Clash of Clans Durduruldu Hatası %100 Çözümü

Clash of Clans Durduruldu Hatası %100 Çözümü

Zil Sesi indir Clash of Clans Durduruldu Hatası %100 Çözümü
Telefon zil sesleri  Android - iphone - samsung - xiaomi - oppo - huawei - poco
mp3 m4r  Ücretsiz
Bedava ücretsiz  Android bilgi bankası
Zil Sesi melodisi  450 KB
2022 zil sesleri: 8 ay önceClash of Clans Durduruldu Hatası %100 Çözümü
Clash of Clans android oyunu 2013 yılından buyana en çok oynanan strateji oyunlarından birisidir.Kendimde dahil neredeyse tüm arkadaşlarım bu oyunu oynuyor çünkü daha bu kadar strateji gerektiren ve stabil bir strateji oyunu daha piyasaya çıkmadı desem yeridir. Oyunu oynayan kullanıcılar bazen oyun güncellemelerinden sonra Clash of Clans Durduruldu hatası alabilmektedirler. Bu hatanın nasıl çözüldüğünü sizlere detaylı şekilde anlatmaya çalışacağım.

Clash of Clans Durduruldu hatasının %100 Çözümü

Yöntem 1-
Telefonumuzdan ilk olarak Ayarlar > Uygulamalar > Tümü bölümüne giriş yapınız.
Burada yüklenen uygulamaları bulacaksınız. Clash of Clans oyununu bulun ve üzerine basın,bastığınız anda bir pencere açılacak bu pencerede
Verileri temizle ve Ön belleği temizle yazan yerlere basın ve Clash of Clans oyununu tekrar açmayı deneyin yine açılmazsa oyunu silip tekrar yükleyin.

Yeniden yükledikten sonra eski köyünüzün geri gelmesi için Facebook veya Gmail ile bağlanınki esi köyünüz tekrar yüklenebilsin.

Yöntem 2- Telefonunuzun örnek verecek olursak android sürümü 4.0 dır ama clash of Clans son güncellemeden sonra en az android sürümü 4.0.1 i destekliyorsa artık telefonunuzun android versiyonu yetmiyordur ve çalışmaz.

43 kez indirildi

YORUM YAZIN