Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-09-2016, 22:08
Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS Android Oyunu
Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS
FPS oyunları konsol ve Pc oyunlarında kullanılan bir bakış açısı adıdır. Söz gelimi Firs Personel Shooter, yani ilk gözden oynanış anlamına gelir. Pek çok savaş oyununda elimizde silahla mücadeleye daldığımız oyunlardır. Görsellik olarak ta en keyif veren bakış açılarındandır. Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS bu oyun keyfini akıllı cihazlarınıza taşıyor. Üstelik online çevrim içi olarak, gerçek oyuncular ile birlikte. Oyunda itilaf ve ittifak devletleri arasındaki savaş konu alınmaktadır. Çeşitli savaş meydanlarında, onlarca çeşit asker tipi ve silahlar ile ister istilacı olun, ister yurdunu savunan bir vatansever. Bu oyunda hemen her şey mümkün olmaktadır. Takım kurarak, bitirim bir ekip olmanızda bu oyunda söz konusu.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 2-05-2016, 07:00
Alien vs Predator Android Oyunu Apk indir
AVP: Evolution Apk indir
Alien ve Predator u bilmeyen yoktur sanırım. PC ve Konsollarda birçok oyunu bulunduğu gibi birçok da filmi mevcut. AVP: Evolotion bizlere yüksek grafik sunmakla birlikte android oyunlarda nadir görülen birde hikâyesi var. Bir mobil oyun için beklenenden fazlasını veren oyunun yapımcısının Fox Digital Entertainment olması oyunun kalitesi hakkında fikir veriyor aslında. Ayrıca Fox en iyi geliştirici ünvanına da sahip. Oyunu şu an 200 000 in üzerinde kullanıcı indirmiş ve 32000 oylamış ve 4.5 gibi güzel bir puanı var. Alien ve Predator dan kısaca bahsedecek olursak bu iki yaratık azılı düşmanlar. Başlarda ikisi de ayrı ayrı insanlara karşı gelse de ilerleyen zamanlarda Predator Alien’a karşı insanlara yardım eder hale gelmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2016, 20:53
Android Hitman: Sniper Oyunu Apk indir
Hitman: Sniper Apk indir
Sizlere zevkle ve tutkuyla oynayabileceğiniz bir android uygulamasından bahsetmek istiyorum. Sniper, sizlere bir şehri veya bir mekanı koruma görevi veren ve elde etmiş olduğunuz başarılara göre size puan ve elmas veren bir oyundur. İsminden de anlaşılacağı gibi özel nişancı demek olan sniperın elindeki silahı en önemli şeyidir. Çünkü iyi kalitede bir silah sizlere düşmanınızı tam başından isabetli şekilde vurdurabilecektir. Oynarken zevk alacağınız ve bir sonraki aşamaya geçmek için sabırsızlanacağınız bu oyunu sitemizden çok kolay bir şekilde indirebilir ve vakit kaybetmeden bu oyunu oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:27
2016 En iyi Ücretli Android Uygulamaları
2016 En iyi Ücretli Android Uygulamaları
ai.type uygulaması 10 milyondan fazla kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı. Önemli ölçüde geliştirilmiş bir sonraki kelime tahmini yeteneğiyle, yazmak istediğinizi sizden önce tahmin edebiliyor. Ayrıca yazım yanlışlarını algılayıp, düzen ve denetimini sağlayabiliyor. 35 ülkede önde olan 10 adet verimlilik uygulamasının içinde bulunuyor. Sınırsız kelime seçenekleri ile yazma işi zevke dönüşüyor. Kontrol klavye düzeni, değişim temaları, renkleri ve yazı tipiyle de farkını ortaya koymayı başarıyor. ai.type yazı yazarken geçirdiğiniz zamanı % 40 oranında azaltıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2016, 16:26
2016'nın en iyi ücretli android oyunları
2016'nın en iyi ücretli android oyunları
The Amazing Spider-Man
Süper kahramanlar çoğu insanın hayatında önemli bir yere sahiptir ve süper kahramanların film sektörüne her zaman ciddi olarak etkisi olduğu görülmektedir. Artık günümüzde süper kahramanları sadece filmlerde görmek ve izlemek geride kalarak bu etki oyunlara ve oyun severlere de yansımıştır. Yaratıcı oyun yapımcıları tarafından ve bu sene piyasaya sürülen birçok süper kahraman oyunlarından biriside The Amazing Spider-Mandir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-09-2015, 17:26
Kingdom Rush (Android Savunma Oyunu)
Android Telefonlar için Savunma Oyunu
Akıllı cep telefonları üzerinden oynanan oyunlar arasında kule defans oyunları ayrı bir yerdedir. Hem istediği düşük performans ile hem de oldukça keyifli olması ile insanların ilgisini çekmeyi başarabilmiştir. Fakat Kingdom Rush oyunu oldukça keyifli bir düzeye getirilmiş olan bir kule savunma oyunu olduğu için birçok insanın favori oyun listesine girmeyi başarabilmiştir. Bu oyunda 78 farklı düşman tipi vardır. Yani kuleleriniz ile kalenizi savunurken 78 farklı düşmana karşı önlem almanız gerekmektedir. 18 adet farklı kule özelliğiniz mevcuttur. Ayrıca özel olarak 8 adette özel kule geliştirme özelliği vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2015, 16:52
Hem Korkutan hemde Eğlenceli Android Oyunu "Limbo"

Hem Korkutan hemde Eğlenceli Android Oyunu "Limbo"
Akıllı telefon ve tablet işletim programını kullanan akıllı cihaz ve ayrıca tabletlerinizde deneyebileceğiniz Limbo daha ilk olacak şekilde Steam üzerinde yayınlanarak bilgisayar oyuncularının sevgisine sunulmuştu. Bu farklı yazılım çıkışının ardından çok büyük beğeni kazanmıştı ve önemli ödüllere sahip olmuştu. Nihayet bu eğlenceli ve hoş platform android oyununu Akıllı telefon ve tablet cihazlarımızda da oynayabiliyoruz.LIMBO Game'de kaybettiği kız kardeşini bulmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2015, 19:44
Earn to Die (Zombi Ezme Oyunu)
Zombi Ezme Oyunu Apk indir
Zombilerden kaçmanın ve hayatını kurtarmak adına hız yapmanın tam zamanı. Earn To Die milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve dünya çapında beğenilerek oynanan bir yarış oyunu. Zombilerle çevrili bir çölde yaşam mücadelesi verecek, kurtulmak adına olduğundan daha fazla gaza basmak zorunda kalacaksın.
Bir yarış arabası, bir kamyon ve bir okul otobüsü ile yola çıkmaya hazırlanacağın yarışta, yüzlerce engel ile karşılaşacaksın. Hem zombilerle savaşacak, hem yarışı başarıyla bitirmeye çalışacaksın. 8 farklı aracın yer aldığı oyunda, animasyon dizilerinde kullanılan efektler uygulanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2015, 19:38
Colossatron Adroid Apk indir

Colossatron Adroid Apk indir
Büyük Dünya Tehdidi anlamına gelen Colossatron, son zamanların en popüler savaş oyunlarından. İnsanoğluna şimdiye kadar savaş açmış en güçlü yaratığın hikayesi olarak anlatılan oyunda bu kez kötü adam siz olacaksınız. Savaş, yarış, silahlar ve güçlerin konuştuğu bu oyunda heyecan dolu dakikalar yaşamaya hazır olun.
Kaotik seferlerin, bölüm sonu çatışmalarının, tahrip edici silahların ve hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı bu oyunda, kendinizi tamamen aksiyonun içinde bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2014, 00:15
XCOM Enemy Unknown apk indir
XCOM Enemy Unknown apk indir
XCOM: Enemy Unknown, özellikle de oynanış modeli nedeniyle tabletlere ziyadesiyle uygundu bir de, kendisini geçen yıl iOS platformunda da görmüştük.
Aradan geçen zaman içerisinde oyunun Android adına da çıkacağı dilden dile dolaşıyordu ve ayrıca nihayet dedikodu gerçek oldu; onu bundan sonra Android platformunda da deneyim edebileceğimiz zaman geldi. Bilgisayar ve konsol sürümleri ile birlikte büyük benzerlikler taşıyan oyunda, yine sahip olduğumuz üssümüzü geliştiriyor ve ayrıca gelen uzaylı saldırılarına karşı dünyayı koruyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0