Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 22-01-2017, 12:28
Youtuberleri Tahmin Etme Oyunu
Tahmin Et Youtuber Apk indir
Özellikle son yıllarda birçok youtuber ile tanıştık. Birçok farklı alanda kendilerine has videolarıyla karşımıza çıkan youtuberlar şimdi bir tahmin oyunuyla karşımıza çıkıyorlar. Tahmin et youtuber uygulaması ile karikatürize edilmiş fotoğrafı verilen youtuber'ı tahmin etmeye çalışacaksınız.Uygulamayı akıllı telefon ya da tabletlerinize herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla indirebilirsiniz. Oyun birçok seviyeden oluşuyor. Doğru kişiyi tahmin ettikçe oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Her seviyenin içinde birden fazla tahmin sorusu bulunuyor. Oyunun oynanışı da çok kolay. İlk olarak size karikatürize edilmiş bir youtuber fotoğrafı veriliyor. Fotoğrafın altında ise karıştırılmış harfler bulunuyor. Siz bu harfleri doğru sırayla girerek youtuber'ın ismini bulmaya çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2016, 19:58
15 Temmuz Demokrasi Günü Bilgi Yarışması Oyunu
15 Temmuz Demokrasi Günü Bilgi Yarışması Oyunu Apk indir
Bu yarışma içeriğinde sizlere 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne ait içerik ve bütün bilgileri toparlayarak; o güne dair olayları saniye saniyesine bütün içeriği ile toparlaması ve bilgilerinizi sınarken aynı zamanda duymadığınız bilmediğiniz olay ve detayları hakkında ayrıntılı bir bilgi alabileceğiniz bir yarışma ve bilgi içeriğidir. Demokrasi Günü Bilgi Yarışması Hain darbe girişimi ve bu pis oyunların nasıl yapıldığını ayrıntıları ve nasıl yürütüldüğünü o gün kimlerin nasıl direndiği ve nasıl bir birlik içerisinde direniş yapıldığı hangi şehirlerde ve nasıl yapıldığını, nasıl bu uğurda şehitler verdiğimizi,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-12-2015, 22:11
Genel Kültür Bilgi Yarışması Android Oyunu
Genel Kültür Bilgi Yarışması Apk indir
Genel Kültür Bilgi Yarışması android telefon ve tabletlerde oynanan bilgi becerinize dayanan genel kültür sorularının sorulduğu eğlenceli bir oyundur. Her bölümde 15 adet soru ile bizlerin bilgisini sınayan oyunda çok ilginç sorular sorulmaktadır. Bilemediğiniz sorular olursa 2 adet joker kullanmamıza izin verilmiş. Bu jokerlerden birisi seyirciye sor jokeri ve %50 jokeri olmak üzere 2 adettir. Sorular çok zor geldi diyebilirim ama çok eğlenceli bir oyun. Eğer soruyu yanlış cevaplarsanız oyun tekrar başa dönüyor. Oyun boş zamanlarınızda oynayarak genel kültürünüzü oldukça arttırabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-12-2015, 23:34
Dikkat ve Konsantrasyon Gerektiren Bilmece Oyunu
Bay Çokbilmiş Apk indir
Bay çokbilmiş oyunu dikkat, bilgi ve yüksek derecede konsantrasyon gerektiren oyundur. 3000 den çok basit sorusu olan oyunda aynı zamanda 50 den çok bölüm oluşmaktadır.Oyun çok hızlı şekilde bizim dikkatimizi ölçüyor. Oyunda çok iyi bildiğimiz soruları dahi yeri gelecek yanlış cevaplayacaksınız.Süre dolmadan soruları cevaplamak gerekiyor. Oyundaki sorulara evet yada hayır olarak cevap veriyoruz ama renk, şekil gibi sorular ile teste tutuluyoruz.Oyun çok zevkli ve eğlenceli. Sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-09-2015, 13:00
Bil ve Fethet Android Bilgi ve Zeka Oyunu
Bil ve Fethet Apk indir
Oyundaki Amacımız: Oyuna bir şehir ile başlıyoruz ve ve sorulan soruları bildikçe şehirlerimizin sayısı artıyor. Soruları bildikçe karşı rakibin ordularını yenip şehirlerini ele geçiriyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Soruları soruları doğru bilin ve oyunu kazanmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Bil ve Fetret oyununun grafikleri eğlenceli
Oyunun Sesleri: ses kalitesi oldukça iyi
Gerekli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-03-2015, 21:06
Trivia Crack (Android Yarışma Oyunu)

Trivia Crack (Android Yarışma Oyunu)
Trivia Crack apk indir, Akıllı telefon ve tablet cihazlara tamamı ile bedava olacak şekilde indirilebilen eğlenceli ve hoş bir yarışma oyunu olacak şekilde tanımlanabilir.Her bir yaştan oyunsevere hitap eden içeriğiyle dikkat çeken bu android oyununda bilim, sanat, tarih, coğrafya ve ayrıca spor gibi değişik kategoriler altında toplanmış onlarca soruya doğru cevap vermeye ve de mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışıyoruz.
Android apk oyunun öne çıkan noktaları arasında şu maddeleri sayabiliriz;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-03-2015, 22:41
94% Android Apk Bilmece Oyunu


94% Android Apk Bilmerce Oyunu
Arkadaşlar oyunumuz ingilizce ve ingilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar için bulunmaz vir fırsat. Oyunda sorulan soruların en az %94 ünü bilmemiz lazım. Oyunda değişik türden malzemeler karşımıza geliyor ve bunların anlamlarını ingilizce olarak yazmamız gerekiyor. Hem eğleneceksiniz hemde ingilizcenizi geliştireceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2014, 21:59
(HD) Puzzle Bubble Shooter (Balon Patlatma ve Eşleştirme Oyunu)

(HD) Puzzle Bubble Shooter (Balon Patlatma ve Eşleştirme Oyunu)
Bubble Shooter HD oyunu aynı renkte balonları bir araya getirerek patlatmaya yarıyor. Candy Crash ı çoğumuz oynamışızdır bu oyunda ekranın altından gelen topları yukarıdaki aynı renkte olan balonlarla yan yana getirip patlatmaya çalışıyoruz. Boş zamanlarınızda oynanacak harika oyunlardan birisi.Oyunda bir sürü katagori bulunuyor ve bu katagoriler kolaydan en zora doğru sıralanmaktadır. Zorlu bölümler bizi gerçekten çok zorlayacak cinsten.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2014, 20:31
Android Atatürk Bilgisi Uygulaması
Android Cevap Atatürk Uygulaması
“Cevap Atatürk”, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ayrıca ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı mirasın değerini bir kez daha hatırlatan ve Atatürk’ü bir kez daha yakından tanımamıza imkan sağlayan bir bilgi yarışması.“Cevap Atatürk”, 7’den 70’e hepimize hitap eden yeni bir eğlence ve de bilgi platformu. Bu, sadece ezbere dayalı sorulardan meydana gelen bir yarışma değildir. Kimi zaman düşünerek ve fikir yürüterek, kimi vakit da araştırarak doğru cevaba ulaşabileceğiniz, ilgi çekici ve ayrıca Atatürk’ün çok farklı yönlerini ortaya koyan sorulardan oluşuyor. Bu yarışma, Atamızı çok özel yönleriyle bir defa daha ayrıntılı tanımanızı sağlayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-07-2014, 07:48
Candy Rescue (Şeker Eşleştirme Oyunu)

Candy Rescue (Şeker Eşleştirme Oyunu)
Candy Rescue sizin üstünüzde bağımlılık yaratacak arika bir oyundur. Bu oyun ile muhteşem figürler sayesinde şeker patlatarak bölüm atlayacaksınız. Bu oyunda amaç hedef noktalara ulaşmaktır. Hiç bir zaman sınırlaması bulunmadan yeni bölümlere geçmek için gerekli şekerleri patlatacak ve özel hareketler ile bölüm atlayacaksınız. Bu tatlı şekerlemeler ile harika bir oyun keyfi yaşarsınız. Siz de çocuklarınız da bu oyunu ço ksever. Dünya üzerinde çok beğenilen ve son zamnalarda çok popüler bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0