Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-01-2016, 00:45
Sworkit Kişisel Antrenör Apk indir
Evde Vücut Geliştirme ve Formda Kalma android telefon ve tabletlerde kullanılan spor yapma ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için deneyebileceğiniz spor uygulamasıdır. Uygulamada 4 katagori ve her katagoire çok çeşitli spor aktiviteleri bulunmaktadır.Dışarıda spora gidemeyenler için yapılmış bu uygulamada vücudunuzun istediğiniz bölgesini en ince ayrıntısına kadar çalıştırma imkanına sahipsiniz.Vücut çalışma uygulaması size ne yapacağınızı videolar şeklinde anlatıyor ve uygulamanın kullanımı çok kolay ve anlaşılır. İsterseniz kendinize ait bir plan belirleyip o plana sadık kalarak bölgesel yazıflamalarda yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-09-2015, 14:07
Galaxy E7 SM-E700F Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir

Galaxy A7 SM-E700F Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A7 telefonunuzu ilk aldığınızda ya da android telefon ilk kez kullandığınızda telefon hakkında bilmediğiniz bir çok şey vardır. Ya telefonu kurcala. öğrenirsiniz yada telefona ait kullanma kılavuzunu okursunuz. Telefonu bilmeden bozmamak için ve telefon hakkında çok şey öğrenmek için Galaxy A7 telefonun kullanma kılavuzunu dosyalar bölümüne ekliyoruz. Telefon hakkında bilmediklerinizi bu PDF dosyasını indirerek öğrenebilirsiniz. Galaxy A7 telefonunuzu güzel günlerde kullanmanızı dileriz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-09-2015, 13:36
Galaxy A3 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A3 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A3 telefonunuzu ilk aldığınızda ya da android telefon ilk kez kullandığınızda telefon hakkında bilmediğiniz bir çok şey vardır. Ya telefonu kurcala. öğrenirsiniz yada telefona ait kullanma kılavuzunu okursunuz. Telefonu bilmeden bozmamak için ve telefon hakkında çok şey öğrenmek için Galaxy A3 telefonun kullanma kılavuzunu dosyalar bölümüne ekliyoruz. Telefon hakkında bilmediklerinizi bu PDF dosyasını indirerek öğrenebilirsiniz. Galaxy A3 telefonunuzu güzel günlerde kullanmanızı dileriz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-09-2015, 21:43
Galaxy A5 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A5 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A5 telefonunuzu heves ederek aldığınızda telefonunuzu kullanımını bilmiyor olabiliriz.Aldığımız A5 Telefonunuzun özelliklerini tam olarak öğrenmek amacıyla ve telefonun tüm kullanma yöntemlerini web sitemizden indireceğiniz bu PDF kullanma kılavuzunu okuyup telefon hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz. Hem telefonunuzu doğru düzgün kullanırsınız hemde bilmediğiniz bir çok şeyi bu kullanma kılavuzu sayesinde öğrenmiş olursunuz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-09-2015, 20:52
Galaxy A7 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A7 Türkçe ve ingilizce Kullanma Kılavuzu indir
Galaxy A7 telefonunuzu yeni aldığınızda telefonun kullanımı ve özellikleri ile ilgili pek bir şey bilmeyiz. Telefonunuzun özelliklerini tam olarak öğrenmek için ve telefonun tüm kullanma yöntemlerini sitemizden indireceğiniz bu kullanma kılavuzunu okuyup öğrenebilirsiniz. Hem telefonunuzu doğru düzgün kullanırsınız hemde bilmediğiniz bir çok şeyi bu kullanma kılavuzu sayesinde öğrenmiş olursunuz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0