Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-05-2017, 23:30
Panther Family Sim Full Apk indir
Panther Family Sim Full Apk indir
Area 730 tarafından geliştirilip dağıtılan simülasyon türündeki mobil oyundur. Sadece Android markette bulunan oyunda bir panterin hayatını sanki gerçekten yaşıyormuş gibi göstermeye odaklıdır. Farklı bölgeleri keşfedip yeni hayvanlarla tanışma olanağı sunulmaktadır. Ayrıca aile kurma fonksiyonunu da olan oyunda yavrular da yapılabiliyor. Oyunun öne çıkan bir başka özelliği ise gerçekçi gece ve gündüz döngüsü. Beklenmedik doğa olayları dahil olmak üzere pek çok hava modu da oyunda yer almaktadır. Ayrıca oyunda ki karakteri geliştirip yeni başarıların kilitleri açılabilmektedir.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-05-2017, 23:02
City Mania: Town Building Game Apk indir
City Mania: Town Building Game Apk indir
Gameloft tarafından simülasyon ve rol yapma tarzında ios ve android marketlerde yerini almıştır. Çok kısa bir süre içerisinde en çok hasılat yapanlar listesinde ilk 5 sıraya girmiş ve kullanıcılar tarafından ortalamanın çok üzerinde bir geri bildirim almıştır.Oyun kendine has ve oldukça hoş grafikleri ile aynı zamanda hikâye de barındırması durumundan oldukça dikkat çekmiştir. Konu bakımından şehir kurma üzerine dayalı olan oyunda yan karakterlerin çeşitliliği ve dolu dolu dünyası oldukça rağbet görmesini sağladı. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu oyunu city mania: town building game apk indir seçeneğinden mobil ve tabletlere indirme olanağı sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-04-2017, 22:17
Epic Battle Simulator 2 Son Sürüm Apk indir
Epic Battle Simulator 2 Son Sürüm Apk indir
Epic battle simulator 2 apk indir; oyun destansı bir savaş oyunudur. Düşman ordusuna karşı çıkmak için kendi ordunuzu kurarak, kendi stratejiniz ile düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Savaşlarda zafer elde edebilmek için, oyunda farklı güçlere ve yetenekler sahip birimleri yönlendirmeniz gerekiyor. Muhteşem grafiklere sahip olan bu oyunda düşmanlarınıza yenilmemek için elinizden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalışacak, aksiyon dolu dakikaların içinde kendinizden geçeceksiniz. Oyunda askerlerinizi yerleştirmek ve doğru harita üzerinde ilerleyebilmek için size verilen altınları kullanmanız gerekiyor. Oyunda kazanabilmek için en iyi stratejileri belirlemeniz gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-02-2017, 13:50
Tiny Sheep apk indir (Koyun Çiftliği Oyunu)
Tiny Sheep apk indir
Mindstorm Studios tarafından sunulan oyun ile koyun çiftliğiniz içerisinde bakıp büyüteceğiniz bir sürünüz olacak. Onları besleyecek ve yünlerini toplayarak satacak ve paralar kazanacaksınız. Görsel grafikleri gayet iyi olan oyunda küçük bir çiftli ve bir kaç koyun ile başlıyorsunuz hayvancılık hayatınıza. Kolay oyun konsolu ve harika efektleri ile eğlenceli bir çiftlik simülasyonudur. İlk yünlerinizi koyunlardan biçtikten sonra onları piyasada satıp, paralar kazanmaya ve zengin olma yolunda gideceksiniz. Kazandığınız paralar ile çiftliğinizi büyütecek, koyunlar için gerekli araştırma çalışmalarına kaynaklar aktaracaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-02-2017, 12:28
Restoran işletme Simülasyon Oyunu apk indir
Restoran Cenneti: Sim Oyunu
Hayatımızın vazgeçilmezi yemek oldukça önem taşımaktadır. Bu yemek sistemini oyunlara bile taşıyan bazı oyun hikâyeleri adı altında restoran cenneti sim oyunu adı ile bir oyun sistemi kurulmuştur. Bu oyun sistemi aynı zamanda zevkli ve eğlenceli bir süreç de izlemektedir.Oyunu oynamak için izlenecek yollar oldukça basit ve akıcıdır. Önce kendi şehrinizi ve restoranınızı kurarak oyuna ilk adımınızı atabilirsiniz. Eğer alanınızı genişletmek istiyorsanız bunun için de seviye atlamanız gerekmektedir. Her atlayışta şehriniz daha çok genişleyecektir. Restoran popüler hale getirmek için malzemelerinizi iksirli hale getirerek daha çok yaygınlaştırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:45
Kamyon Simülatörü Oyunu Truck Simulator USA Apk indir
Truck Simulator USA Apk indir
18 tekerlekli tır sürme deneyimi yaşamak ister misiniz? Truck simulator USA uygulaması sayesinde kendinizi gerçek bir şoför gibi hissedeceksiniz. Öncelikle oyunu oynayabilmek için truck simulator usa apk indir işlemini gerçekleştirmelisiniz. Tablet ve telefon gibi akıllı cihazlarınıza ücretsiz olan bu uygulamayı sadece birkaç adımda yükleyebilirsiniz.Oyunda gerçek motor sesleri, etkileyici görünüm ve ayrıntılı iç mekânlar bulunuyor. Ayrıca birçok tır markası da bu oyunda yer alıyor. İstediğiniz model ile Amerika'yı gezebilirsiniz. Benzin, çakıl, gıda gibi birçok maddeyi de nakledebilirsiniz. Hem oyun zevkini hem de tır sürme keyfini bu oyun ile yaşayacaksınız. Çok oyunculu oynama seçeneği ile oyun zevkini daha çok hissedebilirsiniz. Amerika'nın yanı sıra Kanada ve Meksika'yı da tırı sürerek keşfedebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 21:38
Universal Sandbox (Arena Savaşları Oyunu) apk indir
Universal Sandbox apk indir
Kaliteli bir simülasyon oyunu arayışındaysanız universal sandbox sizler için en doğru tercih olacak. Simülasyon oyunları içerisinde özellikle kalitesiyle ve oynama rahatlığıyla diğerlerinden ayrılan universal sandbox ile kaliteli aynı zamanda bir o kadar da keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. İlk olarak oyunu ücretsiz olarak kolayca indirme şansına sahipsiniz.Telefon ya da tabletlerinize indirmiş olduğunuz bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunda çeşitli silah, kılıç gibi araçlar bulunuyor. Bunlardan istediklerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz araç ile hedeflere nişan alabilir ve öldürebilirsiniz. Aynı zamanda araba, uçak gibi özel nesneler sayesinde oyunda daha başarılı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2017, 23:11
2017 Kamyon Simulatör Oyunu Apk indir
Kamyon Simulatör 2017 Apk indir
Son derece kaliteli grafik tasarım ve çok daha yeni yollar ve birbirinden farklı mekânlar ile kamyon simülatör 2017 apk indir ile herkes kendisini gerçek bir kamyonun içerisindeymiş gibi hissedecek.Bunun için de tek yapılması gereken bu son derece güzel oyunu cep telefonuna ya da her hangi bir tablete indirmek ve büyük bir keyif içerisinde oynamaktır. Birçok kamyon oyununu geride bırakacak gibi duran bu son derece üstün grafikler ile bezenmiş olan oyun türü hem Amerika’nın hem de Avrupa’nın birbirinden farklı mekânlarında kamyon sürüş keyfi yaşanacaktır.Gerçek bir kamyonu sürer gibi son derece büyük bir dikkat içerisinde sürülmesi gereken birbirinden güzel kamyon çeşitleri ile eğlenceli bir vakit geçirilebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2017, 23:05
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
2017 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
Andoid telefonların kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte cep telefonlarında oynanabilecek olan oyun tasarımlarının sayısı da artmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyunlardan bir tanesi de 2017 android uçak simülatörü oyunlarıdır.Oynayan kişilere adeta gerçek bir uçağı sürüyormuşçasına pilotluk deneyimi ve keyfi yaşatan oyunların içerisinde, kendi havaalanınızı kurabilme, yeni uçaklar tasarlayabilme ve uçaklarınız ile arkadaşlarınızın havaalanlarına gidebilme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2016, 21:55
Tap Tap Builder Şehir Kurma Oyunu Apk indir
Tap Tap Builder Apk indir
Belediye başkanı olarak hayal ettiğin şehri yaratmak senin elinde Tap Tap oluşturucu ile şehri yeniden inşa et Artık sen patronsun ve yapman gereken çok iş var. Başkanlık koltuğuna oturmak bu kadar kolay değil çalışman ve şehrini yükseltmen lazım.Gökdelenler kurmak şehri yeniden inşa etmek için çalışmalısın. Yeterli para kalmadıysa yangınlardan insanları kurtar para kazan. Şehirdeki işsizlere iş ver çalış kazan. Şehrini yönet ve başkanlığını göster. Android cihazlarınızdan kolaylıkla indirebilirsin. Akıllı telefonundan Tap Tap Builder apk indir şehrini geliştir ve büyüt. İşleri geliştirip şehri yeniden kur. Eğlenceli ve inşa yapmayı sevenler için oldukça eğlenceli bir oyun.Hayal ettiğin şehri kurmak senin elindedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0