Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 22-03-2017, 22:13
Semerkand Takvimi Android Uygulaması Apk indir
Semerkand Takvimi Yeni Apk indir
İnternetten indirerek kullanabileceğiniz sayısız uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar birer elektronik makine gibi çalışmaktadırlar. Örneğin internetten indireceğiniz bir saat uygulamasının gerçek saatten bir farkı yoktur. Hatta internetin sağladığı önemli avantajlar sayesinde evlerimizde kullandığımız salt saati gösteren duvar saatlerinden daha fazla fonksiyonlu olabilmektedir. Aynı örneği tv uygulamaları için de verebiliriz. Evlerimizde sırf tv izlemek için kullandığımız kocaman cihazların yerine bilgisayardan online olarak indireceğimiz veya online bağlanacağımız bir program bize televizyonlardan daha fazla özellikli bir tv izlemi portalı oluşturabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2017, 08:32
Akademisyen Anne Apk indir
Akademisyen Anne Apk indir
Sosyal medyada çocuk yetiştirme konusunda paylaştığı deneyimleriyle fenomen haline gelen Akademisyen Anne şimdi ise uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Akademisyen Anne bu uygulama ile tüm deneyimlerini daha rahat bir şekilde sizlerle paylaşıyor. Tüm çocuklar ile ilgili danışmanlık hizmeti de veren Akademisyen Anne ile çocuk yetiştirirken yaşadığınız tüm problemleri aşabilirsiniz. Akademisyen Anne uygulamasına erişmek için tablet ya da akıllı telefonlarınızdan akademisyen anne apk indir aşamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Cihazlarınıza bu uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden indirerek faydalanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2017, 23:42
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Bakara suresinin 255. ayeti olan Ayetel Kürsi çok faziletli, koruyucu bir ayettir. Ayetel Kürsi'yi ezberlemek, mealini öğrenmek ise çok önemlidir. Ezberleme işlemini kolay bir şekilde yapmak, hem Arapça hem Türkçe alfabelerden bu ayeti öğrenmek için ise yapmanız gereken tek şey Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğren uygulamasını akılı telefon ya da tabletlerinize indirmek. Ücretsiz olarak yapacağınız bu indirme işlemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde Ayetel Kürsi'yi ezberleyecek aynı zamanda öğreneceksiniz. Kuru bir ezberden ziyade mealiyle birlikte gerçekten bu faziletli ayeti öğreneceksiniz.Birçok hadiste adı geçmekte olan Ayetel Kürsi'yi uygulama sayesinde parça parça mealiyle birlikte öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 06:55
2017'nin En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
2017'nin En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
Uygulamanın Amacı: Kurban Bayramına çok az bir zaman kala android telefonlarınızda kullanabileceğiniz Kurban Bayramı Duvar Kağıtları uygulamasını sizlerin beğenisine sunduk.Uygulama üzerinden istediğiniz,sevdiğiniz duvar kağıdını seçip telefonunuza ister duvar kağıdı ister kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz duvar kağıdını telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2016, 21:30
Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat Sitesinin Resmi Uygulaması
Zingat Pro apk indir
Emlak arayışı olanlar için akıllı emlak sitesi olan Zingat.com ile kullanılan Android uygulaması sayesinde emlak arayışınızda yardımcı olan Zingat Pro ile istediğiniz konut emlak ve ofis gibi arsa arayışlarınız için uygun konumda seçenekleri size sunarak hizmet vermektedir. Kolay ve pratik bir yöntem sayesinde size en uygun olanı sunarak seçimini de yardımcı olmaktadır. Akılı telefonlarınıza Zingat Pro apk indir kolaylıkla en uygun kredi imkânı ödeme seçeneklerini göz önüne alarak bütçenize en uygun imkânda emlak hakkında bilgilendirmektedir. Bulunduğunuz yere en yakın yerdeki ilanları size sunarak karar vermenizde ve seçmenizde oldukça yardımcı olan bir uygulamadır. İşyeri arayışınızda ev arayışında ya da arsaya ihtiyacınız varsa kolaylıkla bu hizmeti kullanarak size uygun olan yeri bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 23:55
Starbucks Türkiye Mobil Uygulaması
Starbucks Türkiye Mobil Uygulaması
Starbucks Türkiye uygulamasını indirin ve özgürleşin! Starbucks Türkiye uygulaması, Starbucks Card sahiplerine özel Starbucks uygulamasıdır. Bu Starbucks Türkiye Android ve ya İOS tabanlı uygulama, Android ve İos işletim sistemine sahip telefon ve ya tabletlerde indirilerek kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde Starbucks Card sahipleri kolay ödeme yapabilme imkânına sahipler. Kolay ödemenin yanında bu uygulama ile yaptıkları harcamalarla yıldız kazanacaklar ve belli bir limite gelen yıldız toplamı ile içecek ikramı alacaklar. Bunun yanında ne kadar harcama yaptıklarını, harcama miktarına ne kadar yıldız topladıklarını, Starbucks geçerli mağazaları ve satılan ürünlerini inceleyebilme imkânına sahiplerdir. Starbucks Card, sahiplerine bir imkân daha sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2016, 09:00
Happn Sosyal Arkadaşlık Uygulaması Apk indir
happn Apk indir
Bazı uygulamalar vardır gerçekten şaşırtıcı ve kullandıkça farklı izlenimler veren bir türdür. Bu uygulamalardan biri de happn adı verilen uygulamadır. Bu uygulama hoşlanılan ve tekrar bulmak istediğin kişileri bulmak adına yardımcı olmaktadır. Kaçırılan fırsatların yeniden insanın önüne çıkması ve elde edilmesi son derece farklı ve ayrı bir deneyim sunmaktadır. Bu tür uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Özellikle çok kısa sürelerde bir arada bulunduğunuz ama iletişim kanalınızın kalmadığı durumda mutlaka gerçekçi ve tercih edilebilir bir durumda olmak son derece önemlidir. Happn uygulaması ile birlikte gizli ve güvenilir bir şekilde aramaların yapıldığı ve rahatsız edici bir durumun olmaması son derece önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-07-2016, 12:00
Namaz Duaları ve Namaz Sureleri Öğrenme Uygulaması
Dua ve Sureler Apk indir
Genel olarak çeşitli zamanlarda ve dini günlerde insanlar teknolojinin vermiş olduğu rahatlıktan faydalanarak ibadetlerini yerine getirmek istemektedirler. Böylelikle bu tür isteklere karşı çeşitli uygulamalar geliştirilmiştir. Bu uygulamalardan birsi de dualara ve surelerin programlara yerleştirilmesidir. Bu uygulamayı sitemizden rahatlıkla indirebilme şansınız vardır.Belirtilen çeşitli dua ve sureler sistemli bir şekilde programlardan indirilip takip edilebilmektedir. Böylelikle istenilen dualar ile genel takip sağlanırken telefonlar veya akıllı cihazlardan bunlar rahatlıkla söylenebilir. Namaz duaları, Sureleri, Namaz, Esma-ül Hüsna ve genel anlamlar belirtilecek şekilde verildiği gibi hadisler ve İslam’ın temel şartları ve bu şartlara uyacak şekilde imanın da şartları da yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-06-2016, 16:36
Kapalı Mahallerde Sigara içenleri Yeşil Dedektör ile Yetkililere Bildirin
Yeşil Dedektör Apk indir
Ülkemizde 2008 yılının Mart ayında dumansız hava sahası sloganı ile bir kanun çıkarıldı. Kanun, tüm kapalı alanlarda sigara içilmesini yasakladı. Bu uygulama sağlık Bakanlığı’nın denetim ekibi ile yüzbinlerce denetimden geçti. Şimdi Sağlık Bakanlığı 31 Mayıs Dünya Tütünsüzlük Günü'nde Yeşil Dedektör adlı yeni bir uygulama başlattı. "Gençlerle Tütünsüz Bir Geleceğe" sloganıyla Ankara'da yapılan çalıştay toplantısında bu uygulamanın eylem planı açıklandı. Bu uygulama İstanbul Sağlık Müdürlüğü ile yapılacak ortak bir çalışma olacak.Kanunlardan önce insanların sağlığını hiçe sayarak kapalı ortamlarda sigara içmeye devam eden ve buna izin veren kurumlar bizzat halk tarafından bu uygulama ile denetlenmiş olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-05-2016, 00:38
The Rock Clock Çalar Saat Uygulaması
The Rock Clock Apk indir
The Rock Clock cep telefonundan ayarlanan zaman geldiğinde alarm çalarak uyandırma sağlayan bir cep telefonu yazılımıdır. Çalar saatlerin bu işlevi göreceğini söyleyenler için The Rock Clock yazılımının bazı önemli farklarını belirtmek gerekir. Bu alarm yazılımında erteleme imkânı bulunmamaktadır. Normalde alarm sistemleri erteleme tuşuyla defalarca ötelendiğinden kesin bir uyanma için yeterince etkili olamıyorlar. Cep telefon alarmlarında da aynı durum söz konusudur. Çoğu bu öteleme işini kendi başlarına yapıyor. The rock clock uygulaması ise ısrarcı. İşlevi bitinceye yani kalkıp gerektiği gibi programı kapatıncaya kadar durmuyor ve normal alarmlara göre uyandırma ihtimali çok fazla artışa geçiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0