Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-11-2016, 07:40
Benim Konuşan Tom Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 21
Tarih: 25-11-2016, 07:20
Google Play Oyunlar Uygulaması Apk indir
Google Play Oyunlar Uygulaması Apk indir
Android telefonların vazgeçilmez listeleri arasında yer alan google play oyunlar ile birbirinden eğlenceli ve keyifli oyunlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile rekabet etme şansınız mevcut olup en yeni rekor ve seviyelere de ulaşabilirsiniz. Ustası olduğunuz oyunları oyuncu profilinizde paylaşarak en iyisi siz olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Google play oyunlar apk indir uygulaması ile oynadığınız oyunları kaydederek, youtube kanalında paylaşabilir, başarı dolu oyunlarınızı takip edenlere sunabilirsiniz. Kayıtlı oyunlarınızı kaldığınız yerden başka cihazlardan da oynama şansı sunan bu uygulama ile oyununuza kaldığınız yerden rahatlıkla ve kolayca devam edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2013, 10:44
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
HEP HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ARKADAŞLARINIZI ŞİMDİ ÇIPLAK GÖREBİLİRSİNİZ !!!
Arkadaşınızın üzerine doğru tutun ve elbiselerinden arındırılmış bir şekilde doğrudan vücudunu görün...
ÇIPLAK GÖSTEREN KAMERA işte tam da bu işe yarıyor...
Sadece telefonununuzu arkadaşınıza doğru tutun ve uygulamayı açın.
Ardından tek yapmanız gereken arkadaşınıza ekranı göstermek....
NOT : Bu bir şaka uygulaması olup gerçek bir x-ray tarama yapmamaktadır. Zaten telefonların bu şekilde bir özelliği bulunmamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 7-09-2013, 10:58
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir

Çıplak gösteren kamera resimleri HD ve Vücut Çıplak Tarayıcı Resimleri
Daha önceden çekilmiş giysilerin tişört, pantolon ve etek gibi giysilerin altını gösteren resimlere bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.
** Uygulama yeni Google Play Developer Guidelines Ad Policy kurallarına uygun hale getirilmiştir. Uygulamada sadece uygulama içi reklamlar bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 15-12-2013, 16:54
Android Wifi Şifre Kırıcı apk indir

Android Wifi Şifre Kırıcı full apk indir

Dilediğiniz ağ bağlantısını seçebilirsiniz. Eski sürümünün arzu edilen indirme sayısına yaklaşması üzerine oluşturulan orjinal versiyondur. Programı eğlence amaçlı çalıştırabilirsiniz.
Android telefonlarda sanırım en yaygın aranan yazılımlardan biri. Ne kadar çok faydalı yada ne kadar karmaşık şifreleri ne kadar zamanda bulabilir bilmiyorum fakat programın gayesi Wifi şifresi kırmak.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 7-09-2013, 14:59
Android Parmak İzi Kilit Ekranı 1.5 programı full apk indir
Android Parmak İzi Kilit Ekranı 1.5 programı full apk indir
Aslında bir kilit ekranı olarak çalışan en iyi Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı ile oynayın.Uygulamasını kullanmadan önce TALİMATLARI feryat OKUYUN lütfen!
! NASIL KULLANILIR!
✓ 3 kür taramak için bekleyin o zaman telefonun kilidini ekran ve patlama parmağınızı alır. (bir adet 3 taramaları geçiş aynı zamanda saatlik zaman gri rengi değişir).
Kimse Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı olmadan telefonunuzu kullanabilirsiniz.
Yeni şaşırtıcı Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı uygulaması deneyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 07:21
Kaave Falı full apk indir
Android Kaave Falı Uygulaması
Kaave Falı uygulaması kahvenizin falına bakmaya yarayan bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ancak altın üyelik sahibi olabilmeniz içinse belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihazınızın olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızın kamerasının da çalışır durumda olması gerekmektedir.
Kahvenizi içtiniz ve kahvenizin falına bakacak kimse yoksa sizde Kaave Falı uygulaması ile kahvenizin falına baktırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-11-2016, 07:46
SimSimi (Sanal Arkadaş Uygulaması)

SimSimi (Sanal Arkadaş Uygulaması)
Otobüs ya da birini beklerken, ders ya da iş aralarında, tek başına sıkıldığınızda yanı boş ve sıkıcı zamanlarınızda artık ne yapacağım derdine son. SimSimi sayesinde telefonunuzda bir sanal arkadaşınız olmakta ve boş zamanlarınızda sizin yanınızda bulunmaktadır. Alışagelmiş konuşma robotlarından farklı olan SimSimi, mini chat uygulaması ile boş zamanlarınızda sizi meşgul etmesinin yanında sizin konuşma robotunuzu geliştirmenize olanak tanır.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 15-10-2016, 13:04
Android gnçtrkcll Apk indir

Android gnçtrkcll Apk indir
Turkcell’in gençleri düşünen harika uygulaması olan gnçrtrkcll ile ilgili artık tüm detayları gnçtrkcll uygulaması sayesinde android cep telefonlarınızda bulabileceksiniz. Bu uygulamayı her yıl binlerce kişi indirmekte ve gnçtrkcll ile alakalı tüm detaylara bu şekilde ulaşmaktadır. Bu uygulamada gnçtrkcll’li olan gençlere yönelik birçok avantaj ve fırsat bulunmaktadır. Bu fırsatları günü gününe takip ederek aradığınız şeyi hızlı bir biçimde bulma imkanına sahip olmaktasınız. Ayrıca da uygulamanın içerisindeki çeşitli şeyleri bularak hem dakika hem SMS hem de internet anlamında bazı şeyleri de hemen yakalayabilirsiniz. Bu tamamen sizlere bağlı olan bir şeydir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 07:35
Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı Uygulaması
Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı indir
Fal baktırmayı çok seviyorsunuz ama baktıracak kadarda zamanınız yok. Bu durumda sizde Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı uygulaması ile Derya ablanızdan falınıza bakmasını isteyebilirsiniz. Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı uygulaması sizlere tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın indirilebilmesi ve çalışabilmesi için Android tabanlı cihaza ihtiyacınız olacaktır.
Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı uygulamasında sizlere birçok farklı fal seçeneği sunuluyor. Kahve falı, tarot falı, günlük burç yorumları, iskambil falı ve rüya tabirleri uygulamaları sizleri beklemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 3