Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 2-06-2017, 01:48
Gelecek ve Gelişim için Bilişim
Gelecek ve Gelişim için Bilişim
Bilisimonline yayın hayatı yeni olmasına rağmen kısa sürede uzun bir yol almayı başardı. Bilişim ve teknoloji alanında yeni bir yüz sunan site 9 olan yazar kadrosuyla her gün kendini geliştirmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yazar kadrosunun da sayının artacağı söyleniyor.
Alanında uzman yazarları ile 20 yıllık iş ve meslek tecrübelerini okuyucularına aktararak bilginin paylaştıkça güzel olduğu ilkesi ile hareket etmektedir. Amacı Bilişim Sistemlerinde bilgiyi paylaşmak, yeni bir şeyler öğrenmek, Billişim sektöründe çalışanlara yardımcı olmak olan site bu doğrultuda farklı alanlarda yazılarını sizlerle bugün ve gelecekte paylaşmaya devam edecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2017, 22:22
Android Cihazlar için Cumhurbaşkanlığı Sistemini Tanıtan Uygulama
Cumhurbaşkanlığı Sistemi apk indir
Son zamanların en iyi kurtarıcıları arasında android cihazlar bulunmaktadır. Her alanda kullanım kolaylığı sağlayan android uyumlu cihazlar hayat kurtarıcı niteliktedir. Birçok uygulamayı android uyumlu akıllı telefonlara yükleyerek her iş kolaylaşmaktadır.Android dünyasında kendinizi yalnız hissetmemek için güzel uygulamaları indirerek eğlenceli zaman geçirebilir ve uygulamaların faydalarından yararlanabilirsiniz. En sevilen oyunların ücretsiz olarak indirilmesi sayesinde eğlenceli zaman geçirme imkânı bulunabilmektedir. İşte bu güzel android uygulamalarından biriside cumhurbaşkanlığı sistemi apk uygulamasıdır. B
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:41
Açıktan atama ile yapılan memur alım ilanlarını takip Uygulaması
Açıktan Atama Takip Apk indir
Açıktan atama sistemi ile memur alımı yapan yerlerin ilanlarını artık tek tek araştırmanıza gerek yok. Açıktan atama takip uygulaması ile tüm ilanları tek bir uygulama içinde kolayca görebileceksiniz. Aynı zamanda lise, ön lisans ve lisans memur alımlarını tüm detaylarıyla yine buradan takip edebilirsiniz. Uygulamada İŞKUR ilanları, engelli iş ilanları ve çok daha fazlası da yer alıyor. Bu uygulama sayesinde en güncel memur iş ilanları, başvuru tarihleri, memur başvuru şartları gibi önemli detaylara da ulaşacaksınız. Kategori sistemi sayesinde kendi alanınızla ilgili ilanları listeleyerek detaylı iş araması yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:41
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android için Habertürk Gazetesi Takip Programı
Habertürk gazetesinin resmi Android uygulaması pek fazla habere rahatça erişim olanağı sunuyor. Uygulamayı kullanarak okuyucu yorumlarını görebilir, yorum yapabilir, sosyal medya ve de e-postanızı kullanarak haberleri paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde haberler kategorilendirilmiş biçimde yer alıyor ve de görselleri görüntülemek için de çok efor sarfetmeye lüzum kalmıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:38
Google Play Gazetelik Uygulaması
Google Play Gazetelik Uygulaması
Google Play Gazetelik, önem verdiğiniz bütün haberler ve de dergilerle ilgili daha fazla bilgiyi Android tabletinizdeki ya da cihazınızdaki tek bir programda keşfedebilmenizi sağlıyor. Sesli, görüntülü ve ayrıca diğer fonksiyonlara sahip flaş haberlerin ve de ayrıntılı yazıların keyfini çıkarın. Spor, iş dünyası, mutfak, eğlence, moda ve ayrıca daha fazlası. Bundan böyle yalnız bir yerde bedava ve ücretli haberleri alabilir ve mükemmel görüntüye sahip tam HD dergilere abone olabilirsiniz. Yüzlerce çok önemli yayıncıyla bunların hepsini kolayca takip yapabilir, okuyabilir ve de paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:36
Memurlar.net Resmi Android Uygulaması

Memurlar.net Resmi Android Uygulaması
Kamu personellerinin en çok kullandığı ve birçok gelişmeden haberdar olduğu site artık Androide uyarlandı. Tüm kamu personellerinin, kamu alanında olan gelişmelerden haberdar olduğu Memurlar.Net sitesi artık Android mağazada telefon ve tabletlerinize uyarlanmış şekilde bulunuyor.
İki bin senesinde kurulmuş olan memurlar.net artık daha çok bilgi verebilmek, herkesi haberdar edebilmek için Android programıyla güzel bir hizmet sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Anadolu Ajansı Haber Uygulaması


Anadolu Ajansı Haber Uygulaması
Anadolu Ajansı Yazılımı güncel haberleri anlık bir biçimde takip edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Haberlerin yanı sıra Fotoğraf ve Video klip Serviside uygulamada sunulmaktadır.
Bu Android program Anadolu Ajansı haberlerin yayınlandığı uygulamadır.Anadolu Ajansı haberlerini çok yakından takip edebilir ve güncel haberleri öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Hurriyet Android Apk Haber Uygulaması indir

Hurriyet Android Apk Haber Uygulaması indir

Android İçin Hürriyet İnternet Web sitesi Programı

iHurriyet , Hürriyet Gazetesi tarafından sağlanan 1 Android uygulamasıdır. Hurriyet.com.tr internet web sitesi ile ilişkili olup sağlanan uygulama ile site üstünde yer alan tüm haberlere ve köşe yazılarına ulaşmak mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:46
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir

Ensonhaber.Com'un bütün dinamizmini Android'de de yaşamanız için oluşturulmuş kullanımı zevkli bir program.
Ensonhaber.Com'u öne çıkaran nefis manşetlere ve bir çok kez güncellenen son dakika haberlerine mobile olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada bilhassa haberlere YORUM YAZABİLME özelliğiyle göze çarpıyor. Haberlere doğrudan cihazınız üzerinden yorum yapabiliyorsunuz.
Android uygulamamızla artık süper Ensonhaber galerilerine de ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0