Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 1-04-2017, 08:49
Mobil Tv İzle Apk indir
Mobil Tv İzle Apk indir
Bu uygulama sayesinde cep telefonlarınız da tv yayını yapabileceksiniz. Birçok dizileri sorun yaşamadan izleyebileceksiniz. Neredeyse tüm kanallara erişim sağlayacaksınız. Güzel tasarımları, kolay kullanımları ve hızlı ekran geçişleri sayesinde sizlerde sorun yaşamadan rahatlıkla uygulamadan yararlanabileceksiniz. İstediğiniz ya da beğendiğiniz favori kanallarını oluşturabilirsiniz. Uygulama içerisinde kolaj özelliği de yer almakta.6 farklı kanalı takip edebilir ve hiçbir konuyu kaçırmadan izlemenin tam zamanı. Uygulama açılış sırasında sizin istediğinize göre davranabilir, isterseniz ayarlar bölümünden kişiselleştirme yapabilirsiniz. Kendi rahatınıza göre ayarlar bölümünde istediğiniz modlara göre tercihler yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2017, 23:10
Mobizen Ekran Video Kaydedici Uygulaması Apk indir
Mobizen Ekran Kaydedici for LG Apk indir
Evde otururken canınız mı sıkıldı ve yapacak bir şey mi arıyorsunuz. O zaman neden kendi videonuzu yapmıyorsunuz. Mobizen ekran kaydedici for LG programı sayesinde en güzel ekran videolarını görüntülerini yapabilirsin.Günde bir milyona yakın bir kullanıcı Mobizen ekran kaydedici for LG sayesinde onlarca video ve görüntü yüklüyor ve anın tadını çıkarıyor. Sen durma programı indirerek sende bu milyonların arasına katıl ve anın tadını çıkarmaya başla. Bu uygulama ile birlikte videoları kayıt edebilir. Onları dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz veya çektiğiniz videoları istediğiniz çözünürlük seviyesinde (240p-1080p) kayıt edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 19-12-2016, 23:16
YouTube Resmi Android Uygulaması
YouTube Video İzleme Uygulaması
Birbirinden güzel videoların bulunduğu, bütün müziklerin olduğu bir kanal olan youtube artık resmi bir şekilde akıllı telefonlarınızda. Youtube android uygulaması ile telefonunuzdan istediğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz. Kliplerini izleyebilirsiniz. Hatta youtube ile telefonunuzdan isterseniz dizi dahi izleyebilirsiniz. Kaliteli görüntü kalitesi ile istediğiniz diziyi, istediğiniz filmi rahat bir şekilde izleme şansına sahipsiniz. Ayrıca uygulama sayesin de kolayca paylaşımlar yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir videoyu, arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz hemen. Dünya da en popüler şarkıları ve en popüler videoları izleyebilirsiniz. Ülkemizde de hangi videolar en çok izleniyor görebilirsiniz. Böylece her zaman eğlence ve müzik dünyasında ki gelişimleri takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 22:50
Prisma Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Apk indir
Prisma Apk indir
Akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu akıllı telefonlar üzerinden en çok kullandığımız özelliklerin başında ise, hiç şüphesiz kamera gelmektedir. Özellikle 2010 yılında hayatımıza giren ınstagram uygulaması sayesinde, herkes adeta profesyonel bir fotoğrafçıya dönüştü.Günün hemen hemen her anında, nerede olduğumuzu, ne yaptığımızı, ne yediğimizi, ne içtiğimizi, akıllı telefonumuzun kamerasıyla çekip, sosyal medya üzerinden paylaşıyoruz. Bu nedenle birçok fotoğraf düzenleme ve filtreleme uygulamaları piyasaya sunuldu. Bu uygulamalar sayesinde, eskiden sadece profesyonel fotoğrafçıların yapabildiği filtreleme işlemini de öğrenmiş olduk.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-11-2016, 20:29
YouTube İçerik Stüdyosu ile Kanalınızı Yönetin
YouTube İçerik Stüdyosu Apk indir
Youtube, internet sitesinde kullandığı İçerik Stüdyosu'yla bu defa uygulama olarak karşınızda. YouTube'un yapmış olduğu bu uygulama Youtuber'lar için inanılmaz kolaylıklar sağlamakta. Daha önce oluşturduğu videoları bilgisayarları üzerinden bağlanarak düzenleyen kullanıcılar artık bu uygulama sayesinde istedikleri her zaman videolarını düzenleyebilir ve paylaşabilirler. Bu uygulamaya sahip olmayan isteyen kullanıcılar YouTube İçerik Stüdyosu apk indir butonuyla telefonlarına anında bu uygulamayı indirebilirler.
Peki, bu uygulamanın özellikleri nelerdir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-10-2016, 12:46
Canlı Video Yayını Yapmanıza Yarayan Uygulama
live.ly canlı yayın uygulaması
Live.ly bir canlı yayın uygulamasıdır. Yani tam olarak şöyle açıklayabiliriz. Canlı olarak kısa videolar yayınlayabileceğiniz bir uygulamadır. ABD de günden güne hızla yayılmaktadır. Hatta kullandığımız bazı programları geride bıraktı diyebiliriz. Sosyal ağlar da zenginleştirilmiş videolar hazırlamamızı sağlayan musical.ly programının kullanıma soktuğu bir uygulamadır. Bu uygulama app store üzerinden indirilebiliyor. Sadece ios uygulaması var. Tabi tek bir uygulama olmasına rağmen günden güne hızla artıyor. Ancak siz android işletim sistemleri içinde kolayca live.ly apk indir özelliği ile uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz. Kurulumu ve uygulaması çok basittir. Siz de dünyaya ayak uydurmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2016, 07:50
Google Play Filmler Android Uygulaması Apk indir
Google Play Filmler Apk indir
Google play filmler, Android işletim sistemi ile çalışan telefonlar veya tabletlerden izleyebilmeniz için film kiralama ve satın alma uygulamasıdır. Google play filmler uygulaması sayesinde vizyona girmiş olan son filmleri izleyebilirsiniz. Son filmlerin yanı sıra eski filmleri de kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz. Tarzınız olan filmleri kiralayarak veya satın alarak tabletlerinizden ve Android işletim sistemi olan cep telefonlarınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.Google play filmler uygulaması ile piyasadan satın alacağınız filmleri daha düşük bir ücret karşılığında dilerseniz kiralayabilir, dilerseniz satın alarak izleyebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarınızın veya tabletlerinizin yanı sıra Chromecast bağlı aracı ile HD kalitedeki Televizyonlarınızda izleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 5-04-2016, 22:51
Android Resim yapma uygulamaları
Android Resim yapma uygulamaları
anroid telefonlar içerik bakımından oldukça zengin olan telefonlar olduğundan dolayı kişiler android telefonlarını kullanarak, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, internette yer alan online sitelerden alışveriş yapabilir, çektiği fotoğrafları düzenleme programları ile düzenleyebilir veya yeni resimler yapabilme şansına sahip olabilir. Android telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafların farklı görsellere ulaşmasını sağlayabilmek adına, MomentCam gibi çektiğiniz fotoğraflara yeni efektler ekleyen programları kullanabilirsiniz. Bunun dışında android telefonlarınızı kullanarak resim yapabilmek ve farklı efekt uygulamalarını kullanabilmek adına Android Resim yapma uygulamaları var olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2016, 20:47
ShowTV Android Telefon Uygulaması
Show TV Apk indir
Türkiye’nin çok uzun zamandır en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan Show TV, bu kez Android cihazlar için yeni çıkarmış olduğu uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Sadece televizyondan yayın olarak değil, aynı zamanda cep telefonunuzdan ya da tablet bilgisayarınızdan da artık Show TV ekranlarına kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.Show TV’nin yeni çıkarmış olduğu bu uygulama, kısa sürede binlerce kişi tarafından indirilince bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece canlı yayın izlemeye olanak sağlamakla ilgili çalışmalar yapılmamış, aynı zamanda eski arşivlere ulaşmaya yönelik de çalışmalar yapılmış olan bu eşsiz uygulamada kısa sürede bağlantı sağlayabiliyor olmanın da çok büyük etkisi olduğu görülüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2016, 23:32
Tivibu Android Kumandası

Tivibu Kumanda Apk indir
Tivibu Kumanda android telefon ve tabletlerde kullanılan Tivibu uydu alıcısını kontrol etme uygulamasıdır. Tivibu nun kumandasını evde kaybetseniz dahi hemen tabletinizden yada cep telefonunuzdan istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Tivibu android uygulaması ile Kanal değiştirme, ses ayarlarını değiştirme, seç-izle servisini kullanma, yayını durdurma, geri alma fonksiyonlarının tümünü yapabilirsiniz. Android uygulaması ile uydu alıcısına tam denetim sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0