Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-09-2014, 08:33
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Dünyanın en basit ve en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü olarak nitelendirilen cardboard kullanıcılarına android uygulamasını sunmuştur. Uygulamayı android destekli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Cep telefonları, tabletler ve android bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sanal gerçeklik ortamlarından birçoğunda dijital bir ekran sayesinde görsel, duyma, hareket gibi duyulardan yararlanılır. Cardboard için gerekli özel malzemeleri temin ettikten sonra bu uygulama ile birçok ilginç işler yapabilirsiniz. Bu malzemelerin arasında özel kartonundan başka kauçuk bant, optik lensler gibi malzemeler bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:44
Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması

Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması
Namaz zamanları Diyanet uygulaması kullanıcılardan gelen istek ve ayrıca destek üzerine Namaz Vakitleri Diyanet ismiyle yayın yaşamını sürdürecektir.
* Program Diyanet İşleri Başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sade bir android programıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:52
Candy Camera - Frame (Android Resim Editörü)
Android Resim Editörü Apk indir
Fotoğraf çekmek ve çekilmek, çoğu insan için büyük bir keyiftir. Bunun farkında olan üreticiler, fotoğraf çekme özelliği olan akıllı telefonlar üretmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar, fotoğraf makinaları kadar büyük performanslar sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geliştirilmiş olan fotoğraf uygulamaları, kameranızla çektiğiniz fotoğrafları çok daha güzel bir duruma sokmanıza olanak sağlamaktadır. Candy camera – frame uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara birbirinden şık çerçeveler ekleyebileceksiniz. Zevkinize göre şekillenecek olan bu çerçeveler, çok farklı şekillerde bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:38
iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)

iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)
Farklı işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerin birbirinden farklı belirgin donanımsal özellikleri bulunsa da, görsel öğeleri yardımcı programlar sayesinde kolaylıkla değiştirmek mümkün olmaktadır. Android işletim sistemli cihazı bulunup açılış ekranını Apple cihazlarda bulunan iOS benzeri ayarlamak isteyen kişiler iPhone lock Screen Theme programını kullanabilmektedir. Tamamen ücretsiz olarak edinilebilecek bu yardımcı yazılım sayesinde cihazınızın açılma ekranı herhangi bir iPhone ile aynı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:35
Android Kuranı Kerim Meal Dinle Uygulaması

Kuranı Kerim Meal Dinle Bilgileri
Parasız şeklinde indirebileceğiniz programla istediğiniz her yerde Kuranı Kerimin mealini dinleyebilirsiniz.

Uygulamada arzu edilen sure SD karta indirilebilir ve karttan silinebilir.

Sureler, Kuran sırası, iniş sırası ve alfabetik olarak 3 farklı sıralamayla yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-02-2014, 10:07
Candy Camera - Light Effects (Fotoğraf Editörü)
Candy Camera - Light Effects (Fotoğraf Editörü)
Candy camera serisinin üyelerinden biri olan Candy camera – light effects, android işletim sistemi bulunan telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Google Play Market üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli ışık efektleri ekleyebileceksiniz. Fotoğrafa ilgi duyan insanların bir numaralı seçeneği olan bu uygulama, fotoğrafların çok daha güzel görsellere dönüşmesini sağlayacaktır. Çeşitli ışık efektleri ile zenginleşecek olan bu fotoğrafları, dilerseniz saklayabilir dilerseniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 22:43
Android Apk installer Programı indir


Android Apk installer Programı indir


APK installer, APK dosyaları rahatça cep telefonunuza kurmanıza olanak sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:24
Galaxy S3 iLock (S3 Kilit Ekranı Uygulaması)

S3 Kilit Ekranı Uygulaması
Akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen pek çok uygulama, kişilere gerek eğlence gerekse kullanım kolaylığı açısından ek hizmetler sunmaktadır. Söz konusu cihazın kişiselleştirilmesi olduğunda ise, Android işletim sisteminin görsel öğelerini farklı renk ve şekillerde göstererek kişinin zevkleri doğrultusunda değiştirmesine fırsat veren ufak yardımcılar, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Galaxy S3 iLock bu alanda son yılların en çok tercih edilen görsel uygulamaları arasında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 12:28
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Bu uygulama android işletim sistemini kullanan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamayı google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kırmızı yaprak duvar kâğıdı android cihazlarınızın masa üstü arka planı olarak ayarlayabileceğiniz animasyonlu bir duvar kâğıdı uygulamasıdır. Duvar kâğıdının üzerinde kırmızı yapraklar ve üzerlerinde uçuşan kelebekler bulunmaktadır. Uygulamanın ayarları ile bazı özelliklerin değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Daha fazla, daha az seçeneklerinden birisini kullanarak animasyonlu duvar kâğıdının üzerindeki kelebeklerin sayısını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yavaş, normal, hızlı seçenekleri ile kelebeklerin uçma hızını ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2014, 21:40
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Android Dini Hikaye Kitaplığı
Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu nimetlerden olan akıllı telefonlar ve tabletler günlük hayatımızda işlerimizi oldukça kolaylaştırdığı gibi bir takım bilgiler öğrenmemiz içinde bizlere yardımcı olmak için en güzel araçlardan birisidir. Öğrenmemiz gereken bir sürü bilgiyi bize oldukça kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak bunları sunabilen uygulamalar ve programlar akıllı telefonlar için her geçen gün geliştirilmekte ve artmaktadır. İşte teknolojinin insanlara sunmuş olduğu nimetlerden olan ve işleri kolaylaştırmanın yanında önemli bilgileri de bizlere aktarmaya yardımcı olan uygulamalardan birisi de Dini Hikaye Kitaplığı uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0