Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 24-11-2016, 17:02
Vodafone Yanımda Android Apk Uygulaması
Vodafone Yanımda Apk indir
İletişimde dünya lideri Vodafone her zaman yanınızda. Vodafone Yanımda uygulaması ile kendi kendinizin müşteri temsilcisi olacak tüm sorularınıza tek tıkla yanıt bulacaksınız. Vodafone yanımda uzmanlar tarafından hazırlanmış bir self-servis uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulaması ile sms, internet, yurtdışı arama paketlerini alabilir, hattınızı yurtdışı kullanımına açabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, güncel fatura bilginize ulaşabilir, TL yükleyebilir, 3G özelliğini aktif hale getirebilir, tarife değişikliği yapabilir hatta fatura ödemenizi dahi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone dünyası parmaklarınızın ucunda.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 23:19
Clean Master programı full apk indir (Android Sistem Temizleme Aracı)
Android Telefonlar ve Tabletler için Bellek Temizleme

Clean Master Akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır. Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.

Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil zamanından tasarruf edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 24-11-2016, 19:25
Android Telefon ve Tabletleri Hızlandırma ve Temizleme Uygulaması
Turbo Cleaner Apk indir
Son zamanlarda özellikle akıllı telefonlarda çok fazla tercih edilen ve özellik olarak da indirilen bir uygulama programı bulunmaktadır. Bu uygulama özellikle telefonunuzun yavaş çalıştığı veya zararlı virüslerin bulunduğu sistemlerin temizlenmesi için kullanılmaktadır. Turbo temizleyici zararlı yazılımları da yok eder.Bu uygulamalar başında gelen ise turbo temizleyici olarak bilinmektedir. Akıllı cihaz koruma programı ile birlikte telefondan gereksiz bilgileri atacaksınız. Telefon gereğinden fazla kasıldığı için kaldırılan bu program yükünden sonra çok daha rahat bir şekilde kullanılabilecektir. Hızlı şarj yeme olayına neden olan urum da kaldırılacaktır. Böylelikle istenildiği gibi kolaylıkla kabul edilen ve düzenlenene durum ile birlikte güvenilir ve temizleyici programların yapılması da önemli bir araç olarak karşımıza çıkacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 23:03
Turkcell Hesabım Android Uygulaması
Turkcell Hesabım Apk indir[/i]
Turkcell Hesabım, faturalı ya da faturasız Turkcell hatlarınızı Akıllı telefon ve tablet üzerinden kontrol etmenize izin veren bir yazılımdır. Turkcell Hesabım ile cep yazılım kolaylığını internete bağlı olduğunuz her mekanda yaşayabilirsiniz.
Yenilkçi ve de kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte dikkat çelen Turkcell Hesabım programı vasıtasıyla Turkcell hattınızla ilgili birsürü işlemi mobil telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı detaylı olacak şekilde görüntüleyebilir ve de ödeyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-11-2016, 17:33
Uygulama Paylaş
Uygulama Paylaş Android Uygulaması
Akıllı cep telefonlarının kullanımı hızla artarken uygulamalar hızlı gelişmektedir. Artık her geçen gün yeni bir uygulama çıkmaktadır. Tabi bu uygulamaların hepsine birden hakim olmak pek mümkün değildir. Dolayısı ile bu konuda zaman zaman yardıma ihtiyaç duyulabilir. Örneğin arkadaşınız bir uygulama indirdi ve size bunu tavsiye ediyor. Fakat siz uygulamanın linkini bulamadınız. İşte bu soruna çare olarak üretilen Uygulama Paylaş aplikasyonu sayesinde artık arkadaşlarınız sizlere kendi kullandıkları uygulamaları paylaşabilecek. Bunun ile birlikte aynı zamanda Facebook ve Twitter uygulamalarını da paylaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 19:40
Hotspot Shield VPN full apk indir (Yasaklı Sitelere Giriş)
Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması

Bilgisayar kullanıcılarının yasaklı web sitelerine erişim, yurtdışı engelli web sitelerine erişim ya da internette gizlilik ve de kişisel bilgilerinizi koruma amaçlı bir biçimde uzun yıllardır kullandıkları en favori uygulamalardan biri Hotspot Shield programıydı.
Lakin mobil aygıtlarda eksikliği uzun zamandır çekilen uygulama en sonunda üretici AnchorFree GmbH aracılığıyla hazırlandı ve Android akıllı telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 21-02-2016, 13:57
Blackmart Alpha apk indir


Blackmart Alpha apk Türkçe indir (Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme Programı)
Android Market’ten (Google Play) dilediğiniz her bir şeyi bedava yüklemenizi sağlayan Blackmart Alpha isimli programın son sürümünü ve de Türkçe’sini size sunuyoruz arkadaşlar. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan Blackmart Alpha apk‘yi indirdikten sonra Akıllı telefon ve tablet cihazınıza atacaksınız, ardından kurulumu tamamlayıp Google Play’den istediğiniz programı parasız indirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 9
Tarih: 21-02-2016, 13:58
Black market Alpha Apk indir


Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme
Blackmart Alpha Apk uygulaması ile Googleplay‘deki paralı uygulamaları ücretsiz yüklemenizi sağlar. Blackmart Alpha yazılımını yükleyip android cihazınıza kurduktan sonra istediğiniz ücretli programı arama bölümüne yazıyorsunuz ve ayrıca anında download etmeye başlıyorsunuz. Blackmart Alpha ile ilgili video klibi izleyin arkadaşlar çok daha iyi göreceksiniz. Android Market’teki ücretli programları bedava indirme programıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 24-11-2016, 17:34
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 15-12-2013, 16:14
Wifi şifre Kırıcı

Wireless Şifre Kırma Uygulaması
WiFi Şifre Çözücü
WiFi şifre çözücü, sisteminizin içerdiği Wireless hesap şifrelerini hemen kurtaran bedava bir yazılımdır.

İşte bu uygulama, Windows Kablosuz Yapılandırma Yöneticisi’nde saklanan bütün biçimlerdeki (WEP/WPA/WPA2,vb.) wifi ağ anahtarlarının veya şifrelerini otomatik şeklinde kurtarabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 7