmetler sunuyor. En kaliteli görsel içerikler arasında yeni yıl temalı birçok alternatif bulunmaktadır. Dilediğiniz resmi seçip siz de Facebook kapak fotoğrafınızı yenileyebilirsiniz.
-Resimlerin tamamı için en iyi görüntü kalitesi garantisi veriliyor.
-Hepsi yeni yıla özel şekilde hazırlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0