Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 20-12-2013, 07:50
Android Çalar Saat Uygulaması
Yeni geliştirilen uygulamalar ile beraber cep telefonları çok daha işlevsel bir özellik kazanmıştır. Artık bir akıllı cep telefonu pek çok aletin yerine geçebilmektedir. Çünkü bunu sağlayan cep telefonu uygulamaları bulunmaktadır. Örneğin internetten kolaylıkla indireceğiniz Dijital Çalar Saat uygulaması ile telefonunuza bir çalar saat kurabilirsiniz. Bu saat aynı zamanda alarm olarak da kullanılabilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak dünya saatini de çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca oldukça eğlenceli şekilde dizayn edildiğinden dolayı kullanması da oldukça keyiflidir. Çalar saatinizi kapatmak için iki farklı yöntem vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-09-2013, 11:42
Digital clock & world weather 0.83 programı full apk indir (Android Saat ve Hava Durumu)
Digital clock & world weather 0.83 programı full apk indir (Android Saat ve Hava Durumu)
Tamamen kişiselleştirilebilir bir saat ve havadurumu uygulamasıdır.
Uygulama özellikleri:
- Widget boyutu 4x2
- Her Widget için çok fazla tema seçeneği
- Çeşitli havadurumu ikon setleri
- Saat için çeşitli fontlar
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-12-2013, 21:43
Android Analog saat ve Hava Durumu Uygulaması
Akıllı cep telefonlarının en çok beğenilen kısımlarından biriside Widget denilen bölümlerdir. Bu bölümlerde genel olarak hava durumu ve saati öğrenebileceğimiz uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamalardan birisi olan Sense Analog Clock Widget oldukça güzel yapısı ile kullanıcısını oldukça rahatlatmaktadır. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey çalıştırmaktır. Uygulamayı çalıştırdığınızda oldukça güzel bir ekran görüntüsü sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca bunun içerisinde saat ve hava durumunu içeren bölümlerde vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-12-2013, 22:03
Android Hava Durumu
Havanın günlük durumunu öğrenmek için artık televizyona ihtiyacınız yok. Cep telefonunuz indireceğiniz uygulamalar sayesinde çok rahat bir şekilde havanın günlük durumu ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Hava Durumu uygulaması bu açıdan oldukça işe yarayan bir akıllı cep telefonu uygulamasıdır. Türkçe dil desteğini içinde bulunduran bu uygulama 5 gün için havanın nasıl olacağı hakkında tahminlerde bulunabilir. Gün içerisinde olabilecek maksimum ve minimum sıcaklık değerlerini size vererek olası bir yolculuğunuzda tedbir almanızı sağlar. Bu açıdan birçok insan tarafından beğenilen ve kullanılan bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 20:12

Android Hava Durumu Uygulaması
Hava durumunu takip etmek özellikle kış aylarında kaçınılmazdır. Ani değişen hava şartları sebebiyle önlem almak için bulunduğunuz şehrin hava durumunu takip etmek oldukça önem arz eder. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde bunu takip etmek kolay bir hale geldi. Akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarına indirdikleri mobil hava durumunu gösteren uygulamalar sayesinde hava durum raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hava Durumu – Weather uygulaması da hava durumunu gösteren mobil uygulamalardan bir tanesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-09-2013, 17:45
Sense Analog Clock Widget Dark 3.6.1 (Android Saat ve Hava Durumu Uygulaması)

Sense Analog Clock Widget Dark 3.6.1 (Android Saat ve Hava Durumu Uygulaması)
Android Digital clock widget with Calendar, Time, System info,weather & forecast
Sense cross Analog Dark style clock,size 4x2
It features:
★ 212 skins to choose from
★ 12 or 24 hour mode
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:26

Android Hava Durumu Uygulaması
Önceden hava durumunu takip edebilmek oldukça zordu fakat günümüzde yenilenen ve gelişen teknoloji ile birlikte artık bu durum daha kolay bir hale gelmiş bulunmaktadır. Mobil uygulamalar ve bu uygulamaları destekleyen telefon veya tabletler sayesinde hava durum raporlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. AccuWeather mobil uygulaması kullanıcılarına anlık hava durum raporları ve bu gibi sayısız özelliğin hizmetini vermektedir. Bu uygulama sayesinde ani değişen hava durumunu bile rahatlıkla takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-12-2013, 20:29

Weather Locker HD (Hava Durumu Kilit Ekranı)
Bu sıralar en çok indirilen hava haber uygulamalarından birisi olan Weather Locker HD oldukça kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Bu yüzden birçok kullanıcıda akıllı cep telefonlarında bu uygulamayı kullanmaya başlamıştır. Uygulama oldukça basit bir şekilde hazırlanmıştır. Fakat asıl güzel yanı ise görüntülerinin HD kalitede yayınlanmasıdır. Bu sebepten dolayı cep telefonundaki ekrana baktığınızda çok daha net bir görüntü görebilirsiniz. Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde telefonunuz için oldukça iyi bir uygulama olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-09-2013, 23:14
En iyi Android Hava Durumu 2.1a programı full apk indir
En iyi Android Hava Durumu 2.1a programı full apk indir
Meteorolojik Bilgiler Cebinizde...
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Cumhuriyet'in ilk yıllarından bu yana gözlem ve hava tahmini çalışmalarını sürdürmekte; kamuya, özel sektöre ve halkımıza hizmet vererek onların güvenini kazanma yolunda çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.
Misyon, vizyon ve kalite politikamız doğrultusunda; bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, Uluslar arası standartlarda, sorumluluğunun bilincinde, kaliteli, hızlı ve güvenilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-09-2013, 22:31
MIUI Digital Weather Clock 3.1.7 apk (Android Hava Durumu ve Saat Uygulaması)
MIUI Digital Weather Clock 3.1.7 apk (Android Hava Durumu ve Saat Uygulaması)
MIUI Digital Weather Clock size 4x2
It features:
12/24 hr+Color on all info displayed
System Stats Info + pop-up
Weather & Forecast
2 Forecast layouts(user choice)
Devamı
  • Yorumlar: 0