Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-09-2016, 22:32
N.O.V.A. 3: Freedom Edition (Bilim Kurgu Macera Oyunu)

N.O.V.A. 3: Freedom Edition (Bilim Kurgu Macera Oyunu)
N.O.V.A. 3: Freedom Edition cep telefonların en kaliteli oyunlarından bazılarını geliştiren Gameloft aracılığıyla oyuncuların beğenisine sürülen bir FPS oyunu.Akıllı telefon ve tablet işletim programını uygulayan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir android apk oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da uzak gelecekte geçen bir hikaye ders alınıyor. Teknolojide ilerleyen insanoğlu bundan sonra uzayda yaşamın sırrını çözmüş ve ayrıca koloniler kurarak çok farklı gezegenlerde yaşamaya başlamıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-02-2014, 23:46
Driver San Francisco Android Apk indir
Araba yarışları oyun dünyasının en sevilen yapımları arasındadır. Özellikle çeşitli senaryolarla işlenip hikayesi olduğunda daha da keyifli hale gelmektedir. Driver San Fransisco oyunu böyle bir yarış oyunudur. Söz gelimi oyunumuzda Suç Lordu Jeriche, San Fransisco yu tehdit etmektedir. Ve bu duruma bir son verebilecek tek kişi, oyundaki karakterimiz, San Tanner dir. Dodge Challenger gibi efsane bir otomobil ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Öte yandan oyunda pek çok lüks ve klasik araba modeli bulunmaktadır. Oyunun grafiklerine baktığımızda tatmin edici ve keyif veren bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2014, 23:59
Örümcek Adam Apk indir
Son zamanlarda özellikle çocukların en sevdikleri süper kahramanlar arasında Spider-Man yer almaktadır. Çünkü bu kahraman hem komiktir hem de oldukça güçlüdür. Dolayısı ile herkesin bir şekilde ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son çıkan filmlerinden sonra yetişkinlerinden ilgisini çektiği için oyun firmaları bu çizgi kahramanın üzerine giderek yeni oyunlar çıkarmıştır. The Amazing Spider-Man oldukça keyifli olan Spider-Man oyunlarından birisidir. Kahramanımızın pek çok gücü vardır. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz sahip olduğu örümcek güçleridir. Duvarlardan duvara zıplayabilir, ağ atarak düşmanlarınızı engelleyebilir ya da yenilmesi çok güçlü canavarları örümcek hisleriniz sayesinde durdurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-09-2016, 23:10
Android Telefonlar için Futbol Oyunu
Real Football 2013, orjinal futbol tecrübesini mobil telefonlara aktaran bir oyun. Real Football serisinin en çok yeni üyesi bulunan söz konusu oyun ile birlikte futbolun heyecanını Android cihazın olduğu hemen her bir mekanda yaşamak muhtemel.

Takımın başına geçerek bu takımı çaylaklar arasından üst sıralara oynayan güçlü bir ekip formatına getirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 7-09-2016, 23:15
Thor Android Oyunu apk indir
Marvel Comics firmasının en beğenilen süper kahramanlarından olan Thor, oyun severler ile buluşuyor. Oldukça keyif veren oyunun hikâyesi şöyledir, Kara Elf’lerin Lordu ve Asgard’ın kadim düşmanı Melekith, Dokuz Dünya’yı yok etmek için bir isyan düzenlemektedir. Kahramanımız Thor ise bu duruma bir son verecek tek kişidir. Thor: Kd – Resmi oyunu oldukça başarılı grafikleri ve görsel efektleri ile, kolay kolay bırakamayacağınız bir oyun diyebiliriz. Oyunda karakterimizi ve yanımızda savaşan askerlerimizi geliştirmek ve daha güçlü bir hale getirmektedir. Oldukça uzun bir senaryoya sahip oyun bilgisayar ve konsol oyunlarını aratmayacak cinsten.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 21:24
Green Farm 3 (Android için Çiftlik Oyunu)

Android için Çiftlik Oyunu
Çiftlik oyunlar hayatımıza ilk defa sosyal ağlar aracılığı ile girdi. Dünyada milyonları aşan oyuncu kitlesi ile, hakkında oldukça olumlu yorumlar almış yapımlardır. Green Farm 3 oyunu ise kullanıcılarına daha keyifli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunda amcasından miras kalan çiftliği eski popüler günlerine tekrardan döndürmek isteyen sevimli bir karakter ile oynuyoruz.
Oyunda oldukça uzun görevler bulunuyor. Bu sayede uzun bir oynanış süresi vardır. Oldukça renkli ve keyifli grafikleri ile Green Farm 3 bağımlılık yapan bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-02-2014, 12:51
Iron Man 3 - Resmi oyun full apk indir (Android Demir Adam Oyunu)

Iron Man 3 - Resmi oyun full apk indir (Android Demir Adam Oyunu)
Demir adam 3 filminin resmi oyunu. Gameloft firması aracılığıyla yapılan oyunda dünyanın sayılı zenginlerinden Tony Stark'ın konumunu alıyoruz.
Oluşan bir sürü olaydan daha sonra Tony, daha dost canlısı ve barış yanlısı olmaya karar veriyor, Demir adam karakterlerini kötülüklere karşı savaşmak adına oldukça üst düzeyde mücadele ediyor. Dünya'nın her yerinde çıkan yeni tehlikeli tehditlere karşı bir çözüm Iron Man (Demir Adam).
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 21-02-2014, 07:50
Platinum Solitaire 3 (Kağıt Oyunları apk uygulaması)
Soliter oyunu özellikle bilgisayarlarda standart ve artık klasikleşmiş bir oyundur. Soliter oyununu akıllı cihazlar için yeniden ele alan oyun devi Gameloft firması Platinum Solitaire 3 oyununu gündeme getirdi. Oyunda tam 16 farklı oyun çeşidi bulunmaktadır. İster quick moda ile hızlıca rekor denemeleri yapabilir, story moda ile ilerleyerek ve git gide zorlaşan bölümlerde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Öte yandan oyunda çeşitli eğlenceli grafikler ve geçiş animasyonları bulunduğundan oyun oldukça bağımlılık yapıcı. Öte yandan oyunda, ufak kumarhanelerde başlayan maceramız git gide büyük kumarhanelere sıçramakta ve çeşitli para ödülleri ile daha da heyecan yaratmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2016, 23:34

Wonder Zoo - Animal rescue (Hayvanat Bahçesi Oyunu)
Oldukça keyifli ve ilginç bir oyun olan Wonderzoo- Animal Rescue ! ile inanılmaz bir maceraya tanık olyoruz. Oyunda kaçak bir avcı ve uşağı vahşi doğadaki pek çok hayvanı ailelerinden çalarak tehdit etmektedir, amacımız onları tehlikeden kurtarmak. Hayvanları hayvanat bahçemize getirerek, güvende olmalarını sağlamamız gerekiyor.
Oyun oldukça uzun ve keyifli bir oynanış sunuyor. Öte yandan en iyi hayvanat bahçesi temalı oyun olarak ta hakkında epey bir konuşulan yapım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2014, 21:19

Gangstar City Apk indir (Android için Gangaster Oyunu)
Gerçek bir suç oyununa hazır olun. Kentte terör estirip bankaları so., kaçırılan kardeşimizi için intikam dolu bir oyuna hazırlanıyoruz. Gangster City oyununda yer altı dünyasına bir yoluculuk yapıp, çete oluşturup onlara yöneticilik yapıyoruz. Pek çok silah ve cephaneyi ele geçirerek, ekibimizi güçlendirmek söz konusu olabiliyor.
Gangster City oyunu şehrin suç çetesini ele alan oldukça ilginç ve keyif veren bir yapımdır. Polisler gelmeden bankaları soyabilir, düşmanlarınıza karşı savaş açabilir ve kendi mekanınızı geliştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0