Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-02-2019, 23:27
WhatsApp Messenger apk indir

WhatsApp Messenger son sürüm apk indir

Android İçin WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması

Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz WhatsApp uygulamasının sahip olduğu çapraz platform desteği yoluyla, arkadaşlarınız hangi akıllı telefonu kullanıyor olursa olsun onlarla ücretsiz şekilde mesajlaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 9
Tarih: 27-01-2018, 05:35
Mage Akıllı Rehber son sürüm (Numara Engelleme ve Bilinmeyen Numaraları Öğrenme)
Mage - Akıllı Rehber Apk indir
Bilinmeyen numaralardan, özel ve gizli numaralardan sıkıldınız mı? Dolandırılma tehlikesinden ya da sürekli arayan bankalardan ve firmalardan sıkıldınız mı? Mage - Akıllı Rehber uygulamasıyla artık rehberinizde olmasa bile bilmediğiniz kişilerin kim olduğunu öğrenebilir ona göre isterseniz cevaplayıp isteseniz reddedebilirsiniz.Ayrıca bu uygulama kendinizin belirlediği spam kişileri sizde ekleyerek diğer kişileri bu zararlı numaralara karşı uyarabilirsiniz. Bu özelliğiyle sürekli güncel kalan veri tabanı sizi zarara uğratabilecek numaralardan koruyacak. Mage - Akıllı Rehber apk indir hizmeti sunan sitelerden bu uygulamaya sahip olabilir gereksiz numaraları açma. zaman kaybına uğramazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 4-02-2019, 23:45
Facebook Messenger Apk indir

Android Facebook Messenger Apk indir (Facebook Uygulaması)

Android İçin Facebook Mesajlaşma Programı

Facebook sayfasına gitmeden dostlarınızla sohbeti muhtemel hale getiren Facebook Messenger programının arayüzü alıştığınız chat programlarına benzerlik gösteriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 2-06-2017, 03:05
CIA Çağrı Tanımlama/Engelleme son sürüm apk indir

Android CIA -Caller Identification App (Sizi Arayan Firmalarının Kimliklerini Tespit Eder)
İşte bu ödüllü program, rehberinizde olmayan fakat sizleri arayan Türk firmalarının kimliklerini otomatik bir biçimde tespit eder. Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kullanıcı hem de firmaları tara., gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) aynı zamanda da firmaların kimliğini göstermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 2-06-2017, 02:59
Kategori: Haberleşme / Widget
Google Chrome son sürüm apk indir

Android Chrome Tarayıcı - Google apk Uygulaması indir
Hızlı, Sade ve de Güvenli İnternet Gezgini

Dünya üzerinde kullanıcılar aracılığıyla en çok tercih edilen internet tarayıcılarının ilk sıralarında yer alan Google Chrome, kullanıcılara sunmuş olduğu daha hızlı ve de gelişmiş web deneyimi sayesinde rakiplerinden sıyrılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 11-07-2014, 21:34
Kategori: Haberleşme / Sosyal
En iyi Android Görüntülü Konuşma uygulamaları
Teknolojinin her geçen süreçte daha fazla ilerlemesi ile birlikte kişilerin iletişim olanakları da artış göstermeye başlamıştır. Kişiler öncelikle ev telefonları ile sesli iletişim kurabilirken, daha sonra cep telefonları ile sesli ve yazılı iletişim kurmaya başlamıştır. Son zamanlarda kişilerin en fazla tercih ettiği iletişim şekillerinden bir tanesi görüntülü konuşmadır.İnternet bağlantısı bulunan android telefonlarınıza yükleyeceğiniz android görüntülü konuşma uygulamaları ile tamamen ücretsiz bir şekilde sevdikleriniz ile iletişim kurabilir ve sevdiğiniz insanları adeta yanı başınızdaymış gibi hissedebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 13:05
Kategori: Haberleşme / Sosyal
En Çok indirilen Android Sosyal Medya Uygulamaları
Akıllı cep telefonlarını kullanan kişilerin sayısında büyük bir artış yaşandıkça, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı alanlarda kullanım imkanlarına sahip olan sosyal medya uygulamaları da tasarlanmaktadır. Akıllı cep telefonlarını çok daha eğlenceli ve kullanışlı bir hale getiren ve günlük hayatı oldukça kolaylaştıran bu sosyal medya uygulamalarının bir kısmına kullanıcılar büyük ilgi göstermektedir. Oldukça popüler olan bu sosyal medya uygulamaları sayesinde sosyal ağlarınızı cep telefonunuzdan yönetebilir, sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir, bulunduğunuz yerlerde kendinizi etiketleyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2014, 19:09
Arayanın ismini Söyleme Uygulaması
Yeni ve oldukça tercih edilen uygulamalardan biri olan Arayanın İsmini Söyleme uygulamasını ücretsiz olarak Android telefonunuza indirebilir ve kişi listenizde olup da sizi arayan ya da size mesaj gönderenlerin arama geldiği ya da mesaj gönderildiği anda isimlerinin söylenmesini sağlamaktadır. Uygulamayı arayan kişilerin ismini duymada aktif etmek için telefonunuzdan Telefon Görüşmeleri kısmına gelip gerekli ayarlamaları yapmanız yeterli olacaktır. Böylelikle sizi arayan kişilerin isimlerini arama başlığı an telefonunuzun ekranına bakmanıza gerek kalmadan direkt olarak öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 22:04
Azar-Görüntülü Sohbet apk indir
İnsanlar yeni insanları tanımayı severler. Dolayısı ile sohbet unsurunu içeren her türlü program insanların hoşuna gitmektedir. Son zamanlarda teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte interneti kullanarak yeni insanlara ulaşabileceğiniz pek çok ortam bulunmaktadır. Bu konuda geliştirilen cep telefonu uygulamalarından birisi olan Rastgele Görüntülü Sohbet-Azar programı oldukça yüksek düzeyde bir sohbet unsurunu içerisinde bulundurmaktadır. Bu program sayesinde görüntülü sohbet yapmanız mümkündür. Karşınıza gelecek kişi sizin tanımadığınız bir kişi olacaktır ve karşınıza geleceği siz seçemezsiniz. Yani tamamen yabancı biri ile görüntülü sohbet yapmanız mümkündür.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 28-06-2014, 16:18
Android Otomatik Mesaj Gönderme Uygulaması Apk indir
Android Otomatik Mesaj Gönderme Uygulaması Apk indir
BroApp adlı söz konusu program sizin yerinize istediğiniz kişiye dilediğiniz zaman mesaj yolluyor. BroApp yazılımının aslına bakarsanız tam olarak Türkçe anlamı pampa yazılımı diyebiliriz. Bu uygulama bir nevi sizlere kankalık ediyor ve sizlerin yerinize sevgilinize yahut diğer dostlarınıza otomatik mesaj yolluyor.
Yazılım sevgilinize otomatik mesajlar göndermek için yapılmıştır. Arkadaşınızın yada eşinizin numarasını giriyorsunuz ve hangi günler de otomatik mesajlar yollaması gerektiğini belirliyorsunuz. Günün arzuladığınız saatinde yazılım mesaj yolluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0