Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-12-2016, 19:35
Hill Climb Racing Son versiyon apk indir (Android En Uzağa Gitme Araba Yarışı)

Hill Climb Racing Son versiyon apk indir (Android En Uzağa Gitme Araba Yarışı)
Hill Climb Racing indir
Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak değişik yarış türleri denemek isteyenlerin çok seveceği 1 yarış oyunu. Çeşitli ortam ve gezegenlerde, farklı yer yüzü ve de yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı 1 yapıya da sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 19-12-2016, 19:52
Android Asphalt 8: Airborne Apk indir
Android Asphalt 8: Airborne Apk indir
Android Tablet ve Telefonlar için Araba Yarışı Programı

Asphalt 8: Airborne, Android platformu üstünde en beğenilen aynı zamanda sevilen araç yarışları oyun serisinin sonuncusu. Oldukça gelişmiş özellikleri yoluyla yaşanmış bir sürüş deneyimi yaşatan oyunda önemli dakikalar geçirebilirsiniz.
Uygulamada kullanılan yeni fizik motoru sayesinde arabanız ile fazla hızda akrobatik hareketler yapabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 14
Tarih: 19-12-2016, 19:38
Dr. Driving Son versiyon apk indir (Android Araba Kullanma Oyunu)
Dr. Driving Son versiyon apk indir (Android Araba Kullanma Oyunu)
Android için Yarış Oyunu
Dr. Parking, Dr. Driving olarak geri döndü! Dr. Driving ile sürüş keyfi sizleri çılgına çevirecek. Dr. Parking serisinin en hızlı ve de oldukça göze hitabeden versiyonu vasıtasıyla sokakları tutuşturmaya hazır mısınız?

Oyunda Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency veya VIP Escort olmak üzere altı değişik bölüm bulunmakta.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 19-12-2016, 19:36
Traffic Racer Apk indir
Traffic Racer Apk indir (Oyun Harika Tavsiyemdir)
Traffic Racer, Akıllı cihaz ve tabletleriniz üstünden oynayabileceğiniz başarılı araba yarışı oyunlarından bir tanesidir. Şehirde seçtiğiniz araba ile birlikte arzuladığınız herşeyi yapmanızı sağlayan oyun gerçekten çok heyecanlı.
Kendinize ait arabanız ile sokaklarda yapamadığınız sürat ve ayrıca makas atma gibi hareketleri Traffic Racer'da yapabiliyorsunuz. Harika grafik ve ses efektlerine sahip bulunan oyunda gerçekçi bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 14-06-2014, 07:52
Car Town Streets (Araba Tamir ve Bakım Oyunu)
Car Town Streets (Araba Tamir ve Bakım Oyunu)
Kasaba,çiftlik,mağaza kurma oyunları yıllardır insanları kendilerine bağımlı etmekte.Özellikle Facebook ile doruk noktasına ulaşan bu oyunlar insanların en sevdiği tarzda oyunlardan.Bu oyunlardan türlü türlü tarzlar çıktı.Çiftlik,giyim dükkanı gibi konulara ev sahipliği etti. Car Town Streets ise daha farklı bir konuya sahip.Adındanda anlaşılacağı gibi arabaları konu ediniyor.Bir araba köyü kuruyorsunuz.
Araba köyünüzü geliştiriyorsunuz.Dükkanlar,yollar yapıyor ve araba satın alıyorsunuz.Satın aldığınız arabalar ile yarışlara katılıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2015, 00:20
Earn to Die 2 Apk indir (En iyi Zombi Ezme ve Araba Modifiye Etme Oyunu)
Earn to Die 2 Apk indir (En iyi Zombi Ezme ve Araba Modifiye Etme Oyunu)
Earn to Die 2 oyununun ilk versiyonunu para verip almıştım.Şuan 2. versiyonu piyasaya sürülmüş ve ilginç olan da ücretsiz olması,ama sanırım tanıtım için ücretsiz olacak sonra paralıya çevirirler diye düşünüyorum.Earn to Die 2 oyunundan kısaca bahsetmek istiyorum. Oyunda bir kahramanımız var ve zombilerden kaçarak bir garaja sığınıyor ve burada bir arabaya sahip oluyoruz. Elimizdeki araba ile gidebildiğimiz en fazla uzağa gitmeye çalışıyoruz ve zombi ezdikçe para kazanıp aracımızı modifiye ediyoruz.Bu modifiyeler mesela aracımızın benzin deposunu genişletiyoruz,arabaya silah takıyoruz,lastikleri büyütüyoruz gibi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2015, 00:02
Dolmuş Driver Son versiyon apk indir
Android Taksi Şöförlüğü Oyunu
Android telefonlar için Araç Oyunu

Dolmuş Driver, Genco, Dayı ve ayrıca Kral adlı karakterlerinden birisini tıklayarak dolmuş şöförlüğü yapmış olduğunuz etkileyici 1 Android oyunu. Kahramanızı seçtikten daha sonra dolmuşçuluk yapacağınız hattı ve arabanıza ilave etmek istediğiniz güçlendiricileri seçebiliyorsunuz. Fakat ilk başlarda açılan hat ve güçlendiriciden farklı olarak diğerleri için bir zaman oyunu oynayıp para kazanmanız gerekir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-10-2014, 11:47
4x4 Off-Road Rally 4 Android Apk Oyunu
4x4 Off-Road Rally 4 Android Apk Oyunu
4x4 Off-Road Rally 4 tamamen bedava olacak şekilde oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon android oyunudur. Akıllı telefon ve tablet cihazlarınız üstünde oynayabileceğiniz söz konusu android oyununda tehlikeli ve zor arazilerde aracımızı sürmeye çalışıyoruz.Oyuna ilk giriş yaptığımıza dikkatimizi grafikler çekiyor. Simülasyon oyunları kategorisinde bu gibi bir grafik kalitesi sağlayan android apk oyun bulmak gerçekten mümkün değil. Fakat kullandığımız arabanın içerisine geçtiğimizde işler biraz değişiyor. Açıkçası ben daha kapsamlı bir kokpit tasarımı beklerdim
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2016, 20:00
City Racing Lite- Şehir Yarışı Android Oyunu
City Racing Lite -Şehir Yarışı Apk indir
City racing lite şehir yarışı şehirde yaşanan bir araba yarışını içermektedir. Bu oyun 1 free3d araba yarışı olarak desteklenmektedir. Oyuncuların şehir içerisinde gerçek bir yarış rekabetlerini sürdürmeleri ve delicesine göze alınan yarış hileleri ve yarış arabalarını sürükleyerek internet destekli ve kablosuz ağ bağlantısı (wifi) bağlantısı ile girilerek oynanılan heyecan ve aksiyon verici bir araba yarışı oyunudur. Cite racing lite _ şehir yarışı birden fazla özelliklere sahip olan bir yarış oyunudur. Boyutu bakımından inanılmaz derecede küçük boyutlu olan city racing lite -şehir yarışı oyununun birden fazla özellikleri bulunmaktadır bu özelliklerden ilki olarak yarış için süper ve gösterişli yarış arabaları bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2014, 19:13
En Sevilen Android Araç Park Etme Oyunları
Android için En Çok Oynanan Araç Park Etme Oyunları
Özellikle genç kesimin ilgi duyduğu araba oyunları biraz daha form değiştirerek daha farklı kitlelerin oynayabileceği değişikliklerle donatılmıştır. Araç park etme de bunlardan birisidir ve Android uygulamaları arasında sık sık geliştirilen türlerdendir. Oyuncular Android araç park etme oyunları oynarken hem gerçek hayattaki deneyimlerini bir kez daha tecrübe edebilir hem de faydalı bilgiler elde edebilirler. Her ne kadar bir oyun olsa da direksiyon konusunda zayıf olan kişiler için ön bilgi olarak da kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0