Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-01-2019, 02:05
2019 Yılının En çok İndirilen Android Launcher Uygulamaları
Android telefonunuzun var olan ekran, menü ve arka plan görüntüsünü değiştirebilmek, açılış ve kapanış aşamasındaki efektleri yenileyebilmek adına farklı içeriklere sahip olan kullanabilirsiz. Örneğin; samsung olan telefonunuzun ekran ve menü görüntüsünü İphone ye dönüştürebilmek için Android Launcherlerı tercih edebilirsiniz.Telefonunuzu size özel olarak kişiselleştirebilmenize olanak tanıyan uygulamalar, kullanımı kolay, yüksek performanslı, eklenti ve tema seçenekleri bol ve telefonunuzun daha estetik görünmesine yardımcı olabilecek niteliktedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:04
En iyi Android Yazı Fontları apk indir
En iyi Android Yazı Fontları Arşivi
Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde ünlü teknoloji firmaları her yıl yepyeni özelliklere sahip olan akıllı cep telefonlarını piyasaya çıkarmaktadır. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak birçok uygulamanın kolayca yüklenebildiği ve adeta bir bilgisayar gibi kullanılabilen akıllı cep telefonları arasında Android işletim sistemine sahip olan cihazlar oldukça popülerdir. Android işletim sistemi için farklı alanlarda tercih edilebilecek uygulamalar tasarlanmaktadır. Tasarlanan bu uygulamalar, akıllı cep telefonunuzu kişiselleştirebilmeniz için de kullanılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 23:00
En iyi 18 Adet Android Tema Uygulaması (Netteki En iyi Tema Arşivi)

En iyi 18 Adet Android Tema Uygulaması (Netteki En iyi Tema Arşivi)
Arkadaşlar yine birbirinden güzel temalar piyasaya çıkmaya başladı. Benim burada sizlerle paylaşacağım temaların hepsi bedava ve hiç bir ücret istemeyen temalardır. Temaların ortak özelliklerine gelince tüm temaların boyutları küçük ve hız bakımından çok süratli ve telefonu yormayan uygulamalardır. Sizinde bildiğiniz gibi çoğu tema uygulaması hep ücretli yada bazı temalar kullanım olarak kısıtlandırılmıştır. En iyi Ücretsiz 18 adet temayı hiç bir ücret ödemeden ve sitemize üye olmadan indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-12-2013, 21:34
Android Telefonlar İçin 3D Masaüstü Arayüzü Uygulaması
Yandex.Shell, Android tabletler için hazırladığı 3D masaüstü programı ile her noktada kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Şu an için yalnızca Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan ve de Türkiye'de kullanabilen uygulama özetle masaüstünüzü 3Boyutlu halde kullanmanıza imkan tanımakta. Böylelikle kullanıcı farklı bir arayüzde Android işletim sistemini daha fazla sevmiş olur.
Uygulamayı yükledikten sonra tüm masaüstü ekranınız ve ikonlarınıza otomatik bir biçimde düzenlerek Yandex arama motoru eklentisi eklenerek yenileniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-08-2015, 09:38
GO Launcher EX full apk indir (Android en iyi Tema Programı)
Android bir cihaza sahipseniz ve cihazınızı daha hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizde GO Launcher EX uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama sizlere birçok widget sunuyor ve dosyalarınızı aynı anda hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlıyor. Uygulama ücretsiz olarak sunulabiliyor ancak belirli bir ücret karşılığında ise yükseltme yapabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümünde 15 adet widget ve 20 tane de geçiş efekti veriliyor. Ücretsiz sürümünde uygulamada reklamlar yer alıyor. Pro sürümünde ise reklamlar tamamen kaldırılıyor ve sizlere ekstradan 4 geçiş efekti daha sunuluyor. Bunun yanı sıra farklı widgetlarda kullanımınızı sunuluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 18-04-2014, 16:48

Android Telefonu iphone Görünümlü Yapma
Son zamanlarda en çok kullanılan akıllı cep telefonu modellerinden birisi Iphone’dur. Iphone marka cep telefonları pek çok özelliği ile kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Bu cep telefonu markasının işletim sistemi iOS’tur. Son çıkan işletim sistemi olan iOS7 pek çok konuda Iphone sahiplerine yardımcı olmaktadır. Bunlardan biriside iOS 7 Launcher uygulaması ile beraber telefonunuza yeni bir tema yükleyebileceğinizdir. Nexus 5 ile uyumlu olan bu tema sayesinde telefonunuz çok daha şık bir görünüme sahip olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-08-2015, 09:05
En Güzel Solo Launcher ve 21 Tane Teması Apk indir
En Güzel 21 Tane Bedava Android Teması Apk indir
Akıllı telefon ve tablet işletim sistemine sahip bulunan android cep telefonları, son zamanlarda birçok cep telefonu kullananlar tarafından tercih edilmektedir. Akıllı cep telefonlarını gayet kullanışlı bir hale getiren Android yazılım sistemi için pek çok değişik yazılım yapılmaktadır. Tasarlanan bu programlar arasında akıllı cep telefonunuzu kişiselleştirebilmeniz için Android temaları da bulunmaktadır. Birbirlerinden değişik tasarımlara sahip olan Android temaları vasıtasıyla android telefonunuzu arzuladığınız şekilde kişiselleştirebilir, stilinizi ve de tarzınızı cep cep telefonunuza yansıtabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-10-2015, 22:29
Netteki En Büyük Hola Launcher ve Temaları Arşivi
Hola Launcher ve Temaları Apk indir
Arkadaşlar hola launcher küçük boyutu,hızlı ve ücretsiz olmasıyla bizlerin beğenisini kazanan bir android tema yani launcherdir. Telefonumuzun klasik görüntüsünden zaman içinde sıkılanlar için harika bir uygulamadır. Telefonunuzun görüntüsünü tamamen değiştiren ve çeşitli temalar ile sıkılmanızı önleyen bir uygulama olmanın yanında az pil harcamasından dolayı kullanıcıların tercih ettiği bir launcherdir. Hola launcheri yükledikten sonra aşağıda paylaşacağım 21 adet temadan sevdiğiniz herhangi birini telefonunuza yükleyebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular olursa konuya yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.Hola launcher apk uygulamasını ve temalarını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2014, 21:00
S Launcher (Galaxy S5 Launcher Apk indir)
S Launcher (Galaxy S5 Launcher Apk indir)
Teknolojinin her geçen gün daha da gelişmesi ve bu gelişmeyle birlikte daha da yenilenmesiyle, her geçen gün yeni bir akıllı telefon üretilmesi ve her akıllı telefon üretildiğinde de yeni bir yazılım geliştirilmesi kaçınılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Özellikle her saniye internete erişimin rahatlıkla sağlanabildiği ve oyun, içerik, programlar gibi birçok özelliğiyle de elimizin altında anında başvurup yardım alabileceğimiz bir cihaz olması sebebiyle akıllı telefonlar daha da tercih edilebilir bir hal almıştır. Akıllı telefonlarda en çok da kendine has grafik ve içerik tasarımları dikkat çekmekte ve bu sebeple android sistemi bu konuya oldukça dikkat etmektedir. Telefonların kendilerine has olan launcherları, telefon sahibine menüden görünüme kadar birçok konuda istediği değişikliği yapmasına ve telefonunu istediği gibi neredeyse yeniden tasarlamasına imkân veren, ana ekranın görünümleri olarak bilinmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 26-08-2015, 20:42
Buzz Launcher full apk indir (Android Tema Programı)
Buzz Launcher full apk indir (Android Tema Programı)
Uygulamanın Amacı: Android tema uygulamalarından en güzellerinden birisi daha karşımızda. Telefonunuzu muhteşem bir görünüme kavuşturmak için yapılan uygulama telefonunuzun klasik görünümünden sıkılanlar için alternatif olacaktır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Buzz Launcher uygulamasını telefonunuza kurup aktif edin
Uygulamanın Sürümü: 1.7.3.07
Devamı
  • Yorumlar: 0