Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-05-2017, 08:48
Ramazan Ayı Duvar Resimleri indir

Ya Şehr-i Ramazan Duvar Resimleri indir
Ve sonunda 18 Haziran 2015 günü geldi çattı ve Tüm müslüman alemi için önemli olan 11 ayın sultanı ve Müslüman aleminin en önemli aylarından birisi olan Ramazan ayınının en güzel resimlerini aynı çatı altında toplamaya çalıştım. Ramazan ayı duvar resimlerini ister bilgisayarınızda ister android telefonunuzda yada iphone telefonunuzda kullanabilirsiniz.Umarız ramazan ayı boyunca işleriniz düzgün gider ve 30 gün orucunuzu kazasız belasız tutarsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-05-2017, 22:54
Android Telefonlara Uyumlu Galaxy S8 Teması indir
Android Telefonlara Uyumlu Galaxy S8 Teması indir
Galaxy s8 için neat tema apk indir uygulaması Samsung Galaxy S8 telefonlarını özelleştirmek için tasarlanmış tema uygulamasıdır. Birden çok özelliğe sahip olan bu uygulama ücretsizdir ve özel Android tema ve duvar kâğıtları içermektedir. Neat Tema uygulaması Galaxy S8 cihazlarınızı özeleştirebileceğiniz ücretsiz temalar ve duvar kâğıtları bulunmaktadır. Ayrıca özel kafatası temasıyla şarj göstergesinin gizemli görünmesini sağlayacaktır. Sıcak bir duyguyla ekranınıza bakabilmeniz için özel karikatür temalar ve duvar kâğıtları bulunmaktadır. Bunların dışında 3D duvar kâğıtları, neonlar, hayvanlar, teknoloji ve benzeri gibi harika tasarımlar ve duvar kâğıtları ile telefonunuz özelleşebilecek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2017, 23:27
Android Telefonlarlar için Duvar kağıtları HD 4K Apk indir
Duvar kağıtları HD 4K apk indir
Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde her alanda birçok yenilik yaşanmıştır. Bu yeniliklerin yaşandığı önemli bir alanda duvar kâğıtlarıdır. Telefon, tablet ve bilgisayarlar için tasarlanmış olan en özel duvar kağıtları sizleri bekliyor. 4k teknolojisinin kullanıldığı bu duvar kağıtları oldukça canlı ve şık bir görünüme sahiptir. 4k çözünürlükte olan duvar kağıtları kullandığınız her alanda oldukça farklı bir hava yaratabilir. Daha parlak bir görüntü sunmasının yanında oldukça gerçekçi bir yapısı vardır.İstediğiniz duvar kağıtlarını indirmek ve kullanmak için duvar kağıtları hd 4k apk indir seçeneğini kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz bu duvar kağıtlarını kullanmaktan oldukça memnun kalacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2017, 22:58
İzmir Marşı zil sesi indir
İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar Zil Sesi indir
Herkesin dilinde olan İzmir marşı uygulaması tüm kullanıcılar için sunuluyor. Tüyleri diken diken eden İzmir marşı, artık cep telefonunuzda da dinleyeceksiniz. İstediğiniz her alanda İzmir marşı uygulamasını indirerek dinleyebilirsiniz. Hayran kalacağınız ve sizlere bağımlılık yaratacak bir uygulama. İzmir marşı artık cep telefonlarınız da.Dilediğiniz gibi her yerde dinleyin. Uygulama içerisinde 3 farklı çalışmalar vardır. Birbirinden farklı çalışmaları ile istediğiniz zaman dinleyeceğiniz Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte bezenmiş İzmir marşıdır. Tamamen orjinal ve muhteşem sesler ile etkisinde kalacağınız marşlar yer alıyor. Haluk Levent ve 23 sanatçının karışık halde söylediği harika sesler yer alıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2017, 19:58
Kafatası CM Security Teması Apk indir
Kafatası CM Security Teması Apk indir
Skull applock theme ile kafatası temalı güzel ve görsel bir uygulama sizlerle buluşuyor. Serin korumaya sahip bir uygulama özelliği taşıyor. Ücretsiz bir tema ve bir çok yenilik ortaya koyuyor. Tasarım harikası bu tema ile telefonlarınızda harika bir tema özelliği taşıyor. Güvenlik uygulaması da içererek Applock uygulaması da barındırıyor. Temayı kullanmak için aşamaları takip edin.
1. Skull applock theme uygulamasını açmak ve yükle butonuna basmak
2. İndirmek için mobil mağazayı ziyaret edin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2017, 19:39
AK Parti referandum şarkısı zil sesi indir
AK Parti referandum şarkısı zil sesi indir
İçerisinde birbirinden etkili ve coşkulu müzik parçaları yer alan AK Parti referandum şarkısı zil sesi indir uygulaması referandum sürecinde adalet ve kalkınma partisi'ne gönül vermiş olan kişileri motive eden en etkili uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulama ile referandum sürecinde AK parti gönüllüleri etkin bir tanıtım yapma imkânı elde edebilirler.AK Parti referandum şarkısı zil sesi uygulaması içerisinde Ak partinin referandum sürecinde kullandığı popüler seçim şarkılarının yanı sıra Adalet ve Kalkınma Partisi ile özdeşleşmiş diğer müzik parçaları da yer almaktadır. Uygulama menüsü içerisinde, sevdiğiniz ve telefon melodisi yapmak istediğiniz seçim şarkısının üzerinde yer alan butona tıklayarak söz konusu müzik parçasını telefonunuzun zil sesi haline kolayca getirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2017, 20:33
CM Security Uygulamasının Kilit Ekranı Kurt Teması
Kafatası CM Security Teması Apk indir
CM Security'nin havalı siyah teması, uygulama kilitleme kullanıcıları için özel olarak tasarlanan ve herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilen bir temadır. Ücretsiz olan bu temayı gerekli adımları takip ederek, kolaylıkla telefonunuza yükleyebilirsiniz.Havalı siyah tema olarak bilinen wolf cm security theme öncelikle telefona indirilerek, kurulmalıdır. Kurulum tamamlandıktan sonra, temanın üzerine dokunarak temayı kullanmaya başlayabilirsiniz.CM Security'nin en öne çıkan özelliği, anti virüs motorudur. Hem yerel hem de bulut motor tarafından desteklenen bir numaralı anti virüs uygulaması içermesi dolayısıyla büyük beğeni toplamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2017, 20:25
XPERIA Telefonlar için Winter Theme
XPERIA™ Winter Theme Apk indir
Akıllı cihazlarda kişiselleştirme seçenekleri ardında en çok tercih edileni tema kullanımıdır. Her kullanıcı kendi zevkleri doğrultusunda akıllı telefonlarında ve tablet cihazlarında değişik görünümlere sahip tema seçeneklerini tercih etmektedirler.İşte XPERIA™ Winter Theme; Sony Xperia telefon kullanıcıları için içerisinde bulunduğumuz kış mevsimine uygun bir şekilde tasarlanmış göz alıcı bir temadır. Kişiselleştirilebilir özellikleri ile dikkat çeken tema tüm sony xperia modelleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Tema ayrıca uyumlu olan diğer android tabanlı cihazlarda da sorunsuz bir biçimde çalıştırılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-02-2017, 13:24
Samsung S8 kenar Teması apk indir
Samsung S8 kenar Teması apk indir
Samsung Galaxy S8 telefonunuzu güzelleştirmek için birbirinden hoş ve şık temaları indirebileceğiniz harika bir uygulama geliştirildi. Samsung s8 kenar teması tamamen mobil tema severler için tasarlanmıştır ve şık Samsung s8 kenar temaları ile doludur.İçerisinde çok sayıda HD çözünürlükteki duvar kâğıtlarını da barındıran bu harika uygulamayı keşfetmeye başlamak için indirmeniz yereli. Bu uygulama sizlere kilitli özel ekran özelliği, havalı ve özel temalar, hava durumları ve dinamik Samsung s8 temaları ile telefonunuz diğer telefonlardan daha farklı olduğunu belli etsin. Bu uygulama yalnızca bir tema uygulaması değil harika bir telefon süsleme uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 19:08
Altın Pırlanta Saat Android Teması
Altın Pırlanta Saat Android Teması Apk indir
Altın pırlanta saat teması yüksek çözünürlüklü altın deluxe rengi ile hoş simgeleri içeren duvar kâğıtlarından oluşmuş bir kullanıcı temasıdır. Bu temalar Android işletim sistemli telefonların sorunsuz ve akılsız bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor. Altın pırlanta saat teması, çok sayıdaki temalar arasında en yenilerdir ve kullanıcılara kusursuz bir deneyim sunmaktadır. Kullanıcılar buradan bilim, komik, kurgu, otomobil ve fotoğraf gibi tema içerisinde istediğiniz temayı bularak kullanabilirler. Ayrıca zarif uygulama simgeleriyle ve HD duvar kâğıtları kullanıcısına yepyeni bir görsel deneyim sunuyor. En yeni stil temalar ve 3 boyutlu temalar, canlı duvar kâğıtları da mevcuttur. Altın pırlanta saat teması üç boyutlu özel efektler, üç boyutlu hava durumu aracı, güzel temalı ilginç simgeler ve duvar saatine sahip Android uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0