Instagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme

Zil Sesi indir Instagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceInstagram Uygulamasında Silinen Mesajları Geri Getirme

 

Tıkla Hızlı İndir

 

Instagram, birçok kişinin beğenisini kazanmış, kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Instagram’ın bu kadar popüler olmasının başlıca sebebi, sosyal medya platformları ile entegre çalışması, uygulama ile hazırlanan fotoğraflar Facebook, Flickr, Twitter, foursquare ve Tumblr üzerinden paylaşılabilmesindedir. Bu uygulamayı cazip kılan başka bir sebebi de; kullanıcıların çektikleri fotoğraflar üzerinde uygulanan çok çeşitli filtrelerler kullanarak, profesyonel görünüme sahip fotoğraflar yaratabilmeleridir.

Instagram uygulamasının son gelen tasarım güncellemesinden dolayı aldığı tepkilere rağmen, birçok kişi hala beğenerek kullanmaya devam etmektedir. Eskiye göre daha farklı çalışan ınstagramın kafalarda soru işareti bırakan konulardan biriside silinen mesajları geri getirme olasılığının olup olmamasıdır.

Instagram silinen mesajları geri getirme olasılığı, silindikten sonra maalesef söz konusu bile değil. Yukarıda da değindiğim gibi, Instagramın yeni güncellemelerinin gelmesiyle birlikte eskiye göre daha farklı çalışmaktadır. Örneğin birini engellediğinizde, engellenen kişiyle yapılan konuşmalar, otomatikman ınstagram tarafından silinmektedir. Önceden bir kişiyi engellediğinizde o kişiye ait mesajlar duruyorken, artık engellediğiniz kişinin sizdeki olan konuşmaları da siliniyor.

Instagram silinen mesajları geri getirme, ancak silinen mesajlarınızı silmeden önce yedeklediyseniz mümkündür. Yedekleme yapabilmek içinde screenshot yapmanız yeterli olacaktır. Biliyorsunuz artık not almak yerine ınstagramda mesajların ekran görüntüsünü alarak yedekleyebilir ve kalıcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Instagram konuşmalarınızın, kalıcı olarak silinmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey o kişinin sizi engellemesini sağlamaktır. Mesajlar silinecektir. Ama o kişi sizin engelinizi kaldırdığında konuşmalar geri gelecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sizi engelledikten sonra hesabınızı silmeyi unutmayın.

111 kez indirildi

YORUM YAZIN