Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 21-12-2015, 22:34
Bulunduğunuz Bölgeye Ait Hava Tahmini ve Hava Radarı Uygulaması
Hava ve Radar Apk indir
Android uygulamaların günümüzde yaygınlaşmasıyla tabletimiz, telefonumuz ve ya bilgisayarımız üzerinden apk indir komutuyla birçok yararlı uygulamaya ulaşılabilir. ''Apk oyun indir’’ uygulamalarıyla son derece zevkli oyunları telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Android sisteminin getirdiği kolaylıklardan bir tanesi de bu Hava & Radar apk uygulamasıdır. Hava & Radar apk uygulamasıyla artık hava durumunu çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz. Kısmına giriş yaparak android işletim sistemli telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indireceğiniz bu uygulama sayesinde havanın her hareketi güncel şekilde öğrenebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-06-2015, 23:01
Canli Hava Durumu Ücretsiz

Canli Hava Durumu Ücretsiz

Canli Hava Durumu Ücretsi̇z uygulaması ile tanışın. Uygulama en iyi hava durumu tahminini ayağınıza getiriyor. Şimdiye kadar böyle bir uygulama görmediniz. Bu uygulama ile sizde hava durumu tahmini yapabilirsiniz.
Kötü hava durumu ile karşı karşıya kalmayın! Sadece hava durumu tahminlerine bakmayın. Aynı zamanda birbirinden şık duvar kâğıtları ile de cihazınızın şık görünmesini sağlayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2015, 22:57
Hava Durumu Android Uygulaması "Super realism Clock Weather"
Hava Durumu Android Uygulaması "Super realism Clock Weather"
Kullanmakta olduğunuz android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızın ekranında görsel açıdan istediğiniz gibi bir saat ve takvim şablonu olsun istiyorsanız bunun için hemen özenle hazırlanmış ve dünya genelinde fazlası ile ilgi gören bu uygulamaya sitemiz üzerinden ulaşabilir ve asla herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu sayede ekranlarınızda yer alan saat ve takvim bölümlerini çok daha efektif bir şekilde kullanabildiğinizi de göreceksiniz. Ülkemizde de her geçen gün Super realism Clock Weather uygulamasının rağbet gördüğü ve tercih edildiğini de ifade etmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 23:57
Android 14 Günlük Hava Durumu Öğrenme Uygulaması


Weather 14 days apk indir
Bu uygulama dünya çapında 20 binden çok yer ve 200 binden çok doğru ölçüm yapabilen 14 günlük hava durumunu öğrenme imkanı sunar. Bu uygulama aynı zamanda havanın nemini,kar yağışını,rüzgar değerlerini ve hava ile ilgili aklınıza gelen her türlü bilgiyi sağlamaktadır. Cihazınızda bulunması gereken bir uygulama olup yolculuk planlarınızı bu uygulamaya göre yapmanız en doğru karar olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 03:20
Android Hava Durumu XL Uygulaması

Android Hava Durumu XL Uygulaması
En son hava raporunu ve gelecek dört gün için hava raporu tahminlerini kontrol etmek için Hava durumu uygulamasını ve widget'ini kullanın. Geçerli konumunuza ek olarak, dünya çapındaki öbür şehirler için hava raporu tahminlerini görüntüleyebilirsiniz.
Hava raporu uygulamasındaki ayarlarınız, Saat ve de Takvim programlarında gösterilen hava raporu bilgisini de kontrol eder.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-09-2014, 23:50
Weather Pro Hava Durumu Uygulaması
Weather Pro Hava Durumu Uygulaması
Her gün internet tarayıcınız ile herhangi bir meteoroloji sitesine girmenize gerek kalmadan Weather Pro uygulaması ile hem kendi şehrinizin hem de Dünyanın dört bir yanında yer alan şehirlerin 5günlük hava tahmin raporlarını görüntüleyebilirsiniz. Weather Pro uygulaması aracılığı ile havanın sıcaklığı haricinde nem, basınç gibi değerler hakkında bilgi sahibi olabilir ve rüzgar hızını detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama Android cihazlar ile uyumludur. Kullanıcılarından 4,1 yıldız alarak beğeni toplayan uygulama 6,17 MB’lık alana ihtiyaç duyuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 21:46
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Hava tahminleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz uygulama ile pek çok farklı konumun hava sıcaklığını, rüzgâr durumunu öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy Weather Widget uygulaması kullanımı kolay bir uygulama olup, belirli bir sürüm gerektirmektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bu uygulama etkileyici ara yüzleri ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Renk kullanımları ve sayfa geçişleri oldukça başarılı yapılmış. Görüntü kalitesi ile göz dolduran bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Samsung Galaxy Weather Widget tasarımı ile bu alandaki uygulamalar arasında oldukça önde yer almaktadır. Uygulamaların daha gelişmiş versiyonlarını kullanmak için ücretlendirme yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-08-2014, 22:36
YoWindow Hava Ücretsiz (Android Hava Durumu Uygulaması)
Akıllı telefon ve tablet İçin Hava Tahmini Programı
YoWindow Free Weather uygulaması, Android akıllı telefon ve de tabletlerinizde kullanabileceğiniz parasız bir hava tahmini ve ayrıca sıcaklığı programı olarak karşımıza geldi ve çok rahat kullanılır, sade yapısı ile dikkatleri üstüne çekti. Zira pek çok öbür hava tahmini uygulamasına göre hem oldukça çok kolay bir arayüzle sunulması, aynı zamanda da en yararlı şekilde bütün bilgilerinizi sunabilmesi onu avantajlı hale getiriyor.
Yazılımda o anki hava tahmini direkt olarak görsellerle gösterildiği için ekrandaki yazılara bakmanıza ihtiyaç dahi kalmıyor ve gerçekleşen editlemeler de yine bu görseller ile birlikte kendisini belli ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-08-2014, 20:56
My-Cast Weather Lite (Hava Durumu Tahmini Uygulaması)
Akıllı telefon ve tablet İçin Hava Tahmini Programı
Hava durumunu sıkça takip edenlerden misiniz? Peki ya bu duruma ait kısayolları, yani widgetları kullanıyor musunuz? My-Cast Weather Lite vasıtasıyla bundan sonra karmaşık ve de geç yüklenen hava durumu programlarını sonlandırıyoruz.
Özellikle akıllı cihazınız çok yeni değilse ve kullandığınız hava durumu programı telefonunuzu çok kastırıyorsa, My-Cast Weather Lite tam da sizin için. Normal hava durumu programların yapabileceğiniz her bir konuyu bir bakıma şimdi da yapıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 21:55
GO Weather Forecast & Widgets apk indir
Android En iyi Hava Durumu Uygulaması
GO Weather Forecast & Widgets uygulaması hava durumunu anlık olarak takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın çalışabilmesi için Android tabanlı bir cihazınızın olması gerekiyor. Bunun yanı sıra internet bağlantınızın da olması gerekmektedir.
Uygulamada istediğiniz her şehrin günlük ve haftalık hava durumuna bakabilirsiniz. Hava sıcaklığı kaç derece? Gece sıcaklık kaç derece olacak? Gibi şeyler uygulamada gösterilmektedir. Bunun yanı sıra şehirlere uygu haritasından bakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0