Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-10-2016, 20:54
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Squatgirl Zayıflama ve Formda Kalma Uygulaması
Squatgirl Apk indir
Telefonunuza squatı getiren bir uygulamaya ne dersiniz? Formda kalıp güzel bir vücuda sahip olmak isteyen herkes için ilham verici bir uygulama olan squatgirl sayesinde hayalini kurduğunuz muhteşem vücuda sahip olacaksınız.Yapmanız gereken ise sadece squatgirl apk indir işlemini gerçekleştirmek. Uygulama iki çocuk annesi bir kadının squat ile tanışması üzerine geliştirdiği bir uygulama. Günlük squat hareketleri, bilmeniz gerekenler ve daha nicesi uygulama ile karşınıza çıkıyor. Squatgirl kendi hazırladığı videolarıyla sizlerin de hayatına squat sporunu getiriyor.Uygulamada takipçiler arası sohbet yapılabilirken aynı zamanda çeşitli anketler de yapılıyor. Squatgirl yaptığı anketlerle takipçilerinin görüşlerine de önem veriyor
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-07-2016, 18:00
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Galatasaray Sk Andorid Uygulaması Apk indir
Galatasaray Sk Apk indir
Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden biri olan Galatasaray spor kulübü, coşkulu ve enerjisi hiç bitmeyen taraftarları ile de dünyadaki tüm futbol medyasını üzerinde çekmeye başarmış durumdadır. Galatasaray spor kulübünün taraftarları kulüplerinin sosyal medya hesaplarını ve kulüp ile ilgili çıkan bütün haberleri yakından takip etmektedirler. Galatasaray spor kulübünün sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayılarına bakıldığı zaman dünyadaki diğer büyük takımların takipçi sayıları ile eş değer konuma gelmiştir. Bunun sebebi taraftarların kulüplerine olan bağlılığı sayesinde kulüpleri hakkındaki tüm haberleri yakından takip etmek ve haberi kaynağından almak istemeleridir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2016, 08:01
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Android Galatasaray Saatleri Uygulaması
Android Galatasaray Saatleri Uygulaması
Hepimiz sevdiğimiz takımın renklerini telefonumuzda olmasını isteriz. Bu uygulamamız da Galatasarayın renkleriyle süslenmiş bir sürü saat çeşidini sizlere sunmaktadır. Telefonlarında Galatasarayın çok farklı saatlerini görmek isteyenlere bu uygulamayı tavsiye ediyorum. Daha önce hiç bu kadar farklı ve güzel saatler görmemişşinizdir. Uygulamayı aktifleştirmek için telefonun Widgetler bölümüne gidip istediğiniz saat modelini seçip aktif hale getirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-04-2016, 23:16
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Bilyoner iddaa Canlı Sonuçlar Android Uygulaması
Bilyoner iddaa Canlı Sonuçlar Apk indir
Bilyoner’de kupon yapmak çok kolay ve zevkli bir iştir. Aradığın tüm istatistikler artık andorid’de mevcut ve cebinde. Her zaman her yerde maç saatini kaçırmadan iddia bayine gitmeden en güvenli şekilde maçları oynamak bu teknoloji sayesinde bir tık uzağımızda sadece. Birçok kişiye özel yani senin yaptığın kuponlara bile özel istatistikler mevcut. Mesela hangi liglerde başarılısın, en çok hangi takımların maçlarını doğru bilmişsin en çok hangi oranlardan kazanmış gibi birçok programın veremediği ayrıntılı bilgiyi sana süzerek veriyor ve senin için artık bahis bilyoner’de çok daha zevkli ve kolay.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:48
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
En iyi iddaa Tahminleri ve Günlük Kuponlar-Banko Maçlar Android Uygulaması

Günlük Kuponlar - Banko Maçlar Apk indir
Uygulama Nasıl Kullanılır: En iyi iddaa Tahminleri uygulamasında her gün Banko maçlar yayınlanır. Uygulamada; iddaa tahminleri,banko kuponlar,oranı düşen maçlar ve maç özetleri yayınlanmaktadır. iddaa oynuyorsanız sizin için bu uygulama kılavuz olabilir ve kuponların tutması için referans olabilir.
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2016, 08:18
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Vodafone Arena Mobil Android Uygulaması
Vodafone Arena Apk indir
Üç yıl, kocaman bir üç yıl. Beşiktaş kulübü stattan mahrum ve bir bakıma göçebe hayatı yaşar gibi bir maç o stat bir maç bu stat gezinip durmuştur. Bütün bu sıkıntılar Beşiktaş taraftarlarının da ortak sıkıntısı haline dönüşmüştür. Bu zorluk ve sıkıntılar, önemli maddi kayıpları getirmiş olmasının yanı sıra, çok ciddi puan kayıplarına da gerekçe olmuştur. Futbolcular üzerin de moral ve motivasyon eksikliğine, ve bunlar da doğal olarak alınan sonuçlara bire bir etki etmiştir. Artık bitiyor ve bu hasret sona eriyor.Türkiye’nin İlk ve tek akıllı stadı olan vodafone arena, son derece özel uygulamaları da bünyesinde barındıran çağdaş ve modern bir stat.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2016, 01:23
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Fenerbahçe Ülker Stadyumu resmi uygulaması Apk indir
Fenerbahçe Ülker Stadyumu resmi uygulaması Apk indir
Türkiye’nin en güzide takımlarının başında yer alır Fenerbahçe spor kulübü. Ve tabi ki fener bahçeli olmak başlı başına bir ayrıcalık demektir. Ve elbette ki Fenerbahçe taraftarı da olmak belli bir oranda öz veri gerektiren bir durumdur. Öyle kuru kuruya taraftar olmak, hele hele Fenerbahçe taraftarı olmak zaten olası bir durum değildir.Maça gidemediğiniz anda bile, maçın içerisinde olmak, olaylara bizzat tanık olmak, yapılan tezahüratların kendisine ve hatta şiddetine kadar tanık olmak elbette bir taraftar için çok özel bir duygu demektir. Maç esnasında yapılan her türlü uygulamalara katılıyor olabilmek, Maç için hazırlanmış sıra dışı koreografilere ortak olmak,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2016, 23:15
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
En Güzel Beşiktaş Duvar Kağıtları Android Uygulaması
Beşiktaş Duvar Kağıtları Apk indir
Beşiktaş Duvar resimleri apk android telefon ve tabletlerde kullanılan beşiktaş arka plan duvar resimleri uygulamasıdır. Beşiktaş halk dili ile kara kartal takımı bir çok futbol severin gönlüne taht kurmuş bir futbol takımıdır. Beşiktaşı seven arkadaşlar için hazırlanmış bu uygulama ile telefonunuzu beşiktaş logoları ile beşiktaş ın en güzel duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz. Uygulamada toplam 6 kategori bulunmaktadır ve her kategoride 6-8 resim bulunmaktadır. Bu resimlerden sevdiğinizi seçip Duvar kağıdı yap butonuna basınca telefonunuzun duvar fotoğrafı değişir. Uygulama Türkçe olduğu için Türk yazılımcılara destek amaçlı siteme ekledim. Uygulama ücretsizdir ve sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2015, 11:56
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Spor Ekranı Canlı Spor Olayları Uygulaması
SporEkranı Apk indir
Günümüzde bakıldığı zaman insanlar spor ile iç içe yaşamaktadır. İnsanlar spor dallarının hepsini yakından takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olmaktadır. İnsanların takip etmiş oldukları spor dallarına bakıldığı zaman bu dallar içinde daha çok futbol, basketbol, voleybol gibi spor dallarını örnekler arasından göstermek mümkündür. İnsanların takip etmiş oldukları spor konularına bakıldığı zaman kişiler daha çok maç sonuçları, oyuncular, transferler ve son dakika gelişmelerini takip etmektedir. Günümüzde bakıldığı zaman kişiler farklı yollarda sporları takip etmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2015, 17:25
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
En iyi iddaa Tahminleri Android Uygulaması
iddaa Tahminleri Banko Apk indir
Uygulama Nasıl Kullanılır: iddaa oynamayı seviyorsanız ve maç tiyolundan yararlanmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Banko maçların verildiği, maç hakkında çeşitli yorumların yapıldığı en çok kullanılan iddaa tahmini android uygulamasından birisidir.
Gerekli Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.9.7
Devamı
  • Yorumlar: 0