Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-11-2016, 15:43
DigiHUD Speedometer (Android Hız ve Mesafe Hesaplama Uygulaması)
DigiHUD Speedometer (Android Hız ve Mesafe Hesaplama Uygulaması)
DigiHUD Kilometre, yolculuk adına faydalı sürat ve mesafe bilgilerini gösteren parasız bir dijital Head up display (HUD) 'dir.
Ekranın (cihazın parlaklığına bağlı olarak, geceleri çok elverişli) 1 araçta ön cama yansıması olarak görüntülenmesi.
Normal görüntüleme ve de HUD modu içerisinde geçiş yapılabilirsiniz.
DigiHUD, şimdi öbür uygulamalar yahut homescreens üstünde kayan bir pencere olarak görünebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:40
Android İstanbul Ulaşım Uygulaması
Android İstanbul Ulaşım Uygulaması
İstanbul Ulaşım sayesinde İETT hatlarına, bu hatlardaki otobüslere, otobüslerin lokasyonlarına, durakların lokasyonlarına, duraklardan geçen hatlara ve otobüs saatlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Programın üzerindeki menü aracılığıyla İETT otobüsleri, durakları, yakınınızda bulunan otobüs durakları, vapur aynı zamanda tren seferleri listelerine erişebilirsiniz. İstanbul Ulaşım, İETT'nin sağlamış olduğu verileri kullanarak çalışmaktadır. Uygulamada kullanılan veriler İETT, TCDD ve IDO'ya ait olup verilerin doğruluğu konusunda güvence verilememektedir. Görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız hataları aynı zamanda şikayetlerinizi bildirmek için mail gönderebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:22
TRAFI Türkiye (Android Toplu Taşıma Planlayıcı)
Android Toplu Taşıma Planlayıcı
TRAFI Türkiye uygulaması İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki otobüs, metro ve vapurlar için tasarlanmış ve güzergah bilgilerini size sunan oldukça kullanışlı bir programdır. Uygulama size bir noktadan başka bir noktaya ulaşmanız konusunda size büyük bir kolaylık sağlar. Uygulamanın en önemli özelliği ise vapur, otobüs, metro, metrobüs, tramway hareket saatlerini size gerçek zamanlı olarak sunmasıdır. Bu sayede bir sonraki aracı kaçırmazsınız. Ayrıca sık olarak kullandığınız güzergâhı “favorilerim” sekmesine ekleyerek tekrar tekrar aynı güzergâhı girmek zorunda kalmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:01
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. (Ulaşım Uygulaması)
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis., Ankara şehrindeki Otobüs ve Metro hatlarına dair hareket saati, durak konumları, güzergah, otobüs saatleri gibi bilgiler sergileyen bir ulaşım programıdır. Yazılımda yer alan toplu taşıma hat bilgilerinin yanı sıra adres arama, bir yerden bir konuma ne şekilde gidilebileceğini öğrenme ve yer bilgisi gibi hizmetler de sunmaktadır.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. uygulaması, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları vasıtasıyla iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumlu bir ulaşım uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:58
Canlı Ulaşım Bilgisi: Moovit apk indir


Canlı Ulaşım Bilgisi: Moovit apk indir
Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi, android cihazlar adına oluşturulmuş bedava bir toplu taşıma haberleşme bilgisi uygulamasıdır. Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi android yazılımı İstanbul ve de İzmir dahil olmak üzere dünyadaki 100 şehir için toplu taşıma bilgilerini sunmaktadır. Moovit, gücünü kullanıcılarından alır bu şekilde en güncel verilere anlık olacak şekilde ulaşmanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:39
Kategori: Ulaşım / Widget
Android İBB CepTrafik Uygulaması
İstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program
IBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmetidir ve arzuladığımız vakit anlık trafik durum bilgisine ulaşabilmenizi sağlar.
IBBCeptrafik, anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 11:57
Android Mobiett Uygulaması
Android Mobiett Uygulaması
İETT otobüsleri için resmi olmayan pek çok programı program mağazalarında bulmak mümkün ama gayri resmi oldukları için pek çok detayı veremiyorlar mesela anlık otobüs konumu benzeri. Mobiett sayesinde hatların detaylarını, geliş-gidiş yönlerini, durakları, ve ayrıca çok önemlisi otobüsün mevcut konumunu görebiliyorsunuz.

Mobiett ile beraber etkili, kullanışlı ve de güzel bir program ortaya çıkmış durumda kesinlikle resmi olmayan öbür yazılımlardan herhangi birisini kullanmış olanlara tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-07-2016, 12:00
En Çok Kullanılan Haritalar ve Navigasyon Uygulaması
Haritalar ve Navigasyon Apk indir
Harita, yol bulma, rota oluşturma, keşfetme gibi pek çok özelliği tek bir uygulamada bulmak isteyenler için oluşturulan " Haritalar ve Navigasyon ", tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmıştır.
Haritalar ve Navigasyon uygulaması sayesinde;
• Harita üzerinden istediğiniz her yerde gezinebilirsiniz.
• Sokak seviyesinde sağladığı görüntü ( Google Street View destekli ) özelliği ile istenen bölge için keşif yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 12:47
Sygic Hız kamerası ile Radarlara Yakalanmayın
Hız kamerası Türkiye Apk indir
Herkese selam.Hız kamerası Türkiye android işletim sistemine tüm tablet ve cep telefonu cihazlarınıza yükleyerek,ne kadar hız yaptığınızı ölçerek bu uygulamanın hizmetlerinden istifade edebilirsiniz.Piyasada yer alan hız kamerası yüksek veri akışına sahip olan Hız Kamerası Türkiye uygulaması, kolay kullanımı ile dikkat çekmekte ve menüsü ile de son derece kullanışlı bir şekildedir. Ayrıca uygulama görsellik olarak iyi derecede olduğu değerlendiriyoruz.Piyasada yer alan hız kamerası bu uygulaması ile kullanıcının GPS hız ölçerini kullanarak etraflıca aracınızın hızını tespit eder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2015, 20:23
Emniyet Şeridi ihlali Yapan Sürücüleri ihbar Etme Uygulaması
Emniyet Şerifi Apk indir
Uygulamanın Amacı: Emniyet şerifi uygulaması ile yanlış yere park yapan,emniyet şeridini gereksiz kullanan,engellilerin yerine park yapmış kişilerin fotoğraflarını çekerek emniyete gönderebilirsiniz. Kurallara uymayan sürücüler ile kavgaya gerek kalmadan çekin fotoğrafını gönderin ve gerekli cezayı emniyet versin siz hiç uğraşmayın.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Trafikte hata yapanları direk resimlerini çekerek emniyete bildirebilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: Taffy
Devamı
  • Yorumlar: 0