Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 29-03-2017, 16:41
Şarkı sözleri, müzik okumak ve yazmak için kullanılan uygulama
Muzik Bahcesi Apk indir
Müzik dinlemeyi sevenler için harika bir uygulama. Kullanımı da oldukça kolay. Tek yapmanız gereken istediğiniz herhangi bir müziği ismi ile yazarak ücretsiz olarak aktarabilirsiniz. Her alanda müzik dinlemek istiyorsanız müzik bahçesi tam sizlere göre bir uygulama. Uygulamayı yükleyerek müzik keyfinin tadını çıkarın. Müzikler herkesi rahatlatacak bir özelliği vardır. Canınız sıkıldığında, yorulduğunuzda ya da uykunuz olduğu zamanlarda rahatlıkla dinlemeniz için bu uygulama birçok avantajı ile sizlere sunuluyor. Tamamen ücretsiz olup tüm aradığınız müziklere bu uygulama sayesinde ulaşabileceksiniz. İsterseniz de beğendiğiniz müziği cep telefonlarınıza indirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-03-2017, 19:44
Mükemmel Android Ses Kaydedici Uygulaması
Ses Kaydedici apk indir
Ses kaydedici mobil uygulamasını telefonunuz indirerek dilediğiniz an ses kaydedici özelliğini kullanıma başlayabilirsiniz. Ses kaydedici indirmek için telefonlarınızın indirme bölümlerinden indirme işlemini internet yardımı ile bedava indirebilirsiniz. İndirme aşamasında bellek durumuna ve boyutuna dikkatle bakmalısınız.Ses kaydedici işlemini kullanım yerleri toplantılar, sesli notlar, konuşmalar ve dahi konferanslar için benzersiz bir uygulama olan ses kaydedici android telefonlarınızın uygulaması dahilinde indirerek hızlı ve akıcı bir sistemi telefonunuza indirmiş olacaksınız. Ses kaydedici apk indir yazarak telefonlarınıza hızlıca indirebilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2017, 22:54
Canlı Mobil Radyo apk indir
Canlı Mobil Radyo apk indir
Canlı mobil radyo indirme telefonlarınız da mobil uygulaması aşamasında istediğiniz her yerde mobil uygulama dahilinde müzik keyfini dilediğiniz anda yaşayabilir ve rahatlıkla ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Mobil uygulamada radyo dinlemek online hizmet sunan uygulamayı canlı mobil radyo apk indir yazdığınız anda telefonunuza indirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Uygulamayı bedava indirdiğiniz anda rahatlıkla açabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.Radyo mobil uygulamasının özellikleri uygulama içindeki birçok radyo kanalını sizlere sunar. İçerisinde bulunan milyonlarca radyo içeriği ile ruh halinize en uygun bir radyo kanalını seçerek kendinizi ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 19:22
En iyi 100 Zil Sesleri 2017
En iyi 100 Zil Sesleri 2017
Tüm kullanıcılarına en iyi zil sesleri ile sunan bir uygulama. En iyi zil seslerine sahip olmak için beğeneceğiniz harika bir uygulama. Birçok müzikler ve çeşitleri ile birçok özel sesler ile sizlere sunuluyor. Bu uygulama sayesinde muhteşem zil sesleri ile beğeneceğiniz ve tüm özellikleri ile sizlere sunulan yeni bir uygulama. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.Yapmanız gereken tek işlem uygulamayı yüklemeniz. Bu uygulama sayesinde tüm özelliklerden sizlerde faydalananın. Beğeneceğiniz 100 farklı zil sesi seçenekleri ile tüm kullanıcılarına sunuluyor. İstediğiniz ve beğendiğiniz tüm zil sesi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uygulama tüm kullanıcılarına popüler melodileri sunmaya devam ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2017, 06:52
Radyo Dinle - Tüm Radyoları Dinleme Uygulaması Apk indir
Radyo Dinle - Tüm Radyoları Dinleme Uygulaması Apk indir
Radyo dinle tüm radyolar ile buluşmak için bir yazılımdır. Bu uygulamada 1000’den fazla sayıda radyo kanalını bulabilirsiniz. Ulusal ve yerel birçok kanalın bulunduğu uygulama ile dinlemekten keyif aldığınız şarkı türünde ( Nostaljik, 80Ler, Hip-Hop, Pop, özgün, Rock, Arabesk, Fantazi, Türk Sanat ve Halk Müziği, Yabancı ve hangi müzik türünü seviyorsanız) birçok radyo kanalını dinleyebilirsiniz.Böylelikle şarkı aramanıza gerek kalmadan büyük bir titizlikle seçilen şarkıları aralıksız dinleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Sevdiğiniz müzik türünde dinlemek istediğiniz tüm şarkıları sizlere sunan radyo uygulaması sayesinde işe giderken, akşam yorgunluğunuzu atmak istediğinizde, ders çalışırken
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:18
2017 yılı En iyi Zil Sesleri
2017 yılı En iyi Zil Sesleri indir
2017 En iyi zil seslerini bu başlık altında toplamaya karar verdim. Sizinde bildiğiniz gibi cep telefonlar günden güne hayatımızın her alanında yerini alıyor.Bazen telefonların içinde gelen orjinal zil sesleri hoşumuza gitmeyebilir. Sizinde bildiginiz gibi şarkıların mp3 lerini akıllı (Android) telefonlarda istediğimiz gibi zil sesi olarak kullanabiliyoruz. Bizim burdaki amacımız sıradan zil seslerinin dışında değişik farklı zil seslerini size sunmak. Toplayabildiğim kadar ilginç ve en güzel zil seslerini bu başlık altında direk dinleme özelliği ile beraber paylaşmaya karar verdim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 20:34
Telefon Zil Sesleri 2017 indir

Telefon Zil Sesleri 2017 indir
Android telefonlar için en güzel zil sesleri bu uygulamada. 2017 yılının en güzel 30 adet yeni zil sesi bu uygulamada yer almaktadır. Uygulamayı telefona kurduktan sonra istediğiniz zil sesini dinleyebilirsiniz ve hoşunuza gideni favori zil sesi olarak kaydedebilirsiniz.
Zil sesi uygulaması özellikleri aşağıda olduğu gibidir zil sesi olarak ayarlama ,mesaj sesi veya uyarı sesi olarak ayarlama, bütün zil sesleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2017 yılının en iyi zil sesleri bu uygulamada verilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2016, 20:56
İçerde Dizisi Zil Sesleri (Apk Uygulaması ve Mp3 Formatında)
İçerde Dizisi Zil Sesleri
Herkes severek izlediği dizilerin müziğini hayatının bir parçası haline getirmek ister. Özellikle bu dizideki etkileyici müzikleri sadece kendisinin değil herkesin duymasını da ister. Son zamanların popüler dizisi İçerde büyük hayran kitlesiyle özel müzik arşivini dizi yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren oluşturmuştur. Bu müzikleri dizi hayranları telefon melodisi yapmak için adeta yarış halindedirler. Telefonunuza İçerde dizisinin müziklerini indirmek ise oldukça basittir. Dizinin müziklerini indirmeye yarayan uygulama sayesinde indireceğiniz müziklerin tüm ayrıntısını görebilmektesiniz. Bu uygulama içerde zil sesleri apk indir sayesinde dakikalar içerisinde telefonunuza yüklenirken siz de en sevdiğiniz dizinin melodilerini en kısa süre içinde telefon zil sesi yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 17:26
Bebekler için Ninniler Uygulaması
Bebekler için Ninniler Uygulaması
Bebekleriniz gece uyumakta zorlanıyorsa onlara android uygulamalardan ninni dinlettirebilirsiniz. Android telefonlarınız varsa bebekleriniz için ninniler uygulamasını mutlaka indiriniz. Hem sizler rahat edecek hem de bebekleriniz keyifli zaman geçirerek uyuyacaklardır. Bebekleriniz için en güzel ninniler android uygulaması hemen telefonunuza indiriniz. Hem de android telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz.Bebeklerinizin dikkatini çeken bu uygulamalarda istediğiniz masal ya da ninnileri seçip bebeğinize dinlettirebilirsiniz. Bebekleriniz bu ninni ve masallar sayesinde kendinden geçip uyumaya başlayacaktır. Bebeklerin uyku düzeni olmadığı için ailelerinde aynı şekilde uykuları düzensiz olmaktadır. Bu yüzden de çoğu aileler bu ninni uygulamalar sayesinde rahat etmişlerdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-09-2016, 18:32
Cem Adrian Şarkı ve Videoları Android Uygulaması
Cem Adrian Şarkı ve Videoları Android Uygulaması
30 Kasım 1980 yılında Edirne'de hayata gelen ünlü şarkıcı Cem Adrian büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Konserleri, turneleri, söyleşileri yoğun bir şekilde devam eden başarılı şarkıcı sevenleri ile yakından ilgilenmektedir ve vakit buldukça onlarla sohbet ettiğini, istek ve önerilerini dikkate aldığını dile getirmektedir.Yeni bir aplikasyon olan Cem Adrian uygulaması telefon veya tabletlerden indirilebilmektedir. Ve bu uygulamada Cem Adrian'ın ev konserleri, turne günlükleri, özel konser videoları gibi Cem Adrian hakkında birçok özel bilgiye yer verilecektir. Hayranları tarafından kısa sürede neredeyse rekor indirmeye ulaşan uygulama hızlı bir şekilde yayıldı ve hala indirilmeye devam ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0