Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-12-2016, 00:12
Alpha Security Android Antivirus Uygulaması Apk indir
Alpha Security Android Antivirus Uygulaması Apk indir
Akıllı telefonların güvenlik açısından pek çok koruma önlemi olsa da kötü niyetli yazılım korsanları ve dolandırıcılar tıpkı bilgisayar virüsleri gibi android tabanlı telefonlar için de zararlı yazılımlar kodlamaktadırlar.Bu nedenle akıllı telefonlarda mutlaka ek güvenlik tedbirlerinin alınması gerekmektedir. Bu tedbirlerden en etkili olanı hiç şüphesiz ki antivirüs yazılımları kullanmaktır. Alpha Security-Antivirus apk akıllı telefonunuzun ve android işletim sistemi tabanlı tabletinizin tam korunması için tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.Alpha Security-Antivirus; anlık koruma sağlamasının yanı sıra belirli zamanlarda akıllı telefon ve tabletlerinizi tarayarak zararlı yazılımlara karşı etkin bir koruma ve temizlik sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-12-2016, 00:07
Ace Security Plus - Antivirus Uygulaması Apk indir
Ace Security Plus - Antivirus Uygulaması Apk indir
Günümüzde akıllı telefonların kullanım alanlarının yaygınlaşması neticesinde kötü niyetli yazılımcılar da gözlerini akıllı telefon işletim sistemlerine çevirmişlerdir. Dünya genelinde en çok kullanıcısı olan android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar da virüs içerikli programların hedefi konumundadırlar.Tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi artık android tabanlı akıllı cihazlar da antivirüs programlarına ihtiyaç duymaktadır. Diğer antivirüs programları ile kıyaslandığında Ace Security Plus - Antivirus apk oldukça kapsamlı bir virüs tarama ve anlık koruma hizmeti sunmaktadır. Özellikle günümüzde yoğunlaşan banka hesabı dolandırıcılığı yazılımlarına karşı oldukça etkili bir performans gösteren antivirüs yazılımı telefonunuzda yer alan kişisel bilgilerinizin güvenliğini en üst seviyede korumaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:16
CM Security - FREE Antivirus (Antivirüs Uygulaması)
Android Antivirüs Uygulaması
Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de sistemi zorlamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 24-11-2016, 17:14
360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)

360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)
360 Security dünyanın en muhteşem güvenilir hepsi-içinde-bir android optimizasyon & antivirüs yazılımıdır, dünya çapında 641 milyon kullanıcı 360 Security kullanarak günlük hayata minimal müdahale ile birlikte mobil güvenliğini getirir.
Cep yaşam tarzını korumak için öngörüyle tasarlanmış İşte bu Bedava optimizasyonu ve güvenlik Android yazılımını sadece BİR dokunuşla yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-10-2016, 20:51
Telefona ”Virüs Bulaştı” Uyarısına Dikkat!
Telefona ”Virüs Bulaştı” Uyarısına Dikkat!
İnternete bağlanabilen cihazların tamamı internet ortamından yayılan virüslerin saldırısı ile muhatap olabilmektedir. Bu cihazlara indirilen bazı uygulamaların yazılımlarının kaçak olması yüzünden bu virüsler bulaşabildiği gibi uygulamalar yasal olsa da uygulamalara virüs bulaşmışsa eğer bu virüs bulaşmış uygulamaların androidli telefonlara indirilmesi sonucunda virüs bulaşmaktadır. Sadece kaçak veya virüs bulaşmış uygulamalar yüzünden androidli telefonlara virüs bulaşmamaktadır. Aynı zaman girilen bazı internet siteleri yüzünden de bu cihazlara virüs bulaşabilmektedir. Virüslü internet siteleri sırf androidli telefonlara virüs bulaştırmak için kurulmuş olabileceği gibi tıpkı virüslü uygulama programları gibi başkaları tarafından virüs bulaştırılmış olabilmektedirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2016, 23:39
Android AntiVirus Security - FREE (AVG Antivirüs Uygulaması)
Android AntiVirus Security - FREE (AVG Antivirüs Uygulaması)
Android İçin Antivirüs Programı

AVG Antivirus, Android telefonlar ve tabletler adına oluşturulmuş zararlı yazılım tarama programıdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız ücretisiz AVG ile benzer formatta çalışarak, cep telefonu cihazınız için tehlike oluşturabilecek virüs, trojan, casus yazılım ve de zararlı sitelerden sizi gerçek zamanlı olarak korumaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 20:30
2017'nin Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

En Çok indirilen Android Antivirüs Uygulamaları
Biyolojik anlamının dışında teknolojik aletlerdeki parazitleri belirtmek için de virüs kelimesi kullanılmaktadır. Virüsler, kullanıcının haberi olmadan veya kullanıcı izin vermediği halde bilgisayar ya da telefonların çalışma şeklini değiştiren kendini gizleyebilme özelliğine sahip birtakım programlardır. Bu programlar, internet üzerinden yayınlanan bağlantılar ve dosya aktarımları gibi çok çeşitli yollarla telefon ya da bilgisayara sızabilmektedir. Sonrasında kendini çoğaltmaya ya da yerleştiği yerde işlevini sürdürmeye çalışırlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 4-04-2016, 22:41
Akıllı Telefonları Zararlı Yazılımlardan Koruma Yöntemleri ve Uygulamaları
Akıllı Telefonları Zararlı Yazılımlardan Koruma Yöntemleri ve Uygulamaları
Akıllı telefon kullanan kişilerin sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Çeşitli markaların, değişik özelliklere sahip ve her ödeme gücüne yönelik akıllı telefonları piyasaya sürmesi ile kullanıcı kitlesi de yoğun şekilde artış göstermiştir. Akıllı telefonlar, aynen bilgisayarlarımız kadar bilgi işlem gücüne sahiptirler.Günümüzde akıllı telefon taşımak, neredeyse ikinci bir cüzdan ile dolaşmaya benziyor. Banka işlemlerimizi gerçekleştiriyor, sosyal hesaplarımızı uygulama olarak edinip, kullanıyor, müzik dinliyor, bilgi saklıyor, iletişim sağlıyoruz. Ancak birçok bilgiyi barındırdığımız akıllı telefonlarımız, virüslerin ve zararlı yazılımların da hedefi haline gelmiş halde. Bu noktada, zararlı yazılımlardan korunmak için birkaç konuya değineceğiz:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-01-2016, 11:51
En iyi 2016 Yılı Android Antivirüs Uygulamaları


En iyi 2016 Yılı Android Antivirüs Uygulamaları
Google Play Store ya da rootlu cihazların faydalandıkları diğer platformlar üstünde dolaşan zararlı yazılımların sıklığından hepimizin haberi vardır. Durum böyle olunca bütün akıllı cihazlara bir tane antivirüs uygulaması yerleştirmek de şart oluyor. İşte cihazınızı virüslerden veya kötü niyetli programlardan korumak amacıyla kullanabileceğiniz antivürüs ve ayrıca güvenlik programları.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2015, 10:32
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması indir
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması Apk indir
Android telefonlar için Bedava Güvenlik Yazılımı

360 Mobil Security, Android telefonunuzu olası virüs tehditlerine karşı koruyan bedava bir güvenlik yazılımıdır. Virüs, casus yazılım, sistem açıkları aynı zamanda gizlilik risklerine karşı fazla koruma sağlayan program, arka planda işleyen gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğine sahiptir. Söz konusu özellik Android cihazınızdan tam performans almanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1