Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 31-05-2017, 08:10
İstanbul ve Marmara Bölgesi Trafik Yoğunluğunu Gösteren Uygulama
İBB Navi apk indir
İbb navi apk indir ile hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle aradığınız eczaneyi, sokak ismini, otoparkları ve daha birçok yeri çok daha hızlı bulabilme imkânınız olur.
Birçok özelliği bir arada barındıran bu uygulamadaki en belirgin özellikler:
- Gideceğiniz yeri aratabilir ve arama ile gideceğiniz yeri daha kolay bulabilirsiniz.
- Çoklu dil seçeneğini kullanarak farklı dillerde de uygulamayı kullanabilirsiniz.
- Gideceğiniz hedef noktanın sokak görüntüsüne bakabilir ve gittiğinizde daha rahat bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2017, 20:43
EasyRoute Trafik - Navigasyon Apk indir
EasyRoute Trafik - Navigasyon Apk indir
İstanbul trafiği karışık ve bazen içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor. Yolunuzdan ve vaktinizden olmadan apk uygulamaları sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Hangi yolda yoğun trafik akışı var navigasyon ile öğrenin ve ona göre yolu takip ederek trafiğe sıkışmadan gitmek mümkün. İstediğiniz zamanda ulaşabileceğiniz bir uygulama ile kolaylıkla trafiğin durumunu öğrenebilirsiniz.Konforlu ve hızlı bir trafik seyri için telefonunuza hemen en iyisini verirseniz Trafikteki tahminleri yapan bir asistana sahip olup size yol gösterici olup çok faydalı olacaktır. Seslenen kitap sayesinde trafiği eğlenceli hale getiren en uygun yol bilgisini veren uygulama easyroute trafik navigasyon apk indir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 19:18
AnadoluJet Mobil Uçak Bileti Alma Uygulaması
AnadoluJet Mobil Apk indir
Anadolujet mobil apk indir uygulamasını edinerek kampanyalı ve indirimli fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulama ile acentelere gidilmeden evden mobil uygulamanızdan rahatça uçak biletine sahip olabilirsiniz. En ucuzundan en pahalısına kadar olan uçak biletlerini görebilir ve size uygun olan biletleri görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın ses özelliğinden faydalanarak uçak biletlerini sesli bir şekilde de arayabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamada seçtiğiniz uçak biletini diğer firmaların uçak biletleriyle karşılaştırabilirsiniz. Mobil uygulama ile alacağınız uçak biletlerini kredi kartı ile taksitlendirme yaparak da alabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 21:25
Uçak Bileti Alma Uygulaması by BiletBayisi Apk indir
Uçak Bileti by BiletBayisi Apk indir
Uçak bileti alırken genelde bir sürü hava yolu şirketinin web sitelerini açar ve tek tek bakarak hangi uçuşun bize uyduğunu hangisinin uymadığını anlamaya çalışırız. Uçak bileti by biletbayisi sayesinde uçak bileti ararken zorlanmadan en kolay şekilde alabilirsiniz. Uçak bileti by biletbayisi ile sunulan birçok avantajdan yararlanabilir tatil için bütçe ayırırken zorlanmazsınız.
Neden uçak bileti by bilet bayisi?
* Birçok hava yolu şirketinin uçuşlarını gitmek istediğiniz tarih aralığında sizlere sunan bu uygulama sayesinde kolaylıkla fiyat ve saat karşılaştırması yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2016, 22:10
2017 nin En iyi Navigasyon Uygulamaları
2017 nin En iyi Navigasyon Uygulamaları
Giderek yaygınlaşan android uygulamaları cep telefonlarını işlevsel bir hale getirirken navigasyon uygulamaları ile de özel bir cihaz haline geliyor.Navigasyon uygulamaları arasında öne çıkan Google Maps telefonunuz için en ideal navigasyon uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece hiçbir zaman kaybolmayacak her zaman kolayca yön tayini yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak Android telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama da sizin için öze bir harita deneyimi sunuyor. Kullanıcı dostu seçenekleri ve kullanışlı ara yüzü ile telefonunuzda en sık kullanılacak bu program ile sesli ikaz seçenekleriyle de özel ayrıcalıklara sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2016, 21:12
Sunexpress Uçak Bileti Sorgulama Uygulaması
SunExpress Apk indir
Seyahat etmek artık günümüz şartlarında kolay olmaya başlamıştır. Eskiden uçağa binmek korkutucu ve imkânsız gelirken, günümüzde bu düşünce yok olmuştur. Hemen hemen herkes uçak ile yolculuk yapmıştır ve ya yapmak ister. Hem zamandan kazanacağımız bu ulaşım şekli hem de kampanya dahilinde olduğu zaman maddi açıdan da bizlere kolaylık sağlıyor. Bilet alırken zorlanmayacağımız bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Akıllı telefonlarınızdan yapacağınız kolay bilet alım işlemi daha pratik bir yoldur. SunExpress android uygulaması yapmış olduğu program sayesinde siteye girmek ile uğraşmadan yardımcı olan menüler sayesinde işlemlerimiz adım adım gerçekleşmektedir. Sadece bilet alımında değil, rezervasyon gibi işlemlerinizde bile yardımcı olacak bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 23:03
Google Trips ile Gezdiğiniz Yerleri Paylaşın
Google Trips Apk indir
Google'ın sunduğu ücretsiz servis olan Google Trips ile turistler istedikleri yeri istedikleri mekânı her türlü özelliği ile bulabilecek ve gönüllerinin istediği gibi her yeri sorunsuz gezebilecekler. Google Trips, birçok uygulamayı bir araya getirdi.Gezginler için rehber olan Google Trips mobil uygulama; gitmek istediğiniz yeri gösteren bir harita, gezilecek gidilecek yerler, mekânlar gibi birçok bilgiyi anında hizmete sunmaktadır. Çevrimiçi kullanılabildiği gibi çevrimdışı da kullanılabilen Google Trips Android uygulama Türkçe içeriği desteklememektedir. Google Trips ile haritadan gitmek istediğiniz yeri bulabilir, bu yerin ünlü mekânlarını ve bu yerlere nasıl gidileceğini bulabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-05-2016, 23:51
Uçak Bileti Satış Acentalarının Gerçek Zamanlı Arama Motoru
Skyscanner Apk indir
Skyscanner, Türkçe ye gökyüzü tarayıcısı, araştırmacısı" olarak geçen bir hava yolu uçak bileti arama programıdır. Bu yazılım, 2001 yılında sıkı bir dostlukları da olan Gareth Williams, Barry Smith ve Grimes adlı üç bilişim uzmanı tarafından tasarlanmıştır. Bu üç dost sürekli beraber vakit geçirdiklerinden kış sporlarına düşkünlükleriyle bir gün kayak merkezi arayışına girişirler. Fakat aradıkları uçak biletini ve uçuş rotasyonlarını bir türlü tam olarak belirleyemezler ve bu onlar için unutulmaz bir hayal kırıklıkları olarak kalıcı bir etki bırakır.Bu hayal kırıklıklarının sonucunda kendilerinin tasarlayacağı ve merkezi olarak da Edinburg düşündükleri bir hava yolu uçak bileti arama motoru tasarlamaya karar verirler ve sonunda bunu aynı yıl içerisinde faaliyete geçirirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2016, 20:17
Araç Kiralamada Piyasanın Öncüsü Garenta Uygulaması indir
Garenta Apk indir
Ülkemiz üzerinde en çok talebin olduğu sektörlerden biri de araç kiralama sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sektör içinde yer alan öncü grup da Garenta firması olarak bilinmektedir. Bu firma birçok araç filosu ile tüm kurumsal müşterilerine ve bireysel müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet verebilmekte ve bu bağlamda da tüm Türkiye üzerinde bulunan şubeleri ile aktif olarak araç kiralama servisi yapabilmektedir. Bu firma kapsamında bulunan araç marka ve modelleri de oldukça fazla sayıdadır. Cip türü araçlardan, sedan tipi araçlara kadar birçok farklı araç seçeneği ile ve birçok farklı model ile söz konusu firma üzerinden araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel Turkcell kampanyaları ile de araç kiralarken son derece uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2016, 22:00
GPS Cep Telefon Numarası ile Yakınınızdaki Arkadaşlarınızın Yerini Bulun
GPS Cep Telefon Numarası Takip
Tüm cihazlarda kullanıma uygundur. Girilen cep telefonu numarasını hiçbir hataya yer vermeden bulur ve nerede olduğunu öğrenmek istediğimiz kişinin yerini gösterir. Arkadaşlarınız veya ailenizin daha önce nerelere gittiklerini görmeniz de mümkündür. Arkadaşlarınız sizin yakınınızda olduklarında uygulama size haber verir. Arkadaşınızın veya herhangi bir aile ferdinin çalınan veya kaybolan telefonunu GPS Cep Telefon Numarası Takip uygulaması yardımıyla kolayca bulabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sınırsız sayıdaki yerleri kaydetme özelliğine sahiptir. Arkadaşının konumu ve telefonunun pil durumunu bu uygulama sayesinde rahatça görebilirsiniz. GPS Cep Telefon Numarası Takip uygulamasının Google Play puanı 5 üzerinden 4,4’dür. Friend Locator Tarafından piyasaya sürülmüştür.
Devamı
  • Yorumlar: 2