Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 13:02
En Güzel WhatsApp Durumları Arşivi

WhatsApp Durumları Arşivi
Arkadaşlar Whatsapp kullanmayan artık neredeyse kalmadı. Whatsapp da kendi durumunuzu paylaşmak şu sıralar çok popüler oldu. internette gezerken en çok kullanılan whatsapp durumlarını araştırıp buldum ve sizler için paylaşıma sunacağım. Ayrıca whatsapp uygulamasını sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile dosya paylaşımı,resim paylaşımı ve hatta ücretsiz konuşma hepsi whatsapp da mevcuttur. Sözü fazla uzatmadan En çok kullanılan 2015'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivini paylaşıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 11:56
Turkcell Ramazan ve sahur bedava internet kampanyaları
Turkcell Ramazan ve sahur bedava internet
Turkcell her ramazan bayramında da olduğu yine siz değerli müşterilerimize hediyeler yağdırmaya başladı. Turkcell bu yıl yine ramazan bayramında [ kampanya ] Turkcell ramazan ve sahur bedava internet ( yeni! ) hediye paketi ile müşterilerimize daha az bütçe ile ayırmalarını sağlıyor. Her sene olduğu gibi çok ilgi gören ramazan ve sahur bedava internet hediyesi bu sene de müşterilerinin oldukça ilgisini çekiyor. Ramazan ayının gelmesi ile ve yaz sıcaklarının artması ile ve öğrencilerin okullarının tatil olması sebebi ile evde geçirecekleri zamanı değerlendirmek amacı ile normal hayattan daha çok kullanılan internet paketleri kampanyası dört gözle bekleniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 00:56
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell birçok alanda yaptığı yenilikler ile kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Geçtiğimiz tüm yıllarda kullanıcılarına en fazla internet seçeneği sağlayan gsm operatörleri arasında ilk sırada gelmektedir. Turkcell çalışmalarına uzun zaman önce başlamış ve üyelerine en akılcı kullanımları sunmak için birçok seçenek imkânı hazırlamış durumdadır. Turkcell ülkemizde en çok çekim noktasına sahip olduğu için üyelerine sağladığı avantaj paketleri ile internet kullanımını da sunmaktadır. Turkcell bedava internet yılında da paketlerinde oldukça fazla kullanım hakkı ile bitmeyen internet paketleri kullandırtmak için tüm çalışmalarını tamamlamıştır. Firma her alanda çalışanlar içinde gerekli düzenlemeleri yaparak farklı paket isimlerinde seçenekleri bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 00:52
En İyi Tasarıma Sahip 10 Telefon
En İyi Tasarıma Sahip 10 Telefon
Gelişen teknoloji ile telekomünikasyon şirketleri hep daha iyisini yapmaya çalışmaktadır. Gelişen ve değişen yazılımsal özelliklerin yanında daha önce denenmemiş tasarımlar da yeni telefonlarda uygulanmaktadır. Değişen tasarım ile fiyatlar biraz daha pahalılaşsa da teknolojiyi yakalamak için değer. İşte 2017 yılında tercih edileceğiniz tasarım harikası 10 akıllı telefon.
1) iPhone 7 plus
Siyah mat rengi ile devrim gibi bir yeniliğe imza atan Apple çift kamera ve mat görüntüsüyle birçok akıllı telefonu geride bıraktı. Kamera sol üste alınarak daha geniş bir arka kapak ve diğerlerinden sıyrılan bir tasarım elde edilmiş oldu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:56
Haftanın En iyi Android Uygulamaları apk indir
Haftanın En iyi Android Uygulamaları
Bu hafta sizlere en çok kullanılan ve en çok indirilen android uygulamalarını tanıtacağım. Bildiğiniz gibi artık sizler ile her hafta en iyi haftanın android uygulamaları ve en iyi haftanın android oyunları serisini paylaşmaya çalışıyorum. Sizler için yine bu hafta en çok indirilen android uygulamalarını tek konuda topladım.Bu hafta 5 uygulama en çok sevilenler arasına girdi. Bakalım haftaya hangi uygulamalar listemize girecek ben çok merak ediyorum.Sizlerinde sevdiğiniz ve gerçekten indirilmeye değer uygulama önerileriniz varsa konumuza yorum yapabilir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2018, 22:54
iphone bozulursa garantiden kaç günde gelir?

iPhone bozulduğunda ne olur?
Herkesin elinde bir telefon olması günümüz teknolojisinin geliştiğini göstermektedir. Her an ve her zaman bilgi alışverişlerinin, güncel olayların takibi gibi birçok konuda bilgi sahibi olmak telefonlar sayesinde artık çok kolay. Ancak bu gibi hızlı bilgi alışverişleri kaldıramayan veya çok kullanıldığı için ömrünü tüketen cihazlar bulunmaktadır. iPhone gibi markalarda bozulma, yazım hatası gibi arızalarda direkt yetkili bayi tarafından garantisine yollanır. Peki, bu süre iphone garantiden kaç günde gelir? Sorusunu sormak herkesin merak ettiği bir konudur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2018, 22:27
Galaxy J5 Prime Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?
Galaxy J5 Prime Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?
Bu model akıllı telefonlar bataryası çıkmayan özellikte tasarlanmıştır. Bu da telefonun herhangi bir sebeple donması çalışmaması durumunda bataryasını çıkararak yapılabilecek olan resetleme işlemine engel olmaktadır. Bu sebeple Samsung tuşları kullanarak resetleme işlemi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bir sorunla karşılaşıldığı zaman çoğunlukla bir kapat aç yapıldığında çözüme ulaşılabilir. Ancak bazı durumlarda telefonun kendisini kilitleme sorunu ortaya çıkabilmektedir.Ayrıca siyah ekran oluşarak da işlem yapılmasına müsaade etmeyebilir. Bu durumlarda da tuşlar ile yapılacak resetleme işlemi çözüme ulaştıracaktır. Resetleme işlemi herhangi bir bilgi ya da veri silmez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2018, 23:46
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Alma
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Ekran görüntüsünü alma görüntü kaydetme o an ekranda olan görüntünün fotoğrafını alarak telefon galerisine kaydedilmesi işlemidir. Samsung Galaxy J5 Prime telefonlarda da diğer Samsung model akıllı telefonlarda olduğu gibi ekran görüntüsü alınması mümkündür. Bunun için akıllı telefon üzerinde bulunan tuşlar kullanılır.Peki, Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Bu sorunun cevabı ise home yani ekranın altında bulunan tuş ile güç tuşu yani telefonun sağ tarafında bulunan açma kapama tuşu ile yapılmaktadır. Görüntüsünü almak istediğiniz ekranda iken home tuşu ve güç tuşlarına birlikte basılarak bırakılır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 28-05-2018, 23:38
Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Paketler
Türk Telekom ramazan ayı bedava internet paketleri ( yeni! 2018 )
Mübarek Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte her marka, her mobil hizmet veren firma müşterilerine ve abonelerine yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bu kampanyaların başında Türk Telekom ramazan ayı bedava internet paketleri ( yeni! 2018 ) hizmetleri de bulunuyor. İlk günden başlayıp bayrama kadar sürecek olan kampanyanın içerisinde 10 Gb internet bedava olarak sunuluyor.Saat gece 2'den başla. 6'ya kadar sürecek olan kampanyada sahur vakti boyunca bol bol sevdikleriyle internet ortamı üzerinden konuşmak, paylaşımlarda bulunmak, bu kutsal ayda yayınlanan tüm internet yayınlarını online olarak takip etmek mümkün görünmüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2018, 23:39
Whatsapp Gruptan Kişi Nasıl Çıkartılır/Atılır ?
Whatsapp Gruptan Kişi Nasıl Çıkartılır/Atılır ?
Yazıldığı dil Erlang olan ve uzun yıllardan beri kısa mesaj ve MMS gibi uygulamaların yerini alan Whatsapp gün içinde akıllı telefonlar vasıtasıyla en çok kullanılan program. Yediden yetmişe herkesin çok kolay bir uygulama olan Whatsapp ile birlikte iletişim ağları ve seçenekleri de genişlemiş durumda. Whatsapp'ta gün geçtikçe yeni özellikler gündeme geliyor.Hikayeni oluştur ve atılan mesajı geri silme gibi son derece yüksek donanımlı özelliklerin yanı sıra kişilere gruba ekleme ve yeni grup kurma gibi seçenekler de tarifsiz bir iletişim seçeneği sunuyor kullanıcılara. Grup kurma seçenekleri ile birlikte yakın dostlar, sevgililer, komşular aynı platformda yazdıklarını görebiliyor, topluca konuşabiliyor ve iletişimin sorunsuz keyfini sonuna kadar yaşayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0