Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-09-2014, 08:33
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Dünyanın en basit ve en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü olarak nitelendirilen cardboard kullanıcılarına android uygulamasını sunmuştur. Uygulamayı android destekli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Cep telefonları, tabletler ve android bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sanal gerçeklik ortamlarından birçoğunda dijital bir ekran sayesinde görsel, duyma, hareket gibi duyulardan yararlanılır. Cardboard için gerekli özel malzemeleri temin ettikten sonra bu uygulama ile birçok ilginç işler yapabilirsiniz. Bu malzemelerin arasında özel kartonundan başka kauçuk bant, optik lensler gibi malzemeler bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:44
Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması

Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması
Namaz zamanları Diyanet uygulaması kullanıcılardan gelen istek ve ayrıca destek üzerine Namaz Vakitleri Diyanet ismiyle yayın yaşamını sürdürecektir.
* Program Diyanet İşleri Başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sade bir android programıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:38
iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)

iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)
Farklı işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerin birbirinden farklı belirgin donanımsal özellikleri bulunsa da, görsel öğeleri yardımcı programlar sayesinde kolaylıkla değiştirmek mümkün olmaktadır. Android işletim sistemli cihazı bulunup açılış ekranını Apple cihazlarda bulunan iOS benzeri ayarlamak isteyen kişiler iPhone lock Screen Theme programını kullanabilmektedir. Tamamen ücretsiz olarak edinilebilecek bu yardımcı yazılım sayesinde cihazınızın açılma ekranı herhangi bir iPhone ile aynı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:52
Candy Camera - Frame (Android Resim Editörü)
Android Resim Editörü Apk indir
Fotoğraf çekmek ve çekilmek, çoğu insan için büyük bir keyiftir. Bunun farkında olan üreticiler, fotoğraf çekme özelliği olan akıllı telefonlar üretmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar, fotoğraf makinaları kadar büyük performanslar sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geliştirilmiş olan fotoğraf uygulamaları, kameranızla çektiğiniz fotoğrafları çok daha güzel bir duruma sokmanıza olanak sağlamaktadır. Candy camera – frame uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara birbirinden şık çerçeveler ekleyebileceksiniz. Zevkinize göre şekillenecek olan bu çerçeveler, çok farklı şekillerde bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:35
Android Kuranı Kerim Meal Dinle Uygulaması

Kuranı Kerim Meal Dinle Bilgileri
Parasız şeklinde indirebileceğiniz programla istediğiniz her yerde Kuranı Kerimin mealini dinleyebilirsiniz.

Uygulamada arzu edilen sure SD karta indirilebilir ve karttan silinebilir.

Sureler, Kuran sırası, iniş sırası ve alfabetik olarak 3 farklı sıralamayla yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 2-03-2017, 20:24
En iyi Android Ajanda Uygulaması Apk indir
Ajanda Modülü apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Bu uygulama sizler için tüm özellikleri ve avantajları ile sunulmaktadır. Ajanda modülü cep telefonlarınıza indirdiğiniz zaman etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Bu sayede tarihleri unutmamanızda yardımcı olur. Bunun yanı sıra, sizlere sunulan bir hatırlatıcı özelliği de sunulmaktadır.Hatırlatıcı sayesinde özel günlerinizi ve doğum günlerinizi gibi birçok önemli durumları kaydedebilirsiniz. Sizlerin unutmaması için hatırlatıcı özelliği olmaktadır. Etkinliklerinizi yazabilir ve ekleyebilirsiniz. Sizler saatleri ile etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen kolay olmaktadır. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen sizlere avantaj ve fayda sağlamakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 22:43
Android Apk installer Programı indir


Android Apk installer Programı indir


APK installer, APK dosyaları rahatça cep telefonunuza kurmanıza olanak sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:24
Galaxy S3 iLock (S3 Kilit Ekranı Uygulaması)

S3 Kilit Ekranı Uygulaması
Akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen pek çok uygulama, kişilere gerek eğlence gerekse kullanım kolaylığı açısından ek hizmetler sunmaktadır. Söz konusu cihazın kişiselleştirilmesi olduğunda ise, Android işletim sisteminin görsel öğelerini farklı renk ve şekillerde göstererek kişinin zevkleri doğrultusunda değiştirmesine fırsat veren ufak yardımcılar, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Galaxy S3 iLock bu alanda son yılların en çok tercih edilen görsel uygulamaları arasında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 10:07
Candy Camera - Light Effects (Fotoğraf Editörü)
Candy Camera - Light Effects (Fotoğraf Editörü)
Candy camera serisinin üyelerinden biri olan Candy camera – light effects, android işletim sistemi bulunan telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli ışık efektleri ekleyebileceksiniz. Fotoğrafa ilgi duyan insanların bir numaralı seçeneği olan bu uygulama, fotoğrafların çok daha güzel görsellere dönüşmesini sağlayacaktır. Çeşitli ışık efektleri ile zenginleşecek olan bu fotoğrafları, dilerseniz saklayabilir dilerseniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 10:10
Candy Camera - Sticker (Android Resim Düzenleme Uygulaması)
Android Resim Düzenleme Uygulaması
Android uygulaması olarak oldukça popüler olan candy camera, beraberinde pek çok yan uygulamayı da barındırmaktadır. Bunlardan biri olarak karşımıza çıkan candy camera – sticker, fotoğraflara birbirinden güzel ve birbirinden eğlenceli stickerlar yapıştırmanızı mümkün kılar. Geliştirici tarafından uygulamaya entegre edilen çok sayıdaki sticker arasından, dilediğinizi seçmekte özgür olacaksınız. Hem çocukların hem de büyüklerin ilgisini çeken stickerlar, akıllı telefonlar için de bu uygulama sayesinde mümkün olacaktır. Pek çok stickerı bünyesinde bulunduran bu uygulamanın boyutu, 21 MB olarak belirtilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0