Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-04-2015, 21:14
En iyi 9 Adet Android Adım Sayar Uygulaması
En iyi 9 Adet Android Adım Sayar Uygulaması
Arkadaşlar yaz geliyor ve bir çoğumuz fazla kilolarından şikayetçi. Malesef kış aylarında evden çıkamamamız ve TV yada bilgisayar başında çokca zaman geçirdik ve biraz kilo aldık. Şimdi yazın denize,havuza girmek için fazla kilolarımızı atmanın vakti geldi diye düşünüyorum. Bu yazımda en çok indirilen adım sayar uygulamalarını tek konuda topladım.2015 yılının en çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalarından 9 tanesini sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım. Bazı uygulamalar interneti kullanırken bazıları ise GPS uygularından faydalanarak adımlarınızı sayıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-12-2015, 22:26
Fitness ve Kilo verdiren Android Uygulamaları ile Hem Zayıflayın Hemde Formda Kalın
Kilo verdiren Android Uygulamaları
Teknolojinin gelişmesi ile beraber çoyu işimizi masa başından halletmek teyiz ve artık bankalarda sıra beklemeden elektrik, su, doğalgaz faturalarımızı dahi cep telefonundan ödeyebiliyoruz. Durum bu şekilde iken hareket durumumuzda oldukça azaldı ve çoğu insanımızda kilo problemi başladı. Bu yazımda sizlere en iyi ve en çok kullanılan android egzersiz ve kilo verdiren uygulamaları anlatmaya çalışacağım.Bu paylaşacağım uygulamaları 2 kategoriye ayırdım. Fitness yani spor yapma uygulamaları ve kilo vermek isteyenler için uygulamalar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-10-2013, 22:09

Android Karın Kası Geliştirme apk indir
Karın Kası Geliştirme, Android kullanıcıları adına geliştirilmiş olan bir spor uygulamasıdır. Sizde evde kendi şahsınıza karın kası uygula. mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Program ücretsizdir.

Karın Kası yapma alanında sizlere teknik gösterecek evinizde yapabileceğiniz hareketleri öğrenmenizi sağlayacak bir programdır. Aynı zamanda içerisinde bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-06-2017, 00:15
İnternetsiz Kurabiye Tarifleri Android Uygulaması
İnternetsiz Kurabiye Tarifleri Android Uygulaması
Yemeklerden sonra içilen çayların yanına, doğum günlerinde verilen pastanın yanına, özel günlerde ise masanın başköşesine mutlaka bir kurabiye çeşidi koyulmaktadır. Hem tuzlu hem de tatlı olarak yapılabilen kurabiye çeşitleri çok fazladır. Yapımı kolay gibi görünse de bayanların en çok zorlandıkları tariflerin başında kurabiye gelmektedir. Kurabiye yaparken hazırlanan hamur ölçüleri tam olmazsa, kurabiye kabarmaz ve yanar. Buda hoş bir görüntü ortaya çıkarmaz.Bu gibi sorunlar yaşayan bayanlar düşünülerek oluşturulan internetsiz kurabiye tarifleri uygulamasında tatlı ve tuzlu bütün kurabiye tarifleri tek bir uygulamada toplanarak büyük kolaylık sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2014, 22:00
FitWell (Sağlıklı ve Formda Yaşam Uygulaması)
FitWell (Sağlıklı ve Formda Yaşam Uygulaması)
FitWell sağlıklı bir vücuta kavuşmak isteyenlerin hoşlanacağı türden bir yazılım. Yanlızca bedava olarak sunulan FitWell’in temel çalışma prensibi, ziyaretçilerin beslenme ve spor yapma alışkanlıklarını takip ederek onların çok daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmalarını sağlamak.Programa ilk girdiğimizde önümüze çıkan düzenli arayüz karşısında hayranlık duyuyoruz. Her şey oldukça çok iyi olarak organize yapılmış ve ayrıca renkli detaylarla çok daha belirgin duruma gelmiş. iOS 8’in Sağlık ve form koruma uygulaması ile birlikte çalışan FitWell’de size hedefler koyabilir ve de bu hedefleri gerçekleştirmek için atacağınız bölümleri ayrıntılı bir biçimde takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 5-07-2017, 01:20
İnternetsiz Tatlı Tarifleri Android Uygulaması
İnternetsiz Tatlı Tarifleri Android Uygulaması
Tatlılar yemek sonrasında yenilen ve birçok kişi tarafından sevilen tariflerdendir. Tatlılar içinde yer alan sütlü tatlılar ise en çok beğenilen tatlı tarifleridir. Süt ile yapılan tatlılar genelde kolay görünür ancak yapma aşamasında zorlanılır. Görsel olarak tarifler görünemedikleri için tarif yapımında zorlanılmaktadır. Bütün bu etkenler ile sizlere kolaylık sağlaması açısından yepyeni bir uygulama yapılmıştır. İnternetsiz sütlü tatlı tarifleri denilen uygulamaya bütün sütlü tatlı tarifleri eklenmiştir.Sütlü tatlı sevenler düşünülerek yapılan bu uygulama ile tek bir yerden bütün sütlü tatlı tariflerine ulaşılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2018, 22:55
30 Günde Baklava Karın Kası Yaptıran Uygulama indir
30 Günde Baklava Karın Kası
Şehir hayatının bir getirisi olarak kilo almak herkesin problemi haline gelmiştir. Bu noktada Android uygulamalar da devreye girmekte çok farklı çözümler sunmaktadır. Bunlar arasında bulunan 30 günde baklava karın kası lip fitness grup tarafından hazırlanmış olan kaliteli bir Android yazılımdır. Oldukça nitelikli olan yazılımda farklı seviyelere sahip olan egzersiz programlarını kolaylıkla yapabilmektesiniz. Baklava dilimindeki karın kaslarına sahip olmak için ihtiyaç duyacağınız ürün egzersiz programları 30 günlük konsepti kaplamaktadır. Böylece bir ay boyunca yapacağınız bütün egzersizleri birebir takip etme şansına erişmiş olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:03
En iyi Hamilelik ve Gebelik Takibi Android Uygulamaları apk indir

Hamilelik-Gebelik Takibi Apk indir
Hamilelik bir kadının yaşayabileceği en özel anlardan biridir. Hayatına belki bir ya da bir kaç kez geçebilecek bu süreç her ne kadar zorlu olsa da anın kıymetini bilmek gerekir. Hamilelik sürecinde kişinin bilinçli olması ve aylık rutin düzenli doktor kontrolünde süreci takip etmesi uygun olacaktır. Ancak bunun yanı sıra teknolojinin de ilerlemesi ile artık internet üzerinden de gebeliğiniz süresince bilgi alma imkanlarınız bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:43

Karın Kası Yapma Apk Uygulaması
Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor yapmak son derece önemlidir. Ancak spor yapmak için yeteri kadar zamanınız olmayabilir. Ayrıca spor yaparken yanlış hareketleri de tercih edebilirsiniz. Eğer sizde kısa sürede etkili bir şekilde spor yapmak ve karın kaslarınızı çalıştırmak istiyorsanız o zaman 8 Dakikada Karın Kası uygulamasını tercih etmelisiniz. Bu uygulama sayesinde sizde karın kaslarınızı çalıştıracak ve daha düzgün bir vücuda sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-02-2016, 21:50
Fitness & Vücut Geliştirme Android Uygulaması
Fitness & Vücut Geliştirme Apk indir
Sağlığına önem veren sporcular için tasarlanmış faydalı bir uygulamadır. Bütün cihazlarda kullanıma uygundur. Bu uygulama konunun uzmanları tarafından sizin için geliştirilmiştir. Fitness&Vücut Geliştirme kısa sürede vücudunuzdaki değişimleri görmenize yardımcı olur. Vücudunuzu hayalinizdeki biçime sokmak üzere size yardımcı olacak bir uygulamadır. Daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanın yanında daha çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sporu alışkanlık haline getirmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Vücudunuzu şekillendirirken dikkat etmeniz gereken unsurları size tavsiyeleri ile bildirir. Böylece yanlış sıkılaşmadan kaynaklanan sorunlarla karşılaşma oranınız en aza indirgenmiş olur. Softin Ny tarafından geliştirilen bu uygulamanın Google Play puanı 5 üzerinden 4,7’dir. Vücut geliştirmek isteyen ve vücut şekline önem veren kullanıcılar için birebirdir.
Devamı
  • Yorumlar: 1