Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 12-03-2017, 20:52
Kategori: Apk Uygulamalar /
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet müktesep hesaplama uygulaması sayesinde diyanet çalışanları nakil sınavlarında ulaşmaları gereken sözlü puanları rahatlıkla hesaplayabilirler. Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde sözlü sınavlardan alınması gereken puan çeşitli seçeneklere göre hesaplanır. Böylece puan hesaplaması için uzun uğraşlar vermenize gerek kalmaz. Diyanet müktesep hesaplama uygulamasından faydalanmak için izlemeniz gereken birkaç basit adım bulunmaktadır. Öncelikle akıllı telefon ya da tabletlerden diyanet müktesep hesaplama apk indir işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Uygulamadan hiçbir ödeme yapmadan faydalanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 16:48
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android sahibinden.com Resmi Uygulaması
Android sahibinden.com Resmi Uygulaması

Kiralık, satılık her tür ürün ilanına erişebildiğiniz sahibinden için hazırlanmış Akıllı yazılımı. Android cihazınızdan detaylı aramalar ve de filtrelemeler yaparak aradığınız her ilana kolayca ulaşabileceksiniz. Sahibinden uygulamasıyla ilan detaylarını başarılı biçimde görüntüleyebileceksiniz.

Çok yakın çevrede emlak arama seçeneği.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 11:02
Kategori: Apk Uygulamalar /
İşletmenizin açık olduğunu Google Arama ve Haritalar'da herkese gösterin
Google My Business Apk indir
İşletme için önem taşıyan bir uygulama daha Google apk hizmeti ile sizlerle. Google my business ile müşterilerin istek ve yorumlarını görerek isteklerini karşılamada en iyi hizmeti vermek için müşteri memnuniyeti kazandırma sağlayan uygulama da müşterilerin beklentilerini ve yorumlarındaki sizle ilgili fikirlerini görebilirsiniz.Kendinizi buna göre nasıl geliştirme sağlayacağınız konusunda gereken tedbirleri sağlayarak müşteri memnuniyetini üstün kılarak işletmenizin daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz. İşletmenizin saat ve adres bilgileriyle ilgili güncelleştirmelerinizi sağlayarak her zaman ulaşılabilir olduğunu kanıtlamış olursunuz. İşverenin sorumluluklarını yerine koyma da önem taşıyan müşteri istekleri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2016, 22:43
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Cihazlar için Google AdWords uygulaması
Google AdWords Apk indir
İnternet üzerinden ticaret yapmanın en güvenilir geri dönüşü reklamlar sayesinde sağlanmaktadır. Bunun için çeşitli sitelere reklam verip, sitenizdeki ziyaretçi sayılarınızı çoğaltabilirsiniz. Verdiğiniz reklamlar kadar reklamları verdiğiniz aracılar yani web siteleri de önemlidir. Reklam vereceğiniz web sitesini özenle araştırıp bu konuda dikkatli olursanız paranızı boşuna harcamamış olursunuz. Ancak en güvenilir sitelerin arasında Google geliyor. Google'ın reklam verenler için tasarladığı AdWords'ü siz de kullanarak ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Bu AdWords uygulamasını telefonunuza indirmek isterseniz AdWords apk indir butonunu kullanabilirsiniz. Uygulama telefonunuza indikten sonra geriye sadece uygulamayı açıp giriş yapmanız kalıyor.AdWords'ün en güzel özelliklerinden biri tamamen Türkçe olmasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-08-2015, 10:02
Kategori: Apk Uygulamalar /
Petra Android Apk Uygulaması
Petra Apk indir
Uygulamanın Amacı: Petra firmasının online satış uygulamasıdır. Petra firmasında ekolojik temizlik malzemelerinden mutfak malzemelerine, sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçlerinden doğal kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli ürünler sunmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin tanıtım videolarıda bulunmaktadır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Petra uygulamasını açtıktan sonra menülerden ürünlere bakabilir yada tanıtım videosu izleyebilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.0.1
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2015, 12:51
Kategori: Apk Uygulamalar /
AdWords Apk indir (Google Reklam Verme Hizmeti)
AdWords Apk indir (Google Reklam Verme Hizmeti)
Arkadaşlar bu uygulamamız genelde Webmastera ve dükkan sahiplerine hitap ediyor. Googleyi bilmeyen yoktur. Googlede reklam işlerine bakan 2 kurum bulunmaktadır. Bu kurumlardan birisi Adwords (Reklam Alan) diğeri ise Adsense (Reklam veren) olarak 2 adet şirket vardır. Adwors reklam veren şirketlerden paraları toplar ve Google bu şirketlerin reklamlarını yapar.Bu reklamlara örnek verecek olursak mesela ben cepkutusu olarak 2 kelime üzerinde reklam veriyorum bu kelimeler Apk indir ve Apk oyun indir kelimeleridir. Siz googleye girip apk oyun indir yazdığınızda bütceme bağlı olarak cepkutusu google aramalarında en üste çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2015, 22:44
Kategori: Apk Uygulamalar /
SGK işlemleri (Sorgulama-Emeklilik-Maaş) Android Uygulaması
SGK işlemleri (Sorgulama-Emeklilik-Maaş) Android Uygulaması
Her çalışanın mutlaka olmasını tavsiye ettiğimiz söz konusu bedava yazılım vasıtasıyla SGK ücretlerinizin düzenli yatıp yatmadığını kontrol yapabilir ve toplam gelir bilgilerinizi temiz ve de kullanışlı bir arayüzde görüntüleyebilirsiniz.
- Çalıştığınız tüm işyerlerini giriş ve de çıkış tarihleriyle tek ekranda listeleyebilir ve söz konusu işyerlerindeki yaklaşık maaş bilgisine erişebilirsiniz.
- 4A Hizmet dökümü sorgulama servisi ile birlikte SGK verilerinize yıl ve ayrıca ay bazında erişebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2015, 21:11
Kategori: Apk Uygulamalar /
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Bu program sayesinde artık sizlerde Türkiye geneli kadastro durum sorgulamalarını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Her parsele ait sorgulama yapıp tüm bilgileri en net bir şekilde elde edebilir ve böylece merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulmayı da başarabilirsiniz. Elinizde bulundurduğunuz tapu bilgilerini bu uygulama içerisinde girerek sahip olduğunuz arsanın parsel bilgi ve şekillerini de hızlı bir biçimde öğrenmenin ne demek olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik bunun için asla herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sizlerde en iyi ve hızlı bir şekilde fark yaratan bu programı cep telefonunuza indirerek anında kaliteli hizmet almanın ve aklınızda yer eden soru işaretlerini gidermenin tadını da çıkartabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-02-2015, 07:47
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Resimleri Gizleme Uygulaması
Resimleri Gizle - FotoX
Cihazınızda bulunan hassas malzemeler vasıtasıyla asla korumasız yakalanmayın. Özel resim Galerinizde bulunan çok özel Resimlerinizi ve ayrıca kısda Video kliplerinizi saklayın ve de muhafaza edin, çok gizli uygulamalarınıza kilit yapın ve de bilgilerinizi Bulut üstünde çok güvenli olarak yedekleyin. Birden fazla cihaz arasında özel bilgilerinizi paylaşın. Sadece dâhili Yüz Tanıma mekanizması ile sadece yüzünüzü kullanarak uygulamaların kilidini açın veya mimik uygulama hatasına Sahte Kilitlenme iletişim kutusunu kullanın. Kontrolü ele alın ve ayrıca Vault ile birlikte özel şeylerinizi gerçekten özel tutun
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 18:33
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Arama Kaydedici , android akıllı telefonlar için özel bir biçimde oluşturulmuş ücretsiz ve ayrıca yararlı bir ses kayıt programıdır. Kilit ekranındayken dahi sesleri kaydetmenize olanak sağlayan uygulama vasıtasıyla uzun süreli kayıtlar da yapabilirsiniz.
Android platformunda kaliteli mobil programlara imzasını atan Studio 8 tarafından ücretsiz bir biçimde sunulan Arama Kaydedici , arzuladığınız uzunlukta ses kaydına imkan sağlıyor. Kaydettiğiniz ses dosyalarınızı adlandırabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0