Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 6-05-2017, 21:06
İhaleli Açık Batak Apk indir
İhaleli Açık Batak Apk indir
Facebook üzerinde oynadığınız ihaleli açık batak oyunu şimdi ise Android’de, üstelik ücretsiz. Android işletim sistemli cep telefonlarının binlere kullanıcısı olan oyuzade.com facebook üyeleri için ihaleli batak oyunu çıkardı. Bu oyunu Oyunzade farklı ile eğlence keyfini doya doya yaşayacaksınız. Online olarak oynanabilen bu oyun; sohbet ve oyun heyecanını üst seviyede tutan tek oyun firmasının sunduğun hizmetlerinden biridir. Oyunu cep telefonlarınıza indirdiğiniz andan itibaren her gün binlerce bedava ÇİP(ZL) kazanacaksınız. Oyunun ister Facebook hesabınız üzerinden, isterseniz de Oyunzade.com hesabınızdan eğlencenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2017, 22:32
Batak HD Pro Apk indir
Batak HD Pro Apk indir
Kart oyunları arasında en popüler oyunlardan biriside bataktır. Yenilenmiş grafikleri sayesinde batak oyunu artık telefonlarda yer alabilmektedir. HD kalitesinde olma özelliğine sahip olan batak oyununu batak hd pro apk indir yazarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Android uygulamaları içerisinde çok başarılı olan batak oyunu her yaştan kişiyi etkisi altına almaktadır. Yenilenmiş tasarımı sayesinde çok etkileyici bir oyun haline getirilmiştir. Telefon ya da tablet ile kolayca oynanabilme imkânı bulmak mümkündür. İstediğiniz her zaman ve her ortamda bu oyunu oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2017, 20:59
Pis Yedili Apk indir
Pis Yedili Apk indir
Kart oyunlarını çok sevenler pis yedili oyununu çok iyi bilmektedir. Hemen hemen herkesin ilk öğrendiği kart oyunlarından birisidir. Bu kadar çok sevilen pis yedili oyununu artık android işletim sistemine sahip olan cihazlarda oynamak mümkün olmaktadır. Çok meşhur olan bu kart oyununu telefon ya da tabletler ile istediğiniz her an oynayabilmek için ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir.Arama motoruna pis yedili apk indir yazarak bu oyunu kısa bir süre içinde indirebilir ve hemen eğlenceye başlayabilirsiniz. Tüm dünya çapında en başarılı ve en çok indirilen iskambil oyunlarından birisidir. Yapay zekâya meydan okumak için 2 ya da 4 kişilik oyun gruplarına dahil olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-01-2017, 16:16
Sevilen Çizgi Filmin Oyunu Yapıldı Yu-Gi-Oh! Duel Links Apk İndir
Yu-Gi-Oh! Duel Links Apk İndir
Yu-gi-oh! duel links ile gerçek zamanlı olarak yola çıkacaksınız. Bu oyunda yıldızlarla süslenmiş seriler arasında; Joey, Mai, Yugi ve Kaiba gibi karakterler bulunmaktadır. Amine sesleri ile Dueling deneyimi artırılıyor. Özellikle yeni başlayanlar için sezgisel kontrolleri "Yu-Gi-Oh!'u tatmin edecek derinlikte gazileri bulunmaktadır.Oyunda yer alan imza çarpıcı 3D animasyonlarına sahiptir. Sizlerde Nihai güvertenizi kurarak üstünüzü hedefleyin ve boyutları aşan tüm Duelsitlerin birbirine bağlayan dünyaya adım adım ilerleyin. Ancak burada herhangi bir yer ısıtmalı Duels'ın açıldığı yer Duel Field'a dönüşmesi de söz konusudur. "Yu-Gi-Oh duels linki bir ticaret kartı oyunudur ve mobil cihazlar için optimize edilerek yeni tasarımlı ve sezgisel kontrollerle tasarlanan bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 23:17
Okey Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Okey Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Türk insanının en çok sevdiği okey oyununun teknolojiyle en güzel birleşimi. Evde, yolda, bayırda, çayırda istediğiniz zaman oynayın.
Bu Okey oyunu online değildir. Bu Okey oyununda gelişmiş yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Bu sayede internet baglantisina ihtiyac duymadan oyunu oynayabiliyorsunuz ve diger oyuncularin tas atmasini beklemekle vakit kaybetmiyorsunuz.
Özellikler:
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 6-12-2016, 21:16
Microsoft iskambil Oyunu Kolleksiyonu
Microsoft Solitaire Collection Apk indir
Tüm zamanların en çok oynanan her bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmezi olan Microsoft oyunu olarak bilinen solitaire şimdilerde android telefonlarla da oynanabiliyor olması gayet sevindirici bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunun modernize edilmiş hali olarak bilinen solitaire collection oyununun windows işletim sistemi dışında bir sistemde oynanması firma tarafından da desteklenmekte böylelikle oyuncu sayısını katlamayı hedeflemektedir. Oyuncular için günlük müsabakalarında bulunduğu yeni oyun seçeneğini denemek istiyorsanız Microsoft Solitaire Collection apk indir seçeneğini kullanabilirsiniz. Adroid ve iOS ortamında keyfine varacağınız solitarenin pek çok çeşidi mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-07-2016, 18:22
Okey Plus Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
Okey Plus Son versiyon apk indir (Android Okey Oyunu)
- Facebook ‘da 1.000.000 ‘dan fazla kişinin oynadığı Okey Plus şimdi Android ’te, hem de ücretsiz !
- 2, 3 ve 4 KİŞİLİK OYNANABİLEN FACEBOOK OKEYİ ile ARTIK BEKLEMEYE SON !
- 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı Okey keyfini “Okey Plus” farkıyla yaşa.
- Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,
- Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-05-2016, 23:00
Muhteşem Kart Oyunu Deck Heroes: Düello Apk indir
Deck Heroes: Düello Apk indir
Günümüzde yaygın olarak oynanan ve tercih edilen oyunların başiında gelen birçok oyun vardır. Bununla beraber gerekli işleyişler ve düzenli oyun oyanayan kişiler bilgisayard aveya akıllı telefonlarda oyun oynamayı sevmektedirler. Oynanan oyunlardan biri de dark heroes: düello olarak bilinmektedir. Özellikle bu oyununda oldukça fazla takipçisi vardır. Dark heroes: düello kart oyunu olarak bilinmektedir. Birçok açıdan takipçisi olmasıyla beraber genel görüşlere yakın olan ve uygulanan durumları da yansıtmaktadır. Özellikle bu oyunun sitemizden indirebilme şşansına sahipsiniz. Birçok kullanım alanı bulunurken oyun İOS ve Android ortamlarında uygulanmakta ve kullanılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2016, 09:08
Android Kart ve iskambil Oyunları Apk indir
Android Kart ve iskambil Oyunları Apk indir
Kart oyunları geçmişten günümüze uzun kış gecelerinin ve sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez zaman geçirme aktiviteleridir. Öyle ki babalarımız, dedelerimiz bu oyunları bir kaynaşma yolu, dostlarla bir araya gelme sebebi olarak görmüşlerdir. Denildiği gibi kahve bahane, sohbet şahanedir! Diğer modern iletişim araçlarıyla birlikte, sosyal meydanında bu kadar gelişmediği bir dönemde kahvehaneler vazgeçilmez toplanma merkezler olmuşlardır. Fakat günümüzün iş yoğunluğu, bu gibi geniş zamanlar isteyen keyiflerin yaşanmasına engel olmaktadır. Gün içerisinde başını kaşıyacak zaman bulamayanlar elbette akşam yorgun argın evlerine döndüklerinde sakinleşmek, dinlenmek isteyeceklerdir. Bu zaman kıtlığının bir diğer sonucu da insanların artık eğlenirken bile zamandan tasarruf etmeye çalışmalarıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-02-2016, 21:44
Android Digimon Oyunu Apk indir
Digimon Heroes Apk indir
BANDAI NAMCO Entertainment firmasının son zamanlarda çıkarmış olduğu en güzel oyun olan Digimon Hereos kısa sürede çok sayıda oyun sever tarafından oynanmaya başladı. Çok sayıda kişinin indirmesine ve indirdiği andan itibaren keyifli vakitler geçirmesine neden olan oyun, Android cihazlarda özellikle de büyük ekranlı telefonlarda büyük keyif veriyor. Her geçen gün indirme sayısı daha da çok artan oyunun kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşmuş durumda…Bir zamanların en büyük efsanevi çizgi filmi olan Digimon karakterlerinin oyuna yansıması olarak karşımıza çıkan bu eşsiz oyun, daha önce oyun severlerin aşina olduğu karakterler ile de birleşince ortaya müthiş bir uyum çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0