Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-11-2016, 07:41
Android MYNET Haber Gündem apk indir

Android MYNET Haber Gündem apk indir
önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması süratli internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G yahut WiFi bağlantısı kullanınız.
Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de mevcut.
Yepyeni tasarımıyla Mynet Android programı beğeninize sunuldu.
Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Anadolu Ajansı Haber Uygulaması


Anadolu Ajansı Haber Uygulaması
Anadolu Ajansı Yazılımı güncel haberleri anlık bir biçimde takip edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Haberlerin yanı sıra Fotoğraf ve Video klip Serviside uygulamada sunulmaktadır.
Bu Android program Anadolu Ajansı haberlerin yayınlandığı uygulamadır.Anadolu Ajansı haberlerini çok yakından takip edebilir ve güncel haberleri öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:40
GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması

GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması
GÜNDEM uygulaması sayesinde devamlı güncellenen son dakika haberlerine kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu eşsiz deneyim ile her daim dünya haberlerinden haberdar olacaksınız. GÜNDEM ile çok rahat kullanabileceğiniz uygulamaya "Apk uygulama indir" ile sahip olacaksınız. Zengin kategori içeriğine sahip uygulamayı hem kültürel baz da etkin hem de eğlenceli bulacaksınız. Günlük yaşamın stresinden sizi uzaklaştıracak uygulama ile teknoloji alanında gelişmeleri takip edebilecek, spor ve magazin dünyasındaki haberlere güncel olarak ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2014, 21:06

Hurriyet E-gazete Apk indir
Artık teknoloji hızlı bir ilerleme gösterdi. Çoğu insan artık internet sayesinde her şeyden haberdar olabiliyor. TV izlemek veya gazete okumak yerine internete bakıyor. Bunun üzerine girişken bir atılım yapan insanlar, gazeteleri telefon ve tabletlerimize getirdi. E-gazete olarak sunulan programlar aracılığı ile günün gazetesini internet sayesinde telefon ve tabletlerimizden okuyabiliyoruz.
E-gazeteler içinde öne çıkan bir gazete ise Hurrıyet E-gazete.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2015, 08:17
Erdoğan Gönüllüleri Android Uygulaması
Erdoğan Gönüllüleri Apk indir
Uygulamanın Amacı: Erdoğan Gönüllüleri uygulamasında Cumhurbaşkanımız ile ilgili güncem haberlerini okuyabileceğiniz ve bu davaya gönül vermiş kişilerin bulunduğu android uygulamasıdır. Erdoğan Gönüllüleri uygulamasında hem haberleri okuyabilir hemde yorum yapabilirsiniz.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Erdoğan Gönüllüleri uygulamasını açıp haberleri okuyabilir aynı zamanda da yorum yapabilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.0.2
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:46
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir

Ensonhaber.Com'un bütün dinamizmini Android'de de yaşamanız için oluşturulmuş kullanımı zevkli bir program.
Ensonhaber.Com'u öne çıkaran nefis manşetlere ve bir çok kez güncellenen son dakika haberlerine mobile olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada bilhassa haberlere YORUM YAZABİLME özelliğiyle göze çarpıyor. Haberlere doğrudan cihazınız üzerinden yorum yapabiliyorsunuz.
Android uygulamamızla artık süper Ensonhaber galerilerine de ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2014, 15:39

Tüm Gazeteleri Tek Uygulamada Okuyun
Gündemi takip etmeniz için fonksiyonel bir uygulamaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Sanal Basın | Gazeteler size kendi koşullarınıza göre medya takibi yapma şansı verecek. Her gazete için ayrı bir uygulama indirmeye son. Tek bir yerden tüm gazeteleri, dergileri ve basını takip edebileceksiniz. Üstelik sadece yerel basını değil dünyadan haberleri alabileceğiniz gazete ve dergileri de seçebilirsiniz. Kısacası neyi takip etmek istediğinizi tamamen kendiniz seçiyor, önem sırasına göre takip ediyorsunuz. İşleyişi ile de Sanal Basın | Gazeteler sizi etkileyecek.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-11-2016, 08:36

Memurlar.net Resmi Android Uygulaması
Kamu personellerinin en çok kullandığı ve birçok gelişmeden haberdar olduğu site artık Androide uyarlandı. Tüm kamu personellerinin, kamu alanında olan gelişmelerden haberdar olduğu Memurlar.Net sitesi artık Android mağazada telefon ve tabletlerinize uyarlanmış şekilde bulunuyor.
İki bin senesinde kurulmuş olan memurlar.net artık daha çok bilgi verebilmek, herkesi haberdar edebilmek için Android programıyla güzel bir hizmet sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:41
Açıktan atama ile yapılan memur alım ilanlarını takip Uygulaması
Açıktan Atama Takip Apk indir
Açıktan atama sistemi ile memur alımı yapan yerlerin ilanlarını artık tek tek araştırmanıza gerek yok. Açıktan atama takip uygulaması ile tüm ilanları tek bir uygulama içinde kolayca görebileceksiniz. Aynı zamanda lise, ön lisans ve lisans memur alımlarını tüm detaylarıyla yine buradan takip edebilirsiniz. Uygulamada İŞKUR ilanları, engelli iş ilanları ve çok daha fazlası da yer alıyor. Bu uygulama sayesinde en güncel memur iş ilanları, başvuru tarihleri, memur başvuru şartları gibi önemli detaylara da ulaşacaksınız. Kategori sistemi sayesinde kendi alanınızla ilgili ilanları listeleyerek detaylı iş araması yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0