Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-08-2015, 21:21
ininal Cüzdan Android Uygulaması indir
ininal Cüzdan Apk indir
Uygulamanın Amacı: ininal Cüzdan Mastercard güvencesi ile verilen önceden para yatırılarak ödenen ve internette yada internet oyunlarında kullanılan bir karttır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: ininal Cüzdan hesabınızı buradan kontrol edebilir ve harcadıklarınıza bakabilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.0
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-12-2013, 20:00
Borsa v2 - Borsa & Finans Takibi yapabileceğiniz bir program
Borsa v2, oluşturulmuş Imkb, canlı borsa, artan/azalan hisseler, varant, endeks, son haberler, alarm kurma ve widget gibi özellikleriyle karşınızda.

Borsada bulunan gelişmeleri ve en son haberleri Android yazılım sistemine sahip cep cihazlarınız üstünden anlık olarak takip edin ve de gerekli gördüğünüz hisse senetlerini portföyünüze ilave edin. Dilerseniz aldığınız kağıtlarla alakalı alarmlar kurun ve satın aldığınız hisseler dilediğiniz değerlere ulaştığında Borsa v2 size haber versin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:12
Android işCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)
Android İşCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)

İş Bankası Türkiye’deki ilk Android uygulamalarından 1 tanesine sahip. Programı kullanmak adına tabi ki ki Android işletim sistemine sahip 1 akıllı cep telefona ya da tablete gereksiniminiz var.
Uygulamanın size sunduğu imkanlar çok geniş denilebilir. Para yatırma ve de gönderme seçenekleri, hisse senedi, döviz alım satımı, fatura ödemeleri, kredi başvurusu ve de diğer bankacılık işlemlerini yapma olanaklarına sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 20:22
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Teknolojideki ilerlemeyle günlük hayatta da birçok değişim yaşanıyor. Bu değişimler genel olarak gündelik yaşantıyı kolaylaştırma yönünde oluyor. Bankacılık sektörü de teknolojideki ilerlemeyi kullanarak müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için farklı alanlarda çeşitli hamleler yapıyor.
Atılan bu adımların belki de en önemlisi akıllı cihazlar için geliştirilen bankacılık uygulamaları. Ziraat Bankası tarafından geliştirilen Ziraat Mobil uygulaması ile banka müşterileri birçok işlemi bankaya gitmeden gerçekleştirebiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 13-08-2014, 21:27
ŞEKER MOBİL ŞUBE (Şekerbank Android Uygulaması)
Akıllı telefon ve tablet için Şekerbank Cep Şube Uygulaması
Türkiye çapında 300’den fazla şubesi bulunan Şekerbank Akıllı telefon ve tablet akıllı telefon ve ayrıca tabletinizde. İster bireysel dilerseniz de kurumsal müşteri olun, Şekerbank’ın cep bankacılık yazılımını çalıştırabilirsiniz.
Şekerbank Cep Şube, bankacılık işlemlerinizi yerinizden ve ayrıca güvenli bir biçimde yapmanıza izin sağlamaktadır. Vadeli ve ayrıca vadesiz üyelik işlemlerinizi görebilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, kart ve kredi başvurusunda bulunabilir, en son kampanyalara göz gezdirebilir, hesaplarınızın IBAN bilgisini öğrenebilir, döviz kurlarını görüntüleyebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:24
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Bankaların internet şubelerine erişmek her türlü mobil cihaz için oluşturulmuş uygulamaları kullanarak çok kolay oldu. Yapı Kredi Bankası da müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için mobil uygulamaları hazır duruma getirmiş olan bankalardan birisi.

Resmi uygulamayı kullanarak Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan gerçekleştirebileceğiniz işlemler genel hatlarıyla şu formatta:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-11-2017, 22:06
Axess Mobil Apk indir
Axess Mobil Apk indir
Sizde axess kart kullanıcısı iseniz artık kredi kartına dair pek çok bilgiyi güncel olarak görebilir, kontrol edebilir ve size özel kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise axess mobil apk indir işlemini yapmak olacaktır. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilir, güvenilir bir şekilde ilgili bilgileri girebilir ve artık kendiniz için gereken her şeye ulaşabilirsiniz.Kart yönetimi özelliği ile gün içerisinde yapmanız gereken tüm ödemeler için bu uygulama sayesinde talimat verebilirsiniz. Yakın zamanda olan işlemler için hatırlatma özelliğini de kullanıp vakti geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 22:08

Android telefonlar ve tabletler için Denizbank Online Bankacılık Resmi Yazılımı
İnternet bankacılığı kavramının ortaya çıktığı günden bu yana genel müşteri kitlesi bakımından büyük ilgi görmesi ve insanların banka kuyruklarında bekleme sıkıntısını yaşamamaya başlaması, mobil internetin yaygınlaştığı günümüzde de yazılım geliştiricilerin dikkatini çekmiş durumdadır. Ev ve işyerlerindeki bilgisayarlarından olduğu kadar akıllı telefon ve tabletlerinden de bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler, Mobil Deniz gibi profesyonel uygulamalar ile bu isteklerine karşılık bulabilmektedirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2018, 21:44
Hesap Cüzdanım Android Uygulaması Apk indir
Hesap Cüzdanım
Aylık gelir-gider bilgilerinizi hesaplı bir şekilde tutarak paranızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu işlemi eskisi gibi kağıt kalem kullanarak yapmak yerine Android telefonunuzda gerçekleştirmek için hesap cüzdanım uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde her yılı, aylık olarak ve günlük olarak düzenleyerek gün içerisinde elde ettiğiniz gelirleri ve yaptığınız giderleri not ederek muhasebenizi tutabilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir bütçe planlaması hazırlayabilirsiniz. Bu program sayesinde fatura ve kredi kartı ödemeleri gibi aylık sabit ödemeleri belirleyerek limitlerinizi hesaplayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 22:11
VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması
VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması
Her an yanımızda olmalı bankamız, bunun için geliştirilmiş bu uygulama. Vakıfbank kullanan müşteriler için özel olarak hazırlanmış uygulama, bankayı ayağımıza getiriyor. Neredeyse bankadan yapabileceğimiz her işlemi bu uygulama sayesinde yapabiliyoruz. Her an banka hesabımızın takibini yapabiliyor, bilgileri alabiliyoruz.
Bankacılık işlemlerimizi tek bir şifre ile halledebileceğimiz uygulamada yapabilecekleriniz, hesap bakiyesini takip etme, bilgileri görme, ekstreleri görme, para transferi yapma, yatırım, kredi kartı işlemlerini ve hatta ödemelerinizi alabilir veya yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0