Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:31

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2017, 23:42
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Bakara suresinin 255. ayeti olan Ayetel Kürsi çok faziletli, koruyucu bir ayettir. Ayetel Kürsi'yi ezberlemek, mealini öğrenmek ise çok önemlidir. Ezberleme işlemini kolay bir şekilde yapmak, hem Arapça hem Türkçe alfabelerden bu ayeti öğrenmek için ise yapmanız gereken tek şey Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğren uygulamasını akılı telefon ya da tabletlerinize indirmek. Ücretsiz olarak yapacağınız bu indirme işlemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde Ayetel Kürsi'yi ezberleyecek aynı zamanda öğreneceksiniz. Kuru bir ezberden ziyade mealiyle birlikte gerçekten bu faziletli ayeti öğreneceksiniz.Birçok hadiste adı geçmekte olan Ayetel Kürsi'yi uygulama sayesinde parça parça mealiyle birlikte öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 13:13
Dualar Uygulaması
Dualar uygulaması bir kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyabileceği dualar düşünülerek bir araya getirilmiştir. Bu uygulama sayesinde artık sizde duaları aramakla zaman kaybetmeyecek ve tek bir tuşa basarak aradığınız tüm dualara ulaşabileceksiniz. Ayrıca dualar her zaman yanınızda ve bir tık uzağınızda olacaktır.
Dualar uygulaması toplam 4 farklı kategoriden oluşuyor. Günlük Dualar, Meşhur Dualar, Mübarek Günler İçin Dualar ve Cevşenül Kebir bu kategorilerdir. Sizde bu kategorilerdeki duaların hepsini ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2015, 21:32
2015 Ramazan imsakiyesi Android Uygulamaları
2015 Ramazan imsakiye Android Uygulamaları
Ramazan ayı 18 Haziran 2015 günü başlayacak ve biz sizlere en çok indirilen ve kullanılan ramazan imsakiye android uygulamalarını tek bir çatı altında toplamaya çalıştık. Paylaştığım uygulamaların içinde ramazan boyunca işinize yarayacak her şey mevcuttur. Dünyadaki tüm islam dünyasının heyecanla beklediği o mübarek ay gelip çattı. 2015 yılında ramazan ayı ne zaman başlayacak ve nezaman bitecek sorularını çoğu arkadaşımız aratacaktır. Bu sorumuza şu şekilde cevap verebiliriz. Ramazan ayı 2015 yılının 18 Haziranında başlayıp 16 Temmuz perşembe günü ise Arifedir. Bu yıl kadir gecesi ise 13 Temmuza denk gelmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 07:13


Android Micro Kıble Uygulaması
Kolay, hafif ve ayrıca çabuk 1 Kıble Pusulası; dosya boyutu yalnızca 0.02MB!
Yükleme gerektirmez! Uygulamayı başlatmanız yeterlidir.
Çalışması için internet lazım olmaz. (Detaylı bilgi için açıklamalara bakınız.)
Hiç bir zaman REKLAM İÇERMEZ!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:06
En iyi Android islami Uygulamaları apk indir

En iyi Android islami Uygulamaları
Kişiler eski zamanlarda hayatlarının aslında ne kadar zor olduğunu şimdi anlamaktadır. Eskiden bir buluşmaya gitmek için haber gönderilmesi, buluşulacak yerde saatlerce beklenilmesi gibi pek çok zor durum bulunmaktadır. Ancak artık teknolojinin ilerlemesi sonucu bu durum ortadan kalkmaktadır. Artık cep telefonları daha küçük ve işlevsel yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar hatta bilgisayar yerine onun her işlevini gerçekleştiren ancak bilgisayardan daha küçük ve taşıması daha kolay olan tabletler üretilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 13:06
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları indir
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
Uygulamanın Amacı: Kurban Bayramına çok az bir zaman kala android telefonlarınızda kullanabileceğiniz Kurban Bayramı Duvar Kağıtları uygulamasını sizlerin beğenisine sunduk.Uygulama üzerinden istediğiniz,sevdiğiniz duvar kağıdını seçip telefonunuza ister duvar kağıdı ister kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz duvar kağıdını telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 20:59
Yasin-i Şerif (Yasin Suresi)
Kuran’ın en önemli kısmı olan Yasin-i Şerif’in hem orijinal Arapça yazısını, hem Türkçe okunuşunu, hem anlamını aynı zamanda da sesli dinletisini duymak düşüncesindeyseniz Yasin-i Şerif Android programı android cihazınız adına en doğru yazılımlardan birtanesi demektir.

Uygulama bedava, reklamsız olacak şekilde sunuluyor ve gayet kolay bir kullanım alanına sahip. Gençlerin yanında büyüklerimizin bile sorunsuzca kullanabileceği yazılımlardan birisi.
Devamı
  • Yorumlar: 0