Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:34

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 26-04-2016, 20:31

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2017, 23:42
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Bakara suresinin 255. ayeti olan Ayetel Kürsi çok faziletli, koruyucu bir ayettir. Ayetel Kürsi'yi ezberlemek, mealini öğrenmek ise çok önemlidir. Ezberleme işlemini kolay bir şekilde yapmak, hem Arapça hem Türkçe alfabelerden bu ayeti öğrenmek için ise yapmanız gereken tek şey Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğren uygulamasını akılı telefon ya da tabletlerinize indirmek. Ücretsiz olarak yapacağınız bu indirme işlemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde Ayetel Kürsi'yi ezberleyecek aynı zamanda öğreneceksiniz. Kuru bir ezberden ziyade mealiyle birlikte gerçekten bu faziletli ayeti öğreneceksiniz.Birçok hadiste adı geçmekte olan Ayetel Kürsi'yi uygulama sayesinde parça parça mealiyle birlikte öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 13:13
Dualar Uygulaması
Dualar uygulaması bir kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyabileceği dualar düşünülerek bir araya getirilmiştir. Bu uygulama sayesinde artık sizde duaları aramakla zaman kaybetmeyecek ve tek bir tuşa basarak aradığınız tüm dualara ulaşabileceksiniz. Ayrıca dualar her zaman yanınızda ve bir tık uzağınızda olacaktır.
Dualar uygulaması toplam 4 farklı kategoriden oluşuyor. Günlük Dualar, Meşhur Dualar, Mübarek Günler İçin Dualar ve Cevşenül Kebir bu kategorilerdir. Sizde bu kategorilerdeki duaların hepsini ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2015, 21:32
2015 Ramazan imsakiyesi Android Uygulamaları
2015 Ramazan imsakiye Android Uygulamaları
Ramazan ayı 18 Haziran 2015 günü başlayacak ve biz sizlere en çok indirilen ve kullanılan ramazan imsakiye android uygulamalarını tek bir çatı altında toplamaya çalıştık. Paylaştığım uygulamaların içinde ramazan boyunca işinize yarayacak her şey mevcuttur. Dünyadaki tüm islam dünyasının heyecanla beklediği o mübarek ay gelip çattı. 2015 yılında ramazan ayı ne zaman başlayacak ve nezaman bitecek sorularını çoğu arkadaşımız aratacaktır. Bu sorumuza şu şekilde cevap verebiliriz. Ramazan ayı 2015 yılının 18 Haziranında başlayıp 16 Temmuz perşembe günü ise Arifedir. Bu yıl kadir gecesi ise 13 Temmuza denk gelmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 22:06
Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Söz konusu program ile Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Bu uygulamada Kuran-ı Kerim'de bulununan 114 sure Türkçe seslendirmeli olarak vardır.

114 surenin Türkçe mealini bir yandan dinlerken öbür yandan okuyabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 23:34
Android Namaz Vakitleri Uygulaması

Android Namaz Vakitleri Uygulaması

Android İçin Namaz Vakitleri Öğrenme Sistemi

Android yazılım sistemli bir mobil cihaz kullanıyorsanız ve ayrıca namaz vakitlerinizi doğru şekilde öğrenerek ibadetlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Namaz Vakitleri yazılımını kullanarak tüm bu bilgileri sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:30
Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması

Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması
Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'de olan kısa sureler söz konusu uygulamada. İster okuyun, ister dinleyin, ister seyredin. Yalnızca Namaz Sureleri şeklinde bilinen 10 sure değil öbür çok kısa sureler bile söz konusu uygulamada. Zilzal suresi, Adiyat Suresi, Ayetel Kürsi, Hüvallahüllezi, Asr Suresi benzeri bütün kısa sureleri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bütün namaz duaları da uygulamada mevcuttur. Programdaki bütün sureler ve dualar hem Arapça, hem latin harfleriyle Arapça, hem Türkçe meali, hem sesli hem de görüntülüdür.
Devamı
  • Yorumlar: 0