Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2015, 22:48
Diyanet İşleri Başkanlığı Sure ve Dualar Uygulaması

Sure ve Dualar Apk indir
Sure ve Dualar Apk uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından android telefon ve tabletlere yüklenebilen sure ve dualarının meal ile birlikte okunmasına yönelik anlatımlar vardır. Uygulamada aynı zamanda sesli olarak dua da dinleyebilirsiniz. Uygulama sure ve dua okuma,uygulama üzerinden sure ve dua arayabilme özelliği ve dua ve sureler ile ilgili özet bilgiler de sunulmaktadır. Sure,ayet ve dua dinleyebilme özelliğide mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-05-2016, 23:20
Atatürk Hakkında Merak Edilen 1000 Soru Uygulaması

Atatürk Hakkında 1000 Soru Android Uygulaması
Ulu önder Atatürk hakkında birçok kitap yazılmış kendisiyle yaşayanların da anıları derlenmiştir. Atatürk, sadece Türkiye için değil tüm dünyada örnek alınan bir lider olmuştur. Ülkemizde gerek üniversiteye girişte gerekse daha birçok alanda uygulanan sınavlarda Atatürk hakkında birçok soru gelmektedir. Bu sınavlardan yola çıkarak Atatürk hakkında 1000 soru derlemeleri yapılmaktadır. Bunlardan bazıları ve cevapları aşağıda belirtilmiştir. 1. Atatürk'e okulda "Kemal" adını veren kimdir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2016, 12:40
MEB E-OKUL Android Uygulaması

MEB E-OKUL Android Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı aracılığıyla yapılan Resmi Mobil Uygulamadır.
Türkiye’de örgün Eğitimde yer alan bütün çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve de Proje Gelişmeleri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve de Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem yoluyla anlık olarak takip yapabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-02-2015, 01:31
Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir

Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir
Türkiye’nin oldukça kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü bulunan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına bile hizmet veriyor. Çok başarılı sonucu oldukça çabuk formatta verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına kıyasla kategorilendirilmiş Üç milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük uygulaması söz konusu alanda da daha öncekiler gibi fark yarattı ve aranan kelimeyi, en fazla bilinen Bir kaç farklı İngilizce aksanda seslendirme fonksiyonu ile kullanıcılarının hizmetine sundu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:15
Android İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması (internet Gerektirmiyor)

Android internetsiz İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması

İngilizce ve Türkçe arasında sözlük , çevrimdışı 80.000 'den fazla kelime ve deyimler vardır .
Özellikler
- Sözlükte anahtar kelime ile arama ve filtre kelime veya kelime grubu
- Swap kaynak ve kelimeleri aramak için hedef dili
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 8-10-2015, 22:45
Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları (Tüm Dersler)


Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları Apk indir
8.sınıfların en zor sınavlarından biriside TEOG sınavıdır. TEOG sınavına göre geleceğimiz bir nebzede olsa şekillenir ve hangi liseye gideceğimiz bu sınava göre belirlenir. Sizlerin boş zamanlarında, arabada giderken rahat bir şekilde konuları tekrar edebilir ve bilginizi daha çok arttırabilirsiniz. Bu makalemde sizlere Türkçe,ingilizce,din kültürü,inkılap tarihi,fen ve teknoloji TEOG uygulamalarını paylaşacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-10-2016, 12:06
Asisto Eğitim Uygulaması

Asisto Eğitim Uygulaması
K12Net, Asisto ile birlikte akıllı telefon ve tablet platformunda kendini tanıttı. Mobil web sitesinin sonrasında, K12Net androide özel yazılımı vasıtasıyla, fonksiyonlarını daha da geliştiriyor. Her an elimizin altında bulunan cihazların kendi fonksiyonlarını de kullanarak, Asisto, K12Net tecrübesini bir adım daha öne taşıyor.Asisto’nun kullanıcılara sağladığı çok yeni özellikler :Her an elinizin altında. Uygulamaya tek dokunuş ile girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2016, 12:38
Android E-Okul Ortalama Hesaplama apk indir

E-Okul Ortalama Hesaplama
Karne günlerinin yaklaşmasıyla öğrenciler ortalama hesaplama telaşlarına kapıldılar.Bu nedenle ortalama hesaplama uygulamaları,siteleri revaşta.Bu siteler teker teker tüm notlarınızı girmenizi istemekte.Bundan dolayı hayli uğraştırmakta.Fakat son günlerde çıkan bir uygulama bu işlemi oldukça kolaylaştırmakta.E-okul ortalama hesaplama adlı uygulama google play’den ücretsiz bir şekilde indirilmekte.Bu uygulama sayesinde ortalamanızı rahatlıkla hesaplıyabilicek ve karne gününü bekleyeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 21:17
Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir

Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir
Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimden oldukça sık okuduğumuz surelerden Yasin, Tebareke, Nebe, Fetih ve de Rahman surelerini ister okuyun ister dinleyin

Bu iyi uygulamayla güzel zamanlarda bir çok kez okunan Yasin, Tebareke(Mülk), Amme(Nebe), Rahman ve de Fetih süreleri daima yanınızda. Dilediğiniz an okuyabilir yada dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-09-2013, 21:51
Android En Güzel ilahi Zil Sesleri apk Uygulaması

Android En Güzel ilahi Zil Sesleri apk Uygulaması

İlahi dinlemeyi sever misiniz? İyi birbirinden iyi ilahilerin zil sesi veya mesaj sesi olmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise programımız tam da sizlere göre. İçerinde itinayla seçilmiş olan birbirlerinden güzel ilahiler bulunan programımız vasıtasıyla artık farkındalığınızı arttırabilir, işte bu güzel ilahileri ister zil sesi ister mesaj sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Programımızdaki bazı ilahiler:
Devamı
  • Yorumlar: 0