Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-06-2017, 07:51
R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)

R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)
Okulların kapanmasına yaklaştıkça bir çok öğrenci not ortalamalarını ve son notlarını merak etmektedirler. Ancak son günlerde e okul VBS açılmıyor ve öğrenciler son ders notlarını merak ediyorlar. Bir arkadaş e okul VBS uygulamasına alternatif olarak R Okul VBS uygulamasını çıkartmış ve ders notları görünebiliyormuş. Sizden ricam bu uygulamayı denedikten sonra çalışıp çalışmadığını yorum olarak atarsanız bir çok arkadaşıma yardımcı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 50
Tarih: 2-06-2017, 02:47
MEB E-OKUL v2.2 Apk indir

MEB E-OKUL Android Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı aracılığıyla yapılan Resmi Mobil Uygulamadır.
Türkiye’de örgün Eğitimde yer alan bütün çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve de Proje Gelişmeleri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve de Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem yoluyla anlık olarak takip yapabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-05-2017, 23:34
Kuran Meali - Türkçe Apk indir
Kuran Meali - Türkçe Apk indir
Kuranı kerim meali apk indir ile kuranı kerimi meali ile birlikte inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Kuran meali ile anlayarak kuran dinlemek ve okumak mümkündür. Uygulama sayesinde maneviyatı yüksek olan Kuranı meali ile birlikte anlayabilir ve okuyabilirsiniz. Kuran meali ile birlikte görüntü kalitesi ile bütün süreleri rahatlıkla okuyabilir, kaldığınız bölümü kaydedebilirsiniz.Boyut ayarlama seçeneği sayesinde oldukça etkili olan uygulama hem okuma hem dinleme hem de kaydetme imkânları tanımaktadır. Bu uygulama ile kaldığınız yeri takip edebilir ve ayrıca namaz sürelerine geçiş yapabilirsiniz. Site içinde Kuran ve meali bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2017, 22:10
Android Hızlı Okuma ve Egzersizleri Uygulaması indir
Hızlı Okuma ve Egzersizleri apk indir
Kitap okumayı sevenler için ve hızlı okumaya çalışarak daha fazla kitap okumak isteyenler için son günlerde harika bir uygulama gündem de... Hızlı okuma ve egzersizleri apk indir ile ulaşabileceğiniz uygulamanın detayları aşağıdaki gibidir:Bu uygulamadaki hızlı okuma sayesinde okumanızı bilimsel yöntemler aracılığı ile geliştireceksiniz. Bu sayede hem anlama oranınız güçlenecek, hem de kısa sürede çok daha fazla kelime okuyarak daha fazla içerik, kitap, metin okuma şansı elde edeceksiniz.Hızlı okuma sanıldığı gibi ekstra bir kabiliyet gerektiren bir beceri değildir. İsteyen herkes kısa süre içerisinde bu beceriyi kazanabilir. Hızlı okuma tekniklerinin tümünde asıl amaç; okuyucunun aynı anda sayfanın bütününü görmesini sağlamaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-03-2017, 22:58
Osmanlıca Eğitim Android Uygulaması indir
Osmanlıca Eğitim apk indir
Tüm kullanıcılar için hazırlanan bu uygulama sayesinde Osmanlıcayı geliştirmeniz de yardımcı olacak ve sizlere tamamen avantaj sağlayacaktır. Uygulama sayesinde Osmanlıcayı daha keyifli ve daha eğlenceli öğrenmenize yardımcı olacak. Bu sayede pratik yapmış olacaksınız. Uygulamanın içerisinde Osmanlıcaya ait tüm konuları bulabilirsiniz. Özellikle Osmanlıca dersini gören kullanıcılar için daha fazla avantaj sağlayacaktır. Osmanlı eğitim uygulamasının içinde birçok eğlenceli konularda yer almakta.Osmanlıca oyunlar, adam asmaca ve kelime oyunları gibi pek çok içeriklerde olmaktadır. Hatalarınızı görmeniz için sizlere fayda sağlıyor. Bu sayede hatalarınızı görerek kendinizi daha fazla geliştirmeniz de etkili olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 22:09
TEOG sınavına Akıl Kartları ile Hazırlanın
Akıl Kartları apk indir
Sizler için sunulan eğitim içerikli harika bir uygulama. Bu uygulama sayesinde birçok bilgiler elde edeceksiniz. Akıl kartları sizleri TEOG sınavına iyi bir şekilde hazırlayacak. Test çözmekten ve ders çalışmaktan sıkılan kullanıcılar için muhteşem bir uygulama. Sizlere sunulan bu uygulama sayesinde daha eğlenceli eğitim sağlayacaksınız. Fen dersi, inkılap, din ve İngilizce gibi derslerin tüm üniteleri bu uygulamada yer alıyor. Sizlere eğitim sağlayacak bu uygulama tek yapmanız gereken kartlarla oynamak.Hem kartlarla oynayın hem birçok konuları öğrenin. Bu uygulama sayesinde konuları öğrenmeniz daha rahat ve daha eğlenceli hale gelecek. İstediğiniz her alanda internet olmadan doyasıya oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 19:16
Ehliyet Sınav Soruları Android Uygulaması
Ehliyet Sınav Soruları Premium apk indir
Araç kullanmak ve aracı kullanmak için ehliyete sahip olmak herkesin hayalidir. 18 yaşını doldurduktan sonra ehliyet almak için başvurmak gerekmektedir. Her güzel şeye ulaşmak için sınava girmek gerektiği gibi ehliyet almak içinde sınavlar bulunmaktadır. Bu sınavlardan başarılı bir şekilde geçtikten sonrada direksiyon sınavını geçmek gerekmektedir.Artık internetin kullanım kolaylığının olması sayesinde sınavlara çalışmakta çok kolaydır. İnternette yer alan uygulamalar sayesinde daha önceki yıllarda çıkan sorulara ve konu anlatımlarına ulaşmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken en iyi uygulamayı indirmektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 18:58
Benim Hocam Mobil Uygulaması Apk indir
Benim Hocam Mobil Uygulaması Apk indir
Eğitime gönül vermiş ve bu konuda kendini öğrencilerinin bilgi alması için feda eden bir ailenin mobil uygulamasıdır. Tamamen öğrencilerin faydalanmasına yönelik olarak paylaşılmış olan bu uygulamada pek çok videolar bulunmaktadır. Kanal içinde yer alan tüm videolara ulaşmak için benim hocam mobil - beta apk indir yazarak bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Ücretsiz olması sayesinde öğrencilerin kolayca bu uygulamaya erişebilmesi sağlanmaktadır.Sınavlara hazırlanan öğrencilerin başarılı olabilmeleri için bu uygulamayı indirmeleri çok doğru bir seçenek olmaktadır. Öğrencilere pek çok faydalı alternatifler sunması sayesinde eğitici bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2017, 20:25
En iyi Hızlı Okuma - Teknikleri Android Uygulaması
Hızlı Okuma - Teknikleri Apk indir
Hızlı okuma ile daha hızlı okumalar yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gün içinde belli zaman dilimlerini ayırarak, farkını hissedebileceğiniz değişim ve ilerlemeleri gözetleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde çok kısa bir sürede hızlı okumalar sağlayabilirsiniz. Birçok yerde parayla verilen bu hizmetler ücretsiz bir şekilde ayağınıza geliyor. İstenilen zaman ve saatlerde uygulamadan yararlanabilirsiniz. Belli bir okuma metodu belirleyebilir miyim? Tabi ki evet. Akılda kalıcı bir özellik taşıyan bu uygulama sayesinde okuduğunuzu anlayarak okuma zamanları ve metotları ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-01-2017, 06:57
En iyi 2017 Android Eğitim Uygulamaları
En Çok indirilen Android Eğitim Uygulamaları Apk indir
Birçok kişi günlük hayatının belli dönemlerini bir şeyler öğrenmeye adar. Bunun için kurslara gidilir, özel dersler alınır, özel eğitmenlerin denetiminde yeni şeyler öğrenilir ve daha onlarca farklı şey yapılır. Ancak bunları yapmak için belli bir zamanınızın olması gerekir. Günlük hayatınızda ise bu zamanı bulmak neredeyse imkânsızdır. Ancak Android Eğitim uygulamaları sayesinde eğitim için zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Artık nerede olursanız olun cep telefonunuzdan ya da tabletinizden bu uygulamalara giriş yaparak sizde gerekli olan eğitimleri alabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0