Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-01-2017, 00:02
En iyi Bilgi Yarışması Oyunu (Bilgelik - Bilgi Yarışması) apk indir
Bilgelik - Bilgi Yarışması Apk indir
Eğlenceli bir bilgi yarışına hazır mısınız? Hem eğleneceğiniz hem yeni bilgiler öğreneceğiniz hem de rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz bilgelik bilgi yarışması ücretsiz olarak telefonlarınıza ve tabletlerinize indirilebiliyor.Uygulamayı bir rakip ile oynuyorsunuz. Yarışmada farklı kategoriler bulunuyor. Yarış sırası kimdeyse öncelikle soru çarkını çeviriyor ve çark hangi kategoride durursa o kategoriyle ilgili bir soru soruluyor. Amacınız ise bu sorulara doğru cevaplar vererek rakibinizi mağlup etmek. Oyun esnasında isterseniz rakiplerinizle sohbet etme seçeneğini de kullanabiliyorsunuz. Bilgelik bilgi yarışması ile aynı anda birden fazla oyun açabilirsiniz. Böylece rakiplerinizin sıralarında diğer oyununuza dönebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-07-2016, 15:00
En iyi Kelime Oyunlarından Biri Daha Karşımızda
Kelime Dehası Apk indir
Genel olarak kelime oyunları insanların bulmaca çözme ve kısa süreli zeka ve işlevleri olan sisteme yönelik bir oyun grubudur. Kelime dâhisi oyunu anlaşılabilir ve çeşitli bölümleri vardır. Burada ki genel nokta da bölümler her oyunda olduğu gibi kolaydan zora doğru gider. Saklanmış kelimelerin bulunup doğru şekillerde ve kombinasyonlar da bulup yerleştirince işlemler gerçekleşmektedir. Böylelikle istenilen durum sağlanır ve yapılacak olan kelime işlemleri de kolaylıkla bulunabilir. Bununla beraber kelime oyunu sanıldığı kadar kolay değildir özellikle bölüm ilerledikçe oldukça fazla çeşitlenmekte ve bölüm ilerledikçe zorluk seviyesi arttığı için bir noktadan sonra çok fazla zeki kişiler ancak burada bu oyunu bitirebilir. Temel olarak bu uygulamayı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2016, 00:50
Hem Türkçe Hemde Türk Yapımı Alfabetik Karagöz Kelime Oyunu
Alfabetik Karagöz Kelime Oyunu Apk indir
Bol eğlencenin içinde bulunduğu, bol renkli temaları ile ana karakterin yani oyunun adından da anlaşılacağı gibi, Hacivat ve Karagöz’ ün başrollerini paylaştığı bu oyun, mobil bir kelime üretme oyunudur. Evde, iş yerinde molalarda, kafe de, otobüste, bir yerde otururken, canınızın sıkılmasına engel olacak harika bir kelime bulma oyunu. Hacivat, kendini, Karagöz’ e okuma yazma öğretmek için kendini adamış durumda. Siz de Hacivat’ a yardım etmek istemez misiniz?Gelin hep birlikte oyunun özelliklerinden bahsedelim ve Hacivat’a yardım etmeye başlayalım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2016, 22:34
En Çok Oynanan Android Kelime Oyunları
Android Kelime Oyunları Apk indir
Çocuklarımızın zekâ gelişimi için kullanacağımız araçlar arasına mobil telefonlarımız da girmiştir. Akıllı telefonlarımız çocuklarımız için en zararlı şeylerin başında gelmekle birlikte doğru kullanıldığında onların gelişimi için en yararlı olabilecek araçlardan birisi olduğu da göz ardı edilemez. Telefonları ellerinden almaktansa böylesi gelişim sağlayıcı oyunlara yöneltmek onlar için çok daha iyi olacaktır. Onların zihin gelişimini destekleyici pek çok uygulama olmakla birlikte beklide bunlar arasında en önemlileri kelime bulmacalarıdır. Çocuğunuz bu oyunlar sayesinde kelime dağarcığını geliştirecek kendisini daha iyi ifade etmesine katkı sağlayacaktır. Böylece yaşıtlarına göre daha ileri bir ifade ve anlama kabiliyetine sahip olmuş olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 21:05
Kelime Bulmaca (Word Brain) Apk indir
Word Brain Apk indir
Wordbrain kelime oyunu oyunu yapanlar tarafından güncellenerek Türkçe olarak tekrar paylaşıma sunuldu. Karelerden oluşan tabloda sağa, sola, aşağı, yukarı ve çapraz olarak kelimeleri bulmamız gerekiyor. Oyunun ilk başlarında tablo küçük olduğu için oyun basit gibi gelebilir ama oyunda ilerledikçe gizlenen kelimelerin sayısı ve tablo gitgide büyümekte ve oyunun zorluk seviyesi artmaktadır. Çok zor olan yerlerde ipucu tuşuna basarak ipucu hakkınızı kullanma imkanına sahipsiniz. Oyunda toplamda 300 adet bölüm bulunmaktadır ve her biri birbirinden eğlencelidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-10-2015, 21:37
Android Hece Avı Oyunu
Hece Avı Apk indir
Oyundaki Amacımız: Hece Avı Oyunu binlerce oyuncunun katıldığı kelime bilgisi oyunudur. En çok kelime bilen oyunu kazanıyor.Kelime sayınızı büyütmek için kaçırılmayacak bir oyun diyebilirim.
Oyun Nasıl Oynanır: Heceleri kullanarak kelimeler yapmaya çalışın ve en çok kelimeyi bilen oyunu kazanıyor.
Oyunun Grafikleri: Harf çizimleri mükemmel
Oyunun Sesleri: Oyun müzik sesleri güzel
Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-09-2015, 18:36
Kelime Bulmaca Oyunu Apk indir
Kelime Bulmaca Oyunu Apk indir
Oyundaki Amacımız: Kelime Bulmaca Oyununda kelimelerin bulunduğu karışık harf tablosunda gizlenmiş kelimeleri bularak oyunu kazanmaya çalışıyoruz.En çok kelimeyi bulmaya çalışın.
Oyun Nasıl Oynanır: Karışık harflerden oluşan tablo içindeki gizlenmiş kelimeleri bulun
Oyunun Grafikleri: Grafikler sade
Oyunun Sesleri: Oyun müzik sesleri güzel
Gerekli Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-08-2015, 07:11
ilginç Sorular android Oyunu %99 apk indir
%99 apk indir
Oyundaki Amacımız: %99 apk indir oyununda bize sorulan sorulara çevaplar vererek en popüler cevabı bulmaya çalışıyoruz. Yüzlerce soru olan oyunda boş zamanlarınızı güzel geçirtecek düzeyde oyun diyebilirim.
Oyun Nasıl Oynanır: Sorulan sorulara popüler cevaplar bulmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Grafikler 2D
Oyunun Sesleri: Oyunun amacına göre seslendirme yapılmış
Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-06-2015, 15:07
Android Tabu Oyunu Apk indir
Android Tabu Oyunu Apk indir
Tabu apk indir oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir tür kelime oyunudur .2 adet takımın kendi arasında oynanan bu oyunda 4 adet kategoriden oluşmaktadır. Tabu oyununun amacı yasaklı kelimeleri kullanmadan bize söylenen kelimeyi anlatmak. oyunda ayrıca sessiz anlatma fonksiyonu bulunmaktadır. Sensiz anlatma fonksiyonunda el hareketlerimizle kelimeyi anlatmaya çalışıyoruz. Tabu apk oyunu tamamen bedava olarak bize sunulmuştur. Tabu oyunu ile zamanı eğlenceye dönüştürmeye hazır mısınız. Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2015, 23:02
4 Harf 1 Kelime Bulma Android Oyunu
4 Harf 1 Kelime Bulma Android Oyunu
Oyun oynamayı seviyorsanız 4 harf 1 kelime oyunu sizin için mükemmel bir tercih olabilir. 4 harf 1 kelime adından da anlaşılacağı gibi size 4 harf verip sizden 1 kelime türetmeniz isteniyor. 4 harf verilip en kısa zaman içinde elinizden geldiğince hızlı bir şekilde 1 kelime türetip ekrandan parmağınızı hiç kaldırmadan sürükleyerek kelimeyi tamamlamanız gerekiyor. Öncelikle size 15 saniye veriliyor. Her kelime tamamladığınızda bu 15 saniyeye 4 saniye daha ekleniyor. Kelime tamamladığınız da size yeni harfler veriliyor. Süreniz tamamen bitene kadar oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0