Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 6-04-2017, 21:36
Android Rahatlatıcı Sesler Uygulaması
Benim için Rahatlatıcı Sesler
Günün stresinden kurtulmak, kolayca uyuyabilmek ve meditasyonlar için rahatlatıcı sesler büyük bir yardımcıdır. Şimdi bu sesler tek bir uygulamayla tablet ve telefonlara geliyor. "Benim için rahatlatıcı sesler" uygulaması ile bu sesleri dinleyebileceksiniz. Rahatlatıcı sesler android uygulaması indir işlemini yapmak için " benim için rahatlatıcı sesler" adlı uygulamayı ücretsiz olarak aratarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Rahatlatıcı sesler uygulamasında çeşitli rahatlatıcı ve dinlendirici doğa sesleri, kedi hırıltısı, şömine sesi, metronom sesi, kuş cıvıltısı gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Dinlerken huzur bulacağınız bu sesleri ücretsiz olarak dinleyebileceksiniz. Günün stresini bu sesleri dinleyerek üzerinizden atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 06:58
Android Sağlık Uygulamaları ile 2017 Yılına Formda Girin
En iyi Android Sağlık Uygulamaları apk indir
Android tabanlı cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş olan birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Android Sağlık uygulamaları. Bu uygulamalar sayesinde sizde Android tabanlı cep telefonunuz ya da tabletiniz için farklı programlar edinebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sağlık uygulamaları arasında birçok farklı uygulama yer almaktadır. Bunların başında ise fitness, vücut geliştirme hareketleri, sağlık ile ilgili genel bilgiler vb. programlar yer almaktadır. Bu programların hepsi de birbirinden kullanışlı ve yararlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-10-2016, 21:16
Twilight (Telefonu Gece Moduna Alır ve Gözünüzü Rahatsız Etmez)
Twilight Apk indir
Cep telefonu, çağımızın vazgeçilmez bir unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde cep telefonu kullanmayan kişi sayısı oldukça azdır. Telefonu günün her saati her yerde kullandığımız gibi, gece yatakta kullanmaya da devam ederiz. Uzanıp telefon ile ilgilenmek en çok yapılan şeylerdendir. Gece yatmadan önce oyun oynamak, son bir kez haberlere bakmak, sosyal mecralar ile ilgilenmek gibi şeyleri hemen hepimiz yapmaktayız. Biz telefon ile ilgilenirken ne yazık ki vücudumuz ve özellikle gözlerimiz bu durumdan pek memnun olmuyor. Bunun nedeni ise telefondan yayılan beyaz ve parlak ışığın gözümüze ve uykumuza zarar veriyor olması. Bu ışık insan biyolojisinde uyku getirmekten çok uyanıklık hissi yaratmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-09-2016, 14:00
Android Uygulaması ile İdeal Kilo ve Sağlıklı Vücuda Kavuşun
İdeal Kilo ve Sağlıklı Vücut Apk indir
Kilo ile kitle boy endeksinizi hesaplama sorununu ortadan kaldıran bir uygulama sizler için geliştirildi. Android kilo hesaplama uygulaması sayesinde, kilo ağırlığınızı ve boyunuzun uzunluğunu yazarak, ideal kiloda olmak için, gereken sonucu görebilirsiniz.Kitle boy endeksinizi hesaplayan android kilo hesaplama uygulaması ile yazdığınız değerler sonucunda çıkan rakama göre, yağ oran fazlasını görebilir ve diyet yapıp yapmamanız için, size gerekli bilgileri verir. Normal (sağlıklı kilo), şişman (kilo verilmeli), zayıf (kilo alınmalı) gibi yazıları ekranda görerek rahatlık ile diyet planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-07-2016, 15:00
Su İçme Zamanını Bildiren Android Uygulaması
Water Time Apk indir
Dünya üzerindeki bütün canlılar için hayatın en temel maddesi sudur. Normal bir insanın günde en az iki litre su içmesi vücudunun sağlıklı olması için gereken mineralleri ve sıvıyı sağlar. Su içmenin en önemli faydaları:
-Su besin maddelerini ve oksijeni hücrelere taşır.
-Vücudun nem dengesini sağlar.
-Emziren anneler için süt üretimini artıran en önemli faktördür.
-Vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını sağlar.
- Mide sindirimine yardımcı olur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2016, 15:41
30 Günde Zorlu Fitness Görevi ile Forma Girin ve Yaza Merhaba Deyin
30 Günlük Zorlu Fitness Görevi Apk indir
Genel spor yapma programları ve bunların çeşitli şekillerde değerlendirilip ilerlemesi yapılabilmesi için belirlenen sistemler bir düzen içerisinde gitmektedir. Özellikle bazıları spor uygulamaları indirerek nasıl bir çalışma düzenine sahip olduğunu ölçmek isterler. Bu sistemsel programlardan biri de 30 günlük fitness görevidir.Fitness görevi belirlenen programlar dahilinde yapıldığı gibi formu ve sağlığı korumak adına önemli seviyelerde düzenlenmiş ve genel programları da günlere göre esnetilerek belirlenmiştir. Bu uygulamayı sitemizden rahatlıkla indirebilirsiniz. Bu uygulama çok yararlıdır bilimsel olarak genel inceleme yapmanızı sağlar ve istenildiği gibi bir bakış açısı kazanıp çeşitli yollar ile takip gerçekleştirip doğal programlar vasıtası ile mükemmel çıkarımlar elde edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-07-2016, 09:00
Vicudunuzun Her Yerini Çalıştıran Eğzersiz Uygulaması
Bütün Vücut Egzersizleri Apk indir
Bu vücut egzersiz uygulaması, kadın erkek fark etmeksizin herkes tarafından kolaylıkla ve her gün yapılabilecek şekilde oluşturulmuştur. İçinde barındırdığı hareketler sayesinde istediğiniz vücut formuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca yağ yakım hızını arttırdığı için fazla kilolarınıza da kısa zamanda elveda diyebilirsiniz. Oluşturulan egzersizler, bilimsel olarak geçerliliği kanıtlanmış; kas geliştiren ve yağ yakım hızını arttıran, ekstra ekipmana gerek duyulmadan sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılabilecek hareketlerdir.
Bütün Vücut Egzersizleri uygulaması 5 ana başlıktan oluşmaktadır;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2016, 12:22
Yaza En İyi Karın Egzersizleri Uygulaması İle Hazırlanın
En iyi Karın Egzersizleri Apk indir
Kadın- erkek fark etmeksizin herkes her an güzel görünmek ister. Sağlıklı bir şekilde daha güzel bir görünüme sahip olabilmek için aldığınız hiç bir yöntem işe yaramadı mı? Ya da pahalı oldukları için spor salonlarına üyelik yaptıramadınız veya üyeliğinize son mu vermek zorunda kaldınız? Güzel görünmeniz için öncelikle sıkı karın kaslarına ihtiyacınız olacaktır. Bunun için pahalı spor salonlarına veya spor aletlerine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız eğer, yanılıyorsunuz! İlk olarak En İyi Karın Egzersizleri Android Uygulaması adlı uygulamamızı indirerek, hayallerinizin gerçekleşmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Uygulamadaki egzersiz hareketleri imkânlarınız doğrultusunda kolayca yapabilmeniz için en kolay şekilde tasarlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2016, 22:05
Android Kalori Sayacı ve Diyet Uygulaması
Kalori Sayacı ve Diyet Uygulaması Apk indir
YAZIO tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama herhangi bir durum için para istemez. Fakat pro özelliklere sahip olmak ücret gerektirir. Kalori sayacı ve Diyet günlüğü uygulaması sayesinde yediğiniz yiyecekler hakkında bilgi edinebilir, kalorilerini öğrenebilir ve hızlıca kilo verebilirsiniz. Kilo vermek üzere kendi kişisel planınızı hazırlayabilirsiniz. Gün içinde yaptığın sporları, egzersizleri ve yediğiniz yemekleri kaydetme imkânınız vardır. Ücretsiz indirme şansına ve yediğiniz öğünleri kalorilerine göre düzenleme imkânı Kalori sayacı ve diyet günlüğü uygulaması ile artık çok kolay. Kilo vermek veya sıkılaşmak isteyenler için ideal uygulamadır..Bu uygulamanın birde pro özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile reklamlardan kurtulabilir ve daha birçok ek özelliğe sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-02-2016, 21:50
Fitness & Vücut Geliştirme Android Uygulaması
Fitness & Vücut Geliştirme Apk indir
Sağlığına önem veren sporcular için tasarlanmış faydalı bir uygulamadır. Bütün cihazlarda kullanıma uygundur. Bu uygulama konunun uzmanları tarafından sizin için geliştirilmiştir. Fitness&Vücut Geliştirme kısa sürede vücudunuzdaki değişimleri görmenize yardımcı olur. Vücudunuzu hayalinizdeki biçime sokmak üzere size yardımcı olacak bir uygulamadır. Daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanın yanında daha çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sporu alışkanlık haline getirmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Vücudunuzu şekillendirirken dikkat etmeniz gereken unsurları size tavsiyeleri ile bildirir. Böylece yanlış sıkılaşmadan kaynaklanan sorunlarla karşılaşma oranınız en aza indirgenmiş olur. Softin Ny tarafından geliştirilen bu uygulamanın Google Play puanı 5 üzerinden 4,7’dir. Vücut geliştirmek isteyen ve vücut şekline önem veren kullanıcılar için birebirdir.
Devamı
  • Yorumlar: 1