Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 26-12-2013, 23:49
En Komik Baaddin Karikatürleri Apk indir
Türkiye’nin En Komik Baaddin Karikatürleri uygulamasında 30 adet facebook, 10 blog, 5 adet site olmak üzere 45 adet siteden karakterin karikatürlerini telefonunuza aktarılır. Binlerce komik karikatürün ve resimlerin bulunduğu bu sistem telefonlarınıza ücretsiz yükleyebieceğiniz bir uygulamadır.
Tam içerik özelliği bulunan uygulamada, karikatürleri gayet net bir şekilde okuyabileceksiniz. Her 15 dakikada bir bildirim aldığınız telefonunuzda, internetin çekmediği durumlarda bile görüntüleyebileceğiniz En Komik Baaddin Karikatürleri eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2014, 23:01

Pocket Manga - Manga Reader (Manga Çizgiroman Okuma Uygulaması)
Pocket Manga- Manga Reader programı telefonunuza indirmenizin kolaylıkla mümkün olacağı bir programdır. Çünkü tek tıkla android telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür. Ya da telefonların dışında bilgisayarınıza ya da ipad’lerinize de uygulamayı indirmek bir o kadar kolaydır. Okuduğunuz Manga karikatürleri ile eğlencenize değişiklik katabilirsiniz. Hem güldüren hem de eğlendiren çizgi roman olan Pocket Manga- Manga Reader programını indirmek için Google Play sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 19:38
Android Batman Duvar Kağıtları
Android Batman Duvar Kağıtları
Bir DC Comics süper kahraman karakteri olan Batman’ın birbirinden güzel arka planları ile akıllı cihazınızda sevdiğiniz karaktere yer verin. Oldukça tarz görünen bu arka plan fotoğrafları sayesinde Batman Wallpapers karikatürleri ile tamamlanmış kişisel bir cihaza sahip olacaksınız. Çizgi roman kapak sayfalarının çok daha etkileyici versiyonu olarak bu arka plan fotoğraflarını kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kendine özel temaya sahip cihazlar kullanmak isteyen bireyler için geliştirilen Batman Wallpapers ile çok daha tarz sahibi cihazınız olacaktır. Batman ile ilgili olarak tasarlanan pek çok farklı temayı bir arada bulunduran bu uygulama içerisinden istediğinizi seçerek arka plan fotoğrafı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz bir başka fotoğrafı da Batman Wallpapers uygulaması içerisinden seçerek değişiklik yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 12:55
Android Karikatür Uygulamaları apk indir

En iyi Android Karikatür Uygulamaları
Android cihazlar için geliştirilmiş olan birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de karikatür uygulamaları. Karikatür uygulamalarını kullanarak çok farklı şeyler yapmanız mümkün. Özellikle sevdiğiniz bir arkadaşınızın ya da kendinizi karikatürünü yaparak eğlenebilir ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için Android karikatür uygulamaları indirmeniz yeterli olacaktır.
Karikatür uygulamaları birçok farklı uygulama türünden oluşmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2013, 00:10
En Komik Karikatürler (HD) Apk indir
Sosyal meyda kullanıcıları ile yeniden hayat bulan karikatür sanatı, telefonlarda kullanılan bu Android uygulama ile günden güne canlılık kazanıyor. En komik karikatürler (HD) ile telefonlarınıza yükleyebileceğiniz ücretsiz bu uygulama sayesinde eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.
Birbirinden komik karikatürleri arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle de paylaşabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan En komik karikatürler (HD) ileUykusuz, Gırgır, Leman, Penguen, Huni, Küçük Fırat ve çok daha fazlasını okuma şansını yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 08:23
Android Uykusuz Dergisi Apk Uygulaması
Android Uykusuz Dergisi Apk Uygulaması
Uykusuz, uzun bir süredir yayında bulunan ve de en çok okunan espiri dergilerinden biri olan Uykusuz'un mobil cihazlar için hazırlanmış şeklidir.

Uykusuz ile Uykusuz Dergisi çizerleri aracılığıyla hazırlanmış karikatürleri görüntüleyebilirsiniz. İşte bu program ile herhangi bir ücret vermeden yüzlerce kaliteli çizime ulaşabilirsiniz. Birden fazla kısma sahip olan Uykusuz programı üzerinden mizahı cebinizde ve tabletinizde taşıyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-06-2014, 20:28
Transformers Çizim Teknikleri Uygulaması
How to Draw: Transformers
Sinemanın kahramanları olan ve ünleri git gide büyüyen ve artmaya devam eden yıldızlar olan Transformers robotları hemen hemen her yaşta insanın ilgisini çekebilmektedir. Sinemadaki filmlerinin yanı sıra çizgi filmlerde de kendilerini gösteren transformers robotlarını çok seven ve takip edenler için bir geliştirici tarafından yapılmış olan ve android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve akıllı tabletler için tasarlanıp üretilmiş olan How to Draw: Transformers uygulaması ile artık transformers karakterlerini akıllı telefon ve tabletlerinizden çizmek oldukça kolay olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 20:36
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Manga Reader (Manga Okuma Uygulaması)
Teknoloji ürünleri olan akıllı telefon ve akıllı tabletler için çeşitli programlar geliştirilmektedir. Akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen programlar birisi de Manga Reader programıdır. Çizgi roman okumayı çok seviyor iseniz bu program tam size göre. Manga reader programı sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yerde android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ya da tabletler aracılığı ile çizgi roman okuma keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan çeşitli kategoriler sayesinde okumak istediğiniz çizgi roman türünü belirleyerek ona göre sizin okumak istediğiniz çizgi romanı bulan bir sistem yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 07:45
Android Şeker Crush Saga Rehberi apk indir
Android Şeker Crush Saga Rehberi apk indir
Şeker Crush Saga Rehberi
YENİ Candy Crush Saga Complete Guide! Bugün oyun ana!
Ile keyif, hileci, Stratejiler, Hileleri ve DAHA!
Bu herhangi bir Candy Crush Saga fan için en iyi KILAVUZU olduğunu. Bu kılavuz, tam örneklerde, ipuçları, hileler, strateji, ve MORE.Great değerini gösterir!
ipuçları: Candy Crush Saga, rehber, örneklerde, ipuçları, hileler, strateji, sınırsız,
büyük bir değer!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-09-2013, 22:00
Android Karikatür Uygulaması Apk indir


Android Karikatür Uygulaması Apk indir


BeşYüz den çok karikatür olan aynı zamanda zaman geçtikçe devamlı yenileri eklenen çizim arşivi.
Boş zamanlarınızda çok çok gülmek istiyorsanız bu uygulama tam da size göre.
Devamı
  • Yorumlar: 0