Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-06-2017, 09:35
Rising Super Chef Cooking Game v1.8.6 Apk indir

Yemek Yapma Oyunu Apk indir
Rising Super Chef oyunu zaman yönetimini de içine alan bir mutfak ve pişirme oyunu. Rising Super Chef oyununda oyuncular imparatorluk haline gelmiş bir restoranın mutfağındaki Şef rolünü üstlenmektedir. Şef olarak oyuncuların yönettiği karakterin adı Emma. Oyuncular Emma'ya kahvaltı öğle ve akşam yemeklerinde yardımcı olarak, vardiyasını bitirmesini sağlıyorlar. Oyundaki aman hızlı ve lezzetli yemekler sunmak ve müşterileri memnun edebilmek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 21:11
My Chicken 2 - Virtual Pet Apk indir
My Chicken 2 - Virtual Pet Apk indir
My chicken 2 - virtual pet apk indir; oyun sanal hayvan oyunudur ve 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir. İçinde sanal tavuk olan bu oyunda tavuğun nasıl bir şey olduğunu keşfederek, daha küçük bir civcivken bakımını sevgi ve şefkatle yapın. Sanal evcil hayvan oyununda küçük tavuğa sevgiyle bakmak için onu kendinize evlat edinmeye başlayın.Aynı gerçek hayvan gibi, tavuğunuzda sizin davranışlarınıza göre farklı davranmaktadır. Bu yüzden dolayı da ona davranışlarınızda dikkat edin ve tıpkı gerçek evcil hayvan gibi sevgi ve şefkatle bakın. Tavuğun evlat edinmek, ona barınak yapmak, oynamak, giydirmek, yedirmek, temizlemek ve süslemek gibi onun ihtiyaç duyabileceği her şeyi yapmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2017, 16:35
clawbert Eğlenceli Yumurta Yakalama Oyunu
Clawbert apk indir
Telefonunuz da eğlenceli bir macera oyunu olan clawbert telefonunuza kısa sürede indirebileceğiniz oyunlardan biri. Eğlenceli oyunu ise makine yardımıyla kolları tutarak oynuyorsunuz. Kolları tutarak kancayla yumurtaları yakalamaya çalışıp koleksiyon oluşturabilirsiniz. En güzel yumurta koleksiyonuna sahip olarak eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. Çocukların beğenerek oynadığı clawbert apk artık büyüklerinde ilgiyle oynadıkları bir oyun.Hemen clawbert apk indir bu eğlenceli oyuna sende dahil ol. Bu oyun, oyun merkezlerinde oynanan parayla bebek almaya çalıştığınız oyuna benzer bir oyundur. Beğendiğiniz yumurtaları kancayla almaya çalışın koleksiyonunuza en güzel yumurtaları toplayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 22:16
Hip Hop Dans Okulu Oyunu apk indir
Hip Hop Dans Okulu Oyunu apk indir
Yetenek acentası tarafından keşfedildiğin bu günde, oyun hareketlerinizi geliştirerek hayranlar kazanacak ve en sıkı hip hop dansçısı olabileceksiniz. Sokak stili ile giyinip, kendinize özel dansınızın koreografisini hazırladıktan sonra büyük şovda en üst sıralara tırmanabilme şansını yakalayacaksınız. Hip hop dansını seviyorsanız ve dünyaya nasıl yapıldığını göstermek istiyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre! Hip hop dans okulu size kendi hareketlerinizi koreografisini oluşturmanız ve sahnede ön plana çıkabilmeniz için, ihtiyacınız olan tüm becerileri kazandıracaktır. Oyunda mükemmel bir performans gösterebilmeniz için, kıyafet ve grup üyeleri seçmeniz ve itibarımızı artırmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 15:33
Buz Patenci Balerin Android Oyunu indir
Buz Patenci Balerin apk indir
Bu eğlenceli oyun tüm kullanıcılarına sunuyor. Heyecanlı bir şekilde oynayacağınız bir uygulama. Oyun sürecinde madalyaları kazanın. Madalyaları kazandığınız sürece en iyi ve dünya patenler haberlerine çıkacaksınız. Bu sayede buz pateni hareketlerinize mükemmellik katmış olursunuz. Hiç sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tüm avantajları ve özelliklerini sizlere sunuyor.Oyun sürecince buz patenin ringinde zıplamalar yap, kay ve dön herkese kendini göster. Oyun muhteşem figürleri ile tamamen sizlere de bağımlılık yapacak bir oyun. Kendinizi harika buz pateni gösterilerine hazırlayın. Yarışmaya başlamadan önce vücuduna şekil vermeniz gerekiyor. Bu nedenle spor salonunda çalışmalar yapın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-01-2017, 22:05
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Yepyeni, sevimli mi sevimli bir karaktere merhaba deyin. Konuşan köpek Hank, sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Büyükten küçüğe herkesin sevgisini kazanacak olan bu sevimli köpek her an maceraya hazır bir şekilde bekliyor. Hank ile isterseniz tropikal adaları keşfedebilirsiniz. Bu keşif sırasında ise Hank sizden yardımlar bekliyor. Onu temizleyebilir, karnını doyurabilir, onunla oyunlar oynayabilir, hamağında sallayarak uyutabilirsiniz. Hatta en özeli onunla konuşabilirsiniz. Bu sevimli yavru köpek sizin söylediklerinizi tekrar etmeye bayılıyor. Benim Konuşan Hankim uygulamasını tabletlerine, akıllı telefonlarınıza kolayca indirebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden bu indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-12-2016, 09:21
Gubates (Yukarıdan Düşen Yiyecekleri Toplama Oyunu)
Gubates Apk indir
Yepyeni bir oyun daha Androidlerinizde yerini alıyor. Akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan ve gubates denilen üçgenleri toplayarak oyunda çok puan kazanma hedefiniz olan bir oyun olarak sunulmaktadır. Oyuna giriş yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Gubatesleri toplarken diğer yandan başka nesneler düşmeye başlar. Başka nesnelere değdiğinizde yanarsınız. Yapmanız gereken sadece gubatesleri düşürmemek siz düşürmeden yakalayın tutun çok puana sahip olun. Çok eğlenceli ve keyif duyacağınız oyun ile heyecanlı ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Androidlere kolayca Gubates apk indir gubatesleri topla ve keyifli bir oyun oyna. Başka nesneleri sakın tutma yoksa oyun biter puanlarını yükseltmek istiyorsan mutlaka gubatesleri yakala sen yakaladıkça puanın artsın çok gubates çok puan demek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 16:51
Android için En iyi 8 Adet Şeker Patlatma ve Eşleştirme Oyunu
Android Şeker Patlatma Oyunu Apk indir
Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaktan sıkılıp biraz dinlenmek için, belki de işsiz, okulsuz bir gününüzde vakit öldürmek için başlamışsınızdır bu hastalığa. Fakat o sizi zamanla ele geçirmiş, çalışmanız gereken vakitlerde onu düşünür, kendinize onunla oynamak için zaman yaratır, hatta vakit bulamadığınızda bile gizlice onunla oynar olmuşsunuzdur. Kurtuluşunuz yok, artık bir Candy Crush bağımlısısınızdır. Belki başlarda sizde, metroda veya otobüste giderken yanınızda oturan kişileri -hatta evdeki, okuldaki, işyerindeki yakınlarınızı- bu oyunu oynarken gördüğünüzde anlam verememişsinizdir. Belki de size de çok saçma gelmiştir. Sonra bir gün denemek istemiş ve pek çokları gibi bir daha bırakamamışsınızdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 07:46
Benim Konuşan Angela Apk indir
Benim Konuşan Angela Apk indir
Talking Tom Cat android oyununun yapımcıları tarafından üretilen Talking Angela oyununda Parisli bir kedi olan Angela ile birlikte eğlenebilir, onunla neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Angela'yı severek onu memnun edebilir ya da onu dürterek kızdırabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli kıyafetler giydirerek görünümünü değiştirebilir ve hediyeler edinebilirsiniz.Ön kamera aracılığı vasıtasıyla Angela'ya bir takım mimikler ve hareketler (dil çıkartma, esneme vb. ) yapıp onunla eğlenceli zamanlar geçebilir, İngilizce'niz iyiyse onunla chat dahi gerçekleştirebilirsiniz.
Konuşan kedi android oyunu Konuşan Angela'yı iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlara kurup oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 25-11-2016, 07:40
Benim Konuşan Tom Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 21