Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 12-02-2019, 12:05
En iyi Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları apk indir
En Çok indirilen Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları
Navigasyon seyir anlamına gelen yön bulmak için kullanılan bir sistemdir. Bir yerden bir yere gitmek için en elverişli yolun belirlenmesinde kullanılmaktadır ve bulunulan yer ile varılmak istenilen yerin tespiti ile başlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu özellik hayatımızın birçok alanında kullandığımız telefonlarda da yer almaya başlamıştır. Akıllı telefonların büyük bir avantajı olan sistemin gelişimi devam etmektedir.
Akıllı telefonlardan çoğunun işletim sistemini oluşturan ve sürekli yenilenen özellikleriyle Android, bu uygulamanın kullanımına elverişlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 12:05
En iyi Navigasyon Uygulamaları full apk indir
En iyi Navigasyon Uygulamaları
Giderek yaygınlaşan android uygulamaları cep telefonlarını işlevsel bir hale getirirken navigasyon uygulamaları ile de özel bir cihaz haline geliyor.Navigasyon uygulamaları arasında öne çıkan Google Maps telefonunuz için en ideal navigasyon uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece hiçbir zaman kaybolmayacak her zaman kolayca yön tayini yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak Android telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama da sizin için öze bir harita deneyimi sunuyor. Kullanıcı dostu seçenekleri ve kullanışlı ara yüzü ile telefonunuzda en sık kullanılacak bu program ile sesli ikaz seçenekleriyle de özel ayrıcalıklara sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 23:05

Android Yandex.Navigasyon Uygulaması
Android için Yandex Navigasyon Yazılımı

Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı trafik bilgisi sunan navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, Android tablet ve telefonlara giriş yaptı. Anlık trafik durumuna göre yön tarifi yapan ve de trafik durumuna göre seçenek yolları göstererek trafik sorununuzu çözmeye yardımcı olan Yandex.Navigasyon, bedava olması ile de dikkat çekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 14:19
Hız Kamerası Dedektörü Radar Beep Apk indir
Radar Beep Apk indir
Selam www.cepkutusu.com değerli kullanıcıları Google Play'de Yer alan başka bir uygulamadan bahsedeceğim. Beep denilince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi çizgi film karakterlerinden Road Runner adlı karakterimiz geldi değil mi? Şimdi işin şakası bir tarafa bırakıp bu uygulamanın içeriklerini anlatacağım. Radar beep- radar dedektörü adı altındaki bu uygulamamız trafikte radarların soru eden kişiler için harika bir uygulamadır. Kısaca radarların yerlerini algılar ve size tespit eder. Size radarların nerede olduğunu göstermek ve trafik cezalarından kaçmanıza yardımcı olmak için gps ve internet bağlantınızı kullanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-07-2014, 22:57
ROUTE 66 Gezinti (Android Navigasyon Uygulaması)


ROUTE 66 Gezinti (Android Navigasyon Uygulaması)
ROUTE 66 Maps + Navigation, kolay kullanıma sahip ve ayrıca GPS üstünden çalışan (3G bağlantısı gerektirmeyen) ücretsiz bir navigasyon uygulamasıdır. ROUTE 66 Maps + Navigation vasıtasıyla cep telefonunuz ya da tablet bilgisayarınız vasıtasıyla olduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz adresi belirtmeniz yeterli olacaktır, rota otomatik olarak oluşturulur
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 9-01-2018, 23:32
AlpineQuest Yürüyüşü GPS Lite Apk indir
AlpineQuest Yürüyüşü GPS Lite Apk indir
Tabiat tutkunları, kampçılar için vazgeçilmez olan uygulamalar arasında bulunan alpinequest dağ ve doğa yürüyüşü Android uygulaması son derece popüler ve pratik bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Android platformu için üretilmiş olan seyahat ve yerel uygulamada özellikle dağcılar ve izciler için pek çok opsiyon bulunmaktadır. Doğa yürüyüşü yapmayı düşünenler, off road heyecanını tatmak isteyenler için programı bünyesinde gelişmiş olan bir navigasyon yer almaktadır. Ayrıca doğaya ait olan bütün açık hava etkinlikleri ve sportif faaliyetler için birbirinden farklı çözümler programda yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2015, 09:26
Google Earth Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor Hatasının Çözümü ve Apk Dosyası
Google Earth Apk indir
Uygulamanın Amacı: Google Earth uygulaması dünyayı gökyüzünden 3D görmenizi sağlar. Tüm şehirleri 3D olarak görüntüleyebilirsiniz ve şehirlerde turlar atabilirsiniz. Ülkemizde bir çok insan bu Google Earth uygulamasını yüklemeye çalışsada ''Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor'' hatası alıyorlar yada bazen Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorlar. Bu uygulamayı google play üzerinden yüklemeye çalıştığınızda bu hataları alırsınız ancak uygulamayı sitemizden indirip kurduğunuzda hata almayacaksınız ve güzel şekilde kullanacaksınız. Unutmayın uygulamayı yüklerken bilinmeyen kaynaklar bölümünü açmanız gerekmektedir.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Menü > Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif ettikten sonra uygulamayı indirip cihazınıza kurunuz ve kullanmaya başlayınız.
Uygulamanın Sürümü: Cihaza göre değişir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2013, 00:06

Android Piranha Trafikli Navigasyon Uygulaması
Piranha Trafikli Navigasyon, TMC-Online teknolojisi ile birlikte 2 dakikada bir güncellenmiş ziyaretçi bilgisi sergileyen ve ayrıca trafiğe göre aktif navigasyon yapabilme özelliklerine sahip 1 navigasyon programıdır.

Piranha Trafikli Navigasyon, 1 senelik İnternet üzerinden Ziyaretçi Servisi bedeli 6.90 Euro, Ömür Boyu Online Ziyaretçi Paketi 20.90 Euro ve Navigasyon Yazılımı 13.90 Euro değerinde olan ücretli bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 20:17
Android GPS Navigation BE-ON-ROAD (Navigasyon Uygulaması)
Telefonunuzun uydu sinyal sistemi olan GPS sistemi ile işleyen bir Navigasyon uygulamasıdır.
İnternet bağlantısına gerek kalmadan yolunuzu bulabilirsiniz.
Mesafe hesaplama ve de girilen yanlış yollarda tekrar yolu güzergahını hesaplayıp düzeltme fonksiyonu bulunmaktadır.
Temiz bir harita sistemi mevcuttur. 2D ve de 3D görüntüleri vardır.
Harita üstünde yakınlaştırma uygulayabilirsiniz. Aracınızın hızını dahi ölçebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2014, 08:31
Android 3D Pusula Uygulaması apk indir
Kıblenin doğruluğundan ne şekilde emin olunur?

Pusulayı odanın içerisinde gezdirin. Eğer gösterdiği yön bulunduğunuz yere kıyasla az da değişiyorsa, etrafta pusulayı etkileyen metal cisimler var demektir.

Eğer konumuzun güncelse, kıblenin doğru bulunması telefonunuzun pusulasının doğru çalışmasına bağlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0