Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-04-2014, 22:48
Müzik Aletleri Çalma Uygulaması

New HipHop Drum Sound Plugin
New HipHop Drum, Walk Band uygulamasının bir ek özelliğidir ve tek başına çalıştırılamaz. Ayrıca programı düzgün kullanabilmek için Perfect Piano uygulamasına da ihtiyaç vardır. Yüklediğiniz taktirde bir android uygulaması olan Walk Band'e yeni sesler ekler ve HipHop müzik tarzında perküsyon çalmanıza olanak tanır. Bu uygulama ile diğer uygulamaları birleştirerek bir müzik oluşturabilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Kolay ara yüzü sayesinde oldukça kullanışlı olan program son derece kaliteli perküsyon seslerini kullanımınıza sunar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2014, 07:15
Top Celebrity: 3D Girl Design (Manken Giydirme Oyunu)
Top Celebrity: 3D Girl Design (Manken Giydirme Oyunu)
Oyun oynamaktan vazgeçemeyenler, yolculuk yaparken, cafede otururken ya da mutfakta yemek yaparken bile oyun oynamayı bırakmak istemeyenler için android oyunları birer fırsattır. Özellikle bayanların ve kız çocuklarının ilgisini çeken Barbie de oyuncakların en güzelidir. Androide uygulanmış olan Barbie oyunlarından birisi olan Top Celebrity: 3D Girl Design Barbie oyunu sevenler için çok eğlendirici bir oyundur. Oyunda şöhret yolunda ilerleyen Barbie’yi stil sahibi yaparak, dünyanın en güzel ve modaya uygun giyinen kızı yapmanız gerekmektedir. Verilen görevleri yerine getirerek puan kazanabilir ve daha hızlı ilerleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 28-03-2014, 07:26
Violin Sound Plugin (Müzik Aletleri Çalma Uygulaması)
Violin Sound Plugin (Müzik Aletleri Çalma Uygulaması)
Canınız müzik dinlemek yerine kendi müziğinizi oluşturmak istediğinde işin kolayı yepyeni Google android uygulamalarından Violin Sound Plugin ile bunu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken android uygulamasını ücretsiz olarak indirmek . Müziksel terimlerle ilgili olarak dip sesler, balans, eko, derinlik gibi bazı özelliklere anında ulaşabildiğiniz violin sound plugin uygulaması ile çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Keman çalmanın yanı sıra başka enstrümanlarla kemanı buluşturmanız da mümkün. Violin sound plugin android uygulamasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz ve oldukça küçük bir dosya olduğundan herhangi bir çaba gerektirmez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2014, 00:49
Winx Club: Rocks the World
Winx Club: Rocks the World
Ufak kızların sevgilisi Winx Club değişik yapılı bu oyunu ile tüm yaştan sevenine eğlenceli dakikalar geçirmeyi vaat ediyor. Winx Club: Rocks The World, birçok bilinen dizilerin müziği ile size hem eğlenceli dakikalar geçirtecek hem de güzel müzikler ile eğlenmenizi sağlayacak.
Oyun da ki amaç istediğiniz kızlardan biriyle havadan gelen notalardan en fazlasını tutabilmek. Konser verdiğiniz sevenleriniz için birçok arka planı bulunan oyunda kontrollerde son derece kolay. Notaları yakalamak için yapmanız gereken zıplamak eğilmek ve sağa sola atlamak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-10-2014, 20:56
Just Dance Now (Android Dans Oyunu Apk indir)

Just Dance Now (Android Dans Oyunu Apk indir)
Akıllı telefon ve tablet için Dans Etme oyunu
Ubisoft'un Dünya çapında çok sevilen ve ayrıca dostlarınız ile beraber harika vakit geçirmenizi sağlayan oyunlarından birisi olan Just Dance Now'ın Akıllı telefon ve tablet yazılımı yayınlandı. Kendine özel kontrok mekanizması vasıtasıyla oynanan oyunun mobil versiyonunda Akıllı telefon ve tablet cihazlarınızı hareketleirnizi algılaması amacıyla kullanıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2014, 15:00
Distortion Guitar Sound Plugin (Müzik Aletleri Çalma Uygulaması)
Müzik Aletleri Çalma Uygulaması
Pek çok gitar türüne tek bir uygulama ile erişim sağlayan distortion guitar sound plugin android uygulaması gitar sevenler için tam bir eğlence. Bu uygulama ile klasik gitar, bas gitar, elektro gitar gibi farklı tondaki sesleri istenilen enstrümanlarla buluşturarak çalmak mümkün. Gitar akordu yapabileceğiniz ve kendi gitarınızı çalabileceğiniz uygulama oldukça fazla kullanıcıya sahip. Distortion guitar sound plugin uygulaması ile kendi müzik ritminizi keyfinizce oluşturabilirsiniz. Uygulama sayesinde istediğiniz ortamda kendi gitarınızı çalabilirsiniz. Önünüze çıkan bir bant sayesinde notalara doğru basarak seçtiğiniz gitarı çalmanız mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2014, 17:26
Flute Sound Plugin (Müzik Aleti Çalma Apk indir)
Flute Sound Plugin (Müzik Aleti Çalma Apk indir)
Son zamanlarda herkesin akıllı telefonlar kullanmaya başlaması ile mobil oyunlarda oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Oldukça keyif alarak oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi de Flute Sound Plugin oyunu olmaktadır. Oyun müzik tabanlı bir oyun olmaktadır. Oyun içerisinde birbirinden farklı müzik aletleri doğru notalar oluşturarak çalınabilmektedir. Özellikle piyano tutkunları veya piyano çalma deneyimine sahip olmak isteyen kişiler oyunun telefonlarına indirebilir ve dokunmatik ekranda yer alan sanal piyano klavyesi yardımıyla piyona çalmaya başlayabilir. Çalmak istediğiniz müzik aleti simgesinin üstüne tıklayabilir ve çalmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 22:08
Cello Sound Plugin (Müzik Aletleri Çalma Uygulaması)
Cello Sound Plugin (Müzik Aletleri Çalma Uygulaması)
Teknolojinin çok hızla ilerlediği bu günlerde Android işlemcili cihazlar için üretilen çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan biri de Cello sound plugin uygulaması. Bu uygulama çello severleri kullanıcıyla buluşturmayı hedefliyor. Kaliteli ses düzeyi, pek çok ses efektiyle canlı bir müzik ortamı oluşturabileceğiniz uygulama sayesinde sevdiğiniz çello sesini başka enstürmanlarla da birleştirmek mümkün. Tek başına uygulamayı indirmek bir o kadar kolay. Cello sound plugin android eklentisi boyutu düşük olduğundan cihaz belleğinde az yer kaplıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-05-2014, 06:30
My Muppets Show apk indir (Android Müzik Yapma Oyunu)
My Muppets Show apk indir (Android Müzik Yapma Oyunu)
Aksiyon ve savaş oyunlarından sıkıldınız ya da hiç sevemediniz mi? My Muppets Show tam da sizlere göre eğlenceli bir müzikal oyunu. Teknolojinin eğlence ve müzikle bu kadar iç içe olduğu başka oyunlar varsa da bu oyun ilk sırada.
Endüstri çağının yeni bir üyesi olan bilgisayar oyunları günümüzde her yaşta insanın tercih ettiği bir eğlence alanıdır. Pek çok çeşit de bulabileceğiniz oyunlardan biri olan bu müzikli oyunu bilgisayarınıza ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca telefon ve tabletler de destekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-03-2014, 22:13
Acoustic Bass Sound Plugin Müzik Yapma Oyunu
Acoustic Bass Sound Plugin Müzik Yapma Oyunu
Müzik benim hayatım diyenler adına müzik tabanlı bir mobil oyun olan Acoustic Bass Sound Plugin ile müziğin ritmini yakalayabilmek mümkün olmaktadır. Oyun ile müziğin ritmini yakalayabilir, ses kontrollerini yapabilir ve sesleri kusursuz olarak kaydedebilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak yepyeni müzikler oluşturabilir, bunların ayarlarını ve enstrüman dokunuşlarını yine telefonunuz ile yapabilirsiniz. Telefonunuzda küçük bir klavye ekranı ve ses kontrollerini yapabilmenizi sağlayan bir yürüyüş bandı yer almaktadır. Dokunmatik ekrandan parmaklarınız ile piyano klavyenizi yönetebilir ve müziğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0