“Hey there! I am using WhatsApp” Kelimesinin Anlamı Nedir?

“Hey there! I am using WhatsApp” Kelimesinin Anlamı Nedir?

Zil Sesi indir “Hey there! I am using WhatsApp” Kelimesinin Anlamı Nedir
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önce“Hey there! I am using WhatsApp” Kelimesinin Anlamı Nedir?

 

Tıkla Hızlı İndir

 

Whatsapp uygulaması akıllı telefonların kullanılmaya başlandığı yıllardan günümüze kadar oldukça ciddi bir gelişme göstererek sms uygulamasını tahtından etmiştir. İlk zamanlarda anlık mesajlaşma hizmeti sunan uygulama günümüzde geliştirdiği özellikleri ile sesli arama ve görüntülü arama hizmetleri de sunar hale gelmiştir.

Whatsapp uygulamasını ilke defa indirip kuranlar genellikle “Hey there! I am using WhatsApp” Ne Demek, Anlamı Nedir? Sorusunu sormaktadırlar. Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle whatsapp da yer alan durum bildiriminin ne olduğunu açıklamamız gerekmektedir.

Whatsapp uygulamasında kişiler listesinde uygulamayı kullanan her kişinin ismi ve durumu gösterilmektedir. Bu listede kişi isimlerinin altında kişinin kendi belirlediği bir durum seçeneği de yer almaktadır. Whatsapp kullanıcıları tıpkı yıllar önce msn Messenger diğer adı ile live Messenger kullanan kişilerin yaptıkları gibi o anki ruh hallerini yansıtan bir iletiyi söz konusu durum alanında paylaşabilmektedirler.

“Hey there! I am using WhatsApp” ibaresi bir whatsapp durum iletisidir ve uygulamayı ilk defa indiren kullanıcılarda varsayılan olarak gelmektedir. Söz konusu durum iletisinin Türkçe açılımı ise “Hey oradaki! Ben whatsapp kullanıyorum” şeklindedir. Kullanıcı dilerse bu iletiyi istediği şekilde değiştirebilir veya uygulamada yer alan durum ileti şablonlarını tercih edebilir.

Andorid, ios ve windows phone platformlarında da kullanılan whatsapp gerek ülkemizde ve gerekse dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olarak kullanılmaktadır.

183 kez indirildi

YORUM YAZIN