Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-12-2014, 15:01
McAfee Antivirus & Security Apk indir

McAfee Antivirus & Security Apk indir

intel Security Group aracılığıyla sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedek alma özelliğinden ve de reklamsız program ortamından yararlanmak adına versiyonu MMS Premium olacak şekilde yükseltin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:27
2019'un Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

En Çok indirilen Android Antivirüs Uygulamaları
Biyolojik anlamının dışında teknolojik aletlerdeki parazitleri belirtmek için de virüs kelimesi kullanılmaktadır. Virüsler, kullanıcının haberi olmadan veya kullanıcı izin vermediği halde bilgisayar ya da telefonların çalışma şeklini değiştiren kendini gizleyebilme özelliğine sahip birtakım programlardır. Bu programlar, internet üzerinden yayınlanan bağlantılar ve dosya aktarımları gibi çok çeşitli yollarla telefon ya da bilgisayara sızabilmektedir. Sonrasında kendini çoğaltmaya ya da yerleştiği yerde işlevini sürdürmeye çalışırlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 12-02-2019, 10:20
En iyi Android Antivirüs Uygulamaları indir


En iyi Android Antivirüs Uygulamaları
Google Play Store ya da rootlu cihazların faydalandıkları diğer platformlar üstünde dolaşan zararlı yazılımların sıklığından hepimizin haberi vardır. Durum böyle olunca bütün akıllı cihazlara bir tane antivirüs uygulaması yerleştirmek de şart oluyor. İşte cihazınızı virüslerden veya kötü niyetli programlardan korumak amacıyla kullanabileceğiniz antivürüs ve ayrıca güvenlik programları.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2015, 23:05


Android Telefonlar ve Tabletler için Antivirüs Programı


Mobile Security & Antivirus iyi bir antivirüs yazılımıdır ve Google Play Store üzerinden bedava şeklinde sunulmaktadır. Program yoluyla mobil telefonunuzu yoran ve pilini yiyen virüslerden kurtarın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:14
360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)

360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)
360 Security dünyanın en muhteşem güvenilir hepsi-içinde-bir android optimizasyon & antivirüs yazılımıdır, dünya çapında 641 milyon kullanıcı 360 Security kullanarak günlük hayata minimal müdahale ile birlikte mobil güvenliğini getirir.
Cep yaşam tarzını korumak için öngörüyle tasarlanmış İşte bu Bedava optimizasyonu ve güvenlik Android yazılımını sadece BİR dokunuşla yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 28-10-2014, 19:31
AVG AntiVirus PRO - Xperia


AVG AntiVirus PRO - Xperia Apk indir
Android Telefonunuz her zaman kullanıyorsanız, güvenliğinizi devamlı olarak sağlayacak bir korumaya daima gereksinim duyarsınız. AVG Anti-Virus vasıtasıyla günümüzün çok karmaşık tehditlerine karşı çevrimiçi yahut çevrimdışı problemsiz bir şekilde korunursunuz. AVG Anti-Virus, zararlı sitelere yanlışlıkla girmenizi önlemek için benzersiz LinkScanner® yazılımını içerir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2014, 01:40
Mobile Security & Antivirus apk indir (Android ESET Antivirüs Uygulaması)
Mobile Security & Antivirus apk indir (Android ESET Antivirüs Uygulaması)
Verileriniz ve Mobil Maceralarınız için Koruma
ESET Mobile Security 99.7% tespit oranıyla mükemmel koruma sunar (kaynak: AV-TEST May/Haz/Tem 2013)
Üstüste 10 yıllık koruma ödülleriyle rekor kıran ESET teknolojisiyle çevrimiçi sosyal ağlar veya alışverişin keyfine varın (kaynak: Virus Bulletin, VB100 Ödülleri).
ESET'in teknolojisi size her koşulda güvenli kılar ve telefonunuzu kontrolünüzde tutar- telefonunuzu kaybetseniz bile.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2014, 14:58
Kaspersky internet Security Apk indir
Akıllı cep telefonlarının en çok kullanıldığı alan kuşkusuz internettir. İnterneti pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Bunların içerisinde internette dolaşmak ve dosya indirmek en popüler olanlarıdır. Bu aktivitelerin belirli sakıncaları olabilmektedir. Çünkü artık internet çok gelişmiştir ve pek çok kötü niyetli insan internete kötü dosya paylaşımları yüklemektedir. Sizde bu dosyaları cep telefonunuza yüklediğinizde cep telefonunuz hasar görmektedir. İşte bu soruna engel olmak için Kaspersky Internet Security adlı uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama sayesinde sorunsuz bir şekilde dosya indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-11-2013, 21:57
Android Telefonlar için Güvenlik ve de Antivirüs Programı

NQ Mobile Security & Antivirus, Android telefonunuzun güvenliğini sağlayabilecek özelliklere sahip aynı zamanda oldukça favori bir mobil uygulama. Antivirüs yapısı başta olmak üzere birçok koruma parçacığını bünyesinde bulunduran söz konusu yazılım ile antivirüs adına büyük bir adım atabilirsiniz.
Virüs, trojan, truva atı aynı zamanda malware gibi kötü amaçlar güden program ve de öğelere karşı güvenliğinizi sağlayabilen NQ Mobile Security & Antivirus, mobil telefonunuzu baştan daha sonra tarayabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 07:36
Android Dr.Web v.7 Anti-virus Light Apk Uygulaması
1992 yılında antivirüs piyasasına giren Rus antivirüs lideri Dr.Web ile birlikte mobil cihazınızı virüs ve spamlardan muhafaza edin. Program, sisteminizin hızını etkilememekle kalmaz; oldukça önemlisi batarya ömrünü de azaltmaz.
Dr.Web Antivirus Light, daha önceki virüs tehditlerinin bulunduğu veritabanını kullanarak yeni türevlerinin tespit edilmesinde eşsiz "Android ™ Tracing Origins" algoritmasını kullanır. Böylece virüsün türevlerinin de tespit edilmesini sağla. virüs veritabanının boyutunu azaltmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1