Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-07-2014, 22:00
Android Wifi Güçlendirici Uygulaması Apk indir
Android Wifi Güçlendirici Uygulaması Apk indir
İnternet bağlantısı her ev için gerekli bir durum olmaktadır. Gidilen cafelerde bile wifi bağlantısı sorulmakta ve verilen şifre ile internete bağlanılabilmektedir. Çok yakında bulunmayan internet bağlantılarında wifi sinyallerini çok yüksek olmamaktadır. Uygulama yöneticileri bu durumun da çözüm yolunu bulmakta gecikmemişlerdir. Wifi güçlendirici uygulama sayesinde wifi sinyalleri daha yüksek dalgalar halinde telefona iletilmektedir. İndirmek istediğiniz dosyalar ya da uygulamalar varsa wifi güçlendiricinin aldığı yüksek internet bağlantısı ile çok saha kısa sürede indirilebilecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-06-2016, 07:31
Android Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması "VPN Master Apk indir"


Android Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması "VPN Master Apk indir"

VPN Master kullanımı kolay ve hızlı olan bu yasaklı sitelere giriş uygulamasını sizlere tanıtmak istiyorum. VPN master ile dünya çağında bütün yasaklı sitelerde gönül rahatlığı ile dolaşabilirsiniz. VPN Master uygulaması ile kendinizi şartlandırmayın ve özgür internetin keyfini sürün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-08-2014, 01:20
Android Başlangıç Uygulamalarını Kapatma Açma (Startup Manager (Free)

(Android Başlangıç Uygulamalarını Kapatma Açma) Startup Manager (Free)
StartUp Manager android cihazınızın açılışı esnasında başlatılan program ve programları görüntüleyebilmeniz ve kontrol etmeniz amacıyla tasarlanmış elverişli bir araçtır.Bu kolay araç yardımıyla android başlangıcında çalıştırılan her türden program ve ayrıca programı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz bu programların arasında başlangıç sırasında çalıştırılmasını istemediklerinizi kaldırabilir yahut android başlangıcında çalışmasını arzuladığınız programları ekleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2014, 08:13
GO LauncherEX Turkçe Dil Paketi
GO LauncherEX Turkish language
Launcherler telefonlarımız için büyük öneme sahip.Telefonun çehresini tamamen değiştirmekte.Bu sayede tema değiştirmek isteyen,telefonundan sıkılan kişiler için müthiş yenilikler sağlamakta.Fakat launcher seçimini önemli yapmak gerek.Telefonun çok belleğini harcamayan stabil launcherler en verimlisi olacaktır.Launcher konusunda Google Play’de birçok uygulama bulunmakta fakat hepsi stabil bir şekilde çalışmamakta. Bu nedenle launcher seçimi zorlaşmakta fakat launcher konusunda en iyi programlardan biri olan Go LauncherEX imdadımıza yetişmekte.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2014, 08:55
Uninstaller Apk indir (Uygulama Kaldırma ve Silme Programı)
Uninstaller Apk indir (Uygulama Kaldırma ve Silme Programı)
Android tabanlı olan cihazlar için en önemli uygulamalardan bir tanesi de uygulama kaldırıcı programlardır. AVG Uninstaller programı da size bu konuda yardımcı oluyor. Android tabanlı cihazınızda istemediğiniz bir uygulama var ve bu uygulamayı kaldırmak istiyorsunuz. Bunun için çeşitli programlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak bu uygulamalar size istediklerinizi vermeyebilir. Uninstaller uygulaması ise özellikleri ile size çok farklı seçenekler sunuyor. Kaldırmak istediğiniz uygulama ister bir program isterse de bir oyun olsun Uninstaller uygulaması bunu çok kolay bir şekilde kaldırabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2014, 23:49
Root Browser Apk indir (Android Dosya Yöneticisi Uygulaması)


Root Browser Apk indir (Android Dosya Yöneticisi Uygulaması)

Arkadaşlar Dosyalarınızı kolayca yönetebilmeniz için Root Browser imdadınıza yetişiyor. Çok gelişmiş bir dosya yöneticisi sizler için tasarlanmış ve kullanıma sunulmuş. Sitemizden Root Browser Apk indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:16
CM Security - FREE Antivirus (Antivirüs Uygulaması)
Android Antivirüs Uygulaması
Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de sistemi zorlamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 14-11-2013, 21:45
Android Not Defteri Apk indir

Android Not Defteri Apk indir

Not Defteri uygulaması işinize oldukça yarayacak. Kullanım arayüzü değiştirilerek çok daha neşeli bir şekile sokulmuş bulunan Not Defteri uygulaması bir yandan da Yazı Rengi Değiştirmenize imkan tanıyor!

Program kurulum gerektirmeden sisteminizde çalışabilmekte aynı zamanda çok fazla yer kaplamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 17:55
Android Dosya Yöneticisi Uygulaması Apk indir
Android Dosya Yöneticisi Uygulaması Apk indir

Dosya Yöneticisi holo teması vasıtasıyla yapılmış bir dosya ve de program yöneticisidir.
Clean File Manager ile dosyalarınız içerisinde gezinebilir, onların üstünde isimlendirme, taşıma, sıkıştırma tarzda işlemler yapabilir dahası dosya ve ayrıca programlarınızı her bir an yönetebilirsiniz!
İşte bu programın geliştirilmesi reklamlar ile birlikte finanse edilmektedir. Fakat reklamları görmek istemezseniz reklamsız versiyonunun kendinize muhtemelen bir paket sigaradan oldukça az maliyeti olur
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 3-10-2014, 15:34
Adobe Reader Android Apk indir
PDF Dosya Okuyucu
Adobe Reader yazılımı elektronik dosya paylaşımı alanında dünya standartı olup belirlenmiş PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir PDF okuyucudur.
Bütün PDF dökümanlarını açabilen ve ayrıca hepsiyle uyum içinde kullanılabilen tek bir PDF görüntüleyici olan Adobe Reader vasıtasıyla PDF dökümanlarını açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve de tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan baskı alabilir ve de sahip bulunduğunuz diğer PDF dosyaları ile birlikte birleştirme işlemi yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0