Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 8-04-2017, 21:27
Android instagram Apk indir


Android Instagram (Fotograf Paylaşım Uygulaması) Apk indir

Android telefonlar için Favori Fotoğraf Paylaşma Yazılımı
Instagram hayatınızı sevdiklerinizle paylaşmanın muhteşem bir yöntemi. Hızlı, parasız ve neşeli 1 resim paylaşma programı olan ve ilk kez iOS'ta önümüze gelen Instagram bundan sonra Android de sevenleriyle buluştu.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 8-04-2017, 21:28
Kategori: Sosyal / Widget
Android Facebook Apk indir
Android Facebook Apk indir
Android için Facebook Yazılımı
Facebook Mobil Android yazılımı yardımıyla kullanıcılar dünyanın en favori sosyal ağı Facebook'a Android telefonları üstünden çabuk ve kolayca bağlanabilirler.
Bilgisayarınız başında internet tarayıcınız yardımıyla Facebook üstünde kullanmakta olduğunuz hemen hemen tüm özellikleri Facebook Mobil yazılımı aracılığıyla android telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde de rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 13
Tarih: 8-04-2017, 21:48
Facebook Lite apk indir (Düşük Model Telefonlar için Facebook Uygulaması)
Facebook Lite apk indir (Düşük Model Telefonlar için Facebook Uygulaması)
Akıllı telefonlarınızdan en çok kullandığımız uygulamalardan biridefacebook uygulamasıdır.Facebook uygulaması resimlerden ve uygulamalardan dolayı hem telefonunuzu hande internet paketinizi zorlayabilir.Facebook Lite uygulaması hem düşük sistemler için hem de internet paketinizi az kullanan bir uygulamadır.Facebook Lite uygulaması ile normal ana sayfanızı takip edebiliyor ve videoları kesintisiz olarak izleyebiliyorsunuz.Bu agulamann en büyük avantajı tüm içerikleri kesintisiz olarak takip edebiliyorsunuz.Eğer telefonunuzdan bol bol facebook uygulamasına giriyorsanız ve internet paketini düşükse bu uygulama tam size göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:43
Snapchat Apk indir (Sosyal Paylaşım ve Mesajlaşma Uygulaması)

Sosyal Paylaşım ve Mesajlaşma Uygulaması
Sizde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınızla paylaşmak ve hep beraber eğlenmek ister misiniz? Snapchat uygulaması size bu şansı sunuyor. Snapchat uygulaması sayesinde artık sizde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilecek ve hep beraber eğlenebileceksiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraflara ve videolara göz atma şansınızda olacaktır.
Uygulama aynı zamanda size anlık olarak mesaj atma şansını da sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:44
Turkcell Bip Sesli ve Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması


BiP Messenger Apk indir
Bir uygulaması Turkcell tarafından yapılan anlık sesli mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamasıdır. Bip uygulamasında iyi şeyler var bunlar kaybolan mesaj, caps ve çıkartma uygulamaları ile ön plana çıkıyor.
Bip uygulamasında sesli ve gürüntülü arama özelliği ile arkadaşlarına arayabilir ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz .Aynı zamanda resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-08-2015, 16:26
instagram Takipci ve Beğeni Arttırma Uygulaması
instagram Takipci ve Beğeni Arttırma Uygulaması
Uygulamanın Amacı: instagram takipci kasma uygulaması ile resimlerinizin beğeni seviyesini arttırabilir ve de sizi takip edenlerin sayısını arttırmak için kullanabilirsiniz.Uygulamayı popüler olmak isteyen arkadaşlar kullanabilirler.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Bu uygulamayı kullanan kişiler arasında beğeni arttırmak ve takipci sayınızı arttıran bilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.9.7
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:28
Olmazsa olmaz android uygulamaları 2017
2017 nin Olmazsa olmaz android uygulamaları
Teknoloji artık hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünleri doğru kullanmak için doğru uygulamayı kullanmak da oldukça önemlidir. Bir milyondan fazla uygulamanın bulunduğu android sisteminde, ihtiyaçlarınıza, hobilerinize ve günlük alışkanlıklarınıza uygun uygulama bulabilirsiniz. Ancak bu kadar çok uygulamanın olduğu bir sistemde en verimli ve en kullanışlı uygulamayı bulmak elbette ki oldukça zordur. Bu makalemizde android sistem kullanımını kolaylaştıran ve verimli hale getiren olmazsa olmaz android uygulamaları bir arada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-10-2016, 00:33
Social Picket (Kapsamlı Sosyal Ağlar Uygulaması)
Social Picket Apk indir
Son zamanların en moda haline gelmiş durumu olan sosyal medya hesapları, bizlere eğlenceli ve kaliteli zamanlar geçirmenin kapılarını aralamaktadır. Peki, ama bu sosyal medya hesaplarında takip ettiğimiz kişiler bizleri takip ediyor mu diye de düşünürüz. Bu sorunun cevabını sizlere veren social picket apk indir uygulaması ile bu sorular tarihe karışıyor. Bu uygulama ile üyelik başlattığınız an, sizlerin hesabını takip eden arkadaş listenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede takip listenizi gözden geçirme sansınızı da arttırmış olacaksınız. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarınızı kim daha çok beğeniyor, sizleri daha çok takip ediyor gibi birçok raporu size sunan uygulama ile gizli hayranlarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-10-2014, 18:14
Meet24 (Flört ve Arkadaşlık Uygulaması)


Meet24 (Flört ve Arkadaşlık Uygulaması)

Meet24 uygulaması tamamen Flört ve Arkadaşlık uygulamasıdır. Uygulama tamamen ücretsiz ve reklam içermez. Uygulama 24 saat arkadaşlık hizmeti sunmanın dışında yakında bulunan arkadaş arayan kullanıcıları görmenizede imkan tanır. Fotoğraf ve Görüntü paylaşma seçeneğide mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 3-06-2015, 23:45
Kategori: Sosyal / Widget
Android Vine Apk indir
Android telefonlar için Twitter Vine Programı

Twitter tarafından yapılan birinci mobil uygulama şeklinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve ilk kez iOS platformunda kendini gösteren kısa video çekme aynı zamanda paylaşma yazılımı Vine'ın Android versiyonudur.

Vine yoluyla hayatınızda yaşadığınız her anı kaydedebilir ve ayrıca sevdiklerinizle kısa filmler halinde basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0