Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-08-2018, 20:27
Benim Konuşan Tom son sürüm Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 12-02-2019, 12:05
En Güzel Android Makyaj Yapma Oyunları apk indir
En Güzel Android Makyaj Yapma Oyunları
Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonun sayısız avantajı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de oyunların çeşitliliğidir. Kız çocuklarına yönelik oyunlardan en ilgi çekenleri bebek/kız giydirme, bebek bakma, saç kesme ve şekillendirme ile makyaj yapma oyunlarıdır. Makyaja yönelik oyunlar; güzelliği çağrıştırdığı, rengârenk olduğu ve çeşitli malzemelerden oluştuğu için kız çocukları tarafından beğenilerek oynanmaktadır. Android özellik taşıyan telefonlar, görüntü kalitesi ve bu tarz oyunların çoğunu çalıştırabildiği için küçük yaşlarda kızı olan kişiler için avantajlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2018, 20:29
Candy Crush Saga Son versiyon apk indir

Candy Crush Saga apk indir (Android Aynı Renkteki Şekerleri Patlatın)
Android Adına Bulmaca Oyunu
Candy Crush Saga, bir sürü oyun platformunda favori olmuş ve de tema olarak aynı renkteki şekerlerin birleştirilmesini konu alan neşeli bir yapım.
100'e yakın bölümü olan bu ücretsiz oyunda geleneksel bulmaca oyunlarından birisi oynuyor olsanız da grafiklerin bolca şeker türünden oluşması ile birlikte tatlı bir oyunun içinde buluyorsunuz kendinizi.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 3-02-2016, 23:48
Candy Crush Soda Saga apk indir (Yeni Şeker Patlatma Oyunu Candy Crush Soda)


Candy Crush Soda Saga apk indir (Yeni Şeker Patlatma Oyunu Candy Crush Soda)
Candy Crush Saga, her yaşta insanların beğenerek oynadığı ve müptelası olduğu bir oyun. Android oyununda şekerleri eriterek çok yeni bölümlere geçiyorsunuz lakin android apk oyun göründüğü kadar kolay değil. Öncelikle belli başlı bir strateji ile ilerlemeniz gerekir. Kendi kurduğunuz strateji vasıtasıyla sihirli şekerler yapıp söz konusu şekerler ile birlikte bölümleri çok daha rahat geçebiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2016, 00:34
Çiçek Açtırma ve Patlatma Oyunu Blossom Blast Saga Apk indir
Blossom Blast Saga Apk indir
Oyundaki Amacımız: Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga oyunu yapımcılarının yaptığı bu Blossom Blast Saga Apk indir oyunu çiçekleri büyüterek açtırmaya çalışıyoruz. En az 3 tane aynı çiçeği birleştirerek oynanan oyunda çok fazla çiçeği birleştirirseniz o derece çiçek büyüyüp açıyor.Oyun bağımlılık yapıyor ve şahsen ben 70. bölümü hala geçemedim. Oyun ilk başlarda kolay olsada sonra çok zorlaşıyor.
Oyun Nasıl Oynanır: En az 3 çiçeği birleştirip büyümesini sağlayın. Çok fazla çiçek birleştirirseniz üst kısımdaki zincir titriyor ve bir anda tüm çiçekler büyüyor.
Oyunun Grafikleri: HD kalitede çiçek çizimleri
Oyunun Sesleri: Oyun müzikleri ve bonus sesleri güzel ayarlanmış.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 21:24
Green Farm 3 (Android için Çiftlik Oyunu)

Android için Çiftlik Oyunu
Çiftlik oyunlar hayatımıza ilk defa sosyal ağlar aracılığı ile girdi. Dünyada milyonları aşan oyuncu kitlesi ile, hakkında oldukça olumlu yorumlar almış yapımlardır. Green Farm 3 oyunu ise kullanıcılarına daha keyifli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunda amcasından miras kalan çiftliği eski popüler günlerine tekrardan döndürmek isteyen sevimli bir karakter ile oynuyoruz.
Oyunda oldukça uzun görevler bulunuyor. Bu sayede uzun bir oynanış süresi vardır. Oldukça renkli ve keyifli grafikleri ile Green Farm 3 bağımlılık yapan bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 11-02-2014, 19:48
Balon Patlatma Android Oyunu indir
En çok tutulan oyunlardan biri de aynı renkleri bir araya getirerek belirli nesneleri yok etmek üzerine kurulu olan oyunlardır. Son dönemde akıllı telefonlar üzerinden gelişen oyun sektöründe Türk oyun yapımcıları da tasarladıkları oyunlarla kendilerinden bahsettirmektedirler. Balon Patlatma Oyunu da yine aynı renkli balonları bir araya getirerek yok etmek üzerine kurulu olan yerli yapımı bir oyundur.
Oyunda, aşağıdan yukarıya var olan rastgele renkteki balonlara aynı renkteki balonları atarak balonları eritmek esas hedeftir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2014, 17:46
Android Kırık Ekran Şakası
Kırık Ekran Numarası, yazılımı eğlenceli şakalar yapabileceğiniz, ekran kırma veya çatlatma modülü sunan bir mobil programdır.
Uygulama, dostlarınıza şaka yapabileceğiniz, android cihaz ekranınıza dokunarak ekran kırma işlemi yapabileceğiniz, Akıllı telefon ve tablet tabanlı mobil cihazlar için uygun olan olan bir mobil uygulamadır. Yazılım ile; dostlarınızı kandırın yahut onlara kırık bir ekran gösterin yahut onların kırmasını sağlayabilir, eğlenceli ve hoş vakitler geçirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2016, 23:34

Wonder Zoo - Animal rescue (Hayvanat Bahçesi Oyunu)
Oldukça keyifli ve ilginç bir oyun olan Wonderzoo- Animal Rescue ! ile inanılmaz bir maceraya tanık olyoruz. Oyunda kaçak bir avcı ve uşağı vahşi doğadaki pek çok hayvanı ailelerinden çalarak tehdit etmektedir, amacımız onları tehlikeden kurtarmak. Hayvanları hayvanat bahçemize getirerek, güvende olmalarını sağlamamız gerekiyor.
Oyun oldukça uzun ve keyifli bir oynanış sunuyor. Öte yandan en iyi hayvanat bahçesi temalı oyun olarak ta hakkında epey bir konuşulan yapım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2014, 23:03
Android Kız Oyunları Apk indir
En Güzel Android Kız Oyunları
Android işletim sisteminin içerdiği oyunlardan bazıları daha çok kızlar tarafından oynanır. Bunlar arasında kuaför oyunları, yemek yapma oyunları, giydirme oyunları vb. türlerde birçok oyun çeşidi bulunur. Kızlar hangisinden daha çok zevk alıyorsa o oyunu cihazlarına indirip oynayabilirler. İyi bir boş vakit değerlendirme seçeneği olan bu oyunlar sayesinde kızlar hem sıkılmaz hem de eğlenecekleri bir etkinlik bulmuş olurlar.
Araba yarışları ya da dövüş av gibi oyun türlerinden hoşlanmayan kızlar bu tür oyunlarla kullandıkları Android cihazlar sayesinde eğlenebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0