Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-12-2015, 12:47
Sygic Hız kamerası ile Radarlara Yakalanmayın
Hız kamerası Türkiye Apk indir
Herkese selam.Hız kamerası Türkiye android işletim sistemine tüm tablet ve cep telefonu cihazlarınıza yükleyerek,ne kadar hız yaptığınızı ölçerek bu uygulamanın hizmetlerinden istifade edebilirsiniz.Piyasada yer alan hız kamerası yüksek veri akışına sahip olan Hız Kamerası Türkiye uygulaması, kolay kullanımı ile dikkat çekmekte ve menüsü ile de son derece kullanışlı bir şekildedir. Ayrıca uygulama görsellik olarak iyi derecede olduğu değerlendiriyoruz.Piyasada yer alan hız kamerası bu uygulaması ile kullanıcının GPS hız ölçerini kullanarak etraflıca aracınızın hızını tespit eder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2014, 07:12
İDO Mobil Apk (İDO Mobil Android uygulaması)
İDO Mobil Android uygulaması
İstanbul’da yaşıyorsanız ve sık sık vapurlar ile yolculuk yapıyorsanız o zaman sizde İDO Mobil uygulamasına sahip olmalısınız. İDO Mobil uygulaması sayesinde artık sizde sefer saatlerini kolayca öğrenebilecek ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Ayrıca iptal edilen seferler hakkında da bilgi alabileceksiniz.
Uygulamanın size sunduğu önemli özelliklerden bir tanesi de hediye puanlarınız ile bilet alma şansıdır. Eğer Sea&Miles üyesi iseniz aldığınız biletler ile hediye puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar ile de hediye bilet kazanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:01
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. (Ulaşım Uygulaması)
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis., Ankara şehrindeki Otobüs ve Metro hatlarına dair hareket saati, durak konumları, güzergah, otobüs saatleri gibi bilgiler sergileyen bir ulaşım programıdır. Yazılımda yer alan toplu taşıma hat bilgilerinin yanı sıra adres arama, bir yerden bir konuma ne şekilde gidilebileceğini öğrenme ve yer bilgisi gibi hizmetler de sunmaktadır.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. uygulaması, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları vasıtasıyla iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumlu bir ulaşım uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-01-2014, 19:49
Airlines Apk indir (Türk Hava Yolları Uygulaması)
Türk Hava Yolları Uygulaması
Uçakla sık sık seyahat eden biriyseniz ve uçak bileti aramaktan sıkıldıysanız ya da aradığınız uçak biletlerini bulmada sıkıntı yaşıyorsanız o zaman sizde Airlines uygulamasını tercih etmelisiniz. Bu uygulama sayesinde artık tüm havayolu şirketlerinin biletlerine kolay bir şekilde ulaşabilecek ve satın alabileceksiniz.
Airlines uygulaması size hangi uçakların nerelerden nerelere gittiklerini, saat kaçta uçağın hareket edeceğini, uçaktaki boş koltuk sayısını, biletlerin sayısını ve daha onlarca şeyi göstermektedir. Bu sayede de kendiniz için en uygun bileti bulabilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2014, 12:04
istanbul Ulaşım

istanbulda Ulaşım Sorununu Çözecek Android Uygulamaları
Pek çok ülke nüfusundan daha fazla insana ev sahipliği yapan bir şehir İstanbul. Bu yüzden hayatımızı düzene koymak bazen çeşitli yardımlara ihtiyacımız olabiliyor. Eğer istanbulda yaşıyorsanız ve de her gün işe, okula yahut randevunuza gitmeye çalışıyorsanız başta trafik olmak üzere pek çok zorluğun da farkındasınızdır.İstanbul’da hayatımızı kolaylaştırmak için kullanabileceğimiz android uygulamalar,android programlar da mevcuttur. İşte bu uygulamalardan işe yarayabilecek olan 3 tanesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:39
Kategori: Ulaşım / Widget
Android İBB CepTrafik Uygulaması
İstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program
IBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmetidir ve arzuladığımız vakit anlık trafik durum bilgisine ulaşabilmenizi sağlar.
IBBCeptrafik, anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 11:57
Android Mobiett Uygulaması
Android Mobiett Uygulaması
İETT otobüsleri için resmi olmayan pek çok programı program mağazalarında bulmak mümkün ama gayri resmi oldukları için pek çok detayı veremiyorlar mesela anlık otobüs konumu benzeri. Mobiett sayesinde hatların detaylarını, geliş-gidiş yönlerini, durakları, ve ayrıca çok önemlisi otobüsün mevcut konumunu görebiliyorsunuz.

Mobiett ile beraber etkili, kullanışlı ve de güzel bir program ortaya çıkmış durumda kesinlikle resmi olmayan öbür yazılımlardan herhangi birisini kullanmış olanlara tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 21:15
Android Kamil Koç Mobil Uygulaması
Android Kamil Koç Mobil Uygulaması
Kamil Koç Mobil yazılımı ziyaretçilerin cep telefonları ve ayrıca tabletlerinden şehirlerarası otobüs bileti almalarına ya da rezervasyon yaptırmalarına olanak sağlamaktadır. Yolkartınız ile giriş yapabildiğiniz program vasıtasıyla ayrıca çağrı merkezine yegane tuş ile birlikte erişebilirsiniz.

Bilet programı Kamil Koç Mobil, Android sistemli akıllı cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları ile birlikte iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumludur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:43
DigiHUD Speedometer (Android Hız ve Mesafe Hesaplama Uygulaması)
DigiHUD Speedometer (Android Hız ve Mesafe Hesaplama Uygulaması)
DigiHUD Kilometre, yolculuk adına faydalı sürat ve mesafe bilgilerini gösteren parasız bir dijital Head up display (HUD) 'dir.
Ekranın (cihazın parlaklığına bağlı olarak, geceleri çok elverişli) 1 araçta ön cama yansıması olarak görüntülenmesi.
Normal görüntüleme ve de HUD modu içerisinde geçiş yapılabilirsiniz.
DigiHUD, şimdi öbür uygulamalar yahut homescreens üstünde kayan bir pencere olarak görünebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 13:07
Android istanbul iETT Uygulaması
iETT Nasıl Giderim Uygulaması
İstanbul gibi her açıdan karmaşık kabul edilebilecek olan bir şehirde yolunuzu toplu taşıma sayesinde daha kolay bir biçimde bulmak istiyorsanız android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza Nasıl Giderim uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamada otobüs hatlarından metro güzergahlarına kadar aradığınız her şeyi bulabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde hemen indirmek olmalıdır.Uygulamada hem Avrupa yakasındaki otobüs hatları hem de Anadolu yakasındaki otobüs hatları detaylı bir biçimde verilmiş durumdadır. Yapmanız gereken bu hatları listeleyen programı kullanmaktır. Gerisini bu program başarılı bir biçimde halletmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0