En iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk indir

En iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk indir

Zil Sesi indir En iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk indir
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Apk oyun indir
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceEn iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk indir
Android işletim sistemi kalitesini ve markasını tüm dünyaya kanıtlamış ve herkes tarafından da kullanılmaya başlamış olan bir dünya devidir. Teknolojinin her geçen gün kendini geliştirmesi ile birlikte android işletim sistemi de kendini geliştirmiş ve uygulama ve oyunlarını en ince detayına kadar düzenlemektedir. Kullanıcılarına en yüksek kalitede teknolojiyi kullanma imkânı sağlayan bu işletim sistemi ile birlikte oyunlar daha keyifli oynanmakta, uygulamalar çok daha basit bir şekilde kullanılabilmektedir.

Oyun severler tarafından en çok tercih edilen android sistem, kullanım kolaylığı ve zengin içeriği ile oldukça beğenilmektedir. android cihazlar üzerinden oynanan 2016 android köy ve şehir kurma oyunları her geçen gün kategorisine bir yenisini eklemektedir. Her yaştan ve cinsiyetten oyun severe hitap eden ve büyük bir incelik ile tasarlanmış olan bu oyunlar, kullanıcıları tarafından büyük bir keyif ile oynanmaktadır. Köy ve şehir kurma oyunları ile kişiler hayallerinde şehri ve köyü kurabilmekte ve diledikleri gibi tasarlayabilmektedirler. Oyun içerisinde verilen her türlü aracı kullanan ve bu sayede köy ve şehrini en üst seviyelere taşıyabilen kişiler, arkadaşları ile de oynayabilmektedirler.

2016 android köy ve şehir kurma oyunları, son yıllarda milyonlarca kişi tarafından indirilmekte ve büyük bir keyif ile oynanmaktadır. Bu oyunları oynamak isteyen kişiler, uyumlu android cihazlarına yükleyebilir ve oynayabilirler.

En iyi Köy Ve Şehir Kurma Oyunları

 

Tıkla Hızlı İndir

 

Boom Beach Apk indir

Clash of Clans oyununun üreticilerinin iOs telefonlara uzun zaman evvel duyurdukları Boom Beach nihayet Akıllı telefon ve tablet markette de konumunu aldı. Yapı olarak Clash of Clans’a çok çok benzeyen android oyununda çok daha değişik bir temaya yer verilmiş. İşte Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve de tuhaf yaratıkların yer aldığı bir dünyada mücadele vermiyoruz.

[95,56 Mb]
Boom-Beach.apk

Clash of Clans Apk indir

Android cihazlarınızda oynaması eğlenceli bir strateji oyunu bakınıyorsanız kasabanızı inşa edebileceğiniz, birliklerinizi yetiştireceğiniz ve online olan binlerce başka oyuncu ile savaşabileceğiniz epik bir oyun olan Clash of Clans’ı mutlaka denemelisiniz.

[96,15 Mb]
Clash-of-Clans.apk

Game of War – Fire Age Apk indir

Akıllı telefon ve tablet işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olacak şekilde dünya üzerindeki pek çok oyuncuyla beraber oynayabileceğiniz bir strateji ve ayrıca imparatorluk kurma android oyunu olan Game of War – Fire Age ile büyük bir kral olma yolunda saltanatınızı kuracak ve emin adımlarla yavaş yavaş zirveye doğru ilerleyeceksiniz..

[37,11 Mb]
Game-of-War-Fire-Age.apk

Megapolis Apk indir

On milyon kullanıcıyla marketin en yaygın tercih edilen şehir kurma oyunları arasında yer alan Megapolis Android oyun indir, gerçekçi grafikleri veya titizlikle düşünülmüş ince ayrıntılarıyla övgüyü hak eden 1 oyun.

[41,18 Mb]
Megapolis.apk

Throne Rush Apk indir

Throne Rush Oyunu savaş oyunu seven pek çok kişinin severek oynayacakları oyunlar arasında bulunmaktadır. Genellikle Android sürümlü olan cihazlarla çalışan söz konusu oyunda düşmanlarınızı yok etmeniz gerekecektir. Ölüm Kalesi adı verilen yapının çevresinde düşmanlarınız bulunmaktadır.

[46,63 Mb]
Throne-Rush.apk

Kale Savaşı: Castle Clash Apk indir

Tarihi oyunlar her zaman ilgi çekmiştir. Çünkü tarihte yapılan savaşlar öyle güzel bir şekilde anlatılmıştır ki herkes o dönemde adı geçen kahramanlardan birisi olmak için can atmaktadır. Dolayısı ile bu tarzda düzenlenmiş olan oyunlar kişilerin bu isteğine tam anlamı ile yanıt vererek insanlara kahramanlık duygusunu yaşatabilmektedir.

[20,03 Mb]
Kale-Savasi-Castle-Clash.apk

Empire: Four Kingdoms Apk indir

Empire: Four Kingdoms oyununda savaş için hazır olun! Sonsuza kadar varlığını koruyacak kaleler inşa edin, karakolları fethedin ve bunların yanında gelişen, yükselen bir ekonomi kurun. Kendi krallığınızda kendiniz söz sahibi olun. Hem savaşın, hem de yönetin. Düşman ordularını devirmek, onların kalelerini devirmek için kendi ordunuzu savaşa gönderin.

[62,59 Mb]
Empire-Four-Kingdoms.apk

Empire Z Apk indir

Empire Z android oyunu tüm dünyayı zombilerin istila ettiği bir çağda geçiyor. Bize arındırılmış bir bölge veriliyor ve o bölgede yeniden gelişerek insanlığı ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunun temel amacı bina kurmak ve binaları geliştirerek şehrimizi zombilere karşı savunmak. Empire Z Android oyununu çevrim içi oynuyoruz ve çeşitli ittifaklar kurabiliyoruz.

[40,03 Mb]
Empire-Z.apk

Nemo’s Reef Apk indir

Nemo’s Reef Oyunu dalış oyunları arasında en beğenilenlerden biridir. Söz konusu oyunda yapmanız gereken şey kayıp balık Nemo için ev yapmak olacaktır. Oyunda Nemo ve onun babası Marlin’in sınıfta güzel bir resif oluşturma çabaları için yola çıkmaları söz konusudur. Aynı zamanda bir sığınak oluşturmak ve arkadaşları için bir ev oluşturmak amacında olan kahramanlarımıza yardımcı olmanız gerekecektir.

[44,65 Mb]
Nemo-s-Reef.apk

World at Armsf Apk indir

Gameloft imzasını taşıyan World at Arms oyunuyla askeri taktikler geliştirirek düşmanlarınızı yok etmeniz gerek. Çevrimiçi aynı zamanda çevrimdışı oyun moduyla gerçek rakiplerinizle savaşacabileceğiniz şekilde cihaza karşıda mücadele edebilirsiniz.

[35,21 Mb]
World-at-Arms.apk

Jungle Heat Apk indir

Jungle Heat, vahşi orman içinde kendi şehrinizi inşa ederek askeri üs yapmanız ve birbirlerinden çetin savaşlar gerçekleştireceğiniz muhteşem bir askeri strateji oyunudur.

[47,98 Mb]
Jungle-Heat.apk

Clash of Lords 2 Apk indir

Clash of Lords 2 Android cihazlarda oynamak üzere oluşturulmuş can alıcı bir savaş oyunudur. oyun ilk bakışta Clash of Clans’a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Aslına bakarsanız aynı tema üzerine kurulu olduklarını söylemek hata olmaz.

[77,8 Mb]
Clash-of-Lords-2.apk

Castle Clash Apk indir

Kendine en çok bağımlılık oluşturan oyunlardan biri olan Castle Clash oyununda kendi şanınızı oluşturabilmeniz için bu heyecan verici savaşta hızlı kararlar alıp yerinde stratejiler uygulayıp hızlı davranmanız gerekmektedir. Efsanevi karakterleri ve kahramanlarıyla tam bir savaş oyunu olan Castle Clash’ta birinci olmak ve dünyanın en iyi savaş efendisi olabilmeniz için savaşmanız gerekmektedir.

[28 Mb]
Castle-Clash.apk
195 kez indirildi

YORUM YAZIN