Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-04-2015, 21:14
En iyi 9 Adet Android Adım Sayar Uygulaması
En iyi 9 Adet Android Adım Sayar Uygulaması
Arkadaşlar yaz geliyor ve bir çoğumuz fazla kilolarından şikayetçi. Malesef kış aylarında evden çıkamamamız ve TV yada bilgisayar başında çokca zaman geçirdik ve biraz kilo aldık. Şimdi yazın denize,havuza girmek için fazla kilolarımızı atmanın vakti geldi diye düşünüyorum. Bu yazımda en çok indirilen adım sayar uygulamalarını tek konuda topladım.2015 yılının en çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalarından 9 tanesini sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım. Bazı uygulamalar interneti kullanırken bazıları ise GPS uygularından faydalanarak adımlarınızı sayıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2014, 23:30
En iyi Android Adım Sayar Uygulaması
En iyi Android Adım Sayar Uygulaması
WalkLogger adım sayar ayrıntılı bir adım sayma uygulamasıdır. Uygulamayı kullanabilmek için bir defa internet kullanarak google play üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Bundan sonraki kullanımlarınızda internet bağlantınızın açık olmasına gerek yoktur.Programın hassaslık, birimler, yol ölçeri ve tema gibi ayarları bulunmaktadır. Kendiniz ile ilgili cinsiyetiniz, doğum yılınız, adım uzunluğunuz ve ağırlığınızı girebileceğiniz kısımlar bulunmaktadır. Uygulama sayesinde telefonunuz yanındayken gün içerinde ne kadar adım attığınızı öğrenebilirsiniz. Sadece bununla da kalmaz, yürüdüğünüz yolu kilometre cinsinden takip edebilir, kaç kalori yaktığınızı inceleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-02-2016, 21:50
Fitness & Vücut Geliştirme Android Uygulaması
Fitness & Vücut Geliştirme Apk indir
Sağlığına önem veren sporcular için tasarlanmış faydalı bir uygulamadır. Bütün cihazlarda kullanıma uygundur. Bu uygulama konunun uzmanları tarafından sizin için geliştirilmiştir. Fitness&Vücut Geliştirme kısa sürede vücudunuzdaki değişimleri görmenize yardımcı olur. Vücudunuzu hayalinizdeki biçime sokmak üzere size yardımcı olacak bir uygulamadır. Daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanın yanında daha çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sporu alışkanlık haline getirmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Vücudunuzu şekillendirirken dikkat etmeniz gereken unsurları size tavsiyeleri ile bildirir. Böylece yanlış sıkılaşmadan kaynaklanan sorunlarla karşılaşma oranınız en aza indirgenmiş olur. Softin Ny tarafından geliştirilen bu uygulamanın Google Play puanı 5 üzerinden 4,7’dir. Vücut geliştirmek isteyen ve vücut şekline önem veren kullanıcılar için birebirdir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-02-2015, 23:46
Mavi Işık Filtresi (Gözleriniz için Ekran Filtresi)
Mavi Işık Filtresi (Gözleriniz için Ekran Filtresi)
Akıllı telefon ve tablet cihazınızı kullanırken gözünüz yoruluyorsa söz konusu programı test edin.Göz sağlığınızı korumak amacıyla tasarlanmış söz konusu program her Android cihazda yer alması gereken müthiş bir araç.Programı Android cihazınıza yükleyerek ekran ışığını çeşitli renklerdeki filtreler ile birlikte azaltabiliyorsunuz. Böylelikle ekranın saçtığı göz yorucu ışıklar engellenmiş oluyor.Ekran parlaklığını azaltarak aşmaya çalıştığınız bu problemi, Mavi ışık Filtre - Göz bakımı yazılımı ile birlikte ekran parlaklığından çok fazla ödün vermeden çözebiliyorsunuz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-12-2015, 21:04
2016'nın En iyi Hamilelik ve Gebelik Takibi Android Uygulamaları

Hamilelik-Gebelik Takibi Apk indir
Hamilelik bir kadının yaşayabileceği en özel anlardan biridir. Hayatına belki bir ya da bir kaç kez geçebilecek bu süreç her ne kadar zorlu olsa da anın kıymetini bilmek gerekir. Hamilelik sürecinde kişinin bilinçli olması ve aylık rutin düzenli doktor kontrolünde süreci takip etmesi uygun olacaktır. Ancak bunun yanı sıra teknolojinin de ilerlemesi ile artık internet üzerinden de gebeliğiniz süresince bilgi alma imkanlarınız bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2014, 22:00
FitWell (Sağlıklı ve Formda Yaşam Uygulaması)
FitWell (Sağlıklı ve Formda Yaşam Uygulaması)
FitWell sağlıklı bir vücuta kavuşmak isteyenlerin hoşlanacağı türden bir yazılım. Yanlızca bedava olarak sunulan FitWell’in temel çalışma prensibi, ziyaretçilerin beslenme ve spor yapma alışkanlıklarını takip ederek onların çok daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmalarını sağlamak.Programa ilk girdiğimizde önümüze çıkan düzenli arayüz karşısında hayranlık duyuyoruz. Her şey oldukça çok iyi olarak organize yapılmış ve ayrıca renkli detaylarla çok daha belirgin duruma gelmiş. iOS 8’in Sağlık ve form koruma uygulaması ile birlikte çalışan FitWell’de size hedefler koyabilir ve de bu hedefleri gerçekleştirmek için atacağınız bölümleri ayrıntılı bir biçimde takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-10-2013, 20:44
Android Adımsayar uygulaması indir
Android Adımsayar uygulaması indir
Android İçin Adım Sayma Programı

Zaman içinde kaç adım attığınız hem sağlığınız hem formunuz için çok önemli. Gün boyunca kaç adım attığınızı öğrenmek için Android telefonlar için geliştirilmiş Adımsayar uygulamasını deneyebilirsiniz. Program Facebook aynı zamanda internet uygulamalarıyla desteklenir. Yaş, cinsiyet, boy, kilo verilerinizi yazarak, ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriyi web sitesi veya facebook uygulamamız üzerinden öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:43
8 dakikada karın kası (Karın Kası Yapma Uygulaması)

Karın Kası Yapma Apk Uygulaması
Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor yapmak son derece önemlidir. Ancak spor yapmak için yeteri kadar zamanınız olmayabilir. Ayrıca spor yaparken yanlış hareketleri de tercih edebilirsiniz. Eğer sizde kısa sürede etkili bir şekilde spor yapmak ve karın kaslarınızı çalıştırmak istiyorsanız o zaman 8 Dakikada Karın Kası uygulamasını tercih etmelisiniz. Bu uygulama sayesinde sizde karın kaslarınızı çalıştıracak ve daha düzgün bir vücuda sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2014, 13:32
FatSecret Kalori Sayacı Uygulaması indir

FatSecret Kalori Sayacı Uygulaması indir
FatSecret Kalori Sayacı, uygulaması öğün olarak günlük tüketmeniz gereken kalori takibi ile ölçümünü sunan özel bir sağlıklı beslenme programıdır.
Program, kullanıcılara yemeklere ait kalori ve de beslenme bilgilerini sunan her öğün için yapılması lazım gelen egzersizleri ve ayrıca yenilmesi gereken yiyicekleri sunan özel bir dengeli beslenme ve de kilo verme uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:01
ÜCRETSİZ Günlük Egzersizler Apk indir


ÜCRETSİZ Günlük Egzersizler Apk indir
Farklı bir spor salonuna ücret ödemeden günlük egzersizlerinizi bu programla yapabilir, formda kalabilirsiniz.
Sertifikalı özel antrenörler tarafından yapılmış programın içindeki bu egzersizlerle, formunuzu korumanız oldukça çok basit olacak. Arzuladığınız egzersiz uygumasını seçip, belli başlı kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
Yazılım egzersizleri görsel bir şekilde anlatıyor olup, yanlızca ücretsiz 1 yazılımdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0