Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-04-2017, 19:38
Android Ses Arttırıcı - Ekolayzer Apk indir
Android Ses Arttırıcı - Ekolayzer Apk indir
Cep telefonlarının müdahale edilmek istenen en önemli özelliklerinden biri sesleridir. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven ya da telefonunun bildirim seslerinin yeterli olmadığını düşünenler için en iyi android ses arttırıcı - ekolayzer uygulaması Ses Arttırıcı - Ekolayzer olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tek bir dokunuşla sesin %30-40 oranında artmasına sağlayan bu uygulama hem hoparlör hem de kulaklık için ayar desteği sağlaması sayesinde esnek bir kullanım sunuyor. Birçok modeli desteklemesi ve ücretsiz olması da uygulamanın önemli ekstra özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2017, 23:15
Blackmart Alpha apk indir (2017 Tüm Versiyonları Bir Arada)

Blackmart Alpha apk indir (2017 Tüm Versiyonları Bir Arada)
Arkadaşlar Google Playi bilmeyeniniz yoktur... Ve google playdeki ücretli oyunlara hepimiz öylece bakarız ve çoğumuz bu ücretli oyunları yada uygulamaları oynamak ister ama malesef kimimizin kredi kartı yoktur yada parası yoktur. Blackmart Alpha uygulaması tüm bu ücretli olan uygulama ve oyunları ücretsiz indirmenizi sağlıyor. Ben internette dolaşırken bütün arşivi tek çatı altında toplamaya çalıştım. Blackmart Alpha nın bu güne kadar çıkan bütün versiyonlarını bu yazımda bulabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-03-2017, 23:14
AppLock, uygulamaları, fotoğrafları, videoları şifre kilidi veya desen kilidi ile kilitleyebilir
Kilit AppLock apk indir
Cep telefonlarınızdaki birçok uygulamaları kilit applock sayesinde gizliliğe alarak güvenliği sağlayacaksınız. Gizlilik koruma uygulaması ile tüm bilgilerinizi koruyun. Başkalarının özel uygulamalarınıza yetkisi olmadan giremeyecek.Herhangi bir uygulamanızı desen kullanarak gizlilik ile koruyabileceksiniz. Hiç kimsenin yetkisi olmadan uygulamalarınıza giremez ve bakamaz. Gizlilik kilidini koyarak fotoğraflarınızı, videolarınızı ve pek çok uygulamalarınıza güvenlik koyabileceksiniz. Artık uygulamalarınızı kilitlemek ve korumak artık çok kolay. Bu uygulama sayesinde tüm bilgilerinizi ve özel uygulamalarınızı rahatlıkla koruyabileceksiniz. Pek çok uygulamayı desen olarak ya da PIN olarak kilit koyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2017, 15:58
Boost Cleaner Android Temizleme ve Hızlandırma Uygulaması
Boost Cleaner (App Lock) apk indir
Akıllı telefonlar birçok kolaylığı bize getirdiği gibi bir takım sorunlarda yaşatabilmektedir. Örneğin telefonunuzun hafızası çok çabuk dolabilir şarjı çok çabuk bitebilir zamanla yavaşlayabilir donma sorunu yaşayabilir veya aşırı ısınma sıkıntısı yaşayabilir. Bu gibi durumlar için telefonunuzda fazla yer tutmayan ve telefonunuzu yormadan sizleri bu sorunlardan kurtaracak olan boost cleaner (app lock) var.Sizler de boost cleaner (app lock) apk indir ile telefonunuzun hafızasını kontrol altında tutup hızlandırabilirsiniz. Sizin için ekranın her zaman bir köşesinde hızlandırma butonunu aktif halde tutar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2017, 20:22
Google Home Apk indir
Google Home Apk indir
Google birçok alanda faaliyete geçirdiği özellikleri ile öne çıkmaktadır. Son özelliği ise Google cast sistemi ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Google cast kısaca; çok sevilen ve tercih edilen eğlence içeriklerini ya da uygulamalarını telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden doğru olarak televizyona veya hoparlöre yayınlamayı sağlayan bir teknoloji harikası sistemdir.Öncelikli olarak bu uygulamayı kullanmak için telefon. Tablet ve bilgisayarınızda apk uygulamasını destekleyen programın önceden yüklü olması gerekmektedir. Eğer apk uygulaması yüklü değilse programı indirme olanağı yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 09:47
iSocials (Sosyal Medyalarda) takipçi ve beğeni Kasma Uygulaması

iSocials (Sosyal Medyalarda) takipçi ve beğeni Kasma Uygulaması
Herkes sosyal medya hesabını her ne amaçla kullanırsa kullansın (kurumsal veya bireysel) bu uygulama ile takipçi sayısını arttırabilir, sosyal medyada fenomen olabilir. Böylelikle istediğiniz kitleye daha kolay ulaşır ve çok uzun zaman beklemenize gerek kalmaz. Tanıtım yapmak için çok doğru bir uygulama olan bu yazılım sizin sosyal medyada tanınmanız için, beğeni kazanmanızı, takipçi sayınızın artmasını sağlayacak. Bunun için sadece uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Yazılımı indirdikten sonra sadece paylaşım yapmanız yeterlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 02:00
Trafik Cezaları 2017 Android Uygulaması

Trafik Cezaları 2017 Apk indir
Trafik Cezaları 2017 apk android telefon ve tabletlerde çalışan 2017 yılına ait trafik cezalarının tümünü gösteren ve polis arkadaşlara görevlerini yapabilmeleri için her türlü yardımı sağlayan uygulamadır. Genelde polis arkadaşların sık sık kullanacağı uygulamada ehliyete el koymadan tutun araç bağlamaya kadar tüm bilgiler bu uygulamada yer almaktadır.Polis olmayan arkadaşlar için ise bir referans niteliğinde olan bu uygulamada tüm 2016 trafik ceza ücretleri yer almaktadır. Her şöförün telefonunda olması gereken bir uygulama diyebilirim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 20:48
instagram Hesabınızı Gelişmiş Olarak Yönetme Uygulaması
Royal Likes VIP Instagram apk indir
Royal likes vıp ınstagram sayesinde artık rahatsız edilmeyi önlemek mümkün. Pek çok kullanıcı gerçek dışı profillerle rahatsız ediliyor. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde instagram hesaplarını belirli derecede korumuş oluyor. Herkes iyi takipçileri almak ve takip etmek istiyor. Diğer rahatsız edici takipçilerden hoşlanmıyor. Bu hayali izleyiciler tarafından sürekli rahatsız ediliyor. Bu profillerde profilleri boş ve Instagram'da bazen etkinlik gösteriyorlar. Bu güzel uygulama sayesinde artık takip listenizdeki gerçek dışı takipçileri bulmanız çok kolay bir hale geliyor. Aynı zamanda size takipçi kazandıran bu uygulama gerçekten beğenilerek indiriliyor. Yayın için size çok daha fazla kişi çekmeniz için en son çıkan ve güzel etiketler veriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2017, 18:37
Yasaklı Sitelere Youtubeye ve Twittere Girme Uygulaması Hola Ücretsiz VPN Apk indir
Hola Ücretsiz VPN Apk indir
VPN son zamanlarda en popüler olan telefon uygulama kategorisi içerisinde yer alıyor. Herkes para verip satın aldığı interneti rahatça, hiçbir engele takılmadan gezinmek ister. Ancak internetin kullanımı nedeniyle aslında IP adreslerimizden bizim kim olduğumuza erişebilirler, yani kimliğimizi istediğimiz gibi gizleyemeyiz aslında, bir program hariç.Hola VPN kullanarak internetteki bütün engelleri aşabilir, hızlı ve ücretsiz bir şekilde kimliğinizi gizleyerek rahat rahat ve özgürce internette gezinebilirsiniz. Sınırsız ve ücretsiz olan hola ücretsiz vpn apk indir başlıklarında vakit harcamak yerine apk dosyasını direkt akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 22:23
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Android Opera Mini web browser (Opera internet Tarayıcısı)
Akıllı Telefonlar İçin Opera İnternet Tarayıcısı

Opera Mini 6 Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ekran kalitesi veya hız anlamında geliştirmeler içeren yeni sürüm internette keyifle gezmenizi sağlayacak.

Şık 1 tasarımla zoom, scroll, parlaklık anlamında önemli geliştirmeler içeren Opera Mini 6 cep cihazınızda bilgisayar kalitesinde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak,
Devamı
  • Yorumlar: 1