Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 12:58
En çok indirilen Android Fotoğraf Editör Uygulamaları
Akıllı telefonların fonksiyonları, işletim sistemleri, pil ömürleri gün geçtikçe gelişmektedir. Bir milyondan fazla uygulamaya sahip olan ve uygulamalarının sayısını sürekli olarak artıran Android işletim sistemi de akıllı telefonların vazgeçilmezleri arasındadır. 5 Kasım 2007de Open Handset Allience firması tarafından kurulan bu sistem kurulduğu günden bu yana her yıl yeni antivirüs, çeşitli eğlence ve navigasyon gibi uygulamalarıyla karşımıza çıkmaktadır.Android işlemcili telefonlarınıza indireceğiniz birçok program fotoğraf düzenleme uygulamaları ile istediğiniz görüntüyü elde etmenize yardımcı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:30
2019'un En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
2019'un En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
Akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri şüphesiz ki kameradır. İnsanlar özel ve unutmak istemedikleri anlarını, daha sonra gözlerinde rahatlıkla canlandırabilmek için fotoğraflamak ya da videoya çekmek isterler. Akıllı telefonlardaki kameralar normal telefonlara göre daha üstün özelliklere sahiptir. Bunların başında ses ve görüntü kalitesi gelmektedir.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar zaten çokça aranan özelliklere sahipken haziran ayında tanıtımı yapılan Android L ile bu telefonlara daha farklı özellikler kazandırılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 23:45
Android Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması
Android Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması
Slayt Gösterisi Hazırlayıcı; Akıllı telefon ve tablet işletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak dizayn edilmiş olan iyi bir fotoğraflardan video klipler oluşturma programıdır. Tamamı ile parasız sahip olabileceğiniz Slayt Gösterisi Hazırlayıcı yazılımı tercih ettiğiniz fotoğraflardan video klip slayt gösterisi elde etmenizi sağlamaktadır. Programa galerinizden ve de internet vasıtasıyla dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. gayet hızlı çalışan yazılım animasyonlu bir sürü stil, 100'den fazla etiket desteği, mp3 desteği, 55'den çok birbirinden değişik yazı desteği, fotoğraf güçlendirici filtre gibi nitelikli özelliklere sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-08-2014, 23:05
Google Kamera Apk indir

Google Kamera Apk indir
Google Fotoğraf, (Google Camera) Android telefon ve tabletlerle uyumlu süratli fotoğraf ve ayrıca video klip çekimlerine imkan bir kamera uygulamasıdır. Çok farklı çekim modları sunan yazılım tamamen parasız ve de Türkçe olarak kullanılabilmektedir.Google’ın akıllı telefon ve tablet kullanıcıları adına özel bir biçimde ürettiği kamera yazılımı Google Kamera, üst seviye android telefon ve de tabletlerdeki kameranın sunduğu çekim modlarını daha az seviyedeki Android cihazlara getiren gelişmiş bir kamera programı..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 22:25
Retrica son sürüm apk indir

Retrica apk indir
Fotoğraf çekinmeyi sevenler için oldukça eğlenceli ve bol seçenekli bir uygulama olan Retrica ile özellikle selfie poz fotoğraflar çekmeye doyamayacaksınız. Retrica’nın 80 adet özel filtreleri sayesinde oldukça yüksek çözünürlüklü kaliteli görüntüler elde etmeniz mümkün. Bu filtreleri fotoğrafı çekmeden önce ya da sonra olarak istediğiniz zaman uygulayabilir ve çektiğiniz fotoğrafların her biri için harika bir görüntü kalitesine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 11-08-2014, 00:31
CreamCam Selfie Pürüzsüz (Android Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Uygulaması)


Akıllı telefon ve tablet için Selfie Resim Editleme Uygulaması
CreamCam, selfie yeni adıyla özçekim resimlerinizi iyileştirmek için kullanabileceğiniz bedava bir cep programdır. Galerinizdeki mevcut fotoğraflarınız ya da yeni çekeceğiniz resim üzerinde efekt yapmanıza izin veren uygulama, profesyonel istemiyor.Android cihaz ve de tabletler ile birlikte uyumlu olan selfie ve portre resim efekt yazılımı CreamCam, sadece iki butonu kullanarak cildinizi mükemmel ve ayrıca harika hale getiriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2014, 09:06
İstanbul HD Duvar Kağıtları
İstanbul’un manzaralarını çok mu seviyorsunuz? Bu durumda sizde İstanbul Duvar Kağıtları uygulamasını indirerek İstanbul’un en güzel manzaralarının resimlerine sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde artık İstanbul’un sen seçkin mekânlarını cep telefonunuza duvar kâğıdı yapabilirsiniz. Bu sayede de çok sevdiğiniz manzaralara her zaman sahip olacaksınız.
İstanbul Duvar Kâğıtları uygulamasında birçok farklı duvar kâğıdı yer almaktadır. Ayrıca uygulama düzenli olarak güncellenmekte ve yeni duvar kâğıtları eklenmektedir. Bu sayede de sürekli olarak aynı duvar kâğıtlarını cihazınızın masaüstüne koymak zorunda kalmıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2014, 17:38
Komik kamera Android Uygulaması
Google play uygulamarından biri olan Komik Kamera, yaratıcılığınızı ortaya çıkararak fotoğrafı eğlenceli hale getiriyor. Çekilen herhangi bir fotoğraf bilgisayar veya akıllı telefon veya tablet tardımı ile iç dünyanızı yansıtacak tarzda fotoğraflar yapmanıza yardımcı oluyor.
Özellikle facebook, twitter ve whatsup gibi sosyal medyada fotoğraf paylaşmasını sevenler bu program ile daha yaratıcı fotoğraflar paylaşma fırsatı yakalayacaklardır. Eğer photoshop ve instgram sevenlerdenseniz, sizi eğlencenin en üst seviyesine çıkaracak olan bu uygulama, çok kullanılanlar arasına girmeye başladı bile! Sen de bu fırsatı kaçırma ve eğlenceyi fotoğrafta yakala.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 11:59
En iyi Resim Düzenleme ve Kolaj Uygulaması apk indir
Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici
Uygulamanın Amacı: En iyi Resim Düzenleme uygulamalarından birisi olan Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici uygulaması ile resimlerinize çok çeşitli çerçeve ve filitreler ekleyebiliyorsunuz. Uygulamada 200 den fazla çerçeve bulunmaktadır ve 14 adet filtre uygulayabiliyorsunuz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Düzenleme yapacağınız resime filitre ve çerçeve ekleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-11-2016, 23:44
En iyi Android Fotoğraf ve Kolaj Editörü Uygulaması
Fotoğraf ve Kolaj Editörü Apk indir
Lyrebird Studio tarafından piyasaya sürülmüştür. En çok tercih edilen fotoğrafçılık uygulamalarından biridir. Google Play uygulaması bulunan her cihazla uyumludur. Birbirinden güzel filtreleri bulunan bu uygulamada fotoğraflarınızı kolajla. tek bir karede birleştirebilir, fotoğraflarınıza çeşitli çıkartmalar ekleyebilir ve farklı arka planlar ile fotoğraflarınızı süsleyebilirsiniz. Fotoğraf ve Kolâj editörü, sayısız çerçeve modeli içerir. Bu çerçeveleri fotoğraflarınızı paylaşırken kullanabilirsiniz. Tek renk olarak düzenlenen arka planları ile fotoğraflarınızı daha estetik bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraf ve Kolâj Editörü uygulamasının Google Play puanı 5 üzerinden 4,3’dür. 100 fazla şekilden oluşan kolâja sahiptir. Fotoğraflarını düzenlemek için ideal fotoğraf editörüdür. Eşsiz fotoğraf filtrelerine sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0