Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-02-2017, 22:03
Cep Telefonu Kısırlık Yapar Mı? Cep Telefonu Zararlı mı?
Cep Telefonu Kısırlık Yapar Mı? Cep Telefonu Zararlı mı?
Herkesin aklında cep telefonu kısırlık yapar mı? Sorusu dolaşmaktadır. Uzun bir süre cep telefonu ile konuşmak, uyumakta olan bir bireyin cep telefonunu yanında bulundurması ya da cep telefonu pantolon ceplerinde durdurulması gibi durumlarda kısırlığa neden olur gibi bir çok söylemeler bulunmaktadır. Bu şekilde kişiler cep telefonu kısırlık yapar konusunda pek çok iddialar söylemekteydi.En fazla yoğun olarak Batı'da yaşayan kişilerin erkeklerin çocuk yapma kalitesinin düştüğüne dair bunun gibi bir çok söylenmeler olmaktadır. Bir çok insanda çocuk sahibi olmak ve kısır gibi problemler çok sayıda ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle pek çok insanlar cep telefonuna bağlamaktadır. İnsanların aklında cep telefonu kısır yapıyor gibi söylemler sürekli olarak yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:06
2017'nin En Güzel WhatsApp Durumları Arşivi

2017 WhatsApp Durumları Arşivi
Arkadaşlar Whatsapp kullanmayan artık neredeyse kalmadı. Whatsapp da kendi durumunuzu paylaşmak şu sıralar çok popüler oldu. internette gezerken en çok kullanılan whatsapp durumlarını araştırıp buldum ve sizler için paylaşıma sunacağım. Ayrıca whatsapp uygulamasını sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile dosya paylaşımı,resim paylaşımı ve hatta ücretsiz konuşma hepsi whatsapp da mevcuttur. Sözü fazla uzatmadan En çok kullanılan 2015'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivini paylaşıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:38
En Güzel 29 Ekim 2017 Facebook Kapak Fotoğrafları

En Güzel 29 Ekim Facebook Kapak Fotoğrafları
29 Ekim 2017 tarihinde Cumhuriyet Bayramının 92. yılı kutlayacağız.Bu güzel bayramda sizler için en güzel cumhuriyet bayramı facebook kapak resimlerini sizler için araştırıp en iyilerini burada topladım. 29 ekimde facebook sayfanızı bu güzel resimler ile süsleyip Cumhuriyet bayramını kutlayabilirsiniz. Resimleri mausenin sağ tuşu ile farklı kaydet seçeneği ile indirebilirsiniz yada dosyalar bölümünde ziplenmiş olarak hepsini toplu olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:31
2017'nin En Güzel Yazı ve Resimli Miraç Kandili Mesajları

2017'nin En Güzel Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili 2017 bu sene 3 mayıs salı günüdür.Tüm dünya islam aleminin kandili olan Mirazç kandilini 3 mayıs salı günü akşamı kutlayacağız. Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili Mesajları,en güzel Miraç Kandili SMS mesajlarını sitemizden alıp gönderebilirsiniz. Bu güzel günde sevdiklerinizi ister arayın isterse mesaj atarak bu günün önemini ve değerini sevdikleriniz ile paylaşın. Aşağıda sizlere sunduğumuz internette ki en çok mesaj olarak gönderilen miraç kandili mesajlarını bu sayfada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 13:21
En Güzel Yeni yıl 2017 facebook profil resimleri
En Güzel Yeni yıl 2017 facebook profil resimleri
Dünyanın en büyük sosyal kullanım ağı olan facebook, birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Facebook sayesinde insanlar arkadaşlıklarını ilerletmekte, tüm önemli olayları, sıcak haberleri, özel günleri paylaşımlar yaparak etkileşimi arttırmaktadırlar. Sosyal paylaşım sitesi facebook, ülkemizde de çok kullanılmakta olup birçok resmi ve özel kurumunda facebook sayfası bulunmaktadır. Facebook sayesinde e ticaret yapma imkânı da bulunmakta olup birçok firma ürünlerini açtıkları facebook hesabında reklam yapabilmektedirler. 2016 da olduğu gibi 2017 yılında da facebook profil bilgileri gibi birçok uygulama geçerli olup gerekli yeni düzenlemeler yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 10:24
En Güzel Yeni Yıl 2017 Facebook Kapak Resimleri
En Güzel Yeni Yıl 2017 Facebook Kapak Resimleri
2017 gelirken, siz de yeni yıl coşkusunu Facebook hesabınızda da görmek isteyebilirsiniz. Kapak fotoğrafınızı yeni yıl resimleri süsleyebilsin diye, yeni yıl 2017 Facebook kapak resimleri sunan bu uygulama tam size göre hizmetler sunuyor. En kaliteli görsel içerikler arasında yeni yıl temalı birçok alternatif bulunmaktadır. Dilediğiniz resmi seçip siz de Facebook kapak fotoğrafınızı yenileyebilirsiniz.
-Resimlerin tamamı için en iyi görüntü kalitesi garantisi veriliyor.
-Hepsi yeni yıla özel şekilde hazırlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2016, 23:15
instagram Android Uygulamasında Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
instagram Android Uygulamasında Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Tüm arkadaşlarınıza en mutlu olduğunuz anın canlı çekiminin yaparak gösterebilme olanağını sunan yeni teknolojik gelişme kullanıcılar tarafından hayli yoğun ilgiyle karşılandı. Öncelikle Facebook kullanıcılarına sunulan uygulama şimdilerde dünyada popülerliği giderek artan Instagram'a da canlı yayın özelliği getirilmesi planlarıyla geniş yankı uyandırdı. Canlı yayın özelliğinin hayata geçirilmesi amacıyla denenmesi Instagram kullanıcılarının daha da merak ettiği bir uygulama olmuştur. Günlük kullanıcı sayısı yüz milyonları aşan Instagram bünyesine canlı yayın özelliğini de ekleyerek bu rakamı katlamayı hedefliyor. Renkli uygulamasıyla popüler olan Instagram canlı yayın nasıl yapılır?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2016, 21:52
iphone Telefonlardan Android Telefonlara 3 Farklı Yöntemle Rehber Aktarımı

iphone Telefonlardan Android Telefonlara 3 Farklı Yöntemle Rehber Aktarımı
Akıllı telefonların kullanılmaya başlaması ile birlikte rehber kullanımı açısından bazı noktaları bilmek gerekmektedir. Bu noktalara değinmek gerekirse, akıllı telefonlardan önce kullanılan telefonlarda kaydedilecek numaralar sadece sim kart ve telefonun kendisine kayıt edilmekte iken günümüz itibariyle akıllı telefonlarda rehber kullanıcının isteğine göre sim kart, telefonun kendisi, ya da telefona tanıtmış olduğunuz kullanıcı mail adresinde bulunan rehbere kayıt etme imkânı tanımaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2016, 19:57
Android 7.0'a Yükseltilebilecek Telefonlar

Android 7.0'a Yükseltilebilecek Telefonlar
Zamanla Telefonlar gelişti ve Android, İOS, Microsoft gibir yazılımlar çıktı. Ve bugün sizlerle android 7. 0 alan cihazlar ve alacak cihazlar inceleyeceğiz. Bu konuda İlk Android alan telefonlardan birisi GOOGLE ile anlaşmalı olduğu için Bir General Mobile Telefonu olan ANDROİD ONE aldı. Bazı Telefonlar ise hala ANDROİD 7.0 almayı bekliyor Ama altta yazacağımız bütün telefonlar ANDROİD alacaklar. ANDROİD 7.0 NOUGAT olarak da geçmektedir. İşte Alacakların listesi;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-12-2016, 07:00
iCloud Saklama Alanı Dolduysa Temizleme Yöntemi
iCloud Saklama Alanı Dolduysa Temizleme Yöntemi
iCloud saklama alanında kaybolmasını ve silinmesini istemediğiniz video, fotoğraf, yedekleriniz ve maillerinizi güvence altına almaktadır. iCloud alanında yer açabilmek için eski arşivinizde bulunan dosyalardan, fotoğraflardan, videolardan ve maillerden silerek yeni yüklemeleriniz için yer açabilir ya da ek yer satın alarak yükleme yapabileceğiniz alanın büyüklüğünü arttırabilirsiniz. iCloud saklama alanını nasıl yönetebilirsiniz?iCloud Saklama Alanı Nasıl Temizlenir? Ve nasıl yönetildiğini öğrenmeniz çok kolay. iCloud’da yedeklenen ve artık kalmasına gerek duymadığınız dosyaları silmek için öncelikle iCloud’u açın ve sonra Saklama Alanı Yönet kısmına girdiğinizde silmek istediğiniz dosyaları silebilir ve yeni dosyaların yüklenebilmesi için yer açabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0