Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-12-2015, 12:47
Sygic Hız kamerası ile Radarlara Yakalanmayın
Hız kamerası Türkiye Apk indir
Herkese selam.Hız kamerası Türkiye android işletim sistemine tüm tablet ve cep telefonu cihazlarınıza yükleyerek,ne kadar hız yaptığınızı ölçerek bu uygulamanın hizmetlerinden istifade edebilirsiniz.Piyasada yer alan hız kamerası yüksek veri akışına sahip olan Hız Kamerası Türkiye uygulaması, kolay kullanımı ile dikkat çekmekte ve menüsü ile de son derece kullanışlı bir şekildedir. Ayrıca uygulama görsellik olarak iyi derecede olduğu değerlendiriyoruz.Piyasada yer alan hız kamerası bu uygulaması ile kullanıcının GPS hız ölçerini kullanarak etraflıca aracınızın hızını tespit eder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:39
Kategori: Ulaşım / Widget
İstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program
IBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmetidir ve arzuladığımız vakit anlık trafik durum bilgisine ulaşabilmenizi sağlar.
IBBCeptrafik, anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:01
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. (Ulaşım Uygulaması)
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis., Ankara şehrindeki Otobüs ve Metro hatlarına dair hareket saati, durak konumları, güzergah, otobüs saatleri gibi bilgiler sergileyen bir ulaşım programıdır. Yazılımda yer alan toplu taşıma hat bilgilerinin yanı sıra adres arama, bir yerden bir konuma ne şekilde gidilebileceğini öğrenme ve yer bilgisi gibi hizmetler de sunmaktadır.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. uygulaması, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları vasıtasıyla iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumlu bir ulaşım uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:43
DigiHUD Speedometer (Android Hız ve Mesafe Hesaplama Uygulaması)
DigiHUD Kilometre, yolculuk adına faydalı sürat ve mesafe bilgilerini gösteren parasız bir dijital Head up display (HUD) 'dir.
Ekranın (cihazın parlaklığına bağlı olarak, geceleri çok elverişli) 1 araçta ön cama yansıması olarak görüntülenmesi.
Normal görüntüleme ve de HUD modu içerisinde geçiş yapılabilirsiniz.
DigiHUD, şimdi öbür uygulamalar yahut homescreens üstünde kayan bir pencere olarak görünebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 11:57
Android Mobiett Uygulaması
İETT otobüsleri için resmi olmayan pek çok programı program mağazalarında bulmak mümkün ama gayri resmi oldukları için pek çok detayı veremiyorlar mesela anlık otobüs konumu benzeri. Mobiett sayesinde hatların detaylarını, geliş-gidiş yönlerini, durakları, ve ayrıca çok önemlisi otobüsün mevcut konumunu görebiliyorsunuz.

Mobiett ile beraber etkili, kullanışlı ve de güzel bir program ortaya çıkmış durumda kesinlikle resmi olmayan öbür yazılımlardan herhangi birisini kullanmış olanlara tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 17:41
Başar Trafik ülkemizin en son trafik bilgilerini izleyeceğiniz bir uygulamadır.

Başar Trafik güvenilir yol durum bilgisi vasıtasıyla yola koyulmadan evvel bilgi alıp kontrol edebileceğiniz güzel bir uygulama.

Yolları, anlık hız aynı zamanda hız limiti göz önüne alarak 4 renkte görebilirsiniz. Yeşil renk hızlı, sarı renk ortalamanın üstünde, turuncu renk kalabalık ve kırmızı renk aşırı yoğun trafiği gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-07-2016, 12:00
En Çok Kullanılan Haritalar ve Navigasyon Uygulaması
Haritalar ve Navigasyon Apk indir
Harita, yol bulma, rota oluşturma, keşfetme gibi pek çok özelliği tek bir uygulamada bulmak isteyenler için oluşturulan " Haritalar ve Navigasyon ", tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmıştır.
Haritalar ve Navigasyon uygulaması sayesinde;
• Harita üzerinden istediğiniz her yerde gezinebilirsiniz.
• Sokak seviyesinde sağladığı görüntü ( Google Street View destekli ) özelliği ile istenen bölge için keşif yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 20:43

Android Telefonlar ve Tabletler için Otobüs Saatleri Yazılımı

Yazılım İETT otobüs saatlerini otobüs numaralarına göre göstermektedir. İETT web web sitesinden çekerek listelenen saat bilgileri sayesinde güvenilir bir program. İstanbul gibi bir şehirde 1 dk'nın dahi çok önemli olduğu durumlarda evden ayrılmadan otobüs saatlerini kontrol edebileceğiniz, durakta beklemenize gerek bırakmayacak yazılımlardan bir tanesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:40
Android İstanbul Ulaşım Uygulaması
İstanbul Ulaşım sayesinde İETT hatlarına, bu hatlardaki otobüslere, otobüslerin lokasyonlarına, durakların lokasyonlarına, duraklardan geçen hatlara ve otobüs saatlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Programın üzerindeki menü aracılığıyla İETT otobüsleri, durakları, yakınınızda bulunan otobüs durakları, vapur aynı zamanda tren seferleri listelerine erişebilirsiniz. İstanbul Ulaşım, İETT'nin sağlamış olduğu verileri kullanarak çalışmaktadır. Uygulamada kullanılan veriler İETT, TCDD ve IDO'ya ait olup verilerin doğruluğu konusunda güvence verilememektedir. Görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız hataları aynı zamanda şikayetlerinizi bildirmek için mail gönderebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 20:54
Android Istanbul Ulaşım Yolculuk IETT Uygulaması
Buradan Oraya Istanbul Ulaşım Yolculuk Planlama
İstanbul'un bütün toplu taşıma için canlı saat tarifeler, normal saat tarifeler ve ayrıca güzergâh haritaları söz konusu uygulamada okuyabilirsiniz. Ayrıca ilk kez için yalnız bir başlangıç ve de bitirme durak vasıtasıyla tam da yolculuk planlayabilirsiniz. Sorularınız veya fikirleriniz mevcutsa, lütfen bizimle iletişim kurun epostayla veya facebook sayfamızda Şimdi web websitemizde bulunan hatlar ve de saat tarifeler tüm otobüsler (IETT ve de Havataş), tren, metro, tramvay ve farklı vapur (İDO, Şehir Hatları, Dentur, Turyol and Prenstur) dahil eder. İnternet bağlantısı (3G) gereklidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0