Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 2-03-2017, 20:24
En iyi Android Ajanda Uygulaması Apk indir
Ajanda Modülü apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Bu uygulama sizler için tüm özellikleri ve avantajları ile sunulmaktadır. Ajanda modülü cep telefonlarınıza indirdiğiniz zaman etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Bu sayede tarihleri unutmamanızda yardımcı olur. Bunun yanı sıra, sizlere sunulan bir hatırlatıcı özelliği de sunulmaktadır.Hatırlatıcı sayesinde özel günlerinizi ve doğum günlerinizi gibi birçok önemli durumları kaydedebilirsiniz. Sizlerin unutmaması için hatırlatıcı özelliği olmaktadır. Etkinliklerinizi yazabilir ve ekleyebilirsiniz. Sizler saatleri ile etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen kolay olmaktadır. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen sizlere avantaj ve fayda sağlamakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:52
Candy Camera - Frame (Android Resim Editörü)
Android Resim Editörü Apk indir
Fotoğraf çekmek ve çekilmek, çoğu insan için büyük bir keyiftir. Bunun farkında olan üreticiler, fotoğraf çekme özelliği olan akıllı telefonlar üretmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar, fotoğraf makinaları kadar büyük performanslar sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geliştirilmiş olan fotoğraf uygulamaları, kameranızla çektiğiniz fotoğrafları çok daha güzel bir duruma sokmanıza olanak sağlamaktadır. Candy camera – frame uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara birbirinden şık çerçeveler ekleyebileceksiniz. Zevkinize göre şekillenecek olan bu çerçeveler, çok farklı şekillerde bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 12:28
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Bu uygulama android işletim sistemini kullanan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamayı google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kırmızı yaprak duvar kâğıdı android cihazlarınızın masa üstü arka planı olarak ayarlayabileceğiniz animasyonlu bir duvar kâğıdı uygulamasıdır. Duvar kâğıdının üzerinde kırmızı yapraklar ve üzerlerinde uçuşan kelebekler bulunmaktadır. Uygulamanın ayarları ile bazı özelliklerin değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Daha fazla, daha az seçeneklerinden birisini kullanarak animasyonlu duvar kâğıdının üzerindeki kelebeklerin sayısını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yavaş, normal, hızlı seçenekleri ile kelebeklerin uçma hızını ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-09-2014, 13:22
Fetvalar Android Uygulaması
Fetvalar Android Uygulaması
Fetvalar uygulaması android cep telefonları için yapılmış bir uygulamadır. Cep telefonlarının yanında, tabletler ve android pc ler ile de uyumludur. Uygulamayı kullanabilmeniz için öncellikle google play aracılığı ile bu uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur.İlk sayfa da Adak, Yemin ve Kefaret, Aile Hayatı, İnanç, Dinler, Dua, Hac ve Umre, Helaller ve Haramlar, Hz. Peygamber'in Hayatı, Kurban, Mezhepler, Namaz, Oruç, Taharet, Tasavvuf ve Ahlak, Ticari Hayat ve Zekât başlıkları bulunmaktadır. Bu başlıkların içinde bulunan onlarca konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uygulama soru cevap şeklinde sunulmaktadır. Bu konular ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bu bilgiler için diyanetin internet sitesinden faydalanılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-09-2014, 08:33
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Dünyanın en basit ve en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü olarak nitelendirilen cardboard kullanıcılarına android uygulamasını sunmuştur. Uygulamayı android destekli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Cep telefonları, tabletler ve android bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sanal gerçeklik ortamlarından birçoğunda dijital bir ekran sayesinde görsel, duyma, hareket gibi duyulardan yararlanılır. Cardboard için gerekli özel malzemeleri temin ettikten sonra bu uygulama ile birçok ilginç işler yapabilirsiniz. Bu malzemelerin arasında özel kartonundan başka kauçuk bant, optik lensler gibi malzemeler bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 18:51
4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
Bu uygulama android tabanlı cep telefonları, tabletler ve android işletim sistemli bilgisayarlar için yapılan bir uygulamadır. 4857 sayılı iş kanunu uygulamasını herhangi bir android cihazınızdan internet bağlantısını açarak google play store dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra programı kullanmanız için internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur.Uygulamayı açtığımızda ilk sayfada bu kanunun numarası, kabul tarihi, yayımlandığı tarih ve resmi gazete yazısı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Maddeler bölümüne girerek toplamda 122 maddenin ayrıntılı açıklamasını 9 ayrı başlıklar halinde inceleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-08-2014, 23:15
Most Expensive App (Android Gösteriş Uygulaması)
Akıllı telefon ve tablet İçin Gösteriş Uygulaması
Most Expensive App program markette bulabileceğiniz çok tuhaf yapımlardan bir tanesi. 400,00 TL gibi fazla bir paraya satılan işte bu uygulamanın hiçbir fonksiyon söz konusu değildir. Bomboş, faydasız, gereksiz bir program. Most Expensive App’in tek amacı „most expensive app“ olması.
Yapımcının bu programı tasarlamaktaki gayesi neydi bilmiyoruz ama indirenlerin durumu çok daha vahim. Hiç şüphesiz ki arkadaşlar ortamlarında „geçen bir uygulama indirdim ücreti 400 lira lakin hiçbir işlevi yok“ dediğinizde epey ilgi çekeceğiniz aşikar. Fakat sizlere deli gözüyle bile bakabilirler
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2014, 22:36
Kuranı Kerim Hatm-i Şerif
Kuranı Kerim Hatm-i Şerif
Kuranı Kerimi okumayı çok seviyor iseniz ve günlük hayatta her gün okumak istiyor fakat imkan bulamıyorsanız ya da hatim etmek istiyor iseniz günümüz teknolojisinin sizlere sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar faydalanmanız gerekmektedir. Diyanet işleri başkanlığının tasarlayıp hazırlamış olduğu Kuranı Kerim Hatm-i Şerif uygulaması sayesinde Kuran’da yer alan bütün cüzleri görebilir ve istediğiniz cüzden başlayarak hatim yapmak için alt yazılı olarak tasarlanmış bu uygulama sayesinde Kuranı Kerimi okuyarak ya da dinleyerek kolayca hatim edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2014, 21:40
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu nimetlerden olan akıllı telefonlar ve tabletler günlük hayatımızda işlerimizi oldukça kolaylaştırdığı gibi bir takım bilgiler öğrenmemiz içinde bizlere yardımcı olmak için en güzel araçlardan birisidir. Öğrenmemiz gereken bir sürü bilgiyi bize oldukça kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak bunları sunabilen uygulamalar ve programlar akıllı telefonlar için her geçen gün geliştirilmekte ve artmaktadır. İşte teknolojinin insanlara sunmuş olduğu nimetlerden olan ve işleri kolaylaştırmanın yanında önemli bilgileri de bizlere aktarmaya yardımcı olan uygulamalardan birisi de Dini Hikaye Kitaplığı uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2014, 21:31
Cüz Amma (Kur'an Ayetleri) Apk indir
Cüz Amma (Kur'an Ayetleri) Apk indir
Teknoloji ile aranız iyi ise ve günlük hayatta teknolojiyi çok sık kullanıyor iseniz ve günümüzün vazgeçilmezleri olan akıllı telefonlara sahip iseniz üstelik bu telefon android tabanlı bir telefon ise piyasa da işinize yarayabilecek bir sürü uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları oturduğunuz yerden çeşitli bilgiler edinebileceğiniz uygulama ve benzeri uygulamalardır. Günlük yaşamda işinize yarayabilecek uygulamalardan birisi de Cüz Amma(Kur’an Ayetleri) uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Kur’an-ı Kerimde bulunan bütün sureleri kolay bir şekilde okuya bilir ya da sesli olarak bu sureleri dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0