Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 8-06-2017, 02:31
Android Cihazlar için Resim Galerisi Uygulaması Apk indir
Gallery Apk indir
Harika bir 3 boyutlu galeri uygulaması. Gallery'nin senin için hazırladığı özel renklerin tadını çıkar, resimlerinin ve videolarının ne kadar düzenli olabileceğini gör. Gallery, tamamen senin isteklerine göre hazırlanmış bir uygulama. Fotoğraf albümleri yaratabilir ve bu fotoğraf albümündeki en iyi fotoğraflarını gizli bir dosya içinde saklayabilirsin. Üstelik tamamen senin için tasarladığımız efektler ve arka planlarla birlikte, fotoğraflarını baştan yaratıp, harika görünmesini sağlayabilirsin. Fotoğrafların gerçek profesyonellerin elinde bambaşka bir güzelliğe kavuşacak. Ayrıca sende kolayca harika efektler tasarlayıp, fotoğraflarını baştan yaratabilirsin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:18
2017'nin En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
2017'nin En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
Akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri şüphesiz ki kameradır. İnsanlar özel ve unutmak istemedikleri anlarını, daha sonra gözlerinde rahatlıkla canlandırabilmek için fotoğraflamak ya da videoya çekmek isterler. Akıllı telefonlardaki kameralar normal telefonlara göre daha üstün özelliklere sahiptir. Bunların başında ses ve görüntü kalitesi gelmektedir.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar zaten çokça aranan özelliklere sahipken haziran ayında tanıtımı yapılan Android L ile bu telefonlara daha farklı özellikler kazandırılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 07:15
2017'nin en iyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
En çok indirilen Android Fotoğraf Editör Uygulamaları
Akıllı telefonların fonksiyonları, işletim sistemleri, pil ömürleri gün geçtikçe gelişmektedir. Bir milyondan fazla uygulamaya sahip olan ve uygulamalarının sayısını sürekli olarak artıran Android işletim sistemi de akıllı telefonların vazgeçilmezleri arasındadır. 5 Kasım 2007de Open Handset Allience firması tarafından kurulan bu sistem kurulduğu günden bu yana her yıl yeni antivirüs, çeşitli eğlence ve navigasyon gibi uygulamalarıyla karşımıza çıkmaktadır.2017 Android işlemcili telefonlarınıza indireceğiniz birçok program fotoğraf düzenleme uygulamaları ile istediğiniz görüntüyü elde etmenize yardımcı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:06
2017 nin En iyi Resim Düzenleme ve Kolaj Uygulaması
Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici
Uygulamanın Amacı: En iyi Resim Düzenleme uygulamalarından birisi olan Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici uygulaması ile resimlerinize çok çeşitli çerçeve ve filitreler ekleyebiliyorsunuz. Uygulamada 200 den fazla çerçeve bulunmaktadır ve 14 adet filtre uygulayabiliyorsunuz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Düzenleme yapacağınız resime filitre ve çerçeve ekleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-12-2016, 12:00
Google Fotoğraflar tarayıcı uygulaması apk indir
PhotoScan - Google Fotoğraflar Apk indir
Photoscan yazdırılmış fotoğraflarınızı telefonunuzun kamerası yardımıyla tarayıp kaydetmenize yarayan bir programdır. Google fotoğraflar tarayıcısının bir uygulaması olan bu uygulama kusursuz fotoğraflar oluşturmak için oluşturulmuştur. Programda adım adım yönlendirilen patlama akışı bulunmasından dolayı parlamayan ve kusursuz bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Bu program sayesinde sizin yapmanız gereken tek şey kamerayı fotoğrafa döndürmek. Perspektif düzeltme sayesinde fotoğraflarınızın dik ve dikdörtgen taraması saniyeler içinde gerçekleşir. Ayrıca PhotoScan - Google Fotoğraflar apk indir sayesinde fotoğraflarınızı hangi yönde tararsanız tarayın doğru açı yakalanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 23:46
Android Için Selfie Editleme ve Düzenleme Uygulaması

YouCam Perfect - Selfie Cam
YouCam Perfect, popüler fotoğraf ve ayrıca video klip uygulamalarının yaratıcıs CyberLink’in yeni mobil uygulamalarından biridir. Selfie yeni ismiyle Özçekim fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, kolaj oluşturmak için kullanabileceğiniz bir yandan da çekim işlevi gören birbirinden enteresan düzenleme araçlarını kendisinde yer alan bedava ve de müthiş bir özçekim uygulaması.CyberLink YouCam Perfect, ön ve arka kamera desteği sunan genellikle özçekimleriniz için kullanacağınızı düşündüğüm eşssiz bir fotoğraf yazılımı.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-11-2016, 23:45
Layout from instagram (instagramda Fotoğraf Paylaşma Uygulaması)
Layout from instagram apk indir
Layout From Instagram apk uygulaması, Akıllı telefon ve tablet kullananlar için Instagram tarafından yapılmış harika kolaj yapma uygulamasıdır.Sitemizden bedava olarak yükleyebileceğiniz bu program bilhassa resim çekmekten zevk duyan siz kullanıcıların kesinlikle göz gezdirmenizde fayda sağlayacağınız bi android uygulamasıdır.Programı kullanarak değişik resimlerimizi birbirleri ile birleştirebilir ve böylelikle ortaya harika kolaj işleri çıkartabiliyoruz. Bunu gerçekleştirmek amacıyla ilk olarak kalıp, ondan sonra da resimleri işaretlememiz gereklidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 23:41
Google Fotoğraflar Android Uygulaması indir

Google Fotoğraflar apk uygulama indir

Google Fotoğraflar android uygulaması, bütün resim ve de çektiğimiz videoları saklamak amacıyla kullanabileceğiniz,videolar içinde arama yapılabilir bir programdır. Google Fotoğraflar uygulamasında çektiğiniz fotoğraf ve de kaydettiğiniz videolarınız kişilere,bulunduğunuz yerlere ve önem sırasına göre sıralama yapılıp saklanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 23:35
Android Selfie Çekme ve Düzenleme Uygulaması

B612 - Selfie with the heart apk indir
Özçekim yahut Ülkemizde anılmaya başlayan alternatifiyle selfie yapmaya meraklıysanız B612 - Selfie with the heart isimli bu yazılım söz edilmeye değer fonksiyonlarıyla dikkatinizi çekebilecek bir uygulama. Envanterinde birçok filtre imkanı yer alan ve Özçekim kültürüne meraklı kullanıcıları için kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran söz konusu uygulama vasıtasıyla kolaj çalışmalarınızı da kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz resimleri da basit bir şekilde popüler sosyal medya sitelerinde paylaşıma açmanız mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 22:53
Retrica apk indir

Retrica apk indir
Fotoğraf çekinmeyi sevenler için oldukça eğlenceli ve bol seçenekli bir uygulama olan Retrica ile özellikle selfie poz fotoğraflar çekmeye doyamayacaksınız. Retrica’nın 80 adet özel filtreleri sayesinde oldukça yüksek çözünürlüklü kaliteli görüntüler elde etmeniz mümkün. Bu filtreleri fotoğrafı çekmeden önce ya da sonra olarak istediğiniz zaman uygulayabilir ve çektiğiniz fotoğrafların her biri için harika bir görüntü kalitesine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 5