Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2015, 22:48
Diyanet İşleri Başkanlığı Sure ve Dualar Uygulaması

Sure ve Dualar Apk indir
Sure ve Dualar Apk uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından android telefon ve tabletlere yüklenebilen sure ve dualarının meal ile birlikte okunmasına yönelik anlatımlar vardır. Uygulamada aynı zamanda sesli olarak dua da dinleyebilirsiniz. Uygulama sure ve dua okuma,uygulama üzerinden sure ve dua arayabilme özelliği ve dua ve sureler ile ilgili özet bilgiler de sunulmaktadır. Sure,ayet ve dua dinleyebilme özelliğide mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:31
Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir

Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir
Türkiye’nin oldukça kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü bulunan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına bile hizmet veriyor. Çok başarılı sonucu oldukça çabuk formatta verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına kıyasla kategorilendirilmiş Üç milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük uygulaması söz konusu alanda da daha öncekiler gibi fark yarattı ve aranan kelimeyi, en fazla bilinen Bir kaç farklı İngilizce aksanda seslendirme fonksiyonu ile kullanıcılarının hizmetine sundu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:15
Android İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması (internet Gerektirmiyor)

Android internetsiz İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması

İngilizce ve Türkçe arasında sözlük , çevrimdışı 80.000 'den fazla kelime ve deyimler vardır .
Özellikler
- Sözlükte anahtar kelime ile arama ve filtre kelime veya kelime grubu
- Swap kaynak ve kelimeleri aramak için hedef dili
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 15-10-2016, 12:06
Asisto Eğitim Uygulaması

Asisto Eğitim Uygulaması
K12Net, Asisto ile birlikte akıllı telefon ve tablet platformunda kendini tanıttı. Mobil web sitesinin sonrasında, K12Net androide özel yazılımı vasıtasıyla, fonksiyonlarını daha da geliştiriyor. Her an elimizin altında bulunan cihazların kendi fonksiyonlarını de kullanarak, Asisto, K12Net tecrübesini bir adım daha öne taşıyor.Asisto’nun kullanıcılara sağladığı çok yeni özellikler :Her an elinizin altında. Uygulamaya tek dokunuş ile girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-10-2015, 22:45
Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları (Tüm Dersler)


Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları Apk indir
8.sınıfların en zor sınavlarından biriside TEOG sınavıdır. TEOG sınavına göre geleceğimiz bir nebzede olsa şekillenir ve hangi liseye gideceğimiz bu sınava göre belirlenir. Sizlerin boş zamanlarında, arabada giderken rahat bir şekilde konuları tekrar edebilir ve bilginizi daha çok arttırabilirsiniz. Bu makalemde sizlere Türkçe,ingilizce,din kültürü,inkılap tarihi,fen ve teknoloji TEOG uygulamalarını paylaşacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 00:23
Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir

Android Yasin 'i Şerif (sesli) HD Apk Uygulaması indir
Yasin 'i Şerif (sesli) HD uygulaması kullanıcılara cep telefonlarında ya da tablet bilgisayarlarında Yasin suresini dinlemelerine ve de Türkçe mealini okumalarına olanak sağlıyor.

Yasin 'i Şerif (sesli) HD, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile uyumlu dini bir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 13:26
Android Dil Öğrenme Kılavuzu Apk Uygulaması
Android Dil Öğrenme Kılavuzu Apk Uygulaması
Bu eğitim öğrenme programında 500'den çok çok tercih edilen ifade ve de sözcük yer alır. İşte bu kılavuz seyahatlerinizde, yabancı dostlarınızla buluşmalarınızda, acil bir durum ortaya çıktığında veya değişik birçok durumda sizlere çok faydalı olacaktır.
Bu programı kullanarak birçok dili konuşan papağanımızdan İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca ve de Korece öğrenebilirsiniz. Papağanımız istediğiniz zaman ve de dilediğiniz yerden anlatım ve dinleme egzersizleri yapmanız amacıyla okuyucularımızla birlikte çalışır.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 1-04-2015, 23:46
Sınav Hocası (YGS & LYS) android uygulaması
Sınav Hocası (YGS & LYS) android uygulaması
Sınav Hocası uygulaması YGS ve LYS sınavlarında yardımcı olmak için çok güzel hazırlanmış sınava çalışma uygulamasıdır.Uygulamada ders anlatımından sınavlara kadar bir sürü konu bulunmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınız ile bilgi düellosunada girebilirsiniz. Uygulamanın Ortam bölümünde diğer arkadaşlar ile sosyalleşmek için çok güzel hazırlanmış tanışma bölümü yer almaktadır. Bu uygulama ile çalışıp bilgi seviyenizi çok daha ileri taşıyabilirsiniz. Uygulamanın En sevdiğim yeri ise Düello çünkü karşımıza gerçek rakip çıkıyor ve bilgi seviyemizi sonuna kadar kullanmamızda bizlere yardımcı oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 21:17
Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir

Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir
Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimden oldukça sık okuduğumuz surelerden Yasin, Tebareke, Nebe, Fetih ve de Rahman surelerini ister okuyun ister dinleyin

Bu iyi uygulamayla güzel zamanlarda bir çok kez okunan Yasin, Tebareke(Mülk), Amme(Nebe), Rahman ve de Fetih süreleri daima yanınızda. Dilediğiniz an okuyabilir yada dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 12:59
Android British Town İngilizce Eğitimi apk Uygulaması

Android British Town İngilizce Eğitimi apk Uygulaması

British Town Dil Okulları tarafından parasız olarak sunulan işte bu programda;
İngilizce Günlük Konuşmalar klavuzu ile, günlük hayatta sık sık kullanmaya gereksinim duyacağımız ingilizce sözcükler ve okunuşlarını görebilirsiniz. Tanışma, Restoranda, Otelde , Yolculukta, Alışverişte, Yön Sorma, Davet Etmek ve de İstihtam Bürosu olmak üzere 8 başlıkta düzenlenmiş ifadeler, İngilizce'yi daha çabuk öğrenmenize yararlı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0