Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 26-04-2016, 20:31
Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim indir

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2014, 08:59
Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim

Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim apk indir
Android için Kuran-ı Kerim Okuma Yazılımı

Basit Hatlı Kuran-ı Kerim yazılımı Android akıllı telefonlarınızı kullanarak çok kolay şekilde Kuran okumanızı sağlayan bedava bir program. Bilhassa programı kullanırken satırın renkli bir biçimde belirtilmesi, bunun yanı sıra kapatıp açtığınızda kaldığınız yerden devam etme gibi özellikleri bulunması işlerinizi çok kolaylaştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:11
Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)

Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)
Define yayınları tarafından yapılan işte bu program, alt taraftaki şartları ihtiva etmektedir:
· Gün süren namaz vakitleri
· Kıble yeri bulma
· Uydudan çok yakın camii bulma olanağı
· Önemli dinî günler listesi
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2014, 22:43
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Çocuklarına Namaz Kılmayı Öğretmekmi istiyorsunuz,Namaz Kılmayı Öğrenmek İsteyen Yetişkinler, Çok geç kaldım çok yaşlandım nasıl öğreneceğim diye düşünenler.
Namaz Kılarken Duaları Karıştırıyormusunuz musunuz?
Bazı Vakit Namazlarının Nasıl Kılındığı Aklınızdan gidiyormu?
Bundan sonra harika bir yardımcınız var!
Söz konusu Program ile birlikte namaz kılmayı kolayca öğrenin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-08-2015, 07:31
Android Getir Uygulaması (ihtiyacınız olan herşeyi getiriyorlar)
Android Getir Uygulaması (ihtiyacınız olan herşeyi getiriyorlar)
Uygulamanın Amacı: Misafiriniz aniden gelirse ve ikramlık bir şeyiniz yoksa,acıktıysanız ve zamanınız yoksa, hatta telefon şarjınmı yok uygulama üstünden arayıp istediğiniz yere getiriyorlar.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulama üzerinden istediğimiz ürünü seçiyoruz ve siparişimizi gönderiyoruz.
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.0.3
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2013, 22:50
Android Star TV Apk Uygulaması indir
Android Telefonlar için Star TV Yazılımı
Star Televizyonu, Akıllı yazılım sistemine saip cihazlarınızı kullanarak Star TV'yi takip edebilmeniz için özel olarak yapılan harika ve ayrıca yararlı bir programdır.

Yenilenen yazılım eskisine göre çok daha faydalı ve elverişli. Şık ve kullanımı rahat arayüzü sayesinde kolayca Star TV ile birlikte alakalı herşeye ulaşabileceğiniz yazılım Akıllı cihazlarda kesinlikle bulunması gerekenlerden bir tanesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2014, 07:48
Hot or Not (Sosyal Arkadaşlık Uygulaması)

Hot or Not (Sosyal Arkadaşlık Uygulaması)

Hot or Not, sosyal ağ uygulamaları içerisinde oldukça popüler olan ve binlerce kullanıcı tarafından kullanılan eğlenceli ve hoş ve de ücretsiz bir sosyal ağ programıdır.
Programın çalışma methodu, kimliğinizi açığa çıkarmadan yakın çevrenizdeki kişileri beğenmenizi sağlayarak, onlarında sizi beğenmesi durumunda tanışma fırsatı oluşturuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2014, 07:46
Sesli Namaz Sureleri ve Dualar
Sesli Namaz Sureleri ve Dualar
Sesli Namaz Sureleri ve Dualar uygulaması namaz sureleri ve dualarının Arapça yazılışıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Eğer Arapça bilmiyorsanız sure ve duaların Latin yazılışlarını okuyabilirsiniz. Programın en önemli özelliği ise tüm sure ve duaların sesli olarak okunmasıdır.
Uygulamada birçok namaz suresi ve dua yer alıyor. Eğer sizde namaz surelerini dualarını yanınızda sürekli olarak taşımak istiyorsanız o zaman bu uygulamayı tercih etmelisiniz. Bu uygulama sayesinde sureleri daha kolay ezberleyebilecek ve aynı zamanda sureleri sesli olarak da dinleyebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0