Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-11-2014, 18:08
Gizemli Kelime - Android Kelime Bulma Oyunu

Gizemli Kelime - Android Kelime Bulma Oyunu
Bir dokunuşla kelime arama: belli başlı bir kategorideki tüm kelimeleri bul, sonrasında bize verilen ipucunu kullanarak Gizli Sözcüğü ortaya çıkart.
Eğlen, yeni şeyler öğren ve sözcük dağarcığını zenginleştir.
*Sözcük arama ve triviayı birleştiren bir android apk oyun.
* Çok farklı duygu durumların için farklı temalar ve bölümler.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 19-03-2016, 22:34
En Çok Oynanan Android Kelime Oyunları
Android Kelime Oyunları Apk indir
Çocuklarımızın zekâ gelişimi için kullanacağımız araçlar arasına mobil telefonlarımız da girmiştir. Akıllı telefonlarımız çocuklarımız için en zararlı şeylerin başında gelmekle birlikte doğru kullanıldığında onların gelişimi için en yararlı olabilecek araçlardan birisi olduğu da göz ardı edilemez. Telefonları ellerinden almaktansa böylesi gelişim sağlayıcı oyunlara yöneltmek onlar için çok daha iyi olacaktır. Onların zihin gelişimini destekleyici pek çok uygulama olmakla birlikte beklide bunlar arasında en önemlileri kelime bulmacalarıdır. Çocuğunuz bu oyunlar sayesinde kelime dağarcığını geliştirecek kendisini daha iyi ifade etmesine katkı sağlayacaktır. Böylece yaşıtlarına göre daha ileri bir ifade ve anlama kabiliyetine sahip olmuş olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-10-2017, 22:00
Kelime Bulmaca Zeka Yarışması apk indir
Kelime Bulmaca Zeka Yarışması apk indir
Aynı anda başka oyuncular ile online bir şekilde yarışma şansı sunan Kelime Bulmaca Online oyunu, yaşattığı heyecan ile vazgeçilemeyecek bir oyundur. Oyunda ekrana verilen tahtanın üzerine oyuncu parmağını ko. harflerin üzerinde hem sağa, hem sola hem de çapraz olarak sürüklemelidir ve kelime oluşturmalıdır. En çok kelimeyi bularak en fazla puanı yapan oyuncu, sıralama listesinde öne çıkmaktadır. Kelime Bulmaca Online apk indir yöntemi kullanılarak hızlı bir şekilde indirilen oyunda, bulunan kelimenin uzunluğuna ve zorluğuna göre verilen puan değişmektedir. Kelime ne kadar kısa sürede bulunur ise verilen puan da o kadar yüksek olmaktadır. Kelimenin uzun olması alınacak olan puanı da yüksek oranda artırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 13:23

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir
Bildiğimiz bulmacalardan daha farklı bir şeklide oyun severlere sunulan Resimli Kelime Bulmaca farklı tarzı ile yenilikçi olarak dikkatinizi çekecek. Oyun bildiğimiz soruya cevap tarzında bir bulmaca değil. Oyunda size 4 adet resim karesi tek bir kerede veriliyor. Altında ise karışık harfler veriliyor. Ve size resimde anlatılan bir kelime soruluyor. Birbirinden farklı resimler olmasına rağmen ortak bir şekilde olan cevap düşüncelerinizi zorluyor.
Cevabı bulduğunuz zaman aldığınız skorlar ile en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 5-07-2014, 19:15
Android Kare Bulmaca Apk indir

Android Kare Bulmaca Apk indir
Kelimeler ile aranız iyi ise ve bunlarla alakalı bir oyunu android cep telefonlarınızda oynamak istiyorsanız Kare Bulmaca oyununu kesinlikle ama kesinlikle indirmelisiniz. Oyunun içeriği tamamen kullanıcıların hafızasını geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Uygulamalar ve desenler her yaştan kişinin gelişimine uygundur. Zaten çoğu uzman kişi ve kuruluş da bu tarz oyunları kişilere şiddetle tavsiye etmektedir. Bunu bilen birçok kişi de Kare Bulmaca oyununu Google Play adresinden hiçbir ücret ödemeden indirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-09-2017, 08:06
A Word Kelime Oyunu (Türkçe) Apk indir
A Word Kelime Oyunu (Türkçe) Apk indir
A Word Kelime Oyunu kullanıcılarına gittikçe zorlaşmakta olan 1180 bulmacanın yanında binlerce gizli kelime ile tam bir beyin fırtınası yaşatacak. Oyun içinde seviye atladıkça kilitli olan kısımlar başarınıza göre açılacak ayrıca arkadaşlarınızla beraber puan tablosu yapıp yarışabilirsiniz.Yarışma içerisinde hedef olarak konulan 16 tane farklı rozete seviye atladıkça ulaşabilirsiniz. Belli bir süre içerisinde bitirilmesi gereken bu yarışta kelime oyunu içerisinde takılınan noktada ipuçları mevcuttur. A Word Kelime Oyunu sürekli güncellenmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. Talep olması halinde oyun içi satın alma imkanını kullanıp reklamlar kaldırabilir ve ek olarak ipucu satın alınabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 02:13
Android Telefonlar ve Tabletler için Sözcük Oyunu

Kelimelik, dünya üzerinde binlerce kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonu. Akıllı telefonlarınız üstünden ister oyundaki binlerce oyuncuya karşı isterseniz dostlarınız vasıtasıyla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.
Kelime yeteneğinizi göstermek için çok ideal platform olan Kelimelik oyunu ile birlikte saatlerce iyi zaman geçirebilirsiniz. Sizinde bildiğiniz kelime oyunları gibi verilen harfleri kullanarak oyun tahtası üzerinde keliemeler üretmeye çalışacağınız oyunda dikkat etmeniz lazım gelen önemli noktalaran birtanesi ekstra puan veren kareler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 22:16
Adam Asmaca Apk oyunu indir
Google Play Store uygulamaları içerisinde, kelime bulma oyunları arasında, oyunculara nostalji yaşatacak bir oyun. Çocukken kağıt ve kalemle oynadığımız kelime bulma mantığıyla aynı olan Adam Asmaca, aynı oyunun android uygulamaları uyarlanmış versiyonu. Adam Asmaca’da amaç, alfabedeki harfler içerisinden tercihler yaparak, çizgi şeklindeki adamınızın asılması tamamlanmadan, istenilen sözcüğü bulmak. Ayrıca, oyun içerisinde verilen ipuçları, oyuncuların sözcükleri tahmin etmesine yardımcı olmaya çalışıyor. Bu oyun ile hem yetişkinler, hem de çocuklar kelime dağarcıklarını geliştirebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 20:49
2019 En iyi Android Kelime Bulma Oyunu "Word Academy"
2019 En iyi Android Kelime Bulma Oyunu "Word Academy"
Kareler, içinde büyük bir hapis sistemi barındırıyor. Bu yüzden bu hapisten çıkmanız için şifreleri çözmek zorundasınız. Şifreler, ilk etapta 3 satır ve 3 sütundan oluşmak üzere konumlandırılacaktır. Böylece ilk şifreleri çözmek için 3 harflik bir sözcük bulmanız gerekecektir. Doğru sözcüğü bulduğunuz takdirde oyunun bir sonraki evresine geçecek ve böylece hem oyunun zorluk derecesi artacak ve hem de satır, sütun sayıları artacak; daha zorlu bir kaçış planı yapmanız gerekecektir. Kaçış planının başarılı olması için şifreleri bulmanız şart! Bu yüzden her karede bulunan bir kelime kökü ve bu kökün bağlı olduğu anlamlı bir kelime yer alıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 22:26
Adam Asmaca (ücretsiz)
Yılların oyunu adam asmaca, her yaş grubunun eğlenerek ve severek oynayabileceği bir oyundur. Eskiden kağıtlara çizilerek oynanan oyun, teknolojinin gelişmesiyle artık bilgisayar ve android sistemler eşliğinde oynanabilmektedir. Herkesin bildiği Adam Asmaca (ücretsiz)oyunu şimdi de android uygulamaları arasında yer almaktadır. Üstelik ücretsiz olarak indirilebilmekte ve oynanabilmektedir. Amaç herkesin bildiği gibi harf tahmininde bulunarak çözülmesi gereken kelime grubunu çözmektir. Yanlış harf tahminlerinin her birinde adam asılmaya bir adım daha yaklaşır.
Devamı
  • Yorumlar: 0