Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 26-04-2016, 20:31
Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim indir

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:11
Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)

Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)
Define yayınları tarafından yapılan işte bu program, alt taraftaki şartları ihtiva etmektedir:
· Gün süren namaz vakitleri
· Kıble yeri bulma
· Uydudan çok yakın camii bulma olanağı
· Önemli dinî günler listesi
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-02-2014, 08:59
Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim

Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim apk indir
Android için Kuran-ı Kerim Okuma Yazılımı

Basit Hatlı Kuran-ı Kerim yazılımı Android akıllı telefonlarınızı kullanarak çok kolay şekilde Kuran okumanızı sağlayan bedava bir program. Bilhassa programı kullanırken satırın renkli bir biçimde belirtilmesi, bunun yanı sıra kapatıp açtığınızda kaldığınız yerden devam etme gibi özellikleri bulunması işlerinizi çok kolaylaştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2013, 22:50
Android Star TV Apk Uygulaması indir
Android Telefonlar için Star TV Yazılımı
Star Televizyonu, Akıllı yazılım sistemine saip cihazlarınızı kullanarak Star TV'yi takip edebilmeniz için özel olarak yapılan harika ve ayrıca yararlı bir programdır.

Yenilenen yazılım eskisine göre çok daha faydalı ve elverişli. Şık ve kullanımı rahat arayüzü sayesinde kolayca Star TV ile birlikte alakalı herşeye ulaşabileceğiniz yazılım Akıllı cihazlarda kesinlikle bulunması gerekenlerden bir tanesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2014, 22:43
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Çocuklarına Namaz Kılmayı Öğretmekmi istiyorsunuz,Namaz Kılmayı Öğrenmek İsteyen Yetişkinler, Çok geç kaldım çok yaşlandım nasıl öğreneceğim diye düşünenler.
Namaz Kılarken Duaları Karıştırıyormusunuz musunuz?
Bazı Vakit Namazlarının Nasıl Kılındığı Aklınızdan gidiyormu?
Bundan sonra harika bir yardımcınız var!
Söz konusu Program ile birlikte namaz kılmayı kolayca öğrenin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:16
2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları

2016'nın En iyi Android islami Uygulamaları
Kişiler eski zamanlarda hayatlarının aslında ne kadar zor olduğunu şimdi anlamaktadır. Eskiden bir buluşmaya gitmek için haber gönderilmesi, buluşulacak yerde saatlerce beklenilmesi gibi pek çok zor durum bulunmaktadır. Ancak artık teknolojinin ilerlemesi sonucu bu durum ortadan kalkmaktadır. Artık cep telefonları daha küçük ve işlevsel yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar hatta bilgisayar yerine onun her işlevini gerçekleştiren ancak bilgisayardan daha küçük ve taşıması daha kolay olan tabletler üretilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2014, 21:35
Günün Fırsatı Android Uygulaması

Günün Fırsatı Android Uygulaması
Telefonlar ve akıllı tabletler hayatımızda büyük yer tutuyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak için Google Play’de her gün yeni uygulamalar arıyor ve yüklüyoruz. Ancak bazı uygulamaların ücretli olması ya da her zaman indirme imkânı bulunmaması bizleri sıkıntıya sokuyor. Günün Fırsatı bu konuda yardımcı bir uygulama olarak artık hayatımızda yer ediniyor. Marketteki ücretli uygulamalar ücretsiz olarak sunulduğunda, ilginç fırsatlarda bize haber vererek bunları kaçırmamamızı sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:03
Tinder (Android Arkadaş Bulma Uygulaması Apk indir)

Tinder (Android Arkadaş Bulma Uygulaması Apk indir)
Tinder, herkes adına yeni arkadaşlarla tanışmanın başarılı yollarından birtanesi.

Uygulama Facebook üyeliğiniz üzerinden çalışarak, yakınlarınızda yer alan ve sizi beğenen kişileri görmenizi kolaylaştırıyor. Sizleri seven kişiler arasından sizinde beğendiniz biri olursa programı vasıtasıyla tanışmanıza ve konuşmanıza imkan sağlanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0