Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 24-11-2014, 13:23
Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir
Bildiğimiz bulmacalardan daha farklı bir şeklide oyun severlere sunulan Resimli Kelime Bulmaca farklı tarzı ile yenilikçi olarak dikkatinizi çekecek. Oyun bildiğimiz soruya cevap tarzında bir bulmaca değil. Oyunda size 4 adet resim karesi tek bir kerede veriliyor. Altında ise karışık harfler veriliyor. Ve size resimde anlatılan bir kelime soruluyor. Birbirinden farklı resimler olmasına rağmen ortak bir şekilde olan cevap düşüncelerinizi zorluyor.
Cevabı bulduğunuz zaman aldığınız skorlar ile en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-11-2013, 02:13
Kelimelik Son versiyon apk indir (Android Kelime Bulma Oyunu)
Android Telefonlar ve Tabletler için Sözcük Oyunu

Kelimelik, dünya üzerinde binlerce kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonu. Akıllı telefonlarınız üstünden ister oyundaki binlerce oyuncuya karşı isterseniz dostlarınız vasıtasıyla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.
Kelime yeteneğinizi göstermek için çok ideal platform olan Kelimelik oyunu ile birlikte saatlerce iyi zaman geçirebilirsiniz. Sizinde bildiğiniz kelime oyunları gibi verilen harfleri kullanarak oyun tahtası üzerinde keliemeler üretmeye çalışacağınız oyunda dikkat etmeniz lazım gelen önemli noktalaran birtanesi ekstra puan veren kareler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-08-2013, 23:08
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)

Android'in ilk Türkçe Tabu oyunu.
Ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber rahatlıkla oynayabileceğiniz eğlenceli bir Tabu oyunudur. Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip oyunumuzda süre limitiyle sesli ve titreşimli uyarı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca oyundan çıkıp tekrar girmeniz durumunda dahi bütün kelimeleri oynamadan aynı kelimeleri görmeyeceksiniz.
Yasak kelimeleri kullanmadan ana kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-12-2015, 21:05
Kelime Bulmaca (Word Brain) Apk indir
Word Brain Apk indir
Wordbrain kelime oyunu oyunu yapanlar tarafından güncellenerek Türkçe olarak tekrar paylaşıma sunuldu. Karelerden oluşan tabloda sağa, sola, aşağı, yukarı ve çapraz olarak kelimeleri bulmamız gerekiyor. Oyunun ilk başlarında tablo küçük olduğu için oyun basit gibi gelebilir ama oyunda ilerledikçe gizlenen kelimelerin sayısı ve tablo gitgide büyümekte ve oyunun zorluk seviyesi artmaktadır. Çok zor olan yerlerde ipucu tuşuna basarak ipucu hakkınızı kullanma imkanına sahipsiniz. Oyunda toplamda 300 adet bölüm bulunmaktadır ve her biri birbirinden eğlencelidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 23:30
4 Resim 1 Kelime Android Apk indir

4 Resim 1 Kelime Android Apk indir
Beyin jimnastiği yapmak, algılamasını güçlendirmek ve en az resimle istenilen kelimeyi bularak zihninin daha fazla açılmasını sağlamak isteyen kişiler adına en uygun seçenek olan 4 Resim 1 Kelime oyunu sizlere sınırsız bir oyun keyfinin kapılarının açıyor. Sizlere verilen 4 resim içerisinden, ne kadar az resmi açarak kelimeyi tahmin edebilirseniz o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Verilen resimler ile kelime üretebileceğiniz oyunda, hızlı ve doğru tahminleriniz karşılığında altın kazanıyor ve diğer bölümlerde yarışabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-07-2014, 19:15
Android Kare Bulmaca Apk indir

Android Kare Bulmaca Apk indir
Kelimeler ile aranız iyi ise ve bunlarla alakalı bir oyunu android cep telefonlarınızda oynamak istiyorsanız Kare Bulmaca oyununu kesinlikle ama kesinlikle indirmelisiniz. Oyunun içeriği tamamen kullanıcıların hafızasını geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Uygulamalar ve desenler her yaştan kişinin gelişimine uygundur. Zaten çoğu uzman kişi ve kuruluş da bu tarz oyunları kişilere şiddetle tavsiye etmektedir. Bunu bilen birçok kişi de Kare Bulmaca oyununu Google Play adresinden hiçbir ücret ödemeden indirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 23:27
4 Resim 1 Kelime Oyunu
4 Resim 1 Kelime Oyunu
Şimdiye kadar karşılaştığınız veya kullandığınız uygulamalardan farklı olarak 4 Resim 1 Kelime sizlere farklı bir uygulama deneyimi sunmaktadır. Kullanıcılarından birlikte verilen dört resim arasındaki benzerliği tek kelimede bulmasını isteyen bir uygulama olmasının yanında zekâ geliştirici özelliğiyle de ilgi çekmektedir. Böylece sizlerin oyun zevkine farklı bir açıdan yaklaşmaktadır.
Kullanıcılarına sağladığı avantajlarla da gözümüze çarpan uygulama, çevrimiçi ve çevrimdışı oynanabilmesi ile de dikkat çekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-08-2015, 07:11
ilginç Sorular android Oyunu %99 apk indir
%99 apk indir
Oyundaki Amacımız: %99 apk indir oyununda bize sorulan sorulara çevaplar vererek en popüler cevabı bulmaya çalışıyoruz. Yüzlerce soru olan oyunda boş zamanlarınızı güzel geçirtecek düzeyde oyun diyebilirim.
Oyun Nasıl Oynanır: Sorulan sorulara popüler cevaplar bulmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Grafikler 2D
Oyunun Sesleri: Oyunun amacına göre seslendirme yapılmış
Gerekli Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2014, 08:24
Android Kelime Birleştir apk indir
Android Kelime Birleştir apk indir
Google Play Store’un, android uygulamalar için, kelime oyunları arasında yayınlandığı, en keyifli oyunlardan birisi de Kelime Birleştir. Bu oyunda amaç; verilen resimlerden tahminler yürüterek kelimeleri bulmak ve yeni kelimeler türetmektir. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kelime dağarcıklarına büyük katkıda bulunacak olan Kelime Birleştir, aynı zamanda oyuncuların zihinsel egzersizler yapmasını sağlayacak. Resimli kelime oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunu da çok seveceksiniz. Resimler yardımıyla yüzlerce kelimeyi tahmin ederek, yeni kelimeler türetmeye çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 22:20
Adam Asmaca (İnternetsiz) Oyunu indir
Adam Asmaca (İnternetsiz) apk indir
Herkesin telefonunda sürekli internet olmayabilir. Kimisi internet ağı olarak paket kullanmaz, yalnızca Wifi bağlantısı kullanarak internete girer. Kelime oyunlarını seven ve sözel zekasına güvenenler için, senelerin vazgeçilmez ve eğlenceli oyunu Adam Asmaca (internetsiz) internet bağlantısı olmadan da artık oynanabilmektedir. Yalnızca oyunu telefonunuza indirirken internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Daha sonrasında kendiniz bağlantı olmadan da bu oyunu keyifle telefonunuzdan oynayabileceksiniz. Herkesin bildiği gibi harf tahmininde bulunarak kelimeyi çözmeye çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0