Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 5-09-2016, 10:00
Om Nom Toons Uygulaması (Sevimli Kurbağa videoları ve Oyunları)
Om Nom Toons Apk indir
Sevimli canavarların dünyasına girebileceğiniz Om Nom Toons uygulaması sizi hem eğlendirecek hem de vaktin nasıl geçtiğini bu canavarlar sayesinde fark etmeyeceksiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz, uygulama içi alımlar tamamen sizin isteğinize bağlı olarak gerçekleşiyor.İsterseniz sevimli canavarların maceralarını izleyebilir isterseniz de onlarla maceralara atılabilirsiniz. Birçok olanağı bir arada toplayan uygulama size oyun video gibi olanaklar sunuyor. Videoları öne çıkan ve listeler bölümünden izleyebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli bu videolar sayesinde sıkılmanız mümkün değil.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-06-2016, 21:11
Müzik Yapma Oyunu VOEZ Apk indir
VOEZ Apk indir
Bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar, artık zamanımın çoğunu bu aletlerle geçiriyoruz, banka işlerimizi bu aletlerle gerçekleştirebildiğimiz gibi alışverişlerimizi de bu aletlerden yapabiliyoruz. Ancak insanın eğlenmek isteyeceği zamanlarda olabilir. Bu cihazlar eğlence ihtiyacımızda da yanımızda. Bilindiği üzere mağazalardan kolaylıkla indirebileceğimiz uygulamalar bizlerin zaman geçirmesi için tasarlanmış özel yazılımlardır. Son zamanlarda en popüler uygulamalardan biride voez. Voez uygulamasını kısaca bir tanıyalım; japon animeleri sever misiniz? Birbirinden güzel anime karakterleri içeren bu oyun, bizlere görsel hem de müzik anlamında yenilikler sunuyor. Bildiğiniz veya bilmediğiniz japon koto müzikleri sizlere çaldırarak hem tatmin ediyor hem de ruhunuzu dinlendiriyor.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2016, 21:12
Android Müzik Oyunları ile Ortamı Neşelendirin
Android Müzik Oyunları Apk indir
Elinize hiçbir müzik aleti almamış olabilirsiniz ya da gitardan piyanoya bütün aletleri çok iyi kullanıyor da olabilirsiniz, ya da öğrenmeye yeni başlamış olabilirsiniz. Ancak bütün bu aletleri her zaman yanınızda taşıyamazsınız. Fakat merak etmeyin, cep telefonunuzun şarjı varsa sorun yok demektir. İstediğiniz yerde ve zamanda, ister kendi başınıza olun ister arkadaşlarınızla veya ailenizle, telefonunuza indireceğiniz android müzik yapma oyunları vasıtasıyla eğlence daima yanınızda! Arkadaşlarınızla biraz eğlenmek için onca ağırlık taşımanıza yahut son zamanlarda hızla moda olan Guitar Hero mekânlarına gitmenize gerek yok.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-07-2015, 07:01
Epic Party Clicker Parti verme Oyunu ücretsiz indir
Epic Party Clicker Parti verme Oyunu ücretsiz indir
Oyundaki Amacımız: Küçük bir ev ile başlayan partide ekrana doğru zamanda basarak ritimler oluşturuyoruz. Nekadar iyi müzik yaparsak okadar çok partşye insan geliyor ve para kazanıyoruz.Para kazandıkça daha büyük evlerde parti veriyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Ekranda kayan notalara doğru zamanda basmak gerekiyor.
Oyunun Grafikleri: Eğlenceli çizimler yer alıyor ve gözü rahatsız etmiyor.
Oyunun Sesleri: Müzik sesleri,bas tiz sesleri mükemmel
Gerekli Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-10-2014, 20:56
Just Dance Now (Android Dans Oyunu Apk indir)

Just Dance Now (Android Dans Oyunu Apk indir)
Akıllı telefon ve tablet için Dans Etme oyunu
Ubisoft'un Dünya çapında çok sevilen ve ayrıca dostlarınız ile beraber harika vakit geçirmenizi sağlayan oyunlarından birisi olan Just Dance Now'ın Akıllı telefon ve tablet yazılımı yayınlandı. Kendine özel kontrok mekanizması vasıtasıyla oynanan oyunun mobil versiyonunda Akıllı telefon ve tablet cihazlarınızı hareketleirnizi algılaması amacıyla kullanıyorsunuz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 20-08-2014, 19:41
Android Gitar Çalma Oyunu (Rock Hero Apk indir)

Akıllı telefon ve tablet İçin Gitar Çalma Android oyunu
Rock Hero temel olacak şekilde Guitar Hero’ya benzerliğiyle dikkat çeken bir Android oyunudur. Tamamen bedava olacak şekilde sunulan bu oyunu oynarken kendinizi sanki bir rock yıldızı şekilde hissedeceksiniz. Müziği tam anlamıyla hissettiren Rock Hero’da değişik müzik stilleri ve ayrıca şarkılar yer almakta. Çeşitliliğin bu denli çok olması oyunun kısa süre sonra monoton olmasına engel oluyor ve heyecanı uzun zaman devam ettirmesini garantiliyor
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2014, 23:53
Tempo Mania (Müzik Yapma Oyunu)

Tempo Mania (Müzik Yapma Oyunu)
Tempo Mania google play store ile indirilen bir müzik oyunudur. Daha çok yarış oyunu nitelikli olmak ile beraber her yaş grubu ve cinsiyete hitap eden nadir oyunlardan bir tanesidir. Google Play Store çok güzel uygulamalar indirebileceğiniz çok harika bir uygulama sitesidir. Bu oyunu da google play store sayesinde indireceksiniz. Siz de çok eğlenecek ve bu yunun bağımlısı olacaksınız. Oyun oynarken eğlenecek ve her sıkıldığınız an en baştan saracaksınız. Aranızda yarışlar düzenleyebilir ve eğlenceyi dorukara çıkarabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2014, 22:50
Android En iyi Müzik Oyunları Apk indir
Android En iyi Müzik Oyunları Apk indir
Müzik ile hobi olarak ya da profesyonel olarak ilgilenen birçok kişi, teknolojinin sağladığı imkanlardan faydalanarak, müziği hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline getirebilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde artık neredeyse herkesin sahip olduğu bilgisayarlar sayesinde müziğe olan ilginizi her an her yerde kolaylıkla devam ettirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bilgisayarlarda kullanmak için özel olarak tasarlanmış olan müzik yapma oyunları sayesinde, evde, sokakta, cafede kısacası bilgisayarınızın yanınızda olduğu her yerde dilediğiniz zaman keyifle müzik yapma oyunları oynayabilir
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2014, 20:52
Android Gitar Apk indir
Android Gitar Apk indir
Herkesin hayalinde insanları etkileyebilmek adına bir enstürman çalmak yatmaktadır. Bunu da becerebilmek adına bu insanlar kurslara gitmekte ve dersler almaktadırlar. Ancak tüm bunların yanında bu oyun sayesinde güzel bir gitarı neredeyse çalabileceğinizi bilseydiniz ne yapardınız? Bu oyun vesilesi ile hoşça vakit geçirebilir ve de bir enstrüman çalmanın güzelliğini android cep telefonlarınızdan en iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz. Oyunun amacı sizlere tamamen gitar sevgisini kazandırmaktır. Zaten oyun içerisinde buna yönelik açıklamalar daima yer almakta ve sizlerin de bu açıklamalara göre hareket etmesi beklenmektedir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2014, 20:47
Drum set: drums (Android Davul Seti Uygulaması)

Drum set: drums (Android Davul Seti Uygulaması)
Android cep telefonlarınız aracılığı ile neredeyse gerçek bir şekilde davul çalmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise yapmanız gereken tek şey Drum Set: drums oyununu indirmek olmalıdır. Oyunun içeriği her yaştan kişiye uygun olarak hazırlanmıştır. Oyunda birçok davul seçeneği bulunmakta ve siz de bu davullar arasından bir seçim yaparak dilediğiniz gibi çalmaktasınız. Oyunun amacı ve içeriği sizlerin android cep telefonlarınız üzerinden hoşça vakit geçirmesine yöneliktir. Bu konu ile alakalı olarak oyun çok şey vaat etmektedir.
Devamı
 • Yorumlar: 0