Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-05-2017, 22:48
Türkçe içerikli League of Legends LoL uygulaması
GG LoL Apk indir
Gg lol apk indir; uygulaması 2012 yılında kurulmuş olup, şu anda dünya çapında 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamadan biridir. Sektöründe en iyi veri tabanıyla, izleyicilerine lig istatistik sitelerinden en doğru bilgileri vermektedir. Kullanıcılarına daha fazla özellik sunabilmek için verileri derlemeye devam ederken, öte yandan güncellemeleri kontrol etmenizi sağlamaktadır.Uygulama Esportları sevdiğinden dolayı lig şampiyonları Kore’nin canlı akışını ve güncelleme yapılmış Esport programları ya da Esport maçlarıyla ilgili derin veriler vermeye devam etmektedir. Ayrıca Şampiyon Rehberler, Lig Haberleri, Veri istatistikleri ve Analizleri, Şampiyon Sayaçları olmak üzere pek çok projeye yer verilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 22:03
En iyi Clash Of Clans Private Server

Best of FHX Server COC Pro apk indir
Private serverlar, oyunların normal halinin daha basitleştirilmiş versiyonlarıdır. Clash of clans oyunun da private serveri açıldı. İnternet üzerinden clash of clans privete server apk indir olarak arattığınızda oyuna ulaşabilmektesiniz. Normal oyunun sahip olduğu tüm içeriğe sahip olan private server, oyuncuların üretim esnasındaki uzun bekleyişlerine son vermektedir. Oyuna başladığınız anda, normal serverinde aylar sonra elde edebileceğiniz miktarda madenlerle başlıyorsunuz. Bu hususta private server, oyunculara daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2017, 21:56
1000 Kitap Okuma Uygulaması ile Kitaplara çabucak ulaşın
1000Kitap apk indir
Kitap okumayı sevenlere kütüphaneyi ayağına getiren program sayesinde yüzlerce kitap okuma şansı veren program ile telefonlarınıza indireceğiniz 1000kitap apk indir programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Kitap almak biraz maddi külfete neden olabilir ya da istediğiniz kitabı bulmak oldukça zaman alır ve kapı kapı dolaşıp kütüphanelerde kitap aramak çok yorucu olabilir bunu ortadan kaldıran program ile birbirinden güzel kitapları okuma şansını elde edin. Kolaylıkla androidlerinizde istediğiniz yerde kitap okuma alışkanlığı kazanabilir ve kitap okuma zevkinden mahrum kalmadan ın her zaman elinizde koskoca bir kütüphane ile dolaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2017, 19:13
AK Parti Kararımız Evet Android Uygulaması indir
Kararımız Evet Android Uygulaması indir
Akıllarda soru işareti kalmaması için kararımız evet uygulaması hakkında kısaca bilgi verelim. Bu uygulama Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin faydalarını, sistemi işleyişini, anayasadaki tüm değişiklikleri ayrıntılı bir şekilde açıklıyor. Referandum sürecine AKP'nin Ankara'da düzenlemiş olduğu " Cumhurbaşkanlığı, Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı "ile giriyor. Bu anlamda "Evet" sloganıyla başlatılmış olan kampanyada Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ne işe yaradığı faydaları ve Türkiye'ye getirileri ve götürüleri ne olacak ayrıntılı bir şekilde Kararımız Evet uygulamasında yer verilmiş.AKP "Evet" kampanyasını sadece düzenlediği etkinlikler dışında, insanlara akıllı telefonlar vesilesiyle de insanlara duyurmayı hedefliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 08:33
DUA / Evrad-ı Şerife Dua uygulaması apk indir
DUA / Evrad-ı Şerife Dua uygulaması apk indir
Teknolojinin getirmiş olduğu bir çok yenilikten her alanda yararlanılmaktadır. Bu yeniliklerden bazıları ibadet etmede de bazı kolaylıklar sağlamıştır. Teknoloji doğru kullanıldığında insanların inançlarını yaşamasında da fayda sağlamaktadır.Dua evrad-ı şerife apk programı da bu kolaylıklardan bir tanesini oluşturmaktadır. Özenle ve titizlikle hazırlanan kaliteli bir kullanım içeriği sağlayan bu uygulama oldukça talep görmektedir. Bu programda ayet, sure ve hadislerden oluşan birçok dua bulunmaktadır. Özenle ve doğru kaynaklardan araştırılarak hazırlanan bu dua programında her güne özel bir dua bulunmaktadır. Yine cuma günlerine müteakip okunacak bir çok dualar vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 10:59
Google I/O 2016 (Resmi Konferans ve Seminerleri Takip Etmenizi Sağlar)
Google I/O 2016 apk indir
Tüm akıllı telefonlarınıza özel bir uygulama olan Google l/2016 uygulama resmi konferanslar ve seminerleri takip etmek için faydalı bir uygulama. Henüz pilot olarak deneme aşamasında olan çalışmalara göre ilerde cep telefonları ve tabletlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulama olarak yer alacak. Uzakta olup da istediğiniz konferanslara katılamıyorum diye üzülmeyin.Yol gösterici harita sayesinde hangi konferans nerede hemen bulabilirsiniz ve uzakta olsanız da canlı ya da geçmişte gerçekleşen toplantı konferans gibi eğitim seminerlerini izleme şansını yakalayabilirsiniz. Hemen tablet veya akıllı cihazlarınıza Google l /2016 apk indir ile indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-11-2016, 21:29
Google Play Kitap Okuma Uygulaması
Google Play Kitaplar Apk indir
Okumak istediğimiz kitapların sayısı her geçen gün artıyor. Bunun için genellikle zaman bulamıyoruz. Zamanımız olduğunda ise yanımızda bir kitap bulundurmuyoruz. Oysa telefonumuz her an yanımızda. Kitaplar uygulaması telefonumuzda olduğu sürece istediğimiz her yerde ve her an kitap okuyabiliriz. Bunun için yapmanız gereken Google Play Kitaplar apk indir linkini kullanıp bu uygulamayı telefonunuza indirmek. Böylelikle okumak istediğiniz kitaplara anında ulaşabileceksiniz.Peki, bu uygulamanın özellikleri neler? Aslında sayarak bitiremeyeceğimiz özelliklerin arasında, indirdiğiniz kitapları çevrimdışı şekilde okuyabilmeniz var. Böylelikle internetten ve şarjınızdan tasarruf edebilirsiniz. Diğer özelliklerinden bir tanesi de, okuduğunuz sayfalara notlar alabilmeniz, yer işaretleri koyabilmeniz ve metinleri vurgulu bir şekilde getirebilmeniz var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2016, 12:00
En Güzel internetsiz Yemek Tarifleri Android Uygulaması
İnternetsiz Yemek Tarifleri Apk indir
Birçok kişi çeşitli yemekler yapar ve bu yemekleri istenildiği düzende inceleyip istediği şekilde yapıp yapmadığını kontrol etmek isterler. İnsanlar bu sistemde internetsiz bir şekilde çeşitli yemek tarifleri incelemek ve internet paketlerini harcamak istememektedir.Bu durum ile birlikte denenmiş veya denemekte olacak şekilde yemek tarifleri yapmak ve istenildiği gibi yemekler adına karışıklığı önlemek çok önemli ve değerlendirilebilir bir durumdur. Bununla birlikte yemek tariflerinin kolaylıkla sunulabildiği ve istenildiği gibi tercih edilen bu ayrıntılar da çok ciddi önem kazanmaktadır. Favori yemekler ve istenildiği gibi yemeklerin yapılması son derece önemli olmaktadır. Belirlenen sosyal ağlar ve istenilen bağımsız sitelerden takip ederken bu programı indirilip özgün ve denenmemiş birçok yemeğin de tarifi incelenebilecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2016, 23:16
Peygamberimizin Hayatı Gibi Sünnetle Yaşamak android uygulaması

Sünnetle Yaşamak Apk indir
Peygamber efendimizin sünnetlerini günlük hayatımıza uygulamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir uygulama. Gerçek kaynaklardan alınan sünnetleri günlük hayatımıza uyarlayarak anlatan uygulama ile sizlere gün içinde hatırlatma yaparak yardımcı oluyor. Hangi sünnet günlük kaç kez yapılıyor hatırlatan uygulama müslüman arkadaşlarımızın oldukça hoşuna gidecek.Güzel dinimizin sünnetlerinide ibadetimize katmak istiyorsanız bu uygulama tam sizlere göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2016, 11:06
Türkçe Kur'ân-ı Kerim ve Kuranı Mp3 olarak dinleme uygulaması

Kur'ân-ı Kerim – MP3 Quran Apk indir
Kur'anı Kerim apk indir android telefon ve tabletlerde kullanılan kuranı kerim Türkçe olarak okuma uygulamasıdır. Kuranı hemen hemen her yerde okuyup dinimiz ile ilgili bilginizi arttırabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada her yan detaylı şekilde hazırlanmıştır. Arapça yazının altında Türkçe anlamı yazmaktadır. Okumak istediğiniz surenin üzerine tıkladığınızda sureyi okuyabilirsiniz.
Kuranı Kerim uygulamasının özellikleri
Devamı
  • Yorumlar: 0