Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2018, 19:46
Kategori: Apk Uygulamalar /
sahibinden.com apk indir

Kiralık, satılık her tür ürün ilanına erişebildiğiniz sahibinden için hazırlanmış Akıllı yazılımı. Android cihazınızdan detaylı aramalar ve de filtrelemeler yaparak aradığınız her ilana kolayca ulaşabileceksiniz. Sahibinden uygulamasıyla ilan detaylarını başarılı biçimde görüntüleyebileceksiniz.

Çok yakın çevrede emlak arama seçeneği.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 21:08
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Telefonlar için Kariyer.net İş Arama Yazılımı

Android İçin Kariyer.net İş Arama programı parasız bir programdır. Söz konusu yazılım sayesinde meslek ilanlarına her an erişebilmek, başvuru yapabilmek aynı zamanda başvurularınıza verilen cevapları görebilmek muhtemeldir.

Özgeçmişiniz elinizin altında olur ve de istediğiniz zaman değişiklik yaparak güncelleyebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2018, 01:28
Kategori: Apk Uygulamalar /
Printershare Premium Key APK İndir

Printershare Premium Key APK İndir
Android telefonlar üzerinde kolay bir şekilde yazıcı bağlantısı sağlanarak cihaz içerisindeki resim, doküman ve belge gibi çıktısı alınmak istenilen dosyaların kolay bir şekilde işlem görmesi amacıyla geliştirilmiş olan Printershare uygulaması, Android 1,5 ve üstü versiyonlarının tümünde kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Türkçe program desteği bulunmayan bu uygulama, 2 MB bir APK boyutu ile birlikte kullanılabilirken sınırsız bir kullanım sağlamak için printershare premium key apk indir seçeneği için sayfamızı kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2015, 21:11
Kategori: Apk Uygulamalar /
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Bu program sayesinde artık sizlerde Türkiye geneli kadastro durum sorgulamalarını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Her parsele ait sorgulama yapıp tüm bilgileri en net bir şekilde elde edebilir ve böylece merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulmayı da başarabilirsiniz. Elinizde bulundurduğunuz tapu bilgilerini bu uygulama içerisinde girerek sahip olduğunuz arsanın parsel bilgi ve şekillerini de hızlı bir biçimde öğrenmenin ne demek olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik bunun için asla herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sizlerde en iyi ve hızlı bir şekilde fark yaratan bu programı cep telefonunuza indirerek anında kaliteli hizmet almanın ve aklınızda yer eden soru işaretlerini gidermenin tadını da çıkartabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 15-08-2017, 23:04
Kategori: Apk Uygulamalar /
e-Devlet Kapısı Son Sürüm Apk indir

e-Devlet Kapısı Android akıllı telefonlar için T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve ayrıca Haberleşme Bakanlığı tarafından oluşturulmuş resmi e-devlet uygulaması.

Programı kullanarak yapabilecekleriniz imei numarası sorgulaması, aracınızın emniyetteki durumu ve de vergi borçları soruşturması, ehliyet ceza puanınız, aile hekimi sorgularınız ve sigorta dökümünüz gibi gayet çok.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 12-03-2017, 20:52
Kategori: Apk Uygulamalar /
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet müktesep hesaplama uygulaması sayesinde diyanet çalışanları nakil sınavlarında ulaşmaları gereken sözlü puanları rahatlıkla hesaplayabilirler. Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde sözlü sınavlardan alınması gereken puan çeşitli seçeneklere göre hesaplanır. Böylece puan hesaplaması için uzun uğraşlar vermenize gerek kalmaz. Diyanet müktesep hesaplama uygulamasından faydalanmak için izlemeniz gereken birkaç basit adım bulunmaktadır. Öncelikle akıllı telefon ya da tabletlerden diyanet müktesep hesaplama apk indir işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Uygulamadan hiçbir ödeme yapmadan faydalanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-10-2014, 23:04
Kategori: Apk Uygulamalar /
Mobil Kaza Tutanağı (Android Kaza Tespit Tutanağı)
Mobil Kaza Tutanağı (Android Kaza Tespit Tutanağı)
Mobil Kaza Tutanağı yazılımı, Android akıllı cihaz ve ayrıca tablet kullanıcılarının mobil telefon ve tabletlerinizden rahatça kaza tespit tutanaklarını tutabilecekleri resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yapılmış olan yazılım parasız olacak şekilde sergileniyor ve ayrıca kaza anında kağıt üstündeki tutanakları onlara ihtiyaç hissetmeden doldurabilmenize yarıyor.Zira trafik kazaları yapıldığında araçları olduğu mekanda tutmak ve ayrıca kağıtları doldurmak uzun bir süre alabiliyor. İşte bu süre zarfında öbür sürücüler çileden çıkabiliyorlar ve de işler daha da zor hale çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 18:33
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Arama Kaydedici , android akıllı telefonlar için özel bir biçimde oluşturulmuş ücretsiz ve ayrıca yararlı bir ses kayıt programıdır. Kilit ekranındayken dahi sesleri kaydetmenize olanak sağlayan uygulama vasıtasıyla uzun süreli kayıtlar da yapabilirsiniz.
Android platformunda kaliteli mobil programlara imzasını atan Studio 8 tarafından ücretsiz bir biçimde sunulan Arama Kaydedici , arzuladığınız uzunlukta ses kaydına imkan sağlıyor. Kaydettiğiniz ses dosyalarınızı adlandırabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2013, 20:46
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Quickoffice Uygulaması Apk indir
Android Telefonlar için Ofis Uygulaması

Quickoffice - Google Apps, Google ve ayrıca Quickoffice iş birliği ile üretilen bir ofis uygulaması.

İlk olarak Quickoffice - Google Apps yazılımını kullanabilmek adına "Google Apps for Business" üyeliğine sahip olmak gereklidir. Söz konusu üyeliğe sahip değilseniz uygulamayı kullanamıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2015, 07:47
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Resimleri Gizleme Uygulaması
Resimleri Gizle - FotoX
Cihazınızda bulunan hassas malzemeler vasıtasıyla asla korumasız yakalanmayın. Özel resim Galerinizde bulunan çok özel Resimlerinizi ve ayrıca kısda Video kliplerinizi saklayın ve de muhafaza edin, çok gizli uygulamalarınıza kilit yapın ve de bilgilerinizi Bulut üstünde çok güvenli olarak yedekleyin. Birden fazla cihaz arasında özel bilgilerinizi paylaşın. Sadece dâhili Yüz Tanıma mekanizması ile sadece yüzünüzü kullanarak uygulamaların kilidini açın veya mimik uygulama hatasına Sahte Kilitlenme iletişim kutusunu kullanın. Kontrolü ele alın ve ayrıca Vault ile birlikte özel şeylerinizi gerçekten özel tutun
Devamı
  • Yorumlar: 0