Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-07-2017, 18:40
En iyi Android Araba Modifiye Etme Oyunu Apk indir
En iyi Android Araba Modifiye Etme Oyunu Apk indir
Lowriders Comeback 2: Russia Apk oyunu klasik araba tutkunlarının beğenerek oynayacağı bir oyundur. Oyunda Rus Sovyet otomobillerini yönlendirerek rakipleriniz ile kıyasıya mücadeleye girerek yarışacaksınız. Hatta şehrin etkileyici bölgelerinde yarışlara katılıp, araçlarınıza çeşitli modifiyeler yaparak onları daha da güçlü hale getirebilirsiniz.Bu uygulama da eski model otomobillerin atmosferini doya doya yaşayacaksınız. Oyunda rakiplerinizi yenmeniz için sizleri yarışa motive eden muhteşem müzik ve grafikleri ve oyunu kendinize göre özelleştirebilir olması da sizlerin beğenisini kazanacak özellikler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra detaylı olarak otomobillerin tanımını incelemenize olanak tanıması da oyunun size verdiği ayrı bir ayrıcalık tabi ki de…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-06-2014, 21:08
Band Stars Android Müzik Oyunu Apk indir
Band Stars Android Müzik Oyunu Apk indir
Band Stars özellikle de müzikseverlerin keyifli oynayacağı oyunlardan bir tanesi. Jetpack Joyride ve de Fruit Ninja gibi popüler oyunların yapımcısı olan Halfbrick Studios tarafından tasarlanan bu oyunda kendi müzik takımımızı kurup şöhret basamaklarını tek tek tırmanacağız.

Android oyununda tam tamına 50 değişik grup üyesi yer almakta. Bunların hepsi değişik kişisel niteliklere ve de yeteneklere sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-10-2017, 21:10
Magic Tiles 3 Piyano Çalma Uygulaması Apk indir
Magic Tiles 3 Apk indir
Aynı serinin 3. Oyunu olan Magic Tiles 3 oyunu, diğer serilere benzer bir şekilde ve hızlı olarak hata yapmadan davul - gitar gibi enstrümanların çalınması esasına dayanmaktadır. Ekrana gelen bütün tuşlara dikkat edilerek oynanan oyunda, bazı tuşlara hızlı bir şekilde basmak gerekirken bazılarına da hiç basmamak gerekmektedir. Bu hamleleri oyuncunun çok iyi belirlemesi gereklidir.Oyunda müzik ne kadar doğru bir ritimde çalınır ise en yüksek skora da ulaşılmış olmaktadır. En iyi müzik çalma serilerinden biri olan Magic Tiles 3 apk indir yöntemi kullanılarak kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Siyah karelere basılması gereken oyunda, beyaz karelerden daima kaçınılmalıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2014, 19:09
Guitar By Hero (Gitar Çalma Oyunu)
Guitar by hero android uygulaması ile her tür gitarı çalmak artık çok kolay. Klavyenin eşsiz derinliklerinde tablardan kurtulabilirsiniz. Bu uygulama bünyesinde yüklenmiş olan çeşitli parçalar bulunuyor. Tek yapmanız gereken guitar by hero uygulamasında karşınıza çıkan yolda doğru notalara basarak parçayı gereğine uygun bir şekilde başarıyla çalabilmek. Müzik eşliğinde solo atmak hiç b kadar eğlenceli olmamıştı. Guitar by hero uygulaması hız da sınır tanımayan muhteşem özellikleriyle istediğiniz müziği gitar eşliğinde size istenildiğinden daha fazla sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2014, 19:11
Guitar Heroes Apk indir
Müzik oyunlarından yana tercihlerini kullananlar adına oynayanlara sınırsız müzik keyfi yaşatan Guitar Heroes oyunu toplam 47 şarkıdan oluşmaktadır. Oyunda ki amaç verilen şarkıların doğru notalar ile çalınması olmaktadır. Oyunda farklı türlerde şarkılar yer almaktadır verilen şarkılar doğru notalar basılarak çalındığında ekranda yer alan gösterge yeşile doğru yanlış notalar basıldığında ise kırmızıya doğru kayacaktır. Eğer orta halli olarak yarışıyorsanız göstergenin rengi sarı olacaktır. Oyunda bilinen şarkılarda yer almaktadır. Oyunu oyna. hem müzik dinleyebilme şansına sahip olabilir hem de müzik kulağınızı test edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2017, 07:19
Bağlama Çalma Uygulaması Full Apk indir
Bağlama Çalma Uygulaması Full Apk indir
Meşhur olan Guitar Hero oyunundan esinlenerek geliştirilen Bağlama Hero apk indir ile hızlı ve kolay olarak indirilerek oynanan eğlenceli bir oyundur. Popüler türküleri kolay bir şekilde çalma şansı sunan Bağlama Hero oyunu, türkülerin gerçek notalarını ekranda vermektedir. Bağlama üzerinde sunulan notalar görülür ve uçuşan notalara zamanında basmak gerekir.Gerçek anlamda bir bağlama çalma hissi veren Bağlama Hero oyunu, değişik yörelere ait olan 72 farklı popüler türkülerin kolay bir şekilde çalınmasını sağlamaktadır. Dinleme modu sunulan oyunda, seçilen şarkı başından sonuna kadar dinlenilmektedir. Türkü dinlenir iken bağlama üzerinden de notalar takip edilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-04-2014, 20:58

Tap the music (Müzik Yapma Uygulaması)
Müzik oyunlarını sevenler adına mükemmel bir oyun olan Tap The Music oyunu oyunu oynayanlara çok farklı bir müzik şöleni yaşatmaktadır. Oyun içerisinde yer alan şarkıları parmaklarınız ile yönetebilme şansına sahip olabilirsiniz. Programı telefonunuza indirebilir, birbirinden farklı müzik türleri arasından ritmi yakalayabilirsiniz. Oyun da kolay, orta ve zor olmak üzere üç farklı zorluk seviyesi yer almaktadır. Muhteşem görseller ve grafikler ile oyun daha da zevkli bir hale gelmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2014, 22:42

Saksafon ve Müzik Aletleri Çalma Uygulaması
Mobil müzik oyunları arasında ilk sıralarda olan oyunlardan bir tanesi de SopranoSax Sound Plugin oyunu olmaktadır. Oyunu direkt olarak telefonunuza indirebilir ve telefonunuzun ekranını adeta ufak bir piyano klavyesine dönüştürebilirsiniz. Sizlere sanal piyano çalma keyfini yaşatan oyun doğru notalara basarak yeni şarkılar çalabilme ve ritimleri yakala. puan alabilme şansı vermektedir. Klasik piyano dışında, elektro piyano, gitar ve keman gibi enstrümanları da çalabilir ve kendinizi test edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-08-2014, 19:41
Android Gitar Çalma Oyunu (Rock Hero Apk indir)

Akıllı telefon ve tablet İçin Gitar Çalma Android oyunu
Rock Hero temel olacak şekilde Guitar Hero’ya benzerliğiyle dikkat çeken bir Android oyunudur. Tamamen bedava olacak şekilde sunulan bu oyunu oynarken kendinizi sanki bir rock yıldızı şekilde hissedeceksiniz. Müziği tam anlamıyla hissettiren Rock Hero’da değişik müzik stilleri ve ayrıca şarkılar yer almakta. Çeşitliliğin bu denli çok olması oyunun kısa süre sonra monoton olmasına engel oluyor ve heyecanı uzun zaman devam ettirmesini garantiliyor
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2017, 21:14
Piyano çalmayı Öğrenme Uygulaması
Piyano çalmayı Öğrenme Uygulaması
Müzik oyunları her yaştan kişinin ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Bu sebeple de internet üzerinde yüzlerce müzik oyunu bulunmaktadır. Fakat bazı oyunlar eğitici niteliktedir ve bazı enstrümanları öğrenmeye başlamadan bu uygulamalar sayesinde pratik yapmak kişilerin çokça yararına olmaktadır. Piyano - Klavye, Müzik, Piano ile Oyunlar da bu oyunların en başında gelmektedir.Oyun içerisinde tam 8 farklı müzik aleti yer almaktadır. Grand Piano, Pipe Organ, Harpsichord, Elektronik Gitar, Çello, Akordion ve Piyano bunların arasındadır. Oyunu indiren kişiler bu müzik enstrümanlarını sınırsızca kullanabilmekte ve kendi müziklerini yapabilmektedirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0