Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-09-2013, 07:45
Android Şeker Crush Saga Rehberi apk indir
Android Şeker Crush Saga Rehberi apk indir
Şeker Crush Saga Rehberi
YENİ Candy Crush Saga Complete Guide! Bugün oyun ana!
Ile keyif, hileci, Stratejiler, Hileleri ve DAHA!
Bu herhangi bir Candy Crush Saga fan için en iyi KILAVUZU olduğunu. Bu kılavuz, tam örneklerde, ipuçları, hileler, strateji, ve MORE.Great değerini gösterir!
ipuçları: Candy Crush Saga, rehber, örneklerde, ipuçları, hileler, strateji, sınırsız,
büyük bir değer!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 20:36
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Teknoloji ürünleri olan akıllı telefon ve akıllı tabletler için çeşitli programlar geliştirilmektedir. Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen programlar birisi de Manga Reader programıdır. Çizgi roman okumayı çok seviyor iseniz bu program tam size göre. Manga reader programı sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yerde android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ya da tabletler aracılığı ile çizgi roman okuma keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan çeşitli kategoriler sayesinde okumak istediğiniz çizgi roman türünü belirleyerek ona göre sizin okumak istediğiniz çizgi romanı bulan bir sistem yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 19:38
Android Batman Duvar Kağıtları
Android Batman Duvar Kağıtları
Bir DC Comics süper kahraman karakteri olan Batman’ın birbirinden güzel arka planları ile akıllı cihazınızda sevdiğiniz karaktere yer verin. Oldukça tarz görünen bu arka plan fotoğrafları sayesinde Batman Wallpapers karikatürleri ile tamamlanmış kişisel bir cihaza sahip olacaksınız. Çizgi roman kapak sayfalarının çok daha etkileyici versiyonu olarak bu arka plan fotoğraflarını kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kendine özel temaya sahip cihazlar kullanmak isteyen bireyler için geliştirilen Batman Wallpapers ile çok daha tarz sahibi cihazınız olacaktır. Batman ile ilgili olarak tasarlanan pek çok farklı temayı bir arada bulunduran bu uygulama içerisinden istediğinizi seçerek arka plan fotoğrafı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz bir başka fotoğrafı da Batman Wallpapers uygulaması içerisinden seçerek değişiklik yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:10
2017 Android Karikatür Uygulamaları

2017 nin En iyi Android Karikatür Uygulamaları
Android cihazlar için geliştirilmiş olan birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de karikatür uygulamaları. Karikatür uygulamalarını kullanarak çok farklı şeyler yapmanız mümkün. Özellikle sevdiğiniz bir arkadaşınızın ya da kendinizi karikatürünü yaparak eğlenebilir ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için Android karikatür uygulamaları indirmeniz yeterli olacaktır.
Karikatür uygulamaları birçok farklı uygulama türünden oluşmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2013, 00:31
Android Karakalem çizimi Apk indir
Android Karakalem çizimi Uygulaması
Online çizim yapmayı seven ve sanat ruhlu kişiler için tasarlanan Karakalem Çizimi uygulaması, artık telefonlarınızda. Tüm Android kullanıcılarının ücretsiz yükleyebileceği ve yararlanabileceği bu uygulama sayesinde, karakalem desenler oluşturmak oldukça hoşunuza gidecek.
Kalem çizim tekniklerinden, eğitim videolarına kadar ilk adım uygulamalarının hepsi bu sistem içinde mevcut. Severek yükleyeceğiniz bu uygulamayı beğerenek kullanacaksınız. Kolaylıkla öğreneceğiniz Karakalem Çizimini kullanırken tüm sezgisel duygularınızı yansıtacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-01-2014, 20:15
Bagu Çizgi Roman ve Manga Uygulaması
Bagu Çizgi Roman ve Manga Uygulaması
Cep telefonları için her geçen gün yeni uygulamalar çıkmaktadır. Dolayısı ile insanlar cep telefonlarını daha çok kullanmaya başlamıştır. Son zamanlarda oldukça ilgi gören uygulama kategorilerinden biriside kitap okuyabileceğimiz uygulamalardır. Özellikle çocuklar için birçok okuma uygulaması üretilmiştir. Bunlardan birisi olan Bagu Çizgi Roman ve Manga uygulaması oldukça kaliteli bir içeriğe sahiptir. Uygulamada çizgi roman ve mangalar bulunmaktadır. Yani resimli olan bu hikâyeler çocukların daha çok ilgisini çekmektedir. Ayrıca bu uygulamalardaki çizimler oldukça kalitelidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 08:00
Android Troll Bilimi apk Uygulaması


Android Troll Bilimi apk Uygulaması


Arkadaşlar meşhur troll bilimi çizimlerinin android versiyonu karşınızda
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2013, 00:02
En Komik İŞSİZLER (HD)
En Komik İŞSİZLER (HD) Apk indir
En komik ve en güncel paylaşım uygulaması olan En Komik İŞSİZLER (HD) son zamanların oldukça fazla tercih edilen çalışmaları arasında yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere işsizler ile ilgili en komik anların paylaşıldığı uygulama, Android telefon kullanıcılarına tamamen ücretsiz.
Arap kamera şakaları, komik videolar, korkunç kamera şakaları ve çok daha fazlası bu uygulamada. 15 dakika aralıklarla son dakika bildirimleri, dil ayarları, favori ekleyebilme, paylaşma ve saklama işlemlerinin de rahatlıkla yapılabileceği bir sistem.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2014, 21:27
Drawing Cartoons (Karikatür Stüdyosu Uygulaması)

Drawing Cartoons (Karikatür Stüdyosu Uygulaması)

Draw Cartoon oyunu çok eğlenceli olan ve GooglePlayin üyelerine sunduğu güzel bir oyundur. Çok fazla indirme oranının olduğunu görebiliyoruz. Bir hikayeyi anlatan ve aynı zamanda da animasyon olarak oyun severlerin karşısına çıkan bu oyun oldukça eğlencelidir. Çerçevelerin sorunsuz yerlerini değiştirmeleri ise diğer oyunlardan farklı kılıyor bu oyunu. Draw Cartoon oynarken, oyunda donma gibi olaylarla karşılaşmayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2013, 23:13
Bitstrips Görüntüleyici (Android)
Android Karikatür Uygulaması
Sosyal medya kullanıcılarının yeni favorisi haline helen Bitstrips Görüntüleyici kişilerin kendi karikatürlerini oluşturmalarına olanak sağlayan bir uygulama. Son zamanlardaki favori uygulamaların ilk sıralarında yer alıyor.
Özellikle Facebook ve Twitter takipçilerinin severek kullandığı bu uygulama, Android ve İOS platformundaki kullanıcılara ücretsiz. Sanal profil fotoğrafı oluşturabildiğiniz bu uygulama, saç rengini, göz rengini, ten rengini ve çene yapısı gibi bedensel özellikleri resimlere aktarabiliyor.
Bitstrips Görüntüleyici ile dilerseniz arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin görüntülerini de oluşturabilir, sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0