Instagram Hikâyesine Fotoğraf Veya Video İle Cevap Verme Yöntemi

Instagram Hikâyesine Fotoğraf Veya Video İle Cevap Verme Yöntemi

Zil Sesi indir Instagram Hikâyesine Fotoğraf Veya Video İle Cevap Verme Yöntemi
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi Boyutu  450 KB
Eklenme Tarihi: 2 hafta önceInstagram Hikâyesine Fotoğraf Veya Video İle Cevap Verme Yöntemi
Gün geçmiyor ki Instagram yeni bir özellik sunmasın. Instagram yönetimi tarafından yapılan yeniliklerle hem daha çok kullanıcıya erişebiliyor hem de kullanıcıların beğenisi kazanılıyor.

Canlı yayın, efekt derken hikâye özelliği de eklenen Instagram, şimdi de hikayelere video ve fotoğraf ile cevap verilme özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu. Si de artık ınstagram hikayelerine fotoğraf ve video ile cevap verebileceksiniz! Instagram’ın sunmuş olduğu son güncelleme ile artık takip ettiğiniz kişilerin hikâyesine fotoğraf veya video ile cevap verebiliyorsunuz. Ayrıca bu özellikle beraber Instagram, yayınlanan hikâyelerden ekran görüntüsü alındığı zaman yayıncılara bilgi göndermeye de başladı.

Instagram Hikâyesine Fotoğraf Veya Video İle Cevap Verme Yöntemi
Şu an Android ve iOS kullanıcılarına özel olarak sunulan bu özelliği instagram apk uygulamasını güncelleyerek kolayca kullanabilirsiniz. Uygulama içinden herhangi bir hikaye açarak sol alttaki kamera tuşuna dokunduktan sonra açılan kamera ile ister video ister fotoğraf çekerek hikayeye cevap verebilirsiniz. Mesaj yaz özelliğinin genişletilmiş hali olan bu yeni özellik ile Instagram Hikayeler kısmı daha kullanışlı ve daha interaktif bir hale dönüşmüştür.

114 kez indirildi

YORUM YAZIN