Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-10-2013, 22:06
Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Söz konusu program ile Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Bu uygulamada Kuran-ı Kerim'de bulununan 114 sure Türkçe seslendirmeli olarak vardır.

114 surenin Türkçe mealini bir yandan dinlerken öbür yandan okuyabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 23:34
Android Namaz Vakitleri Uygulaması

Android Namaz Vakitleri Uygulaması

Android İçin Namaz Vakitleri Öğrenme Sistemi

Android yazılım sistemli bir mobil cihaz kullanıyorsanız ve ayrıca namaz vakitlerinizi doğru şekilde öğrenerek ibadetlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Namaz Vakitleri yazılımını kullanarak tüm bu bilgileri sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2017, 21:56
1000 Kitap Okuma Uygulaması ile Kitaplara çabucak ulaşın
1000Kitap apk indir
Kitap okumayı sevenlere kütüphaneyi ayağına getiren program sayesinde yüzlerce kitap okuma şansı veren program ile telefonlarınıza indireceğiniz 1000kitap apk indir programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Kitap almak biraz maddi külfete neden olabilir ya da istediğiniz kitabı bulmak oldukça zaman alır ve kapı kapı dolaşıp kütüphanelerde kitap aramak çok yorucu olabilir bunu ortadan kaldıran program ile birbirinden güzel kitapları okuma şansını elde edin. Kolaylıkla androidlerinizde istediğiniz yerde kitap okuma alışkanlığı kazanabilir ve kitap okuma zevkinden mahrum kalmadan ın her zaman elinizde koskoca bir kütüphane ile dolaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 10:32
Android Türkçe ingilizce Çeviri apk indir

Android Türkçe ingilizce Çeviri apk indir
Bu program ingilizce gelen Türk için kelime ve ayrıca metinleri tercüme yapabiliyor, ve de Türk den İngilizce için. Basit ve de hızlı çeviri için fazla yararlı bir yazılım!Dil öğrenmek isteyen Türkiye'ye öğrenciler ve ayrıca gezginler için büyük!
Ayrıca diğer dillerden Arapça, Almanca, İspanyolca, Hintçe, thai, portekizce, Arapça, Korece, filipino ve diğerleri gibi, Türk çevirebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2015, 22:15
Ücretsiz Kitaplar - Wattpad Android Dosyasını indir

Ücretsiz Kitaplar - Wattpad Android apk indir
Wattpad, belki de dünyanın oldukça güçlü ücretsiz dijital kitaplıklarından biri. Milyonlarca genç ya da deneyimli yazarın dijital kitaplarını barındıran bu kütüphanede kitaplar kadar öykülerde bulabiliyorsunuz.

Wattpad yoluyla indirdiğiniz kitapları paylaşabiliyor, mobil cihazlarınızdan ve ayrıca hatta internetten rahatça hesabınıza ulaşıp kitaplarınızı okuyabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 26-07-2014, 12:08
Android Kuran Meali indir
Android Kuran Meali indir
İslam dininde Kuran öğrenmek oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Arapça okumayı öğrenemeyen kişiler için meal okumak da önemlidir. Bu mealler farklı kişiler tarafından yapılabilmektedir. Meali her zaman yanında taşıyamayan bireyler için düşünülen Kuran meali uygulaması 5 farklı mealcinin mealleri ile oluşturulmuştur. Sadece eğlence programları değil bu şekilde dini içerikli uygulamaların da olması kullanıcıların takdirini kazanmaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde meali kısa sürede bitirebilirsiniz. Her dakika yanınızda taşıyacağınız meal uygulamasında sureler de ayrıldığı için sure bulmanız oldukça kolay bir hal alacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-12-2014, 19:50
Delailul Hayrat Android Uygulaması
Delailul Hayrat Android Uygulaması
Bu program Semerkand Yayınları’ndan çıkan Delâilü’l Hayrât kitabı örnek alınarak oluşturulmuştur.
Peygamber Efendimiz (s.a.v) ve de ailesi, ashabı için dua etmeye salavat denir.
On beşinci yüzyılın Faslı çok büyük velilerinden Süleyman Cezûlî hazretleri müslümanların okuduğu tüm salavât-ı şerifleri toplamak için Delâilü’l-Hayrât’ı yazmıştır. Bu kitabın yazılış hikâyesi şöyledir:
“Süleyman Cezûlî hazretlerinin hanımı her bir gece Medine-i Münevvere’ye gidip gelmektedir. Büyük veli eşine bu durumu ne şekilde yaptığını, söz konusu manevi dereceyi neyle elde ettiğini sorar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 19:18
Android Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali indir
Android Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali apk uygulaması
Teknoloji hayatın her alanında olduğu gibi manevi ve de dini değerlerde de işlerimizi çok büyük miktarda basitleştiriyor. Şayet Android yüklü bir mobil cihaza sahipseniz Ayet Bul - Kuran-ı Kerim Meali programını kullanarak her zaman dini kitabınızı yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Yazılım sayesinde tüm Kur’an-ı Kerim’i yanınızda taşıyabilir, aynı zamanda arzuladığınız ayet ve de sözcükleri rahatça aratarak dilediğiniz kısımları tekrar okuyabilir, favorilerinize ekleyebilir ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-10-2013, 19:08
Almanca Türkçe Sözlük Android Uygulaması


Almanca Türkçe Sözlük Android Uygulaması


Çevrimdışı Almanca Türkçe Sözlük. İnternet bağlantısı gerektirmez. Benimde kullandığım harika bir program, en güzeli de internet bağlantısı gerektirmeden özgürce istediğiniz kadar kelimenin anlamını öğrenebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-01-2014, 21:07
Android ingilizce Türkçe Sözlük Programı
Android ingilizce Türkçe Sözlük Programı
İnternet bağlantısı olmadan çalışabilen kullanışlı bir sözlük uygulaması.
İşte bu yararlı program sayesinde İngilizce-Türkçe sözlüğünüzü sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.

İnternet bağlantısına gerek kalmadan çalışabilen bu sözlük programı ile anlamınız bilmediğiniz İngilizce sözcükleri çok pratik olarak öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0