Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 29-05-2019, 17:50
e okul vbs apk indir
Son Sürüm e okul vbs apk indir
Arkadaşlar okulların kapanmasına günler kala sizler için en güzel android e-okul hesaplama uygulamalarını bir araya toplamaya çalıştım. Google Playde yer alan en çok indirilen e-okul uygulamalarını sizler için indirip paylaşıma açlıyorum. E-okul Not hesaplama,taktir hesaplama,teşekkür hesaplama,ortalama hesaplama uygulamaları bulunmaktadır ve ayrıca bütün notlarınızı görebilir,sözlü notlarınızı takip edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu uygulamaları tek tek deneyip en iyi e-okul hangisi ise onu kullanabilirsiniz. Herhangii bir problem yaşarsanız yada görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz konunun altında yer alan yorum bölümüne not bırakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 07:51
R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)

R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)
Okulların kapanmasına yaklaştıkça bir çok öğrenci not ortalamalarını ve son notlarını merak etmektedirler. Ancak son günlerde e okul VBS açılmıyor ve öğrenciler son ders notlarını merak ediyorlar. Bir arkadaş e okul VBS uygulamasına alternatif olarak R Okul VBS uygulamasını çıkartmış ve ders notları görünebiliyormuş. Sizden ricam bu uygulamayı denedikten sonra çalışıp çalışmadığını yorum olarak atarsanız bir çok arkadaşıma yardımcı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 52
Tarih: 8-10-2015, 22:45
Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları (Tüm Dersler)


Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları Apk indir
8.sınıfların en zor sınavlarından biriside TEOG sınavıdır. TEOG sınavına göre geleceğimiz bir nebzede olsa şekillenir ve hangi liseye gideceğimiz bu sınava göre belirlenir. Sizlerin boş zamanlarında, arabada giderken rahat bir şekilde konuları tekrar edebilir ve bilginizi daha çok arttırabilirsiniz. Bu makalemde sizlere Türkçe,ingilizce,din kültürü,inkılap tarihi,fen ve teknoloji TEOG uygulamalarını paylaşacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 02:47
MEB E-OKUL v2.2 Apk indir

MEB E-OKUL Android Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı aracılığıyla yapılan Resmi Mobil Uygulamadır.
Türkiye’de örgün Eğitimde yer alan bütün çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve de Proje Gelişmeleri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve de Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem yoluyla anlık olarak takip yapabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-08-2015, 21:00
Reading Words Pro ingilizce Öğrenme Uygulaması indir
Android ingilizce Öğrenme Uygulaması indir
Uygulamanın Amacı: İngilizce dil sınavlarında kelime bilginizi ve ingilizce okuma tecrübenizi geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmış bir uygulamadır.Hem kelime sayınızı arttırır hemde okuma yönteminizi geliştirir.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Reading Words Pro apk yı açtıktan sonra metin okuyup bilemediğiniz kelimelere bakabilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.2
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:30
Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması

Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması
Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'de olan kısa sureler söz konusu uygulamada. İster okuyun, ister dinleyin, ister seyredin. Yalnızca Namaz Sureleri şeklinde bilinen 10 sure değil öbür çok kısa sureler bile söz konusu uygulamada. Zilzal suresi, Adiyat Suresi, Ayetel Kürsi, Hüvallahüllezi, Asr Suresi benzeri bütün kısa sureleri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bütün namaz duaları da uygulamada mevcuttur. Programdaki bütün sureler ve dualar hem Arapça, hem latin harfleriyle Arapça, hem Türkçe meali, hem sesli hem de görüntülüdür.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 20:53
2019 KPSS ye Hhazırlanma Android Uygulaması
KPSS 2019 Apk indir
Öğretmen adaylarının kendini denemesi üzere geliştirilmiş tüm derslerin bulunduğu bir test uygulamasıdır. İnternet bağlantısına gerek duyulmaksızın çözebileceğiniz testler bulunmaktadır. Telefonunuzun elinizde olduğu her yerde rahatça çözebileceğiniz testlere sahiptir. KPSS (Kamu personeli seçme sınavı) sorularından esinlenerek güncel bilgilere dayanan sorulardır. Bu sınava girecek olan kişiler için eğitici nitelikte olan bir uygulamadır. Tarih, coğrafya, vatandaşlık ve genel kültür konularından birçok soru bulunmaktadır. Bu uygulama tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca, bu uygulama ile eksik olduğunuz konuları tekrar edebilir ve o konu üzerine bir test çözebilirsiniz. Bu testler boyunca yanlış işaretlediğiniz şık kırmızı ile doğru olan şık ise yeşil ile gösterilir. Uygulama test sonunda size yanlış, boş ve doğru sayınızı gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2016, 22:27
Uludağ Üniversitesi Öğrenci Android Uygulaması
Uludağ Öğrenci Otomasyon apk indir
Uludağ Üniversitesi'nin etkin kullanımlı sosyal ağı olan aynı zamanda bilgi paylaşımı için tasarlanmış son derece kullanışlı ve bilgi koruma ve güvenlik sistemlerine sahip olan sitesi Uludağ Öğrenci Otomasyon Uygulaması sayesinde Uludağ Üniversiteli öğrenciler öğrenci işleri ve diğer bölüm ve okul bilgilerinin paylaşımı konusunda önemli yararlar elde etmektedirler. Bu platform sayesinde her öğrencinin kendi bölümü, sınıfı, diğer bölümler ve genel olarak üniversite faaliyetleri hakkında tam bir bilgi edinme şansına ulaşmaktadırlar. Okulların ilan panolarını sık sık kontrol etme zorunluluğunu tamamen ortadan kaldıran ve mobil ve normal internet bağlantısı yolu ile her an öğrencinin elinin altında olan uygulama sayesinde öğrencilikle ilgili tüm işlerin takibi daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:48
Android Risale-i Nur Okuma Apk Uygulaması
Risale-i Nur Okuma Android versiyonu. Tüm Külliyat, Osmanlıca Külliyat, Kuran, cevşen, ilmihaller, tesbihat, hizb-ül hakaik, Hizb-ül Kuran bölümlerinden oluşmaktadır. Ansiklopedik Lugat, kelimenin lugat manasına direk bakabilme, Osmanlıcalarda sözcüğün latince yazılışına bakabilme, Hicri, miladi, rumi takvim çevirme, kitap İşaretleri, notlar ekleme, Latince ve de Osmanlıca arama, tüm Külliyatta arama yapıp, neticeleri özet olarak görebilme imkanı verir. Otomatik kaydırma, kopyalama yapabilme, font büyüklüğü, rengi, stili vs. gibi ayarlar mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2016, 12:38
Android E-Okul Ortalama Hesaplama apk indir

E-Okul Ortalama Hesaplama
Karne günlerinin yaklaşmasıyla öğrenciler ortalama hesaplama telaşlarına kapıldılar.Bu nedenle ortalama hesaplama uygulamaları,siteleri revaşta.Bu siteler teker teker tüm notlarınızı girmenizi istemekte.Bundan dolayı hayli uğraştırmakta.Fakat son günlerde çıkan bir uygulama bu işlemi oldukça kolaylaştırmakta.E-okul ortalama hesaplama adlı uygulama google play’den ücretsiz bir şekilde indirilmekte.Bu uygulama sayesinde ortalamanızı rahatlıkla hesaplıyabilicek ve karne gününü bekleyeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0