Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-01-2019, 02:06

2019 yılı En iyi Zil Sesleri indir
2019 En iyi zil seslerini bu başlık altında toplamaya karar verdim. Sizinde bildiğiniz gibi cep telefonlar günden güne hayatımızın her alanında yerini alıyor.Bazen telefonların içinde gelen orjinal zil sesleri hoşumuza gitmeyebilir. Sizinde bildiginiz gibi şarkıların mp3 lerini akıllı (Android) telefonlarda istediğimiz gibi zil sesi olarak kullanabiliyoruz. Bizim burdaki amacımız sıradan zil seslerinin dışında değişik farklı zil seslerini size sunmak. Toplayabildiğim kadar ilginç ve en güzel zil seslerini bu başlık altında direk dinleme özelliği ile beraber paylaşmaya karar verdim.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 5-12-2016, 20:56
İçerde Dizisi Zil Sesleri (Apk Uygulaması ve Mp3 Formatında)
İçerde Dizisi Zil Sesleri
Herkes severek izlediği dizilerin müziğini hayatının bir parçası haline getirmek ister. Özellikle bu dizideki etkileyici müzikleri sadece kendisinin değil herkesin duymasını da ister. Son zamanların popüler dizisi İçerde büyük hayran kitlesiyle özel müzik arşivini dizi yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren oluşturmuştur. Bu müzikleri dizi hayranları telefon melodisi yapmak için adeta yarış halindedirler. Telefonunuza İçerde dizisinin müziklerini indirmek ise oldukça basittir. Dizinin müziklerini indirmeye yarayan uygulama sayesinde indireceğiniz müziklerin tüm ayrıntısını görebilmektesiniz. Bu uygulama içerde zil sesleri apk indir sayesinde dakikalar içerisinde telefonunuza yüklenirken siz de en sevdiğiniz dizinin melodilerini en kısa süre içinde telefon zil sesi yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2017, 22:36

2017-2018 Zil Sesleri indir

Android telefonunuzda yer alan zil melodilerinden bunaldınız mı? Bu vaziyette sizde En güzel Zil Seslerini indirebilir ve ayrıca en iyi zil seslerini dinleyebilirsiniz.Zil seslerini pek çok uygulamada zil sesi olarak kullanabiliyorsunuz. Alarm, zil sesi, uygulama sesi, mesaj sesi, kişisel zil sesi ve ayrıca daha bir sürü uygulamanın zil sesi şeklinde zil seslerini kullanabilirsiniz. Bu sebeple uygulamayı açmanız kafidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2013, 22:24
Hayvan Zil Sesleri (Her Telefona Uyumlu)
En Güzel Hayvan Zil Sesleri
Yaşamımızın her bir alanında yer alan evcil hayvanların seslerinden oluşan zil sesleri arşivimizi harika üyelerimize paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Arşivimizin içerisinde hindi, tavuk, koyun, kuzu, eşek, civciv ve horoz melodilerinden hazırladığımız bu arşivde siz cepkutusu.com için toplam 16 tane vardır. İçinde horoz ötmesi, kuzuların melemesi, tavukların gıdaklaması, eşek anırması gibi bir çok sesleri bulunmaktadır. Bunları dinleyerek beğendiğinizi indirebilirsiniz. Bu seslerden beğendiklerinizi aynı zamanda zil sesi, mesaj sesi, alarm sesi veya arkadaşlarınıza şaka yapabilmek için yeni nesil android telefonunuzda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dinleyebilir beğendiğinizi özgürce yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2017, 22:39
Türk Telekom'dan Sınırsız Muud Müzik
Türk Telekom'dan Sınırsız Muud Müzik
Türk Telekom, bağımsız operatör özelliği ile sınırsız müzik uygulamasını sunuyor. Muud Müzik uygulaması ile ilk 1000 şarkıda, reklamsız müzik dinleme keyfi sunulmaktadır. türk telekom’dan müzik dinleme uygulaması: “muud müzik” ile dilediğiniz operatörden uygulamayı kullanabileceksiniz. Türk Telekom kullanıcılarına ise avantajlı bir özellik sunulmaktadır. Premium özelliği bulunan Muud Müzik, Türk Telekom kullanıcılarına, internet harcamadan dinleme özelliği sağlamaktadır.Zengin kütüphanesi ile milyonlarca yerli ve yabancı şarkı menüsü sunulmaktadır. Muud Müzik sadece mobil telefonlardan değil, tablet ve bilgisayarlardan da kullanılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:04
En iyi Android Ses Kaydetme Uygulamaları apk indir


En iyi Android Ses Kaydetme Uygulamaları
Akıllı telefon ve tablet cihazınız için bir ses kayıt uygulaması bakınıyorsanız işte size başarılı ses kaydediciler. Oldukça kaliteli bu ses kaydetme uygulamaları tamamı ile ücretsiz.
Android telefonlarınızda ses kaydı oluşturmak hedefliyorsanız ve bu sebeple parasız uygulamalar arıyorsanız işte size fırsat. Hem ücretsiz hemde başarılı ses kayıt programlarını sizin için bir araya getirdik.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 25-10-2015, 21:02
Gizmo Müzik indirme ve Dinleme Uygulaması
Gizmo Müzik indirme Apk indir
Uygulamanın Amacı: Gizmo en güzel müzik indirme uygulamalarından birisidir ve %100 çalışır ve zengin müzik arşivi vardır. Uygulama ile çok sayıda müzik indirebilir ve telefonu yormadan arka planda çalışır.isterseniz indirdiğiniz müzikleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
* İndirilen müzikleri paylaşma
Uygulama Nasıl Kullanılır: ister müzik arayın isterse katagoriye göre müzik indirebilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.0
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-11-2014, 20:31
iPhone 6 zil sesleri apk indir


iPhone 6 zil sesleri apk indir

iPhone 6 zil seslerini bir çatı altında toplamaya karar vermiş olan uygulamada zil sesleri,mesaj sesleri ve uyarı sesleri bulunmakta. Uygulamada ki sesler tek tek olmanın dışında bu uygulama apk olarak hazırlanmış ve program şeklinde kurulmuş.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 12-02-2019, 10:25
Türkçe Pop Zil ve Mesaj Sesleri


Türkçe Pop Zil ve Mesaj Sesleri

En güzel ve de en güzel Türkçe pop müzik şarkıları bu programda. Bu parçaları dilediğiniz şekilde zil sesi,
bildirim sesi yahut mesaj sesi yapabilirsiniz. En popüler Türkçe Pop müzikleri uygulaması sayesinde birçok yeni parçayı takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-12-2013, 16:47
Denizaltı Gemisi Sonar Zil Sesi


Denizaltı Gemisi Sonar Zil Sesi (Tüm Telefonlara Uygumludur)

Denizaltı melodilerinden toplam On tane mevcut içlerinde savaş alarmı, değişik tipteki denizaltıların sonar sesleri ve nükleer denizaltı sonar sesi şekilde sesler bulunmaktadır. Bu seslerden beğendiklerinizi zil sesi, mesaj sesi yahut alarm sesi olarak kullanabilir yahut dilediğiniz tarzda dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0