Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-05-2017, 22:59
ARK Survival Island Evolve 3d apk indir
ARK Survival Android Oyunu
Dark Bark Software tarafından geliştirilip yayınlanan hayatta kalma temalı yaşam simülasyonu oyunudur. Oyunun hikâyesi dinozorlar devrinde geçen bir adada mahsur kalmış karakterin yaşam mücadelesini anlatmaktadır. Oyuncu hayatta kalmak için evler inşa edebilir, silahlar ve zırhlar üretebilir aynı zamanda yemek bulmak için de avlanabilmektedir.Oyunda gerçekçi bir yaşam olması için uzman bir ekibin bu konu üzerinde çalışma yaptığı söylenmektedir. Ayrıca oyun sadece android markette mevcuttur. Kullanıcıların yoğun istekleri ve talepleri doğrultusunda yapımcı firma çok yakın bir zamanda İos markette de yer edineceğini söylemiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 22:07
Cube Escape: The Cave apk indir
Cube Escape: The Cave apk indir
Cube escape the cave apk indir, Cube Escope serisinin dokuzuncu oyunudur. Macera oyunları arasında bulunan oyunun yapımcısı; Rust Lake'dir. Bu uygulama The Cave Ruty Lake hikâyesinin devamını anlatmaktadır. Uygulamada adım adım Rust Lake'nin sırlarını çözeceksiniz. Yeni içeriklere ulaşabilmek için de RustyLake.com 'u ziyaret etmelisiniz. Uygulamada yaşlı adam sırlı mağaraya girmek üzeredir. Rusty Lake derinlere inmeden yardımınıza ihtiyaç duyan tanıdık bir konuğa yardım etmelisiniz. Küpün içinde dolaşabilmek için oklara dokunun. Ayrıca dokunduğunuz nesnelerle etkileşim kurarak, bulduğunuz ögeleri envanterinizde seçin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2017, 13:39
Ninja Arashi Apk indir
Ninja Arashi Apk indir
Ninja Arashi, oyunu tüm oyuncuları bekliyor. Sizlere tamamen macera ve aksiyon yaratacak harika bir uygulama. Ölümcül silahlar, savunmalar ve tuzaklara karşı önlemler alacaksınız. Birbirinden farklı olaylar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Gözünüz tamamen oyunda olsun ve dikkatli olun. Düşmanlarınızı alt etmenin artık zamanı geldi.Uygulama sizlere harika bir deneyim yaratacak. Hareketlerinizin kontrollerini kolay yapacaksınız. Zor savaşlara karşı açık olun. Usta bir ninja olmaya hazırlanın. Karakterlerinizin yeteneklerini yükseltin. Yüksek grafik ve ekran görüntülerinin tadını çıkarın. Bu macera ve gerilim dolu oyunda çok eğleneceksiniz. Hiç sıkılmadan oynayacağınız muhteşem bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2017, 21:00
Criminal Case: Pacific Bay Gizli Nesneleri Bulma Oyunu
Criminal Case: Pacific Bay Apk indir
Gerçek bir dedektif oyunu olan criminal case: pacific bay apk indir oyunu oyuncularına heyecanlı ve maceralı dakikalar yaşatıyor. Bu oyundaki ulaşılması gereken amaç, işlenen cinayetler hakkında araştırmalar yaparak suçluları kısa zamanda yakalamaktır. Ancak suçluları yakalamak o kadar da kolay olmuyor. Suçluları yakalayabilmek için cesetler incelenerek, ipuçları toplanmalı ve olay yerinde geniş çaplı bir inceleme yapılmalıdır. Gerçek bir cinayette nasıl ki bütün ayrıntılar inceleniyorsa bu oyunda da öyle olması gerekiyor. Android işletim sisteminin en maceralı oyunu olmakta ve kaliteli grafikler içermektedir. Ayıca Türkçe dil desteği ile hazırlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 19:43
Ertuğrul Gazi Android Oyunu Apk indir
Ertuğrul Gazi Apk indir
Tarihimizin önemli şahsiyetlerinden biri olan Ertuğrul Gazi’nin destansı macerasını cep telefonlarınızdan keşfetmeye hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise Ertuğrul gazi apk indir seçeneğini kullanarak oyunu hemen indirebilirsiniz.Ertuğrul Gazi’nin hayatıyla paralel bir şekilde düzenlenmiş oyunda karşınıza görevler çıkmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak bir sonraki aşamaya geçmekte ve obanızı güçlendirmektesiniz. Bunun için karşınıza çıkan beylik düşmanı kişileri öldürerek ilerlemelisiniz. Bu kişiler Bizans’tan olabildiği kendi içinizden de çıkabilmektedir. O yüzden dikkatli olmanız ve düşmanlarınızla savaşmanız şarttır. Ayrıca oyunun içerisinde altı bölüm yer almaktadır ve sizlerin oyunu bitirmek adına her bir bölümü başarıyla tamamlaması gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 15:42
Raft Survival Simulator apk indir
Raft Survival Simulator apk indir
Raft Survival Simulator, oyunun da okyanuslarını ortasında bir salda sıkıştınız ve hayatta kalabilmek için başınızın çaresine bakmanız gerekiyor. Ancak etraftan yardım alabileceğiniz kimse yok. Sadece okyanusun serin tuzlu suları var. Onun içi de aç yırtıcı deniz yaratıklarıyla dolu. Oyundaki amacınız gelişmiş işçilik yöntemini kullanarak kendinize yaşam alanı inşa etmektir. Barınak yiyecek ve içecek gibi hayatınızı devam ettiren ihtiyaçlarınızı karşılamak için craft sistemini kullanmalısınız.Oyunun gelişmiş işçilik sistemi bulunmaktadır. Barınacağınız yerleri yapabilmek için balta, çekiç, halat ve benzeri gibi şeyler inşa ederek alanınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca okyanus tehlikelerine karşı dikkat etmeniz hayatta kalabilmek için çok önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.53.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.53.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2017, 14:09
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu Apk indir
Heyecan ve maceranın bir arada olduğu oyundur uğur böceği ile kara kedi. Bir kediyi kurtarmak amacıyla oynanan bu oyunda medeni paraların en yüksek oranda toplanması oyuncu açısından olumlu olacaktır. Her bölümün ayrı bir heyecan ile dolu olan oyun, amacının bir kediyi olduğu kahramanlık gerektirecektir. Farklı maceralar ile dolu olan bölümler mevcuttur. Oyunun kendisine ait olan kurallarının olması daha dikkatli oynanmasını sağlayacaktır.Cat Noir'ı kurtarmak, bölümleri başarı ile geçtiğiniz takdirde olacaktır. Bu yolda en önemli adımlardan biri de madeni paraların birçoğunu haznenizde görüyor olmanızdır. Yüksek kaliteli grafiklerin olduğu bu oyunda oynarken çok zevk almanıza yardım olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2017, 12:01
The Ark of Craft: Dinosaurs Hayatta Kalma Dinazor Eğitme Oyunu
The Ark of Craft: Dinosaurs Apk indir
Akıllı telefonlar veya tablet ile oyun indirip oynamak son günlerde popüler durumda. Yeni çıkacak olan oyunları takip etmek ya da arkadaşlar ne oyunu beğeniyorsa oyunu oynamak da yapılabilecek işler arasında elbette. Savaş oyunları, strateji oyunları, yarış oyunları, zekâ oyunları her zevke göre oyunla bulunmaktadır. İsteyen istediği oyunu internet üzerinden çoğu zaman ücretsiz olarak indirebilmektedir. İşte macera dolu oyunlardan birisi de the ark of craft dinosaurs apk indir oyunudur. Bu oyunda bir şövalyeyi yönlendirmenin zevkine varacaksınız. Kaybolmuş olduğunuz bir tropik ada hayal edin.Tropik adada hayatta kalma mücadelesi verirken mükemmel grafik tasarımları sayesinde kendinizi adeta adada hissedeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-12-2016, 09:00
Nicki Kız Giydirme ve Moda Oyunu
Nicki Kız Giydirme ve Moda Oyunu
Nicki Minaj: The Empire oyununda oyuncu oyuna Nicki Minaj olarak katılıyor. Nicki Minaj'la müzik dünyasının kraliçesi olma yolunda ilerliyor!Oyuncu oyuna Nicki Minaj olarak başlıyor. Nicki Minaj ile müzik dünyasının Hip-hop kraliçesi olmak oyuncunun elinde. Oyuncu sunulan birçok oyun imkânını kullanarak oyunda hem eğleniyor hem de gittikçe yükseliyor. Sunulan oyun imkânları; şarkılar kaydetmek, şarkılar yazmak, partilere katılmak, müzik alanında kendini geliştirmeye imkân sağlamak, parti düzenlemek, yeni arkadaşlar edinmek, edinilen yeni arkadaşlarla sohbet etmek gibi.
Devamı
  • Yorumlar: 0