Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-01-2019, 21:23

Blackmart alpha 2019 Apk indir
Blackmart alpha uygulaması Google playdeki ücretli uygulamaları ücretsiz yani bedava indirmenizi sağlar. Bu uygulamayı telefonuma kurdum fakat uygulama gerçek
Blackmart alpha uygulaması çıkmadı. Halbuki google playde indirme rekorları kıran Blackmart alpha uygulaması hiç bir işe yaramayan bir uygulama çıktı. Bende bunun üzrerine piyasadan bulduğum gerçek Blackmart alpha apk dosyalarını toplayıp bu yazımda paylaşıma sunacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 19-12-2016, 19:40
Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması

Bilgisayar kullanıcılarının yasaklı web sitelerine erişim, yurtdışı engelli web sitelerine erişim ya da internette gizlilik ve de kişisel bilgilerinizi koruma amaçlı bir biçimde uzun yıllardır kullandıkları en favori uygulamalardan biri Hotspot Shield programıydı.
Lakin mobil aygıtlarda eksikliği uzun zamandır çekilen uygulama en sonunda üretici AnchorFree GmbH aracılığıyla hazırlandı ve Android akıllı telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 15-12-2013, 16:14
Wifi şifre Kırıcı

Wireless Şifre Kırma Uygulaması
WiFi Şifre Çözücü
WiFi şifre çözücü, sisteminizin içerdiği Wireless hesap şifrelerini hemen kurtaran bedava bir yazılımdır.

İşte bu uygulama, Windows Kablosuz Yapılandırma Yöneticisi’nde saklanan bütün biçimlerdeki (WEP/WPA/WPA2,vb.) wifi ağ anahtarlarının veya şifrelerini otomatik şeklinde kurtarabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 3-01-2019, 02:01


2019 En iyi Android PDF Uygulamaları Apk indir

Android yazılım sistemli akıllı cihaz ve tabletlerinizde PDF dökümanlarını görüntülemek amacıyla birden çok alternatifiniz var. Değişik kullanım amaçlarına göre çok farklı PDF okuyucularına ihtiyaç duyabilirsiniz. PDF dökümanlarını görüntülemenize izin veren en iyi ve de ücretsiz PDF okuyucuları sıralıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2015, 23:33
En Çok indirilen 13 Adet Fenerbahçe Android Uygulaması
En Çok indirilen 13 Adet Fenerbahçe Android Uygulaması
Bu konumda sizlere 13 adet fenerbahçe uygulamasını paylaşacağım. Google Playde en çok indirilen 13 adet fenerbahçe uygulamasını derledim toparladım tek konu altında topladım. En azından bir konu içinde aradığınız tüm Fenerbahçe uygulamalarına erişme imkanına sahip olacaksınız. Bu 13 adet uygulamanın içinde neler var kısaca değinmek istiyorum. Bu Fenerbahçe uygulamalarında HD duvar kağıtları,Fenerbahçe TV uygulaması,Fenerbahçe marşları,Fenerbahçe Saati bulunmaktadır. Fenerbahçeli olarak neye ihtiyacınız varsa ücretsiz olarak indirip sevdiğiniz takımın renkleriyle Telefonunuzu ve tabletinizi süsleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:08

Blackmart Alpha apk indir (2019 Tüm Versiyonları Bir Arada)
Arkadaşlar Google Playi bilmeyeniniz yoktur... Ve google playdeki ücretli oyunlara hepimiz öylece bakarız ve çoğumuz bu ücretli oyunları yada uygulamaları oynamak ister ama malesef kimimizin kredi kartı yoktur yada parası yoktur. Blackmart Alpha uygulaması tüm bu ücretli olan uygulama ve oyunları ücretsiz indirmenizi sağlıyor. Ben internette dolaşırken bütün arşivi tek çatı altında toplamaya çalıştım. Blackmart Alpha nın bu güne kadar çıkan bütün versiyonlarını bu yazımda bulabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-02-2016, 13:57


Blackmart Alpha apk Türkçe indir (Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme Programı)
Android Market’ten (Google Play) dilediğiniz her bir şeyi bedava yüklemenizi sağlayan Blackmart Alpha isimli programın son sürümünü ve de Türkçe’sini size sunuyoruz arkadaşlar. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan Blackmart Alpha apk‘yi indirdikten sonra Akıllı telefon ve tablet cihazınıza atacaksınız, ardından kurulumu tamamlayıp Google Play’den istediğiniz programı parasız indirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 10
Tarih: 21-02-2016, 13:56
Blackmart Alpha indir (Ücretsiz Apk indirme Uygulaması)
Ücretli Oyunları ve Uygulamaları Ücretsiz olarak indirme
Blackmart Alpha programı Google Play Store ile aynı işlevi görmektedir. Fakat tek bir farklı yanı Google Play Store’de paralı olarak paylaşılan uygulamalar,oyunlar,programlar Blackmart Alpha’da parasız olarak verilmektedir. Blackmart Alpha bir android developer aracılığıyla yazılmıştır. Google’ye ait olan bir program değildir. Bir diğer farklı yönü ise Google Play Store’den bir yazılım indirdiğinizde direk cep telefonunuza yükler apk’sını hafıza kartınıza yüklemez. Lakin Blackmart Alpha market hafıza kartında kendine özel bir klasör açarak indirdiğiniz bir oyunun ya da programın apksini ona yükler.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 9-12-2018, 23:14
Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs full apk indir
Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs full apk indir

Clean Master Akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır. Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.

Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil zamanından tasarruf edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 9-12-2018, 23:17
Turkcell Hesabım Son Sürüm Apk indir
Turkcell Hesabım Apk indir[/i]
Turkcell Hesabım, faturalı ya da faturasız Turkcell hatlarınızı Akıllı telefon ve tablet üzerinden kontrol etmenize izin veren bir yazılımdır. Turkcell Hesabım ile cep yazılım kolaylığını internete bağlı olduğunuz her mekanda yaşayabilirsiniz.
Yenilkçi ve de kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte dikkat çelen Turkcell Hesabım programı vasıtasıyla Turkcell hattınızla ilgili birsürü işlemi mobil telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı detaylı olacak şekilde görüntüleyebilir ve de ödeyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 1