Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-07-2016, 09:00
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Şeker Hastaları için Diyabet Günlüğü Uygulaması
mySugr Diyabet Günlüğü Apk indir
Diyabet hastalığı hemen her yaşta görülebilen hormonal bir rahatsızlıktır. Bu hastalıkta pankreasta salgılanması gereken insülin hormonu az salgılanmakta ya da hiç salgılanamamaktadır. Bu da hücrelere gerekli enerjiyi sağlayan şekerin kanda birikip hücrelere ulaşmamasına sebep olur. Eğer diyabet hastalığınız varsa şu belirtiler görülebilir:
-Ağızda sürekli kuruluk ve sürekli su içme isteği,
-Yorgunluk ve halsizlik hissi,
-Yaraların geç iyileşmesi,
-Görme bozukluğu,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-07-2016, 18:30
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Bayanlara Özel Android Cihazlarında Kullanabilecekleri Adet Günlüğü Takvimi Uygulaması
Adet Günlüğü Takvimi Apk indir
Genel olarak bazı programların sağlık yönlü olumlu işlevleri vardır. Bu programlar arasında bayanların genele sağlığı açısından önemli kabul ettikleri ve kontrol ettikleri adet takipçisi programı özellikle anlaşılabilir bir takvim ile bayanların bu durumu takip etmesini sağlamaktadır.Bu uygulama sitemizden indirilip genel takipler den bu uygulama ile yapılabilir. Böylelikle istenildiği gibi unutulmaması gereken ve istenildiği zaman kolaylıkla takip yapılabilmesi adına oluşturulan bu sistemin çok detaylı ve kullanışlı olduğu bilinmektedir. Oldukça kolay ve anlaşılabilir bir program olmasından ötürü bayanların kolayca kullanabileceği ve tercih edeceği bir programdır. Bu uygulamada birçok sağlık durumunuza kadar not alabilmeyi de sağladığından istenildiği gibi detaylarından arındırılacak şekilde planlama yapmanızı sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2016, 00:03
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Gelmiş Geçmiş en iyi Android Regl Takvimi Uygulaması
Regl Takvimi - Adet Takibi Apk indir
Her kadının telefonunda bulunması gereken yararlı bir uygulamadır. Kadınlar, bu uygulama ile birlikte Regl tarihlerini, yumurtlama dönemlerini ve hamilelik için en uygun dönem dönemlerini görmelerini sağlar. Hamilelik korkusu yaşayan, regl tarihleri düzenli olmayan veya hap kullanan kadınlar için bilgilendirici bir uygulamadır. Regl Takvimi- Adet Takibi uygulaması regl günlerinizi takip etmenize ve verimli yumurtlama dönemlerinizi takip etmenizi sağlar. Gizli mod ile cinsel birleşme ve verimlilik döneminizi gizleyebilir ve bu bilgileri başkalarından uzak y-tutabilirsiniz. Bu uygulama bilgilerinizi korumak için bilgilerinize pin kodu koyar. Tek yapmanız gereken ücretsiz olan bu uygulamada regl oduğunuz tarihi, regl döneminizin genellikle ne kadar sürdüğünü işaretlemektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2015, 11:47
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Android Veteriner Yardımcısı Uygulaması
Vetasistanı DEMO Apk indir
Eğer bir veteriner iseniz ya da başarılı bir veteriner olmak istiyorsanız, içerisinde eğitim barından bu uygulama tam da size göre! Hayvanların sağlıkları ve tedavileri konusunda yardımcı bir program arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Özellikle veterinerlerin kullanması gereken bu program, klinik işlemlerin gözden kaçırılmasına ve yanlış teşhisler konulmasını engelliyor. İçerisinde analitik bir tanı sistemi vardır. İçerisinde güncel ilaçları bulabilir, kullanım yerleri doğru bir şekilde analiz ederek, tespit yapabilirsiniz.İşinize çok yarayacak bu uygulamayı Vetasistanı DEMO apk indir yöntemini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2015, 00:19
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Alternatif Tıp Şifalı Bitkiler Android Uygulaması
Alternatif Tıp Şifalı Bitkiler Apk indir
Alternatif tıp uygulamalarının en önemlilerinden biri doğadaki bitkilerin şifalarından faydalanılanıdır. Şifalı bitkiler ilk çağlardan bu yana faydaları keşfedildikçe insanlara hastalıklarında çare olmuştur. Klasik tıp yöntemlerinde ilaç tedavisinin yanında şifalı bitkilerin fizyolojik ya da psikolojik faydalarından yararlanıldığı görülmüştür. Bir çok şifalı bitki ilaç yapımında, üretiminde hâlihazırda kullanılmaktadır. Alternatif tıp alanında ise daha çok klasik tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkların tedavisinde şifalı bitkilerin geleneksel yöntemlerle kullanımı görülmektedir. Alternatif tıp ve şifalı bitkiler alanında kendini yetiştirmiş birçok uzman bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-12-2015, 16:35
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Eniyihekim Uygulaması ile Doktorunu Seçip Randevu Alabilirsiniz
Eniyihekim Uygulaması Apk indir
Uygulamanın Amacı: En iyi hekim uygulaması ile her şeyin en iyisi artık sizin elinizdedir. İnsanlar en iyi hekimden randevu almak ister.Eniyihekim Uygulaması Apk indir işlemi yaptıktan sonra en iyi hekimi seçip randevu alabilirsiniz. Hiç kimseyi ve hatta sıra beklemeden muayene mi olmak istiyorsunuz.Eniyihekim Uygulaması Apk uygulaması bunların hepsini sizlere sunmaktadır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Yaşadığınız bölgeye göre en iyi doktorunuzu seçip kolay şekilde randevu alabilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 2.1.5
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-12-2015, 16:10
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Android ideal Kilo Hesaplama Uygulaması

ideal Kilo Hesaplama Uygulaması Apk indir
İdeal kilo kendinizi iyi hissettiğiniz kıyafetleri giymenize ya da sıfır beden olmanıza olanak sağlayan kilo değildir. İdeal kilo, kilonun derecelendirilmesi ile (BKI) belirlenir. Vücut ağırlığının boy ile oranlanması sonucunda elde edilen rakamsal verinin kategorisi kilonuzun uluslararası normlardaki beden kriterini belirler.Günümüzde cep telefonları yalnızca iletişim aracı olmaktan çıktı. Gelişen teknoloji ile beraber cep telefonlarına istenen formdaki uygulama indiriliyor. Apk oyun indir ile site üzerinden uygulamaları telefonunuza aktarabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2015, 23:23
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Doktor Arama ve Doktora Soru Sorma Android Uygulaması
Doktor Arama ve Doktora Soru Sorma Android Uygulaması
Uygulamanın Amacı: Doktor sitesinin uygulaması üzerinden doktorlara istediğiniz soruları sorabilir ve doktorlara muayene için randevu alabilirsiniz. Uygulama ile toplamda sisteme kayıtlı olan 135 Bin doktorun bilgilerini görebilir ve doktor hakkında yorumları okuyabilirsiniz. Sevdiğiniz ve fayda gördüğünüz doktorlar hakkında yorum yazabilirsiniz.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulama üzerinden etrafınızda sisteme kayıtlı doktorları gore bilirsiniz. Doktorlar hakkındaki yorumları okuyabilir ve doktorunun seçebilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.21
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2014, 22:07
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Android Tıp Terimleri Sözlüğü
Android Tıp Terimleri Sözlüğü
Tıp okuyorsanız veya da bu alandaki özel sözcükleri merak ediyorsanız yapmanız gereken Google Play adresinden Tıp Terimleri Sözlüğü uygulamasını indirmek olmalıdır. Bu uygulamada 23.000 tane özel terim yer almaktadır. Sizlerin yapması gereken ise bu terimlerden herhangi birini tercih edip açıklamasını okumak olmalıdır. Uygulamada branşlara ayrılan terimler de bulunmaktadır ve sizlerin yapması gereken bu terimleri düzgün bir şekilde sınıflandırmaktır.Uygulama Google Play’de yer alan tıp terimi ile alakalı uygulamalar içerisindeki en kalitelisi ve genişi olarak göz önüne çıkmaktadır. Zaten içerisinde yer alan 23.000 terim bunu bize net bir biçimde ispat etmektedir. Ayrıca da bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 19:38
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Örnek Reçeteler Doktor Uygulaması
Örnek Reçeteler Doktor Uygulaması
Doktora gitmeden veya da sıkıcı hastanelerde beklemeden hastalığınıza çare bulmayı arzu ediyorsanız android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza Örnek Reçeteler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama içerisinde birbirinden farklı olarak birçok reçete şekli yer almaktadır. Sizlerin yapması gereken ise bu reçetelerden kendinize uygun olanını bulup uygulamak olmalıdır.Bu uygulama sayesinde artık oturduğunuz yerden hastalığınıza uygun reçeteye erişebilecek ve buna göre hareket etme olanağını yakalayabileceksiniz. Böylece hastalığınıza kalıcı bir çözüm üretme şansına da tabi ki de erişmiş olacaksınız. Ancak bu uygulamayı kullanmadan önce uygulamanın açıklama kısmında yer almakta olan yasal uyarı bölümünü okumanız gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0