Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-10-2013, 11:44

Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması
Namaz zamanları Diyanet uygulaması kullanıcılardan gelen istek ve ayrıca destek üzerine Namaz Vakitleri Diyanet ismiyle yayın yaşamını sürdürecektir.
* Program Diyanet İşleri Başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sade bir android programıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2017, 20:24
En iyi Android Ajanda Uygulaması Apk indir
Ajanda Modülü apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Bu uygulama sizler için tüm özellikleri ve avantajları ile sunulmaktadır. Ajanda modülü cep telefonlarınıza indirdiğiniz zaman etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Bu sayede tarihleri unutmamanızda yardımcı olur. Bunun yanı sıra, sizlere sunulan bir hatırlatıcı özelliği de sunulmaktadır.Hatırlatıcı sayesinde özel günlerinizi ve doğum günlerinizi gibi birçok önemli durumları kaydedebilirsiniz. Sizlerin unutmaması için hatırlatıcı özelliği olmaktadır. Etkinliklerinizi yazabilir ve ekleyebilirsiniz. Sizler saatleri ile etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen kolay olmaktadır. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen sizlere avantaj ve fayda sağlamakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:35

Kuranı Kerim Meal Dinle Bilgileri
Parasız şeklinde indirebileceğiniz programla istediğiniz her yerde Kuranı Kerimin mealini dinleyebilirsiniz.

Uygulamada arzu edilen sure SD karta indirilebilir ve karttan silinebilir.

Sureler, Kuran sırası, iniş sırası ve alfabetik olarak 3 farklı sıralamayla yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-06-2014, 21:40
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu nimetlerden olan akıllı telefonlar ve tabletler günlük hayatımızda işlerimizi oldukça kolaylaştırdığı gibi bir takım bilgiler öğrenmemiz içinde bizlere yardımcı olmak için en güzel araçlardan birisidir. Öğrenmemiz gereken bir sürü bilgiyi bize oldukça kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak bunları sunabilen uygulamalar ve programlar akıllı telefonlar için her geçen gün geliştirilmekte ve artmaktadır. İşte teknolojinin insanlara sunmuş olduğu nimetlerden olan ve işleri kolaylaştırmanın yanında önemli bilgileri de bizlere aktarmaya yardımcı olan uygulamalardan birisi de Dini Hikaye Kitaplığı uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 18:51
4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
Bu uygulama android tabanlı cep telefonları, tabletler ve android işletim sistemli bilgisayarlar için yapılan bir uygulamadır. 4857 sayılı iş kanunu uygulamasını herhangi bir android cihazınızdan internet bağlantısını açarak google play store dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra programı kullanmanız için internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur.Uygulamayı açtığımızda ilk sayfada bu kanunun numarası, kabul tarihi, yayımlandığı tarih ve resmi gazete yazısı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Maddeler bölümüne girerek toplamda 122 maddenin ayrıntılı açıklamasını 9 ayrı başlıklar halinde inceleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 12:28
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Bu uygulama android işletim sistemini kullanan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamayı google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kırmızı yaprak duvar kâğıdı android cihazlarınızın masa üstü arka planı olarak ayarlayabileceğiniz animasyonlu bir duvar kâğıdı uygulamasıdır. Duvar kâğıdının üzerinde kırmızı yapraklar ve üzerlerinde uçuşan kelebekler bulunmaktadır. Uygulamanın ayarları ile bazı özelliklerin değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Daha fazla, daha az seçeneklerinden birisini kullanarak animasyonlu duvar kâğıdının üzerindeki kelebeklerin sayısını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yavaş, normal, hızlı seçenekleri ile kelebeklerin uçma hızını ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:52
Android Resim Editörü Apk indir
Fotoğraf çekmek ve çekilmek, çoğu insan için büyük bir keyiftir. Bunun farkında olan üreticiler, fotoğraf çekme özelliği olan akıllı telefonlar üretmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar, fotoğraf makinaları kadar büyük performanslar sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geliştirilmiş olan fotoğraf uygulamaları, kameranızla çektiğiniz fotoğrafları çok daha güzel bir duruma sokmanıza olanak sağlamaktadır. Candy camera – frame uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara birbirinden şık çerçeveler ekleyebileceksiniz. Zevkinize göre şekillenecek olan bu çerçeveler, çok farklı şekillerde bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 10:07
Candy Camera - Light Effects (Fotoğraf Editörü)
Candy camera serisinin üyelerinden biri olan Candy camera – light effects, android işletim sistemi bulunan telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli ışık efektleri ekleyebileceksiniz. Fotoğrafa ilgi duyan insanların bir numaralı seçeneği olan bu uygulama, fotoğrafların çok daha güzel görsellere dönüşmesini sağlayacaktır. Çeşitli ışık efektleri ile zenginleşecek olan bu fotoğrafları, dilerseniz saklayabilir dilerseniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:38

iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)
Farklı işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerin birbirinden farklı belirgin donanımsal özellikleri bulunsa da, görsel öğeleri yardımcı programlar sayesinde kolaylıkla değiştirmek mümkün olmaktadır. Android işletim sistemli cihazı bulunup açılış ekranını Apple cihazlarda bulunan iOS benzeri ayarlamak isteyen kişiler iPhone lock Screen Theme programını kullanabilmektedir. Tamamen ücretsiz olarak edinilebilecek bu yardımcı yazılım sayesinde cihazınızın açılma ekranı herhangi bir iPhone ile aynı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2014, 18:25
Resimlerden Canlı Duvar Kağıdı Yapma
Fotoğraf çekmek ve fotoğraf çekilmek, insanlar için büyük bir zevktir. Bu zevki akıllı telefonlarla gerçekleştirmek ise, çok daha kolay ve çok daha pratik olmaktadır. Fotoğrafı çekmek ve çekilen fotoğrafı paylaşmak, çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Akıllı telefonların sunmuş olduğu bu deneyimi daha ileriye götürmek için geliştirilmiş olan love photoframe live wallpaper uygulaması, android cihazlar için benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Bu deneyimi android platformunda yaşamak için Google Play Market’i ziyaret edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0