Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 6-06-2017, 11:48
Kategori: Sosyal / Widget
Facebook v126.0.0.23.77 Apk indir
Android Facebook Apk indir
Facebook v126.0.0.23.77 Apk indir
Facebook Mobil Android yazılımı yardımıyla kullanıcılar dünyanın en favori sosyal ağı Facebook'a Android telefonları üstünden çabuk ve kolayca bağlanabilirler.
Bilgisayarınız başında internet tarayıcınız yardımıyla Facebook üstünde kullanmakta olduğunuz hemen hemen tüm özellikleri Facebook Mobil yazılımı aracılığıyla android telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde de rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 13
Tarih: 3-05-2017, 19:35
Söz Dizisi Android Uygulaması apk indir
Söz Dizisi Apk indir
Star Tv'de yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda çok başarılı oyuncular yer alan Söz dizisi, gerek hikâyesi gerekse dizide yayınlanan müzikleriyle dikkat çekmektedir. Senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı dizide bir özel kuvvet timi hikâyesi anlatılmaktadır.Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan ve Meriç Ünal gibi ünlü isimlerin yer aldığı televizyon dizisinin hazırlıkları oldukça uzun sürmüştür. Büyük bir titizlikle çalışmaların sürdürüldüğü dizinin jenerik müziği seyirciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Dolayısıyla dizinin müziğini indirmek isteyenler, söz dizisi android uygulaması apk indir seçeneğini kullanarak, çok beğendikleri bu müziği telefonlarına yükleyebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2017, 19:46
Instagram üzerinde takipçi ve beğeni sayısını arttırma uygulaması
Zirve Takip Apk indir
Günümüzde sosyal medya uygulamalarını kullanan çoğu gencin arzu ettiği şey, takipçi sayısının fazla olmasıdır. Bu hususta kullanıcılara sunulmuş bir alternatif yoktur. Haliyle takipçi sayısı için konu altlarına yazılar bırakmak, insanlara özel mesaj üzerinden ulaşmak gibi türlü uğraşlara girmektedirler.Tam da bu noktada devreye zirve takip girmektedir. Henüz çıkmış bir uygulama olmasına rağmen kullanan kitlenin neredeyse hepsi tarafından olumlu yorumlar almıştır. İnstagram uygulaması üzerinde kullanılan bu uygulama, kullandığınızda takipçi sayınızı artırmanıza, profilinizi ziyaret edenlerin kimler olduğuna, sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyenlerin kimler olduğuna kadar birçok bilgiyi önünüze çıkarmakta sayı artırma hususunda bir alternatif seçenek olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2017, 23:41
instagram Profilime Kim Baktı apk indir
instagram Profilime Kim Baktı apk indir
Açıklama Instagram kullanıcıları tarafından merakla takip edilen, ınstagram profilime kim baktı android uygulaması indir uygulaması yenilikleri ve Android sürümü ile dikkat çekiyor. Üstün tasarımlı ve profesyonel amaçlı program Instagram profiline bakanı kişileri gösteriyor. Instagram kullanıcıları tarafından indirilen uygulama sayesinde Instagram üzerine indirilen apk ile Instagram profiline kim ne zaman baktı görülebiliyor. Instagram profiline bakan kişilerin örnek için uygulamaya her gün aktif olarak girerek bütün kullanımlara bakabilir ve görüntüleyebilirsiniz. İstatistik hesaplarına bakarak profilinde bulunan ve bakan kişileri kolayca görebilir ve uygulamadan yararlanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:48
Facebook Lite apk indir (Düşük Model Telefonlar için Facebook Uygulaması)
Facebook Lite apk indir (Düşük Model Telefonlar için Facebook Uygulaması)
Akıllı telefonlarınızdan en çok kullandığımız uygulamalardan biridefacebook uygulamasıdır.Facebook uygulaması resimlerden ve uygulamalardan dolayı hem telefonunuzu hande internet paketinizi zorlayabilir.Facebook Lite uygulaması hem düşük sistemler için hem de internet paketinizi az kullanan bir uygulamadır.Facebook Lite uygulaması ile normal ana sayfanızı takip edebiliyor ve videoları kesintisiz olarak izleyebiliyorsunuz.Bu agulamann en büyük avantajı tüm içerikleri kesintisiz olarak takip edebiliyorsunuz.Eğer telefonunuzdan bol bol facebook uygulamasına giriyorsanız ve internet paketini düşükse bu uygulama tam size göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:44
Turkcell Bip Sesli ve Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması


BiP Messenger Apk indir
Bir uygulaması Turkcell tarafından yapılan anlık sesli mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamasıdır. Bip uygulamasında iyi şeyler var bunlar kaybolan mesaj, caps ve çıkartma uygulamaları ile ön plana çıkıyor.
Bip uygulamasında sesli ve gürüntülü arama özelliği ile arkadaşlarına arayabilir ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz .Aynı zamanda resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:43
Snapchat Apk indir (Sosyal Paylaşım ve Mesajlaşma Uygulaması)

Sosyal Paylaşım ve Mesajlaşma Uygulaması
Sizde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınızla paylaşmak ve hep beraber eğlenmek ister misiniz? Snapchat uygulaması size bu şansı sunuyor. Snapchat uygulaması sayesinde artık sizde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilecek ve hep beraber eğlenebileceksiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraflara ve videolara göz atma şansınızda olacaktır.
Uygulama aynı zamanda size anlık olarak mesaj atma şansını da sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2017, 21:27
Android instagram Apk indir


Android Instagram (Fotograf Paylaşım Uygulaması) Apk indir

Android telefonlar için Favori Fotoğraf Paylaşma Yazılımı
Instagram hayatınızı sevdiklerinizle paylaşmanın muhteşem bir yöntemi. Hızlı, parasız ve neşeli 1 resim paylaşma programı olan ve ilk kez iOS'ta önümüze gelen Instagram bundan sonra Android de sevenleriyle buluştu.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 10-01-2017, 21:24
Pinterest Apk indir (Sosyal Paylaşım Platformu)
Pinterest Apk indir (Sosyal Paylaşım Platformu)
Pinterest, yaklaşık bir yıldır popüler bir biçimde kullanılan sosyal mecranın Akıllı telefon ve tablet yazılımı.Pinterest programı ile birlikte, keşfedebilir, koleksiyon oluşturabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Hangi alanda olursa olsun, paylaşmak istediğiniz ya da panonuzda yer vermek istediğiniz görselleri mekan edinebilen Pinterest, bu yazılım ile birlikte nerede olursanız olun servise erişmenize ve işlem yapmanıza imkan tanıyor.Kaliteli dizaynı ve de kullanılabilirliği ile belli başlı uygulama, "Pin" olayını gerçekleştirebileceği şekilde popüler veya özel bir biçimde takip ettiğiniz kişilere ait panoları da görüntüleyebiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 21:22
Periscope Uygulaması ile Canlı Yayın Yapın
Periscope Apk indir
Uygulamanın Amacı: Periscope apk indir uygulaması ile tüm dünyadaki bu uygulamayı kullanan kişilerin yapacakları canlı yayınları izleyebilirsiniz. Bazı kullanan arkadaşlar bu uygulama üzerinden canlı olarak maç seyrettiklerinide duydum. Maça gidenler bu uygulama ile sahadan canlı yayın yapıyorlarmış.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı açar açmaz dünya haritası çıkıyor ve canlı yayın yapan yerleri görüp izleyebiliyorsunuz.
Gerekli Android Sürümü: 4.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0