Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-12-2016, 16:53
Videoları Mp3 e Dönüştüren Android Uygulaması
Videoları Mp3 e Dönüştüren Android Uygulaması
Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak geliştirilen ve yüksek verimlilik sağlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilen Great MP3 Converter uygulaması farklı ses dosyalarının birbiri içerisinde dönüşümünü sağlayan fonksiyonel bir programdır. Program sağlamış olduğu özellikleri dolayısıyla pek çok farklı seçenekler sunarak çeşitli ses formatlarını desteklemektedir. Desteklediği ses formatları şunlardır:Great mp3 converter apk indir uygulamasının desteklediği formatlar .mp3, .amr, .aac, .waw, .ogg gibi sık sık tanınan ses formatlarından oluşmaktadır. Bu ses formatlarının yanı sıra daha birçok ses formatını da kendi arasında dönüştürmesinin yanında video dosyalarının da hiçbir şekilde ses kalitesinden azalma olmadan ses formatına dönüşmesine katkıda bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2016, 16:12
inbox by Gmail (Gmail Posta Kutusunu Daha Rahat Kullanmak için Yardımcı Uygulama)
Gmail Posta Kutusunu Daha Rahat Kullanmak için Yardımcı Uygulama
İş hayatında e postaların önemi iş yeri için büyük sorunluluk ve önem taşımaktadır. İşlerin akıcı bir şekilde gelişmesini sağlamaya yarayan mail iletişim yolu zaman zaman karışıklıklara sebep olduğu için zaman kaybı ve işte verimin azalması gibi sebepleri de ardından getirir.Artık önemli mailleri düzene sokan uygulama sayesinde sıkıntı olmadan öncelikli olarak önemli maillerin okunması sağlanmaktadır. En önemli ayrıntıları açmadan bile görebileceğiniz uygulama İnbox by Gmail apk indir uygulamasını indirerek bu hizmetten büyük bir rahatlık sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:16
CM Security - FREE Antivirus (Antivirüs Uygulaması)
Android Antivirüs Uygulaması
Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de sistemi zorlamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 24-11-2016, 10:24
Google Goggles (Fotoğrafını Çektiğiniz Nesnenin Detaylı Bilgilerini Araştırır)
Google Goggles Apk indir
Google tarafından geliştirilen birçok uygulama farklı alanlarda insan hayatını kolaylaştırmıştır. Bu uygulamalardan biri de Google Goggles uygulamasıdır. Apk dosya uzantısına sahip olan bu uygulama ile birçok farklı eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eylemler o kadar çok ki bu uygulamayı iyi ki indirmişim diyeceksiniz.Google Goggles ile fotoğraf çekerek bu fotoğraf hakkında çok detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Örneğin ünlü bir tablonun, bir barkodun fotoğrafını çekerek bu ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşabilmeniz için çektiğiniz fotoğrafın içeriğiyle ilgili Google veri tabanında bilgi olması gerekir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2016, 15:53
Google AdSense uygulaması Apk indir (Adsense Reklam Uygulaması)
Google AdSense Apk indir
Günümüzde internetten para kazanmak artık çok kolaydır. Bir web sitesi kurarak, ilgilendiğiniz alanda yoğunlaşarak zamanla güzel hitler alabilirsiniz. Bunun için kuracağınız sitenin özgün ve aranabilir bir site olması gerekir. Böyle bir siteye sahip olduktan sonra sitenizde reklam yayınlayarak güzel paralar kazanabilirsiniz.Bu reklam şirketlerinden tüm dünyada en yaygın olanı Google Adsense'dir. Adsense'ye başvurarak sitenizi onaylatabilirsiniz. Siteniz onaylandıktan sonra artık para kazanabilirsiniz. Adsense'nin kendi web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitesinde günlük kazanç analizlerinizi takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2016, 11:36
Geliştiriciler ve ileri Düzey Kullanıcılar için Chrome Canary Apk indir
Chrome Canary Apk indir
Geliştirilmiş bir Web tarayıcısı olan Mac cihazlar için beta sürümü kullanılan bir hizmet sağlamaktadır. Yeni bir uygulama olduğundan güncelleşmeleri ile gelişme çalışmalarına devam edilmektedir. Chrome Mac indirme sorunlarına çözüm bulacak olan Canary çalışmalarına uzun yıllardır devam edilmektedir.Windows, Android ve Canary Mac indir sorunlarına çözüm bulacak olan Chrome Canary apk indir ile çözümler üretebilirsiniz. Yeni bir uygulama olduğundan dolayı güncelleşmelerin sık sık yaşandığı ve bazı hataların bulunduğu uygulama da zamanla kendini geliştirerek daha da iyiye doğru gidecek ve yenilenecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-11-2016, 21:45
Google for Work Hesabınızı Hareket Halinde Yönetin
Google Yönetici Paneli Apk indir
Son zamanların en yeni ve en iyi uygulamaları arasında bulunan google yönetici paneli ile birbirinden eşsiz ve kullanışlı güncellemelere sahip olabilirsiniz. Google for work hesabınızı kullanım halindeyken yönetmenize yardımcı olan bu uygulama sayesinde, kendinize özel gruplar ve kullanıcılar ekleyerek, kuruluşunuza ait günlük denetimlerinizi kolayca görüntüleme şansı elde edebilirsiniz.Google yönetici paneli apk indir uygulamasını ücretsiz ve en güncel haliyle indirebilir, uygulamayı anında ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamada google for work grubu üyeleri, google koordinatörleri gibi kişilerin kullanmasına izin verilmektedir. Bu özellikteki kişiler gruplarına kişiler ekleyip, silerek yeni gruplar oluşturabilir, iş ve görüşmelerini bu sayede kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-11-2016, 11:47
Google Keep Not Alma Uygulaması
Google Keep Apk indir
Google keep - not ve listeler son zamanların en iyi sesli not alma, kayıt ekleme sistemidir. Uygulama yapmak istediğiniz her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde programlama özelliği sayesinde istenilen zamanda kolay bulunabilmektedir. Google keep uygulamasını akıllı telefonlarınızda kullanmak için öncelikli olarak apk kurulumu yapılmış olması gerekmektedir.Daha sonra siteye girip Google keep - not ve listeler apk indir linkini tıklayarak kolayca indirme işlemi başlayacaktır. Google keep - not ve listeler apk uygulaması indirme işlemi sistem üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Uygulama son derece iyi tasarlanmış olup binlerce insan tarafından indirilmesi yapılmıştır. Google keep sayesinde istediğiniz her şeyi not alabilir ve dilediğiniz anda kontrol edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-11-2016, 17:21
Google Apps Device Policy Apk indir (Güvenlik Yönetimi Uygulaması)
Google Apps Device Policy Apk indir
Akıllı telefon android gibi cihazlarda ekran kilidi ve şifreleme gibi güvenlik ayarlarınızı yapabileceğiniz kurumsal verileri saklama da cihazınız için gerekli bir yükleme olan Google Apps Device Policy Apk indir sayesinde güvenlik yönetimi ayrıntılı olarak yönetebileceğiniz gibi cihazınızda kullanabileceğiniz wife ağlarını veya iş uygulama gibi kullandığınız uygulama çeşitlerini de yapılandırmanız mümkündür. Telefonunuzu özel şifreleme ile şifrelediğinizde istemediğiniz kişilerin girmesine mani olarak gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Tablet ya da telefonunuzun çalınmasında oldukça işe yarar kişisel bilgileriniz önemli verileriniz siz açmadığınız sürece şifreleme yöntemi sayesinde güvenli bir şekilde tutulmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-11-2016, 22:30
En iyi Google Takvim Uygulaması Apk indir
Google Takvim Apk indir
Telefon ve tabletleriniz için tasarlanmış uygulama sayesinde günlük, haftalık ya da aylık tüm plan ve programlarınızı kolaylıkla hatırlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan hatırlatıcı özelliği sayesinde tüm randevularınızı önceden bilerek, unutma derdinizi ortadan kaldırabilirsiniz.Google takvim apk indir uygulaması ile takviminizin doldurulması konusunda profesyonel anlamda bir yardım alarak, yerler, etkinlik zamanları ve kullanıcılar için akıllı bir etkinlik listesini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Tek gün görünümünün yani sıra birçok gün görümü seçeneği sayesinde kolaylıkla istediğiniz zamana ait detayları görebilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz ve etkinliklerinizi kısa sürede ve doğru bir şekilde tamamlayabilirsiniz.Google takvim uygulaması sizin için toplantı yerlerinizi, sizin yerinize ayarlayarak size yardımcı olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0