Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 24-11-2016, 17:34
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 26-04-2016, 20:31
Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim indir

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2014, 12:03
Ezan Vakti/Namaz Saati Lite (Android için Namaz Vakti)
Android için Namaz Vakti
Akıllı cep telefonları pek çok konuda olduğu gibi ezan vakti konusunda da insanlara yardımcı olmaktadır. Bir yere gittiğimizde oranın ezan vaktini bilemeyebiliriz. Çünkü ezan ve namaz vakitleri bölgeden bölgeye göre değişebilmektedir. Her zaman yanımızda bu konuda bize bilgi verecek bir bilgisayarda bulamayabiliriz. Fakat cep telefonlarımız her zaman yanımızdadır. Onlara yükleyeceğimiz Ezan Vakti/Namaz Saati Lite uygulaması sayesinde 203 farklı ülkedeki namaz saatlerini öğrenebilir buna göre önceden hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamanın ezan vakitlerinde sizi uyarması, ezan vakti geldiğinde kendiliğinden sessiz moda geçme özellikleri de vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 22:06
Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Söz konusu program ile Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Bu uygulamada Kuran-ı Kerim'de bulununan 114 sure Türkçe seslendirmeli olarak vardır.

114 surenin Türkçe mealini bir yandan dinlerken öbür yandan okuyabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 00:23
Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir

Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir
Yasin 'i Şerif (sesli) HD uygulaması kullanıcılara cep telefonlarında ya da tablet bilgisayarlarında Yasin suresini dinlemelerine ve de Türkçe mealini okumalarına olanak sağlıyor.

Yasin 'i Şerif (sesli) HD, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile uyumlu dini bir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:11
Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)

Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)
Define yayınları tarafından yapılan işte bu program, alt taraftaki şartları ihtiva etmektedir:
· Gün süren namaz vakitleri
· Kıble yeri bulma
· Uydudan çok yakın camii bulma olanağı
· Önemli dinî günler listesi
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-02-2014, 08:59
Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim

Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim apk indir
Android için Kuran-ı Kerim Okuma Yazılımı

Basit Hatlı Kuran-ı Kerim yazılımı Android akıllı telefonlarınızı kullanarak çok kolay şekilde Kuran okumanızı sağlayan bedava bir program. Bilhassa programı kullanırken satırın renkli bir biçimde belirtilmesi, bunun yanı sıra kapatıp açtığınızda kaldığınız yerden devam etme gibi özellikleri bulunması işlerinizi çok kolaylaştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 21:17
Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir

Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir
Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimden oldukça sık okuduğumuz surelerden Yasin, Tebareke, Nebe, Fetih ve de Rahman surelerini ister okuyun ister dinleyin

Bu iyi uygulamayla güzel zamanlarda bir çok kez okunan Yasin, Tebareke(Mülk), Amme(Nebe), Rahman ve de Fetih süreleri daima yanınızda. Dilediğiniz an okuyabilir yada dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0