Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 16-03-2014, 01:25
Çarkıfelek Android Apk indir
1993 senesinde ABD ile aynı anda Türkiye’de de ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşarak herkesin ilgisini kazanan yarışma programı Çarkıfelek, artık oynayabilmeniz için android’e geldi. Oyunu oynamak son derece basittir. Yapmanız gereken önünüzde ki çarkı çevirerek harf söylemektir.
Söylediğiniz harfler ile karşınızda ki harfleri açılmamış bulmacayı çözmeye çalışmalısınız. Sesli harflere puan verilmeyen oyunda bildiğiniz sessiz harfler başına puan almaktasınız. Eğer karşınızda ki bulmacayı bildiğinizi düşünüyorsanız tahmin et tuşu ile tahmininizi girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 08:08

Bilgi Yarışı Son versiyon apk indir (Android Bilgi Yarışması Oyunu)

Bilgi Yarışı,iPhone'da rekorlar kıran bilgiyarışı şimdi Google Play'de ...
Araba yarışlarından, adam öldürmelerden bunaldıysanız bu oyun tam size göre.
Bilgi Yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde onbinlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2018, 23:01
Sen Anlat Karadeniz Tahmin Oyunu İndir
Sen Anlat Karadeniz Tahmin Oyunu İndir
Her hafta milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemekte olan harika dizi Sen Anlat Karadeniz Android platformunda çok keyifli bir oyuna dönüştürülmüş durumda. Popüler olan uygulamalarla birlikte ön plana çıkmakta olan oyunun en dikkat çekici yönü Sen Anlat Karadeniz oyununun içerisindeki karakterlerin ismini tahmin edebilmeniz için kaliteli görsellerle son derece pratik bir ara yüzle hazırlanmasıdır. Oyunda karşınıza çıkacak olan görselin altına tahmininizi yazıp şansınızı deneyebilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz tahmini oyunu indir seçeneklerinden faydalandığınızda dizinin tutkunları için keyifli dakikalar başlayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:26
Kim Milyoner Olmak ister Android Oyunu
Uzun yıllardır, ülkemizde ve dünyada klasikleşen bilgi yarışmalarından olan, Kim Milyoner Olmak ister adlı yarışma artık telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Yayına girdiği ilk günden itibaren hemen herkesin severek izlediği yarışma, bilindiği üzere 15 sorudan oluşan ve ödülün bir milyon olduğu bir yapım. Ekran başında sorulara cevap aradığımız yarışmayı artık telefondan oynamak mümkün. Oyunun grafikleri ve sesleri yarışmanın gerçeği ile aynı. Dolayısı ile o atmosferi telefonda yaşamamız mümkün hale geliyor. Oldukça geniş soru arşivi bulunması da, tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşma problemini ortadan kaldırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 00:51
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
İnternet üzerinde birçok şarkı uygulaması vardır. Fakat 'Bu Hangi Şarkı?' adlı uygulama, içerisinde tüm yerli şarkıları içermektedir. Yüzlerce, belki binlerce seçenek arasından oyun sahipleri diledikleri şarkıyı seçebilmektedirler.'Bu Hangi Şarkı?' adlı telefon ve tablet oyunu, internet üzerinden orijinal sitesinden indirildiğinde belirli bir jeton kullanma hakkına sahip olunmaktadır. Jeton bittiğinde ise oyun hesabına TL yüklemek gerekmektedir. Fakat Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkılar Apk İndir seçeneği ile ücretsiz bir şekilde uygulama indirilebilmektedir ve indirme sonrasında jeton yükleme ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2014, 22:08
Varmısın Yokmusun Oyunu Türkçe
Televizyon dünyası hayatımıza bilmediğimiz pek çok programı dahil etmiş ve bunları bize sevdirmiştir. Özellikle eğlenceli yarışmalarla halkın yüreği ağzına gelirken bir yanda da eğlenmişlerdir. Heyecan ve eğlencenin bir arada bulunduğu oyunlardan birisi olan Var Mısın Yok Musun Oyunu Türkçe versiyonuyla android sistemlere uyarlanmıştır. Bu keyifli ve heyecanlı oyunda karşınıza 1 TL’den 1.000.000 TL’ye varan kutular bulunmaktadır. İçerisinde ne kadar para bulunduğunu bilmediğiniz kutuları seçerek en yüksek parayı hislerinizle bulmaya çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2014, 23:32

Android Kim Milyoner Olmak İster?
Ülke genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış olan, ödüllü bilgi yarışma programı artık Android mağazaya geldi. Cep telefonu veya tabletlerinize indirebileceğiniz uygulama tamamıyla düzgün dizayn edilmiş durumda. Yarışma da çıkan soru konseptinin aynısını tasarlayan ve oyuna aktaran yapımcılar, oyuna gerçeklik havası katmıştır. Aynı zamanda programda kullanılan orijinal müziklerinde arka fona işlenmesi ile son derece etkileyici olmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-09-2015, 13:00
Bil ve Fethet Android Bilgi ve Zeka Oyunu
Bil ve Fethet Apk indir
Oyundaki Amacımız: Oyuna bir şehir ile başlıyoruz ve ve sorulan soruları bildikçe şehirlerimizin sayısı artıyor. Soruları bildikçe karşı rakibin ordularını yenip şehirlerini ele geçiriyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Soruları soruları doğru bilin ve oyunu kazanmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Bil ve Fetret oyununun grafikleri eğlenceli
Oyunun Sesleri: ses kalitesi oldukça iyi
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2014, 21:01

Eyvah Düşüyorum Oyun 3D
Bilgi yarışmaları kategorisinde en keyifli oyunlar genelde yarışmanın heyecanını oluşturan atraksiyonlu anların yaşandığı yarışmalardır. TV ekranlarında bir dönem ekrana gelen bilgi yarışmalarından birisi Eyvah Düşüyorum isimli yarışmaydı. Bilgi yarışması kategorisinde bulunan bu oyun, android sistemler için de uygun olarak hazırlanmıştır. Yarışmaya hemen katılabilirsiniz. Her telefona uygun olan bu Eyvah Düşüyorum Oyun 3D için tek gerekli olan şey ise flash playerın yüklü olmasıdır. Oyunda geniş soru arşivi bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 23:12
Football Logos Quiz (Futbol Logo Sınavı Oyunu)
Futbol severler, futbolda ne kadar iddialı olduklarını, eğlenceli bir oyunla kanıtlayabilirler. Severek oynayacağınız ve bu esnada hafızanızı güçlendirme şansı yakalayacağınız oyunlardan birisi de Football Logos Quiz oyunudur. Bu oyunda 300’den fazla futbol takımının logosu bulunmaktadır. Özellikle erkeklerin iddialı bir şekilde oynayabilecekleri bu oyunda yapılması gereken, logonun altındaki boşluğa takımın ismini yazmaktır. Logonun ait olduğu takımın ismini hatırlayamadığınızda, oyunun sağlamış olduğu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Eğer ipuçları da yetersiz kalıyor ve takımın adını hatırlamak üzereyseniz, Google’dan yardım almak akıllıca bir seçenek olabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0