Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-01-2019, 02:01


2019 En iyi Android PDF Uygulamaları Apk indir

Android yazılım sistemli akıllı cihaz ve tabletlerinizde PDF dökümanlarını görüntülemek amacıyla birden çok alternatifiniz var. Değişik kullanım amaçlarına göre çok farklı PDF okuyucularına ihtiyaç duyabilirsiniz. PDF dökümanlarını görüntülemenize izin veren en iyi ve de ücretsiz PDF okuyucuları sıralıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2014, 15:01
McAfee Antivirus & Security Apk indir

McAfee Antivirus & Security Apk indir

intel Security Group aracılığıyla sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedek alma özelliğinden ve de reklamsız program ortamından yararlanmak adına versiyonu MMS Premium olacak şekilde yükseltin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 18:17
Android telefonlar için Bilinmeyen Numara Görme Yazılımı
Telefonunuzdan sizi arayan şirketlerden şikayetçiyseniz ve ayrıca sizleri arayan şirketin telefonunu önceden bilerek dilerseniz açmamak için Kim Arıyor? Android uygulamasını kullanabilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

Uygulama rehberinizde bulunmayan Türk firmalarının kimliklerini tespit edebiliyor aynı zamanda telefonunuz çaldığı anda internetteki veritabanını vasıtasıyla hangi firma tarafından arandığınızı gösteriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 20:05

Görüşme Kayıt - ACR (Telefon Görüşmesi Kayıt Uygulaması)
Akıllı telefon ve tablet için Konuşma Kayıt Yazılımı
ACR, akıllı telefon konuşmalarınızı kaydetmek adına kullanabileceğiniz parasız bir programdır. Gelen ve de giden aramalarınızı süre sınırı olmaksızın farklı tarzlarda kaydetme olanağı tanıyan uygulama ile birlikte tarihe göre gruplama yapabilir, kayıtlarınızı şifreleyebilir, Dropbox ve ayrıca Google Drive hesabınıza kaydedebilir, e-posta ile gönderebilirsiniz. Çoklu işlemi aydınlatan ACR, hemen aşağıdaki cep cihazlar ile uyumlu şekilde çalışmaktadır:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 14-06-2014, 08:13
GO LauncherEX Turkçe Dil Paketi
GO LauncherEX Turkish language
Launcherler telefonlarımız için büyük öneme sahip.Telefonun çehresini tamamen değiştirmekte.Bu sayede tema değiştirmek isteyen,telefonundan sıkılan kişiler için müthiş yenilikler sağlamakta.Fakat launcher seçimini önemli yapmak gerek.Telefonun çok belleğini harcamayan stabil launcherler en verimlisi olacaktır.Launcher konusunda Google Play’de birçok uygulama bulunmakta fakat hepsi stabil bir şekilde çalışmamakta. Bu nedenle launcher seçimi zorlaşmakta fakat launcher konusunda en iyi programlardan biri olan Go LauncherEX imdadımıza yetişmekte.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-07-2014, 22:00
Android Wifi Güçlendirici Uygulaması Apk indir
Android Wifi Güçlendirici Uygulaması Apk indir
İnternet bağlantısı her ev için gerekli bir durum olmaktadır. Gidilen cafelerde bile wifi bağlantısı sorulmakta ve verilen şifre ile internete bağlanılabilmektedir. Çok yakında bulunmayan internet bağlantılarında wifi sinyallerini çok yüksek olmamaktadır. Uygulama yöneticileri bu durumun da çözüm yolunu bulmakta gecikmemişlerdir. Wifi güçlendirici uygulama sayesinde wifi sinyalleri daha yüksek dalgalar halinde telefona iletilmektedir. İndirmek istediğiniz dosyalar ya da uygulamalar varsa wifi güçlendiricinin aldığı yüksek internet bağlantısı ile çok saha kısa sürede indirilebilecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-08-2014, 01:20
Android Başlangıç Uygulamalarını Kapatma Açma (Startup Manager (Free)

(Android Başlangıç Uygulamalarını Kapatma Açma) Startup Manager (Free)
StartUp Manager android cihazınızın açılışı esnasında başlatılan program ve programları görüntüleyebilmeniz ve kontrol etmeniz amacıyla tasarlanmış elverişli bir araçtır.Bu kolay araç yardımıyla android başlangıcında çalıştırılan her türden program ve ayrıca programı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz bu programların arasında başlangıç sırasında çalıştırılmasını istemediklerinizi kaldırabilir yahut android başlangıcında çalışmasını arzuladığınız programları ekleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 17:55
Android Dosya Yöneticisi Uygulaması Apk indir

Dosya Yöneticisi holo teması vasıtasıyla yapılmış bir dosya ve de program yöneticisidir.
Clean File Manager ile dosyalarınız içerisinde gezinebilir, onların üstünde isimlendirme, taşıma, sıkıştırma tarzda işlemler yapabilir dahası dosya ve ayrıca programlarınızı her bir an yönetebilirsiniz!
İşte bu programın geliştirilmesi reklamlar ile birlikte finanse edilmektedir. Fakat reklamları görmek istemezseniz reklamsız versiyonunun kendinize muhtemelen bir paket sigaradan oldukça az maliyeti olur
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 9-02-2014, 08:55
Uninstaller Apk indir (Uygulama Kaldırma ve Silme Programı)
Android tabanlı olan cihazlar için en önemli uygulamalardan bir tanesi de uygulama kaldırıcı programlardır. AVG Uninstaller programı da size bu konuda yardımcı oluyor. Android tabanlı cihazınızda istemediğiniz bir uygulama var ve bu uygulamayı kaldırmak istiyorsunuz. Bunun için çeşitli programlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak bu uygulamalar size istediklerinizi vermeyebilir. Uninstaller uygulaması ise özellikleri ile size çok farklı seçenekler sunuyor. Kaldırmak istediğiniz uygulama ister bir program isterse de bir oyun olsun Uninstaller uygulaması bunu çok kolay bir şekilde kaldırabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2015, 15:02
Android PDF Dosyalarını Düzenleme Uygulaması Hemde Bedava
Xodo PDF Reader & Editor Apk indir
PDF dosyaları android telefonlarda kitap okumak için yada bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için hazırlanmış dosya türleridir. Bazen kitap okurken yada bir konu hakkında önemsenecek yerin işaretlenmesi gereken durumlar olabilir ve PDF düzenleme uygulamasına ihtiyaç duyabiliriz. Bu Xodo PDF Reader & Editor uygulaması PDF dosyalarını düzenlemeye ve PDF üzerinde işaretlemeler yapmaya yarıyor. Üstelik bu uygulama android telefonlarda kolayca düzenlemenizede olanak sağlıyor. Sınava girmeye hazırlanan öğrencilerin çok kullanacakları bu uygulamayı kaçırmayın derim. Ders çalışırken doğru şıkları işaretleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0