Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-08-2015, 21:21
ininal Cüzdan Android Uygulaması indir
ininal Cüzdan Apk indir
Uygulamanın Amacı: ininal Cüzdan Mastercard güvencesi ile verilen önceden para yatırılarak ödenen ve internette yada internet oyunlarında kullanılan bir karttır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: ininal Cüzdan hesabınızı buradan kontrol edebilir ve harcadıklarınıza bakabilirsiniz.
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Uygulamanın Sürümü: 1.0
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:12
Android işCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)
Android İşCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)

İş Bankası Türkiye’deki ilk Android uygulamalarından 1 tanesine sahip. Programı kullanmak adına tabi ki ki Android işletim sistemine sahip 1 akıllı cep telefona ya da tablete gereksiniminiz var.
Uygulamanın size sunduğu imkanlar çok geniş denilebilir. Para yatırma ve de gönderme seçenekleri, hisse senedi, döviz alım satımı, fatura ödemeleri, kredi başvurusu ve de diğer bankacılık işlemlerini yapma olanaklarına sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 20:22
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Teknolojideki ilerlemeyle günlük hayatta da birçok değişim yaşanıyor. Bu değişimler genel olarak gündelik yaşantıyı kolaylaştırma yönünde oluyor. Bankacılık sektörü de teknolojideki ilerlemeyi kullanarak müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için farklı alanlarda çeşitli hamleler yapıyor.
Atılan bu adımların belki de en önemlisi akıllı cihazlar için geliştirilen bankacılık uygulamaları. Ziraat Bankası tarafından geliştirilen Ziraat Mobil uygulaması ile banka müşterileri birçok işlemi bankaya gitmeden gerçekleştirebiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-11-2016, 20:23
Akbank Direkt Android Uygulaması
Akbank Direkt Bankacılık Uygulaması
Mobil internet kavramının pahalı bir lüks olmaktan çıkarak sıradan boyutlara indirgenmesi ile birlikte, internet bankacılığının da bilgisayarları aşarak akıllı telefon ve tabletlere girmesi de mümkün hale gelmiştir. Akbank Direkt gibi başarılı uygulamalar sayesinde bankanın arzu eden tüm müşterileri en genelden en detay işlemlere kadar ihtiyaç duydukları tüm adımları bu program üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Para aktarımı, fon alım satımı, hesap takibi ve bunun gibi pek çok işlemi tek bir program üzerinden sağlayan kişi, gerek zaman gerekse zahmet bakımından büyük kâr sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 25-11-2016, 22:11
VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması
VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması
Her an yanımızda olmalı bankamız, bunun için geliştirilmiş bu uygulama. Vakıfbank kullanan müşteriler için özel olarak hazırlanmış uygulama, bankayı ayağımıza getiriyor. Neredeyse bankadan yapabileceğimiz her işlemi bu uygulama sayesinde yapabiliyoruz. Her an banka hesabımızın takibini yapabiliyor, bilgileri alabiliyoruz.
Bankacılık işlemlerimizi tek bir şifre ile halledebileceğimiz uygulamada yapabilecekleriniz, hesap bakiyesini takip etme, bilgileri görme, ekstreleri görme, para transferi yapma, yatırım, kredi kartı işlemlerini ve hatta ödemelerinizi alabilir veya yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 22:01
Android Finansbank Cep Şubesi Apk Uygulaması indir
Android Finansbank Cep Şubesi Apk Uygulaması indir
Finansbank, programı android işletim sistemine ve de 1,6 üzeri versiyonuna sahip kullanıcılar için yazılmış, Finansbank mobil işlem hizmeti ile bankacılık işlemlerinizi cebinize getiriyor, müşterilerine sunduğu imkanların yanında müşteri olmayanlara sunduğu imkanlarlada güncel bir banka uygulamasıdır.

Program finansbank tarafından geliştirilen müşterilerine bankalacılık işlemlerini ceplerine getiren oldukça elverişli ve de pratik bir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:24
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Bankaların internet şubelerine erişmek her türlü mobil cihaz için oluşturulmuş uygulamaları kullanarak çok kolay oldu. Yapı Kredi Bankası da müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için mobil uygulamaları hazır duruma getirmiş olan bankalardan birisi.

Resmi uygulamayı kullanarak Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan gerçekleştirebileceğiniz işlemler genel hatlarıyla şu formatta:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 17:24
Android Garanti Cep Şubesi Apk Uygulaması indir
Android Garanti Cep Şubesi Apk Uygulaması indir
Garanti bankası müşterileri şirketin onlara sundukları internet şubesi deneyimine ek olarak Android akıllı telefon ve de tabletlerine kurabilecekleri Garanti Cep Şubesi ile birlikte finansal bütün varlıklarını rahatça mobil olarak yönetebilirler. Zira artık anlık para transferleri ve de yönetiminin değerli hale geldiği şimdilerde hiç bir 1 bankanın mobilden kaçış şansı yok.
Uygulamayı kullanarak hem varlıklarınızı aynı zamanda da borçlarınızı sorgulayabilir, gelecek dönemlerdeki alışverişlerinizi kontrol edebilir, tüm hesap ve kartlarınız hakkındaki hususları görüntüleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 22:12
Android CEPTETEB Bankası Apk Uygulaması
Android CEPTETEB Bankası Apk Uygulaması
Türk Ekonomi Bankası kısacası TEB'in müşterileri için hazırladığı CEPTETEB uygulamasını kullanarak bankacılık işlemlerinizi basit bir şekilde Android akıllı telefon ve de tabletlerinizden gerçekleştirme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Çok kolay veya elverişli olan uygulamanın temel özellikleri arasında piyasa bilgilerini gözlemlemek, ATM ve de şubeleri öğrenmek, kazanç transferleri, hesap işlemleri ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirmek, yatırım işlemlerini yapmak ve şans oyunları oynamak gibi çok daha fazla fonksiyon yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-12-2013, 20:00
Borsa v2 - Borsa & Finans Uygulaması
Borsa v2 - Borsa & Finans Takibi yapabileceğiniz bir program
Borsa v2, oluşturulmuş Imkb, canlı borsa, artan/azalan hisseler, varant, endeks, son haberler, alarm kurma ve widget gibi özellikleriyle karşınızda.

Borsada bulunan gelişmeleri ve en son haberleri Android yazılım sistemine sahip cep cihazlarınız üstünden anlık olarak takip edin ve de gerekli gördüğünüz hisse senetlerini portföyünüze ilave edin. Dilerseniz aldığınız kağıtlarla alakalı alarmlar kurun ve satın aldığınız hisseler dilediğiniz değerlere ulaştığında Borsa v2 size haber versin.
Devamı
  • Yorumlar: 0