Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-08-2015, 00:28
Tofaş Şahin Modifiye Etme ve Yarıştırma Oyunu indir
Need For Şahin Apk indir
Oyundaki Amacımız: Need For Şahin oyununda arabamızı modifiye edip istanbul sokaklarında drift yapmaya başlıyoruz.Oyunda yarış,modifiye,drift ve nitro bulunmaktadır ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır.
Oyun Nasıl Oynanır: Arabamızı modifiye edip yarışlara katılıyoruz. Zorlandığınız durumlarda Nitro kullanın.
Oyunun Grafikleri: 3D grafiklerle süslenmiş harika bir modifiye ve drift oyunu
Oyunun Sesleri: patinaj sesleri ve araba sesleri mükemmel
Gerekli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-07-2014, 08:36
Şahin Drift Oyunu 3D Apk indir
Akıllı telefon ve tablet İçin Şahin Sürme Oyunu
Drift yapmak araba tutkunları için özel bir yere sahip. Tabi ki bu sporu trafiğe kapalı alanlarda gerçekleştirme gerekir. Aksi halde hem maddi hem de manevi zararlara sebep olmak mümkün. Şahin Drift oyunu 3D ile birlikte işte bu keyifli hobiyi mobil cihazlarınız üstünden yapabilirsiniz.
Şayet üç boyutlu çizimlere sahip olduğu iddia edilse de Şahin Drift oyunu 3D kötü modellemelere sahip. Özensiz görünen grafikler oyundan alınan keyfi baltalıyor. Bu duruma ek olarak drift yapmak üzere tasarlanmış bir Şahin'de ESP tuşunun ne işi var hala anlamış değilim.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 9-04-2014, 22:14
MovieStarPlanet Android Oyunu
MovieStarPlanet Android Oyunu
Her yaştan kişinin büyük bir keyif ile oynayacağı bu oyunda özellikle çocuklar için eşsiz bir akıl çalıştırıcı bir düzeydedir. Oyuncuların oyun içerisinde kendilerine verilen ipuçlarını akıllı bir şekilde birleştirerek puan kazanabiliyorlar. Aynı zamanda kullanıcılar arkadaşları ile oyun içerisinde sohbet edebiliyor. Movie star planet ile oyun içerisinde bulunan mağazalardan oyuncunuz için en iyi kıyafetleri seçebilir ve onları bir yıldız yaparak puanınıza puanlar ekleyebilirsiniz. Ünlülerin dünyasında kendiniz için bir ünlü yaratıp onu dilediğiniz gibi giydirebilir ve yarışabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 6-07-2014, 21:18
Monster Legends Apk indir (Canavar Yetiştirme Oyunu)

Akıllı telefon ve tablet için Pet Besleme ve Savaş Android Oyunu
Monster Legends, birbirinden çok farklı ve yetenekli canavarlardan meydana gelen takımınızı kurarak çılgın 1 maceraya çıkacağınız eğlenceli ve de ücretsiz Akıllı telefon ve tablet oyunudur.Oynadıkça çok yeni yeteneklerin ve de güçlerin kilidini açacak ve oyunu oldukça eğlenceli ve hoş hale getireceksiniz. Bu nedenle başlangıçta sıkılırsanız dahi bir zaman daha oynayarak oyunun daha da eğlenceli olmasını beklemenizi öneririm.
Canavarlarınızı besleyerek kuvvetli duruma getirirken bir yandan da tecrübe puanı da kazanıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 17-11-2016, 23:44
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Aklınıza araba deyince birçok model ve marka ismi gelebilir. Türklerin efsane arabası diye soracak olursanız cevap kesin ve nettir: Tofaş Şahin.Hepimizin sevdiği bu arabanın gerçekçi bir şekilde telefonumuza yansıdığı Tofaş Şahin Simülatör oyunu Şahin hayranlarını çok sevindirecek. Bu oyunu telefonunuza indirmek için Tofaş Şahin Simülatör 3D apk indir linkini kullanabilirsiniz. Önce, oyunun özelliklerine bir göz atalım.Bu oyunda arabanızı istediğiniz şekilde modifiye edebilir, birçok moddan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Modifiyede kullanabileceğiniz özellikler ise; kendi istediğiniz rengi seçebilmeniz, hoşunuza giden jantı ve rüzgârlığı seçebilmeniz, camdaki filmin rengine karar verebilmeniz ve hatta plakanızı yazabilmeniz şeklinde çeşitlendirilmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:05
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
Andoid telefonların kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte cep telefonlarında oynanabilecek olan oyun tasarımlarının sayısı da artmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyunlardan bir tanesi de 2017 android uçak simülatörü oyunlarıdır.Oynayan kişilere adeta gerçek bir uçağı sürüyormuşçasına pilotluk deneyimi ve keyfi yaşatan oyunların içerisinde, kendi havaalanınızı kurabilme, yeni uçaklar tasarlayabilme ve uçaklarınız ile arkadaşlarınızın havaalanlarına gidebilme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-12-2015, 22:03
Plague Inc. (Dünyadaki insanlara Virüs Bulaştırma Oyunu)

Plague Inc. (Dünyadaki insanlara Virüs Bulaştırma Oyunu)

Akıllı telefon kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde cep telefonlarına indirerek oynayabileceği bir strateji oyunu olan Plague İnc. ile oldukça tehlikeli bir virüsü dünyaya yaymaya çalışarak, dünyayı yok etmeyi başarmanız gerekiyor. Eğer oyun içerisindeki stratejini başarılı bir şekilde belirleyip yürütemezsiniz, hastalığı yaymaya çalıştığınız ülkeler bir tedavi yöntemi bularak, sizi yok edebiliyor ve oyuna en başından başlamak zorunda kalıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2014, 21:15
Android Televizyon Uzaktan Kumanda Uygulaması
Android Televizyon Uzaktan Kumanda Uygulaması
Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzu uzaktan kumanda gibi kullanmayı arzu ediyorsanız yapmanız gereken tek şey Google Play adresinden Uzaktan Kumanda Pro uygulamasını indirmek olmalıdır. Bu uygulama sayesinde televizyonunuza android işletim sistemine sahip cep telefonunuz ile çok kolay bir biçimde hükmedebileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu uygulamayı ücretsiz bir biçimde indirmek olmalıdır.Uygulamada kullanmak istediğiniz televizyonunun ona uygun olan kumanda modelini bulmak zorunda olduğunuzu mutlaka ama mutlaka hatırlatmak isteriz. Uyumlu olan bir televizyon sayesinde kumanda olarak cep telefonunuzu kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-05-2014, 07:34
Top Farm (Çiftlik Oyunu Apk indir)
Top Farm (Çiftlik Oyunu Apk indir)
Çiftlik oyunlarını sevenler adına etkili görsellere ve birçok aşamaya sahip olan Top Farm oyunu en doğru seçeneklerden bir tanesi olmaktadır. Özellikle doğal hayatı özleyenlerin gerçek görsellere yakın olan görseller ile keyifli bir zaman geçirebilecekleri oyunda hayvan bakımı, sebze ve meyve yetiştirme gibi birçok farklı aşama yer almaktadır.
Oyunda arzu ederseniz tavuk, inek, koyun, keçi ve ördek gibi birçok hayvanı satın alabilir besleyebilir ve verdikleri ürünleri satabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2014, 14:50
Android Telefonlar için iPhone Kilit Ekranı

Android Telefonlar için iPhone Kilit Ekranı
IPhone telefonlar büyük kitlelere ulaşarak günümüzün modası haline geldi. Yıllardır herkesin yeni modelini beklediği bu cihazlar yüksek ücretleri sebebiyle herkes tarafından kolaylıkla alınamıyor. Ancak IPhone Kilit Ekranı uygulamasını yükleyerek cihazınızın görünümünü değiştirebilir ve sanki istediğiniz modeli kullanıyormuşçasına hareket edebilirsiniz. IOS işletim sisteminin barındırdığı özelliklerle hazırlanmış olan programı Android cihazınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0